• Ново
5 бр. / лот Детска безопасност за защита на чекмеджета брави Детска безопасност блокове на сигурността на врати и чекмеджета цвят многофункционални брави

5 бр. / лот Детска безопасност за защита на чекмеджета брави Детска безопасност блокове на сигурността на врати и чекмеджета цвят многофункционални брави

BGN 7.00
BGN 7.82
-10 %
В магазина

Брой продукти

5pcs/ Многу Бебе Безбедност за Заштита на Фиока Брави за Деца Безбедност Безбедност Блокови Врати Фиоки Боја Мултифункционален Брави
Производ големина : вкупната должина 190mm, лента 95mm
Тежина : 15g
Главен материјал : ABS
Стоковните пакување : рефус
Други параметри : со 3 M налепници
Боја Категорија : Бела
Употреба : погоден за различни агли
Овој производ може да се користи за фрижидери, шкафот врати и фиоки, тоалети и други мулти-цел се заклучува. За да се спречи бебе по отворањето, јадење или месинг во внатрешноста на објектите, со цел да се избегне случајно употреба на ткаенина конекција да се направи производ на повеќе флексибилни, погодна за Секој агол на местото, но исто така и во користењето на процесот ќе не гребење на мебел. Дизајн жива и прекрасна, без оглед на целокупната убавина на мебел
Упатство за употреба :
1 мора да се избриша пред употреба за да го залепите на прашина / масло / влага, итн., да се задржи на дрво чисти.
2 кора исклучите лента за ослободување на хартија, принудени притисок на паста.
3 откако паста, по 24 часа по леплива лента лепило сила ќе биде целосно излечени и леплива. (Не само обидете се да се повлече кога паста, која ќе влијае на леплива лента)
4 не допирајте на лепило површината со рака

Подробности

търговска марка:
beikinyuans
Материал:
Пластмаса
Възрастова Група:
12М
Спецификация:
5
Използването на:
Чекмеджето
Функция:
Заключване На Шкаф
Тип Елемент:
Брави И Колани Кабинет
Категория Продукти:
Многофункционален заключване за сигурност
Цвят:
Жълт, червен, зелен, оранжев, розов, бял
Спецификация:
5.5 * 22
Материал:
ABS + велкро

Те също купуват с този продукт

Край Ъглов Охрана Детето Детска Безопасност Прозрачен Протектор Маса, Ъглов Защитен Калъф Деца Антиколлизионный Край Ъглов Гуар

BGN 2.00 2.24

Работ Агол Чувари Дете Бебе Безбедност Транспарентен Заштитник Табела Агол Заштита Покрие Деца Anticollision Работ Агол Стражари

Кийт Стайлинг Шкаф Брави И Колани Маса С Ъглов Ръб На Защитно Покритие Baby Edge & Corner Guards 2 Цвята Детски Ключалки Кабинета

BGN 5.00 6.38

Кит Стил Кабинетот Заклучи & Ремени Табела Агол Работ Заштита Покрие Бебе Раб & Агол Чувари 2 Бои Дете Кабинет БравиКарактеристики : Висок квалитет безопасни PP материјал...

Детска Безопасност Дете Изгубен Каишка Baby Kids Safety Walking Колан Cut Continuously Child Против Изгубен Запястный Каишка Тяговый Въже

BGN 7.00 9.58

Деца Безбедност Деца Изгубени Рака Бебето Деца Безбедност Одење Подигнат Намали Континуирано Дете Анти Изгубени Врвката За На Појас Влечење Јаже

Универсален електрически контакт комплект изолация пластмасови безопасни електрически контакт штекерная делото доказателство за детето детски стенен охрана

BGN 12.00 13.31

Универзална Електричен Приклучок за Штекер Поставување Изолација Пластични Безбедност Електричниот Штекер Plug Покрие Доказ за Бебе Дете Ѕид Guard

Високо качество на 10шт Бяла електрически контакт 2 или 3 штекерная делото Baby Kids детски седалките сигурността 330

BGN 1.00 1.25

Опис : 100% сосема нов и висок qualit Спецификации : Материја : АБС Боја : Бела Количина : 10 компјутериAnswer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен2.Ве молиме овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење...

2 бр./лот животински форми сладък маса на маса, ъглов протектор и възглавница детски децата Безопасно Антиколлизионный ъглов охрана

BGN 10.00 11.04

2 парчиња / многу Животински Облик Симпатична Табела Биро Агол Заштитник Перница Бебе Децата Безбедно Anticollision Агол Чувари торба торбаОпис На Производот : Бебе безбедност агол и работ заштитник, тоа е погоден за користење на аглите и рабовите на табели, кабинети и други мебел.Спречи accidence предизвикани од остри агли и рабови да се задржи бебето безбедноста дома.Тоа е лесно да се инсталира, нема ореви, завртки или потребни алатки.Детали За Производот : Точка Име : 4 Парчиња По Многу Силикони Убава И Шарени Животни Цртан Филм Бебе Безбедност Агол ЗаштитникПредмет Бр...