• Ново
1 бр. автоматична система за охлаждане корпус термостат капак на термостата изход на охлаждащата вода 8200781512 11061-00Q0A/Q0BQ0L

1 бр. автоматична система за охлаждане корпус термостат капак на термостата изход на охлаждащата вода 8200781512 11061-00Q0A/Q0BQ0L

BGN 28.80
В магазина

Брой продукти


За услуга достапна време и контакт информации :

Подробности

Преди 100 години:
1991,1993,1992,1990
Държава / регион на производство:
Китай
Преносимото Номер Детайли:
11061-00Q0A / Q0BQ0L
Вид На Материала:
Пластмаса
Настаняване на превозното средство:
Съединители за отвеждане на охлаждащата вода
специални характеристики:
Съединители за отвеждане на охлаждащата вода
Производствен Номер Детайли:
8200781512
Широчина На Елемента:
thermostat cover
Дължина На Продукта:
thermostat housing
Височина На Продукта:
Thermostat
За Марки Автомобили / Модели:
Ауди
Друг Номер:
11061-00Q1A 4449134/4449506
Модел На Audi:
100
Тегло На Продукта:
0.102
8200907243/239:
8200801567
93198317/93198646 :
4433121/4434190/

Те също купуват с този продукт

Термостат в събирането на термостат на охлаждащата течност за Mercedes Benz W163 ML270 ML230 ML320 ML400 ML350 ML500 ML430 ML55

BGN 35.36

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

96874571 4PIN прекъсвач на стоп-сигнала за CHEVROLET AVEO, OPTRA, DAEWOO KALOS седан задна светлина / прекъсвач на стоп-сигнал / прекъсвач на стоп-сигнала

BGN 14.38

ОЕМ БР : 96874571 (4 PIN) HONGWIN АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD КИНА Голема количина е прифатливо! ВЕЛЕДРОГЕРИЈА, ДОБРЕДОЈДОВТЕ ,ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО ЦЕНА...

28 ММ 1.1' INCH 4 PLY СИЛИКОНОВ МАРКУЧ 1 МЕТЪР 1 МЕТЪР LINGTH ДИРЕКТЕН ТРЪБА ТРЪБА СИН

BGN 12.80

Примена : 1.1 ' инчен ( 28 мм) внатрешен дијаметар од 1 метар должина силикони директно цревоВнатре дијаметар : 28 mm (1.1' инчи )Дебелина : 4.5 ммБоја на располагање : СинаОпис : 100% Сосема Нов...

2.75 INCH / OD 70mm TURBO INTERCOOLER PIPE / алуминиев тръбопровод / дебелина 2 мм + T-образни скоби + силиконови маркучи син

BGN 84.80

Опис : 100% сосема нов Никогаш не се обиделе или инсталирани.Универзална одговара на сите Турбо Проекти6 компјутери 2.75" инчен Mandrel Свиткана Алуминиумски Цевки за Полнење за лесно прилагодувањеСекоја Цевка е 19.68" инчи (500mm) Должината и дебелината на ѕидот е 2 mmНаправен од висок квалитет на 6061 алуминиум Рачно полирање завршиНема инструкции се вклучени Професионална инсталација е препорачливоПакет Се Вклучени : 2x 180 степени Цевки2x 90 степени Цевки2x 45 степени Цевки6x 2.75" инчен Директно Couplers12x Стеги не ' рѓосувачки челик(Како изгледа во фотографии...

Водна помпа 178-6633 1786633 подходящ за двигателя 3064 3066 C4. 2 C6 C6. 4

BGN 137.58

Пумпа за вода 1786633 1786633 одговара за Моторот 3064 3066 C4.2 C6 C6.4Whatsapp : +86 18768415518 Skype : guanelianВовед : Дел име : пумпа за водаДел број : 1786633 1786633Примена : одговара заМОТОР МАШИНА 3064; 3066; C4.2; C6; C6.4;Напомена : Тоа е замена на дел, не се оригинални делови, туку може да се работи и за вас.ПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

1A021-73030 1A021-73033 нова водна помпа за Kubota L2050 L2250 L2350 L2500 L2550 L2650

BGN 72.80

Бренд НовиОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот ДелОвој објект е во акции, и за превозот веднашПроизводство На Дел Не.1 A02173030 1 A02173033Осветленост, Дел Не.1 A02173030 1 A02173033Примена : За Kubota L3300 GST, L3450 DT, L3450 F, L3450 GST, L3600 DTСовет : Овој производ имаме инвентар.Може да биде навремена испоракаСовршено се вклопуваат, директна замена.За испорака1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки...

1PC R410a медни преходни връзка 1/4 Мъжки до 5/16 женски кабел за зареждане маркуч за помпата

BGN 3.00 3.78

1 PC R410a Месинг Адаптер Зглобовите 1 / 4" Машки Да 5 / 16" Женски Полнење Црево за Да се Испумпува на НовиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Месинг Боја : Злато Карактеристики : Оваа 1 / 4" Машки SAE x 5 / 16" Женски SAE Адаптер за R410a Мини Сплит Систем клима, HVAC, и Ладење Услуга...

Hino Truck M10C M10CT m10u водна помпа в събирането произведено в Япония

BGN 748.80

1 M10 U M10 C пумпа за вода за Hino КамионНаправен во Јапонија типПримена : Камионdhl fedex international shippingПовеќе M10 C M10 CT делови на мотор во нашите залихи : M10 C Клипот M10 CT connetcing род M10 C Клипот прстен M10 CT вратило M10 C цилиндар лагер M10 CT camshaft M10 C целосна заптивка комплет M10 CT цилиндар на главата M10 C Главниот имајќи M10 CT цилиндар блок M10 C един род имајќи M10 CT термостат M10 C пумпа за вода M10 CT вентил M10 C масло пумпа M10 CT им Помогнам на Стап M10 C цилиндар на главата заптивка M10 CT Доверба за миење M10 C Вентил M10 CT инјектор M10 C вентил водич M10 CT вентил tappet M10 C вентил седиште M10 CT Лагер за полнење

Нов разширителния резервоар за охлаждащата течност за Ford Fiesta 1.6 L 2002-2008 OEM 25658K218AC , 8S658K218AA

BGN 39.36

Нови Coolant Проширување на Резервоар За Ford Fiesta 1.6 L 20022008 ОЕМ 25658 K218 AC , 8 S658 K218 AAПрименливи модели : Ford Fiesta 1.6 L 20022008 Општи OEM : 25658 K218 AC ZM25658 K218 AC 8 S658 K218 AA Производ слики :

1бр R410a медни преходни връзка 1/4 Мъжки до 5/16 женски кабел за зареждане маркуч за помпата на новT518

BGN 3.00 3.70

1 PC R410a Месинг Адаптер Зглобовите 1 / 4" Машки Да 5 / 16" Женски Полнење Црево за Да се Испумпува на НовиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Месинг Боја : Злато Карактеристики : Оваа 1 / 4" Машки SAE x 5 / 16" Женски SAE Адаптер за R410a Мини Сплит Систем клима, HVAC, и Ладење Услуга...

Помпа за миене на предното стъкло за Mercedes Benz W163 ML270 ML230 ML320 ML400 ML350 ML500 ML430 ML55

BGN 11.04

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

OEM автомобилен двигател 1.8 T 2.0 T помощни помпа за охлаждаща вода в събирането на Passat CC Tiguan, Jetta Golf A3 A4 A6, TT, Seat Leon 06H 121 026

BGN 163.00 228.96

ОЕМ Автомобил, Мотор 2.0 1.8 Т Т Помошни Вода за Ладење, Пумпа за Собрание За Passat CC Tiguan Jetta Голф А4 А3 A6 TT Седиште Леон 06 H 121 026 За Автомобил модел : "ФОЛКСВАГЕН" CC 20092015 "ФОЛКСВАГЕН" EOS 20092015 "ФОЛКСВАГЕН" Amarok 20102015 "ФОЛКСВАГЕН" Sharan план за 20112015 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 20082015 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 20082015 "ФОЛКСВАГЕН" Буба 20122015 "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 20092015 "ФОЛКСВАГЕН" Голф Gti 20082013 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Gli 20062014 Q3 20122015 П5 20092015 TT 20072014 A3 S3 20082013 A4 S4 20082015 А5 S5 20082015 A6 S6 20112014 A8 S8 20102015 A4 Allroad Quattro 20102015 Seat Exeo 20092014 Седиште Леон 20062013 Седиште Толедо 20052009 Yeti 20102015 Altea 20072010 Врвен 20082015 Octavia 20042013 Alhambra план за 20112015 Производ дел број : 06 H 121 026 06 H 121 088 06 H 121 111 К 06 H 121 026 AB 06 H 121 026 CQ 06 H 121 026 БОЛЕСТ 06 H 121 026 BA 06 H 121 026 СП 06 H 121 010 06 H 111 121 Б Друг Производ дел број : 06 H121026 06 H121026AB 06 H121026CQ 06 H121026AF 06 H121026БА 06 H121026СП 06 H121026 06 H 121 026 AB 06 H 121 026 CQ 06 H 121 026 AF 06 H 121 026 BA 06 H 121 026 CF 06 H121026 AB 06 H121026 CQ 06 H121026 AF 06 H121026 BA 06 H121026 CF 06 H121088 06 H121111К 06 H121088 06 H 121 111 K 06 H121111 К 06 H121010 06 H121111Б 06 H121010 06 H121111 JB Пакет состав : Мотор за Ладење Циркулираат Пумпа за Вода Собранието 06 H 121 010 x 1 Pcs Ако не сте сигурни дали тоа може да се однесува на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас прв пат, ние ќе ви ги даде на проверка.

HOSINGTECH-за Subaru Impreza WRX / STi GDB, EJ20 Силикон нагревател на маркуча на радиатора комплекти на охлаждащата течност варианти цвят

BGN 68.00 72.00

HOSINGTECHза Субару Impreza WRX / Спи GDB, EJ20 Силикони Грејач Радијатор Црево Coolant Колекции боја опцииПука Притисок : 2 Mpa Работна Температура : 60°C до 260°CДебелина : 4.5 mm Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 MpaСлој : 3 ply засилен Прилагодите Услуга : Боја, Големина, ЛоготоГолемина на Толеранција : + / 0.5 mm Материјал : 100% чист силикони и ПолиестерСпецификите и Бенефиции : HOSINGTECH црево колекции се специјално дизајнирани за да директно го замени вашата Оригинална Опрема црева...