• Ново
Скоростна Тъкан Диспенсер Дървени Капака Държач За Съхранение На Хартия Кърпа Калъф Организатор W15

Скоростна Тъкан Диспенсер Дървени Капака Държач За Съхранение На Хартия Кърпа Калъф Организатор W15

BGN 12.00
BGN 13.42
-11 %
В магазина

Брой продукти

Карактеристики : Европски стил правоаголна форма Едноставност,осветленост,романса домаќинство стил. Совршен за вашата спална соба, тоалет, канцеларија, за во автомобил оркестарот. Ова ткиво кутија носител е на повеќето пригоден начин за да имаат некои ткива Погоден за ресторан, канцеларија, дома, дневна соба, спална соба, бања, тоалет тркалаат содржат. Спецификации : Боја : Бела+Дрвени Боја Материјал : ПП Пластични+Дрвени Големина : 23x13x10cm/9.06"х5.12"x3.94" Количина : 1 PC Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : (Без мало пакет) 1 PC x Ткиво Кутија

Подробности

Стил:
Модерен
Начин На Полагане:
Типа На Седалки
Применимая Плат:
Свалящ Плат
търговска марка:
OOTDTY
Тип:
Тъканта, Туба
Приложение:
Стая
Номер На Модела:
H8WB-5A70451
Материал:
PP пластмаса+дърво

Те също купуват с този продукт

Модерни минималистични творчески занаяти кухня за съхранение на смола украса сладко готвач перечницы Especiero сол и черен пипер аксесоари

BGN 26.66

Модерен Минималистички Креативни Занаети, Кујна Складирање Смола Украси Симпатична Готви Пипер Shakers Especiero Сол и црн Пипер Додатоци

Чиа-Kuei ЛО европейски стил декорация на дома хол ресторант кожена кутия тъкан преносимо хартиена кърпа три размера

BGN 15.00 20.80

Име : ткиво кутија Материјал : кожа големина : L : 24 CM*12.5 CM*8.5 CM M : 20 CM*12.5 CM*8.5 CM S : 17 CM*12.5 CM*8.5 CM се Погодни места : КТВ, кафуле, бар, дневна соба, канцеларија, дома.

2018 Промоция 20pcs 20x40cm дебелина 200microns Pe Zipper Plastic Transparent Bag, Ziplock Bag Clear Опаковката Package Bags

BGN 26.00 29.01

20pcs / многу 20*40cm 0.2 мм дебелина Zip Заклучување Торба Пластична Амбалажа Кеса дебели јп пп торбаГолемина : 20*40cm ( 7.8 "* 15.6 " 1cm=0.39 инчи)Количина : 20pcsМатеријал : пп / pe пластичен филмQualtity : Храна одделениеПримена : подароци,семиња,ужинка,хемиски производи

Японски Размер На 3 Черен Орех Тава За Съхранение На Дървен Палет Чай Тава Чиния Суши Плодове Съдове За Храна Закуски Притежателя На Багажник

BGN 52.00 57.41

Јапонски 3 Големина На Црн Орев Складирање Фах Дрвени Палети Чај Фах Чинијата Суши Јадења Овошје Садови Храна, Закуски Рек НосителотОпис : Материјал : Гума дрво&растителни боиГолемина : 15*2cm,18*2cm,20*2cm.Боја : Црна оревПакет : 1 Pcs / пакетУпотреба : Храна,прибор за на маса,чај складирање скитници100% сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет и добра цена за вас.Избегне директна сончева светлина и брзи промени на температурата,инаку тоа е лесно да се имаат проблем како што се напукнување деформација,користете растително масло ofr сеопфатна blotted надвор.Напомена : 1.Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,големината однесуваат на детален опис.Не слика на големината.2.За дрво серии и делови од дрвото се различни,боја е slighyly differernt,не може да биде ист како и секоја производи.Детали шоу

Удебелена три пъти цветна подвижна многофункционална кутия за подправки 10*12 cm

BGN 11.00 11.18

Задебелена три оддел боја монтажни повеќенаменски леќата кутија 10*12cm бесплатен превозотНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?http : / / help.aliexpress.com / how_to_place_order.htmlПрифатени методи за плаќањеhttp : / / help.aliexpress.com / payment_method.htmlП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

ORZ купа рафтове за съхранение кухня ястие багажник на притежателя организатор прозрачен PP купа ястие сливи да изсушаване кошница за съхранение кутия

BGN 13.00 20.96

сад тибетански сад тоалет сад дрвен сад за еднократна употреба сад микробранов сад кујна сад кристал сад ориз сад пластичен сад Кујна Сад Носителот Организатор прибор за на маса за Јадење Рек Полица Акции Складирање Кујна Десктоп Монтажни Јадење Полици Сад стапчиња за јадење Одвод Полица Јадење Пластични Складирање Рек 3 Бои Сад стапчиња за јадење Одвод Полица Задржи Садови Сува Пластична Складирање Рек Материјал кој се одвојува Кујна Десктоп Полиците на Кујната се стави на јадења кујна складирање рек транспарентна пластика сад диск за складирање кутија тибетската сад

10 см*18 cm прозрачно самоклеящееся запечатване на найлонови торбички OPP Поли, чанти дребно опаковка чанта W/ Hang Hole Едро за 1000 бр./лот

BGN 44.34

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Мерење : Околу 15 CM (L) (не inlude горниот дел) x 10 CM (W)

300 бр. / лот прозрачен плик BOPP / Поли / целофан Ba 9x11+3 см прозрачен OPP подарък пластмасови опаковки, чанти самоклеящееся печат

BGN 18.00 20.38

Поли Вреќи 9*14 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (300 Парчиња)Unsealed димензии : Ширина 9cm x Должина 14cmЗапечатени големина (Тело Ширина*Должина) : 9*11cmСилна Јасно ПолиетиленЈасно транспарентен Боја*работи во чантата само за референца.

Полезен найлон зеленчуци, плодове, висящи на окото организатор чесън торбичка боклук титуляр за съхранение на съда с нова кухня чанта за съхранение

BGN 1.00 1.26

100% Сосема нов и висок квалитет! Кујна Складирање торба Големина : околу 11.5*43cm / 4.5" * 16.9" Материјали : Најлон Боја : зелена / розова / блу Пакет се Вклучени : 1 *кујна Складирање торба (НЕМА Мало Поле...

Здрава изкуствена кожа домакински кутия за салфетки калъф за салфетки подвижна органайзер за съхранение на тъкани притежателя домашен офис аксесоари

BGN 23.00 31.98

Направени на СТП кожа, highend и домот, повеќе издржливи Погоден за дом, канцеларија, автомобил, хотел и др...

Голяма разпродажба на 2017 година !Кухненски инструменти многофункционален багажник пастовый тип безпроблемно монтиране на окачени рафтове притежателя на четка за

BGN 10.00 14.56

Попуст Област машки Чевли Чевли додатоци за Жени Обувки Зимски ЧевлиРакавици Партија се Облекуваат Brogues рачно изработени Чевли мода Овој производ е направен од цврсто дрво, дрвени...

Carteira Feminina 300pcs Wxl: 1. дебелината на 200microns Pe Zipper Plastic Transparent Bag, Ziplock Clear Packaging Bag

BGN 15.00 17.55

300pcs / многу големина 1.8*2cm 0.2 мм дебелина Resealable јасно zip Заклучување PP / PE пластичен пакување кесиширина *должина, Големина : 1.8*2cm ( 0.702 "* 0.78 " 1cm=0.39 инчи)Дебелина двојно страни : 0.2 ммКоличина : 300pcs / многуМатеријал : пп / pe пластичен филмПримена : Пакување многу мали нешта Накит ;

Eworld Multi-use Creative Refrigerator Storage Box Fresh Spacer Layer Storage Rack прибиращи притежателите на кутии за сортиране кухненски принадлежности

BGN 7.00 10.59

контейнер для еды,КОНТЕЙНЕРЫ ДЛЯ ЕДЫ,organizador cozinha,organizador cozinha,фиока партиции,слој партицииПочитувани Купувачи, Добредојдовте на Нашата Продавница,Вашиот Разбере Ќе бидат Високо Ценети!Спецификации : Материјал : ABS + ЧеликБоја : Црвена,Зелена,Сина,ПурпурнаГолемина на : 15*11.8*2.5 cmТежина : 160gПакет Листата : 1 * Фрижидер Складирање КутијаEworld Мултикористат Креативни Фрижидер Складирање Кутија Свежи Spacer Слој Складирање Рек Повлекување од Фиока Носители Вид Кујна МатеријалиСе истакна : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 12 cm отстапување постои поради различни мерење начин,ви Благодариме!Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Вашиот Satisfication и Позитивни Повратни информации се многу важни за нас...

(10 лева/опаковка) Кръгли акрилни сапун ястия пластмасов палет YAC026

BGN 37.60

Круг Сапун Јадења, Кружни Сапун Палети, Сапун Сад1, Големина : кол.8.5*H 2.1 cm2, Боја : Црна или јасно .3, Материјал : Висок квалитет на увезени акрилик материјал, нетоксични и odorlessness...

100 бр. / лот прозрачен плик Opp / PVC / найлонови торбички 24x34 см (30+4) на прозрачен Opp подарък пластмасови опаковки, самоклеящееся печат

BGN 21.00 23.81

Подолу OPP само adhasive кеса димензии со хиперврска на страницата може да се купи, ве Молиме Кликнете на големина сакате да ги купите, благодарение Поли Кеси 24*34 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (100 Парчиња)Unsealed димензии : Ширина 24cm x Должина 34cmЗапечатени големина (Тело Ширина*Должина) : 23.5*30cmСилна Јасно Полиетилен*работи во чантата само за референца.

Прясна кутия за съхранение хладилник прясна скоростна кутия за съхранение на хранителни продукти вакуум чанта пластмасов правоъгълник пластмаса

BGN 26.00 28.00

Напомена : прирачник пумпа е бесплатен дар, ако ви треба електрична пумпа, ќе треба да се купи во мојата продавница.СпецификацииВакуум сад за чај1.задржи свежа храна за долго време2.Лесен за користење3.Микробранова,машина за миење садови безбедно4.BPA FREEОпис На ПроизводотСПЕЦИФИКАЦИЈА SОбјектотВакуум контејнер за кафе гравМатеријалPCTG, BPA FREEГолемина1> YL251 (големина : 18.5×16.5×6.2 cm) ,1000 ML2>YL252 (големина : 21.5×13.8×7.7 cm),1300 ML3>YL253 (големина : 25×16.5×6.2 cm),1500 ML4>YL254 (големина : 25×16.5×10cm),2600 MLБојаТранспарентна кутија & зелена силикони печат прстен, прилагодена бои се достапниОЕМетикета / налепница / hangtag со вашето ЛОГОODMразвивање на мувла според вашиот дизајн или примероци, исто така, продажба габи,MOQ1000 SETSКАРАКТЕРИСТИКИСовршен за складирање на месо, риба, живина, супа, овошје, зеленчук, леб,сирење, и многу други видови на храна.*чувајте храна свежа*спречување на храна од оксидирачки*задржи оригиналниот вкус на храната за еден период на време*водоотпорен,да ги задржи внатрешни работи сува*спречување на мирис,100% херметички и течење доказ*microwavable,dishwashable,безбедни за храна*висока јачина, со висок квалитет, тешко да се пробие & Повторно употребливи*Температура на чување : 20°Cto 120°C23.00 31.00

40x60cm 8C прозрачна торба PE найлонова торбичка с високо налягане 50шт вакуум чанта

BGN 11.87

40 X60 CM 8 C Транспарентен торба ЈП висок притисок, пластична кеса 50 PCS Вакуум торбаЛиста цена(за 100bag)Ширина * должинадебелина (1mm=100 C)Двоен слој6 C8 C10 C12 C16 C20 C6*8 CM7*10СМ8*12 CM9*13 CM10*15 CM10*25 CM10*30 CM10*50 CM12*17 CM14*20 CM15*22 CM16*26 CM18*28 CM20*25 CM20*30 CM20*35 CM22*32 CM25*30 CM25*35 CM25*40 CM28*45СМ30*35 CM30*40 CM30*45СМ30*50 CM30*55 CM30*60СМ35*45СМ35*50 CM35*55 CM40*50 CM40*60СМ40*80СМ45*60СМ45*65 CM45*75СМ50*60СМ50*70 CM50*80СМ50*100 CM55*80СМ55*85 CM55*95 CM60*80СМ60*90 CM60*100 CM60*120 CM65*75СМ65*85 CM65*100 CM65*112 CM70*100 CM70*110 CM73*75СМ80*90 CM80*100 CM80*120 CM80*125 CM90*110 CM90*130 CM95*110 CM100*120 CM100*150 CM110*120 CM110*150 CM130*160 CMМатеријал : нов материјал ЈП (висок притисок на полиетиленски) Перформанси : транспарентен, нетоксични, невкусна, храна одделение амбалажа кеса, добра запечатување, Многу добар влага доказ и водоотпорен,dustproof

Случаен цвят вакуум хранително-вкусовата мерки и теглилки мини преносим Термосвариватель pulse чанта лак оборудване запечатване машина найлонови торбички уплътнит

BGN 3.00 3.78

Детали за производот : 100% сосема нов и висок квалитетКерамички греење глава може да се потрајни, обезбедува подобро топлина отпорни функција во споредба со пластични греење главаПренослив дизајн погодно за вашето користење и носење соСе користи за да го запечати секојдневно пластична кеса, како закуска кеси, лесна за употребаПредмет Тип : Апарати За Домаќинство Мини CapperМатеријал : ПластикаГреење Главата Материјал : КерамичкиФункција : Пластични Кеси ЗапечатувањеКарактеристики : ПреносниГолемина на : 10*3.7*4.5 cm / 3.94*1.46*1.77 во (L*W*H)Боја : Розова, ПортокаловаМоќност : 2* АА Батерии (Не Supply)Пакет Се Вклучени : 1* Домаќинство Мини Capper

Нови Кухненски Продукти От Неръждаема Стомана Брашно Просеиватель Чаша Сода Захар Сол Черен Пипер Трева Шейкър Jar Клечка За Зъби Бутилка За Съхранение На Топла Про

BGN 5.00 9.02

Кујна Производи Од Не ' Рѓосувачки Челик Брашно Sifter Првенство Печење Шеќер, Сол, Црн Пипер Билка Shaker Тегла Toothpick Складирање ШишеСпецификации : Едноставен и практичен дизајнПостојат 3 обрасци во спајс shakerПрикажување на windows да можете да добиете нешто зачин ви треба брзоРотирачки шише маска може да го промени моделот, кој требаОва е multiduty шише : зачин shaker и складирање шише и toothpick shakerМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : како што покажува1 x Зачин ShakerНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO).Ние само брод да се потврди цел адреси...

Голям бреза дървена недовършена сервировочный тава обслужването на плочи за чай, кафе, вино, хляб, екологично чисти, правоъгълни

BGN 38.00 41.60

Правоаголен облик на лента; одлично за секој ден и посебен повод употреба; 34*23*2cm Направена од убави, трајни, смолести цврсто дрво; берат со нега, да се заштити и да се одржи на животната средина Природно дрво и рачно изработени; секое парче има уникатна и физички дизајн Отпорен на вода и нема да се апсорбира дамки или мирис; рака мие со топла сапуница вода и да се исуши; може да се третира со нетоксични минерално масло

Немагнитная салатница от неръждаема стомана смесителна купа

BGN 22.00 25.58

големина на : 10inch : 27.5*13.5 cm11inch : 30.5*15cm12inch : 32*16cmМатеријал : немагнетни не 'рѓосувачки челик Додадете стил на вашата кујна со овие прекрасно дизајнирани од не' рѓосувачки челик мешање чаши Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик со огледало полски завршница на надвор од Нејзините привлечни огледало заврши додава елегантен и сјај на било кујна Лесно да се чисти, стек, чување и транспорт на Сигурен и издржливКАРАКТЕРИСТИКИ : Немагнетни не ' рѓосувачки челик слив скала за мерење салата сад за мешање победи јајце чинииПЛАЌАЊЕ : 1...

Домашно Използване На 2 Слоя Кухи Пластмасов Държач Стелажи За Съхранение На Съдове За Организацията На Тенис Тоалетна Организатор

BGN 7.00 7.98

Домашна Употреба 2 Слој Шупливи Пластични Складирање Полица Носителот Кујна Организација Десктоп Тоалет Организатор 2018Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

300pcs Clear Resealable Bopp/ pvc / найлонова торбичка 11x18cm (15+3) прозрачен Opp подарък на пластмасови опаковъчни торбички Самостоятелно Adhasive Seal

BGN 19.00 22.10

Подолу OPP само adhasive кеса димензии со хиперврска на страницата може да се купи, ве Молиме Кликнете на големина сакате да ги купите, ви благодаримеПоли Кеси 11*18 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (300 Парчиња)Unsealed димензии : Ширина x 11cm Должина 18cmЗапечатени големина (Тело Ширина*Должина) : 11*15cmСилна Јасно ПолиетиленЈасно транспарентен Боја*работи во чантата само за референца.

Многофункционален Скоба За Паста За Зъби Сокоизстисквачка Творчески Сладък Карикатура Животни Дизайн

BGN 0.96

[xlmodel][производи][39738] најпопуларниот[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа опис на ПроизводотМултифункционален Паста За Заби Клип Изстискване Креативни Симпатична Цртан Филм Животинско ДизајнСпецификации : Материјал : ПластикаБоја : ве молиме изберете моделот кога ќе се провери одОбјектот големина : 8.5* 4cm...

Начало на кухненски прибори шкафове, рафтове, етажерки боклук торби, стелажи кофи торби боклук торби опора рафтове

BGN 3.00 3.78

Опис100% сосема нов и висок квалитет.Производ : Кујна виси ѓубре решетката.Боја : како на сликата покажува.Големина : 12.5 x 22cm / 8.66 x 4.92 инч.Материјал : Пластика.Се користи за : кеса ѓубре.Забелешка : За дебелина помала од 2 cm кабинет вратата.Пакетот Вклучува : 1*ѓубре решетката.