• Ново
OkeyTech 3 бутона flip ключ-сгъваем кола с дистанционно на ключа на Shell за Ford Focus 3 Fiesta connect mondeo c max smart key cover Case Fob

OkeyTech 3 бутона flip ключ-сгъваем кола с дистанционно на ключа на Shell за Ford Focus 3 Fiesta connect mondeo c max smart key cover Case Fob

BGN 5.00
BGN 6.40
-22 %
В магазина

Брой продукти


Спецификации : користење на Логото : Нема Тип : Флип Автомобил Копче Школка За ford Тежина : 40g Материјал : ABS+Метал Боја : Црна Копчиња : 3 Копчето Сечилото : Неисечени Празно Сечилото Transponder Чип : Нема Електронски Табли : Нема Батеријата носител : Да Ние не можеме да им обезбеди на автомобил на логото налепница !!!!

Примена : За форд и други модели, кој е ист како нашиот слика!

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч. Клучни случај и за повикување на ножот само. Не електронски internals. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилерот. Само намали на копчето нож,да ги преземе внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Нема потреба од било програмирање. Напомена :
1.Објектот е само празна копче школка која е без PCB одбор на батеријата и во внатрешноста.
2.Сите слики се вистински фотографии кои се направени од страна на самите себе. Ве молиме проверете ги вашите клучни школка за да бидете сигурни дека тоа е ист како нашиот производ.
3. Клучот сечилото е неисечени сечилото, можете да одат на вашиот локален locksmith продавница да се намали. Потоа само да се извади на електронски кола и чип и батеријата од вашиот сопствен оригинален клучот и го стави во нашите клучни школка, тогаш можете да ја користите.
1 x автомобил Копче Школка
1.- Една година гаранција.
2.- Ако објектот е неисправен по приемот, можете да побарувачка за размена на нова во рок од една 7days од денот на приемот (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба).
3.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. За време на првиот месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.
4.- Откако ќе се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад побрзо.
5.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.
1.- Вашето мислење е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Благодарам многу за вашето време.
2.- Ние ќе ја напушти истата повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.

Подробности

Функция На R/C:
без
Преносимото Номер Детайли:
Форд-КС33
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Настройка:
ДА
Друг Номер:
ключ за Ford
Държава / регион на производството на автомобили:
Китай
търговска марка:
Окейтех
Производствен Номер Детайли:
за Ford key shell
Име:
мивка ключ за автомобил за ford
лого:
No
Вид На Материала:
Добро качество
специален:
Празен калъф за ключ за ford Shell
Тип:
за Ford key shell
Бутони:
3 бутона
Клавиш:
флип-ключ
Тегло:
40 г/бр
Цвят:
Черен
автоматичен ключ:
Сгъваем Ключ

Те също купуват с този продукт

Keyecu UNCUT REPLACEMENT Smart Remote Key Fobik Keyless Fob 433MHz ID46 Chip 2 бутона + паника за Chrysler Dodge Jeep

BGN 25.00 27.04

ЗАМЕНА Smart Далечинскиот Клуч Fobik Keyless Фоб 2 Button +Паника за Dodg*e Chrysler Џип 433 MHz ID46 Чип Со Логото И Неисечени СечилотоKeyless GO / Prox : НЕ се КОМПАТИБИЛНИОсветленост Дел Број : 68058346 68058346 AC 5026331 68066329 68066329aaДругиот Дел Број : M3 N5 WY783 XCupronickel копче на ножотОригинална големинаОбезбеди трговија на големо,ве молиме да бидат слободни да контакт.Висок квалитетФункцијаОвој оглас е за 1 PC Сосема Нов Chrysler, Dodg*e, "ФОЛКСВАГЕН" Fobik Далечинскиот Клуч Фоб.Оваа замена fobik копче ланец вклучува батерија и неисечени итни копче на ножот.Оваа замена на далечинскиот клуч фоб е гарантирано да работат.Компатибилност : Ве молиме проверете над компатибилност водич...

2 елемента Безплатна доставка за бобини за запалване на автомобила Mazda OEM NO 479Q (TT14) 479Q18100

BGN 47.20

2 ПАРЧИЊА Бесплатен Превозот За Mazda КОЛАТА СЕРПЕНТИНА ОЕМ НЕ# 479 Q(TT14) 479 Q18100Ве молиме љубезно ве молиме да ја проверите вашата ДЕЛ БРОЈ & ОЕМ внимателно пред да го купите!П : која е вашата главна бизнис?A : Ние можеме да снабдување со разни на Авто калеми за палење, имаме 500 дел нема за избор, ве молиме контактирајте со нас...

Hot deal New Rubber Key Pad 3 бутона Car Remote Key Cases гумени накладки за Toyota Corolla, Avensis Lexus Rav 4 2 бр. аксесоари

BGN 2.00 2.54

Опис : Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како на сликата шоуЛогото налепница : НИКОЈНајдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.Клучни случај и неисечени копче сечилото само...

20 бр/много високо качество на авариен резервен ключ от смарт-ключ, нож за Honda за Acura флип ключ дистанционно

BGN 53.00 56.00

Опис : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Како на сликата покажа Карактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај...

4 бр. / лот Китай истински факел иридиевые автомобилни свещи автомобилна свещ K6RTI-11 за LADA Samara 2110-2112 Калина II Priora Granta Largus

BGN 34.00 62.34

Важни ПотсетнициПочитувани клиенти, ако не сте сигурни која искра plug објектот е погодна за вашиот автомобил, ве молиме љубезно ни остави порака за да се потврди пред да се одржи редот, така што за да се избегнат можните проблеми со погрешен редослед.Како да се избере вистинскиот искра приклучок за вашиот автомобил?Метод 1Оригиналниот Автомобил Искра Plug Модел Бр.?Ако може да се обезбеди оригинална автомобил искра plug модел бр., ние може да го потврди правото искра приклучок за вашиот автомобил брзо!На пример : Ако автомобил е оригиналот искра приклучок е LZKR6 B10 E (NGK бренд), ФАКЕЛОТ точка бр.LDK7 RTIP е погодна за автомобил...

Нов пакет бобини за запалване OEM 96476983 подходящ за AVEO CRUZ SONIC G3 1.6 1.8 L L L4 2009-2013 K-M

BGN 92.48

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!НОВИ ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА ПАКЕТ ОЕМ 96476983 Одговара за AVEO КРУЗ SONIC G3 1.6 1.8 L L L4 20092013за : Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Keyecu 2 елемента транспондер ключ с иммобилайзером ID4C чип за Toyota Camry Avalon Highlander Prius Sienna Solara 4Runner

BGN 19.00 20.64

Transponder Копче со Immobilizer ID4 C Чип за ТојотаНеисечени TOY43 сечилотоID4 C Transponder клучевиКлучот нож треба да се cutted пред се користи, ве молиме бидете сигурни дека вашиот стар клуч сечилото е 100% исти.Ви треба за да добие помош од вашата локална автомобилската locksmith или дилер да програма на чипВе молиме имајте предвид дека ако постои "G" буква на копчето сечилото на вашата оригинална далечинскиот клуч,тоа значи дека вашиот клуч нож се различни,нашиот производ ќе не одговара за вас​Suitale со следниве модели на автомобили : за Highlander 20012003за Priза Сиена 19982003за Solara 19992003за 4 Runner 19982002за Camry 19982002за Sequoia 20012002за Авалон 19982001за Land Cruiser 19982001Пакет се Вклучени : 2 ПАРЧИЊА * Transponder Копче Immobilizer ID4 C Чип

maizhi 5 бр./лот 5 бутона за дистанционно управление за Commander Grand Cherokee Shell Key Fob за JEEP, CHRYSLER, за DODGE Key Case Cover

BGN 28.00 31.98

ве молиме проверете ги вашите клучни првиот и да се направи целFitment : 20082012 За DODGE Challenger 20082011 За DODGE Држачи за 2008 Година За Магнум 20112012 За Durango 20082012 За DODGE Гранд Караван 20092010 Година За DODGE Патување 20092010 Година За DODGE Рам 1500 20092010 Година За DODGE Ram меморија 2500 20092010 Година За DODGE Ram меморија 3500 20092010 Година За DODGE Ram меморија 4500 20082010 За ЏИП Командант 20082014 За JEEP Grand Cherokee Состојба : 100% Сосема НовБоја : шоу на сликаКопчиња : 5 КопчињаКлучни Празно : ДаЛогото Налепница : НикојTransponder Чип : НикојЕлектроника / Батерија : Нема Карактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.2.Клучни случај само...

maizhi 10 бр. / лот дистанционно ключ SHELL за G-M PONTIAC, BUICK ENTRY CASE 4 бутон гумена тампон нова

BGN 21.00 23.10

ве молиме проверете ги вашите клучни првиот и да се направи целFitment : 20052009 ЗА Pontiac гп20052010 ЗА Pontiac G620052010 ЗА Chevrolet Кобалт20062009 ЗА Pontiac Краткоденица20062010 година ЗА Chevrolet Malibu20062007 ЗА Buick Луцерка20062010 ЗА Buick Лакрос20072010 ЗА Сатурн Небото20072009 ЗА Сатурн Аура20072009 ЗА Pontiac G5И други..Описи : 1 .Пластичните делови се собраа без празнини, која е поврзана со сплит линија и изгледа многу совршен...

Remotekey 315Mhz 4 button KOBGT04A Remote car key fob за Chevrolet Malibu Cobalt Pontiac G6 2006 2007 2008

BGN 23.00 28.66

Remotekey 315 Mhz 4 копчето KOBGT04 A Далечински автомобил копче фоб за Chevrolet Malibu Кобалт Pontiac G6 2006 2007 2008 FCC ID : KOBGT04 AФреквенција : 315 MhzБатерија : CR2032Работи на : за Buick Лакрос 20052009за Chevrolet Кобалт 20052010за Chevrolet Malibu 20042012Pontiac G6 20052010Pontiac Гп 20052008 ГодинаPontiac Краткоденица 20062009Сатурн Аура 20082009Сатурн Небото 20072010Вие треба да одат на вашиот локален дилер или Locksmith продавница да се намали на копче и програмата на вашиот автомобил,Locksmith треба да ја полните помалку од Дилерот...

Remotekey CE0523 Flip remote car key 3 middle button light VA2 for Peugeot for Citroen ask 433 mhz ID46 PCF7941 електронен чип

BGN 24.00 30.24

CE0523 Флип далечински автомобил копче 3 копчето VA2 за Peugeot за Citroen побара од 433 mhz PCF7941Ве молиме бидете сигурни дека вашиот оригинален клуч е фреквенцијата е ASK 433mhz, и клучните школка writed CE0523 CE0523 модел Фреквенција : 433 mhz Копче : 3 (Заклучуваат, Исклучуваат, Светлина) Профил : VA2 PCF7941 електронски коло Работа на : за Citroen за PeugeotВие треба да одат на вашиот локален дилер или Locksmith продавница да се намали на копче и програмата на вашиот автомобил,Locksmith треба да ја полните помалку од Дилерот...

OkeyTech 3 бутона Car Remote Key Shell Case Fob за MERCEDES BENZ MB SMART CAR CITY ROADSTER FORTWO Auto Replacement Key Cover

BGN 3.00 3.41

Okey Tech 3 Копчиња Автомобил Далечинскиот Клуч Школка Случај Фоб за МЕРЦЕДЕС БЕНЦ MB SMART АВТОМОБИЛ ГРАД ROADSTER FORTWO Авто Замена Копче за Капакот Спецификации : Точка Име : Далечински Управувач Автомобил Копче Случај За Мерцедес Бенц Тежина : 30g / еез Копчиња : 3 Копчиња Сечилото : Неисечени Сечилото Материјал : ABS+Метал Transponder Чип : Не Бренд Лого / Налепница : Нема(Aliexpress забранета да се продаде со лого!)​Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч...

4шт авто автомобилна свещ запалване иридиевые свещи дюзи IK20 5304 за Audi Dodge Lexus, Mitsubishi Pontiac, Saab, Toyota, Chevrolet

BGN 18.00 24.42

ОписКарактеристики : Ова серпентина може да се подобри ефикасноста на согорување, зајакнување на електрични перформанси. Одговараат токму со оригинална опрема во совршена кондиција, само заменете и возење, повторно, лесно да се инсталира. Лесно да се инсталира. Тие имаат Долг животен век.Име На Производ : Искра ПриклучоциБоја : Како на сликата покажуваМатеријал : МеталДодатоци Бр...

4шт автоматично запалване на автомобила вилица иридиевые свещи дюзи 3764 за Toyota, Lexus, Honda, Suzuki

BGN 22.00 29.28

ОписКарактеристики : Ова серпентина може да се подобри ефикасноста на согорување, зајакнување на електрични перформанси. Одговараат токму со оригинална опрема во совршена кондиција, само заменете и возење, повторно, лесно да се инсталира. Лесно да се инсталира.Име На Производ : Искра ПриклучоциБоја : Како на сликата покажуваМатеријал : МеталПроизводителот Дел Број : 3764Осветленост Дел Број : BKR6 EIX11Appilcation : За 19912005 Акура NSX За 20022005 Audi A4 За 20022006 Audi A4 Quattro За 20022004 Audi A6 За 20022006 Audi A6 Quattro За 19992002 Daewoo Nubira За 19891992 Daihatsu Шарада За 19901992 Daihatsu Карпести За 19901991 Гео Невреме За 19941996 Хонда Граѓански del Sol За 19941997 Хонда Пасош За 20032004 Isuzu Аксиома За 19901991 Isuzu Импулс За 19931996 Isuzu Родео За 20032004 Isuzu Родео За 1991 Година Isuzu Перо За 19921995 Isuzu Полицаец За 20052006 Kia Amanti За 19951998 Kia Sephia За 20002001 Kia Sephia За 19962002 Kia Sportage За 2005 Kia Sportage За 19992002 Land Rover Discovery За 20032005 Land Rover Freelander За 19942002 LexES300 За 20042006 LexES330 За 19931993 LexGS300 За 20012004 LexGS300 За 19982000 година LexGS400 За 20012005 LexGS430 За 20062009 LexGX470 За 20102012 Година LexHS250h За 20012005 LexIS300 За 19902000 LexLS400 За 20012005 LexLS430 За 19982005 LexLX470 За 19992002 LexRX300 За 19922000 LexSC400 За 20022005 LexSC430 За 2010 година LexSC430 За 20062007 Година LotElise За 2006 Година LotExige За 19901993 Mazda Miata За 19901994 Mazda Protege За 19911999 Мицубиши 3000 GT За 20032004 Мицубиши Diamante За 19952001 Мицубиши Eclipse За 20002003 Мицубиши Galant За 19951996 Мицубиши Montero За 20032005 Мицубиши Montero За 1997 Мицубиши Montero Спорт За 19921994 Nissan Maxima За 2005 Замина 92 X За 20052010 Scion тц За периодот 20082012 Scion x B За 19992002 Субару Шумарот За 19931998 Субару Impreza За 19902002 Субару Наследство За 20102011 Субару Наследство За 20002002 Субару Пустош За 20102011 Субару Пустош За 2006 Година, Suzuki Aerio За 2000 Година, Suzuki Почит За 19991999 Suzuki Grand Vitara За 20062008 Suzuki Grand Vitara За 19982001 Suzuki Swift За 2006 Година, Suzuki Верона За 19992001 Suzuki Vitara За 20052006 Suzuki XL7 За 20032009 Тојота 4 Runner За 19952004 Тојота Авалон За 19922005 Toyota Camry За 20072009 Toyota Camry За 19911994 Тојота Celica За 19972000 Тојота Celica За 2003 Година Тојота Celica За 2010 Година Тојота Е Корола За 20012010 Toyota Highlander За 19992007 Toyota Land Cruiser За 2003 Година Тојота Матрица За 19941997 Тојота Previa За 19962008 Toyota RAV4 За 20082009 Тојота Sequoia За 19982003 Тојота Сиена За 19992003 Тојота Solara За 20062008 Тојота Solara За 2003 Година "Фолксваген" Passat За 2010 Година Volvo S80 За 2010 година Volvo XC90 Пакетот вклучува4 x Искра ПриклучокНИЕ и Ветуваме на : 1.

AUTEWODE 3 New Button Flip Folding Key Shell Case Fob For Vauxhall Opel Astra H Vectra, Corsa hu 100 blade

BGN 5.00 5.60

Опис : Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како на сликата шоуКлучни Празно : Да Логото Налепница : Нема Transponder Чип : Нема Електроника / Батерија : НемаПакет Се Вклучени : 1 X Копче Школка СлучајНајдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.Клучни случај и неисечени копче сечилото само...

LARBLL модул за запалване DAB12 / 90243618/D1912 за Opel Combo Corsa Vauxhall Astra, Corsa 90360315 245516 259016 1237334 1237464

BGN 22.00 23.66

Состојба : НоваДел број : 90243618, 90360315 245516 259016 1237334 1237464Објектот содржи : 1 x Палење МодулFitment : За "ОПЕЛ" Astra 1.4За "ОПЕЛ" Astra 1.6За "ОПЕЛ" Astra 1.4 CabrioЗа "ОПЕЛ" Astra Ван 1.4За "ОПЕЛ" Astra Ван 1.6За "ОПЕЛ" Комбо (Astra) 1.4За "ОПЕЛ" Комбо (Corsa) 1.4За "ОПЕЛ" Комбо (Kadett) 1.4За "ОПЕЛ" Corsa 1.2За "ОПЕЛ" Corsa 1.4За "ОПЕЛ" Corsa 1.2 ВанЗа "ОПЕЛ" Kadett 1.4За "ОПЕЛ" Kadett Ван 1.4За "ОПЕЛ" Vectra 1.4За "ОПЕЛ" Vectra 1.6За "ОПЕЛ" Vectra 1.8За ОПЕЛ Astra 1.4За ОПЕЛ Astra 1.6За ОПЕЛ Astra 1.8За ОПЕЛ Astra 1.6 CabrioЗа ОПЕЛ Astra Ван 1.4За ОПЕЛ Astra Ван 1.6За ОПЕЛ Astramax 1.4За ОПЕЛ Cavalier 1.4За ОПЕЛ Cavalier 1.6За ОПЕЛ Cavalier 1.8За ОПЕЛ Комбо (Corsa) 1.4За ОПЕЛ Corsa 1.2За ОПЕЛ Corsa 1.4За ОПЕЛ Corsa Ван 1.4За ОПЕЛ Нова 1.4За ОПЕЛ Нова 1.6За ОПЕЛ Нова Ван 1.4За ОПЕЛ Омега 2.6За ОПЕЛ Astra 1.6 Купе