• Ново
Двигател ERIKC горивната един пулверизатор jet 0445120215, XICHAI crin gun 0445120215 и inyector 0445120215 за J5, J6

Двигател ERIKC горивната един пулверизатор jet 0445120215, XICHAI crin gun 0445120215 и inyector 0445120215 за J5, J6

BGN 182.61
В магазина

Брой продукти


ERIKC мотор гориво инјектор џет 0445120215, XICHAI crin пиштол 0445120215 и inyector 0445120215 за J5,J6
1. Информации За Производот И Слика
Тип : бо-s-ch оригинални инјектор за гориво Модел No : бо-s-ch инјектор 0 445 120 215 Други Инјектор делови : Дизел Инјектор 0445 120 215 , 0445120215 Апликација за млазницата : Заедничка железнички млазницата DLLA149 P2166 , DLLA 149 СТР 2166 Автомобил или мотор тип : SI/-НЕ КАМИОН , Здра/-vy камион Нето тежина : 600g/pc Бруто тежина : 650-750g/pc Бренд Име : ERIKC , DYD Материјал : HIGH SPEED Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : Неутрален пакување , ERIKC пакување на располагање Гаранција : 12 месец Олово време / Испорака Време : во Рок од 1-2 дена по плаќањето можете да примате стока во Рок од 6-12 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување Во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPS-от, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T/T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др. Тековниот Пазар За Извоз : Исток/Северна Америка, Европа, Средниот Исток, Африка, Азија, Австралија
ВУ! Ова е производ детали слика! Толку јасно!
: Поврзани Со Производи На Листата ?
: Здраво , Драг пријател! Ова е Bos**/Denso/del-ЈЗУ Заеднички железнички инјектор Листа !
D-E-N-Па Листа 095000-8290 095000-0560 9709500-534 095000-0360 9709500-547 9709500-890 095000-0561 095000-7250 095000-0360 095000-0760 9709500-636 095000-0530 095000-0562 095000-747 095000-0520 095000-0761 095000-0580 095000-1210 095000-581# 095000-5080 095000-0570 095000-0940 095000-0582 095000-1211 095000-5810 095000-5082 095000-0571 095000-0941 095000-0740 095000-1212 095000-5811 095000-5084 095000-5050 095000-5030 095000-0741 095000-1213 095000-6630 095000-5085 095000-5150 095000-5031 095000-5130 095000-5220 095000-6631 095000-5086 095000-5160 095000-5480 095000-5131 095000-5223 095000-6632 095000-5120 095000-5190 095000-5550 095000-5132 095000-5224 095000-7060 095000-5420 095000-5340 095000-5650 095000-5133 095000-5225 095000-8880 095000-5610 095000-5341 095000-5800 095000-5134 095000-5226 DCRI107060 095000-6110 095000-5342 095000-5801 095000-5135 095000-5520 095000-6680 095000-6111 095000-5343 095000-5870 095000-5470 095000-5525 095000-6700 095000-6230 095000-5344 095000-5880 095000-5471 095000-5600 095000-6701 095000-6410 095000-5500 095000-5881 095000-5472 095000-5601 095000-6702 095000-6720 095000-5501 095000-5940 095000-5473 095000-6190 095000-6770 095000-6890 095000-5502 095000-5941 095000-5474 095000-6250 095000-6790 095000-6900 095000-5503 095000-5942 095000-5475 095000-6251 095000-6791 095000-6910 095000-5504 095000-6020 095000-5476 095000-6252 095000-6960 095000-6970 095000-5510 095000-6021 095000-5780 095000-6253 095000-7030 095000-6980 095000-5511 095000-6022 095000-5930 095000-6760 095000-7031 095000-6981 095000-5512 095000-6023 095000-5931 095000-6870 095000-7310 095000-6982 095000-5513 095000-6024 095000-59319 X 095000-7170 095000-7450 095000-6983 095000-5514 095000-6040 095000-6070 095000-7171 095000-7490 095000-7010 095000-5515 095000-6043 095000-6221 095000-7172 095000-7540 095000-7010 095000-5516 095000-6280 095000-6222 095000-7360 095000-7640 095000-7020 095000-5760 095000-6460 095000-6223 095000-7390 095000-7690 095000-7220 095000-5761 095000-6510 095000-6360 095000-7731 095000-7710 095000-7280 095000-5880 095000-6511 095000-6362 095000-7780 095000-7711 095000-7330 095000-5881 095000-6691 095000-6363 095000-7781 095000-7750 095000-7430 095000-5890 095000-6692 095000-6364 095000-7782 095000-7760 095000-7500 095000-5891 095000-6693 095000-6365 095000-8900 095000-7761 095000-7550 095000-5951 095000-7040 095000-6366 095000-8901 095000-7800 095000-7610 095000-6100 095000-7670 095000-6581 095000-8902 095000-7801 095000-7631 095000-6120 095000-7760 095000-6583 095000-8903 095000-7830 095000-7680 095000-6130 095000-7761 095000-6590 095000-8904 095000-7850 095000-9780 095000-6131 095000-7820 095000-6591 DCRI100750 095000-8010 DCRI105080 095000-6132 095000-7840 095000-6592 DCRI106250 095000-8011 DCRI107610 095000-6240 DCRI100360 095000-6593 DCRI107760 095000-8100 095000-7730 095000-6241 DCRI100940 095000-6594 DCRI107780 095000-8101 095000-7731 095000-6243 DCRI105650 095000-6790 DCRI108290 095000-8102 DCRI100740 095000-6310 DCRI105800 095000-6791 DCRI106130 095000-9560 DCRI105130 095000-6350 DCRI105880 095000-7030 DCRI106240 DCRI100360 DCRI105780 095000-6351 DCRI106020 095000-7031 DCRI107640 DCRI100570 DCRI107580 095000-6352 DCRI107670 095000-7034 DCRI107690 DCRI100880 DCRI107730 095000-6353 DCRI107760 095000-7380 DCRI107760 DCRI105760 DCRI107760 095000-6354 DCRI107820 095000-7381 DCRI107800 DCRI105880 095000-6630 095000-6355 DCRI107840 095000-7382 DCRI107850 095000-5212 095000-6631 095000-6480 095000-6490 095000-7580 095000-5921 095000-5213 095000-6632 095000-6481 095000-6491 095000-7581 095000-5920 095000-5214 095000-5210 095000-59219 X 095000-5215 095000-5211 095000-5450 095000-5216 Б-O-S-C-H Листа 986435506 986435501 0 445 120 087 0 445 120 022 0 445 120 086 0 445 120 241 986435508 986435525 0 445 120 117 0 445 120 030 0 445 120 089 0 445 120 250 986435515 0 445 110 001 0 445 120 160 0 445 120 032 0 445 120 125 0 445 120 255 986435517 0 445 110 002 0 445 120 165 0 445 120 040 0 445 120 129 0 445 120 261 986435524 0 445 110 059 0 445 120 232 0 445 120 041 0 445 120 130 0 445 120 010 986435531 0 445 110 068 0 445 120 263 0 445 120 042 0 445 120 134 0 445 120 008 986435531 0 445 110 070 0 445 120 291 0 445 120 050 0 445 120 145 0 445 120 012 986435545 0 445 110 076 0 445 120 309 0 445 120 054 0 445 120 150 0 445 120 029 986435552 0 445 110 081 0 445 120 318 0 445 120 057 0 445 120 156 0 445 120 043 0 445 120 113 0 445 110 083 0445 B29006 0 445 120 059 0 445 120 157 0 445 120 343 0 445 120 018 0 445 110 105 0 445 120 393 0 445 120 060 0.

Подробности

търговска марка:
ЭРИКК
За Марки Автомобили / Модели:
Крайслер
Тип:
Инжектор ERIKC CRIN
Модел№:
инжектор бо-s-ch 0 445 120 215
Други части инжектор:
Дизелов Инжектор 0445 120 215, 0445120215
Костюм за автомобила:
ERIKC DIESLE valve F 00R
Заявление за дюза:
Дюза колектор на системата за впръскване на гориво DLLA149P2166 , DLLA 149 P 2166
Тип на превозното средство или на двигателя:
SI / - не е камион, Зво / - VY камион
гаранция:
12 месеца
Сертификат:
CE, ISO9001
Детайли На Опаковане:
Опаковка ERIKC достъпна
Време за изпълнение / срок на доставка:
В рамките на 1-2 дни след плащане можете да получите на стоки в рамките на 6-12 дни

Те също купуват с този продукт

Erikc под налягане клапа 9308-621C нов инжектор пълен комплект клапани 9308z621C CR дизелов горивния инжектор бленда 9308621C

BGN 39.20

ERIKC притисок вентил 9308621 C Нови инјектор заврши вентил за да го поставите 9308z621 C CR дизел гориво инјектор orifice плоча 9308621 C ПРЕДМЕТ : CR Инјектор Контрола вентил 9308621 C Модел No : Инјектор Вентил 9308621 C , 9308z621 C OE Бр : Контрола вентил 9308621 C , 28239294 , 9308621 C Апликација за инјектор : дизел заеднички железнички инјектор R01001 A , R01001 Z , R01401 Z , R04101 D82 00 365 186 , 82 00 240 244 , 2 T1 Q9 F593 AA , 1 S4 Q9 F593 AFRM2 T1 Q9 F593 AA , RM2 S7 Q9 K546 AJ , 3 S7 Q9 K546 AB Автомобил или мотор тип : КИТ / ROEN , СУ / ZU / КИ , РЕ / NAULT , NI / SСАН , DA / ЦИАСЕМ / СОН , F / ORD , JAGU / AR , H / ЈУН / DAI , КIA , S / ПЕЕШЕ / YONG Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Во рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC Liseron игла клапан за високо налягане F00RJ01714, истински превключващ клапан F00RJ01714, накрайник с клапа F00R J01 714

BGN 35.20

ERIKC Liseron висок притисок игла вентил F00 RJ01714,вистински Реле вентил F00 RJ01714,гориво вентил млазницата F00 R J01 714 ПРЕДМЕТ : F oo R J01 714 CR Инјектор Контрола вентил Модел No : Foo R J01 714 Инјектор Вентил Апликација за инјектор : 0 445 120 071 , 0 445 120 187 , 0 445 120 185 , 0 445 120 1880 445 120 161 , 0 445 120 188 , 0 445 120 193 , 0 445 120 1770 445 120 184 , 0 445 120 204 , 0 445 120 185 , 0 445 120 050дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : ДАЛИ / DGE Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Парк , не може да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

регулаторен клапан за дюзи на колата F ooV C01 033, контролния клапан common rail F00V C01 033, контролния клапан common rail FooVC01033

BGN 35.20

автомобил млазницата контрола вентил F oo V C01 033,заеднички железнички контрола вентил F00 V C01 033,контрола вентил заеднички железнички Foo VC01033 Предмет : CR Инјектор Контрола вентил 033 Модел No : Инјектор Вентил F 00 V C01 033 , F00 VC01033 OE Нема Контрола вентил F oo V C01 033 , Foo V C01 033 , Foo VC01033 Апликација за инјектор Инјектор 0 445 110 091 , 0 445 110 092 , 0 445 110 185 , 0 445 110 186 , 0 445 110 279 , 0 445 110 283 , 0 445 110 306 , 0 986 435 154 Боја : Slivery Автомобил или мотор тип Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

6 бр горивната един пулверизатор за Audi BMW Chevrolet, Ford, OPEL, FIAT, VW IVECO 0280150563

BGN 108.64

6 Компјутери Инјектор за Гориво За Ауди BMW, Chevrolet Форд "ОПЕЛ" ФИАТ "ФОЛКСВАГЕН" IVECO 0280150563Она Опис на Производот на нашата 0280150563 Инјектор за Гориво? OE Бр 0280150563 Големина Стандардниот Модел Бр 0280150563 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Ауди BMW, Chevrolet Ford Место на Потекло Гуангжу Тип на инјектор за Гориво Тежина 0.05 кг / pc Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Ефект Гориво Системи на Квалитетот на ВисокоКвалитетни Што Детални Слики на нашата 0280150563 Инјектор за Гориво ?Она што Пакување & Испорака на нашите 0280150563 Инјектор за Гориво ?Она што е Детално Превозот Време на нашата 0280150563 Инјектор за Гориво ?Проценетите време на испорака : ОбластМетоди e Packet Кина Пост Воздух Mail локација за подигнување на Глобалната Mail DHL Express Услуга Продолжение....

Помпа за високо налягане 186FA с електрически клапан, маслена помпа 186FA за YANMAR,OTVORKO

BGN 35.00 36.80

Пакувањето на производотначин на плаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот Услови(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express...

DLLA155P740 един пулверизатор за впръскване на дизелово гориво, един пулверизатор

BGN 12.00 12.80

Пакувањето на производот начин на плаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само...

ERIKC inyector cr аксесоари 9308-617AA Elementy wtryskiwacza 9308617AA адаптер PLAKASI 9308z617AA PLACA ADAPTADOR 9308 617AA

BGN 16.96

ERIKC inyector cr додатоци 9308617 AA Инјектор АДАПТЕР ПЛОЧА 9308617 AA АДАПТЕР PLAKASI 9308z617 AA PLACA ADAPTADOR 9308 617 AAОбјект : Заедничка железнички diesiel инјектор за гориво spacer 9308617 AA Модел No : Spacer 9308617 AA, 9308617 AA, 9308 617 AA, 9308z617 AA Апликација за инјектор : Заедничка железнички diesiel инјектор за гориво Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 6.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 6 месеци рок на Испорака : Во рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 66 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

Инжектор гориво 0445120227 колектор на системата за впръскване на гориво ERIKC, инжекцион 0445120227, инжектор 227 CRIN

BGN 168.00

ERIKC common rail вбризгување на инјектор 0445120227, вбризгување на 0445120227 и инјектор 2271 Информации за производот И Слика Тип : боsch оригинални инјектор за гориво Модел No : боsch инјектор 0 445 120 227 , 0445 120 227 Други Инјектор делови : Дизел Инјектор 612600080977 Апликација за млазницата : Заедничка железнички млазницата DLLA151 P2182 , DLLA 151 СТР 2182 Автомобил или мотор тип : Weichai Нето тежина : 600g / pc Бруто тежина : 650750g / pc Бренд Име : ERIKC , DYD Материјал : HIGH SPEED Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : Неутрален пакување , ERIKC пакување на располагање Гаранција : 12 месец Олово време / Испорака Време : во Рок од 12 дена по плаќањето можете да примате стока во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување Во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

помпа публикуване блок за Mercedes Benz W219 CLS280 CLS300 CLS320 CLS350 CLS500 CLS550 CLS55 CLS63

BGN 148.80

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

Висококачествен хромиран 2Л алуминиев резервоар за масло радиатор переливной резервоар на охлаждащата течност комплект за Supra MK III, IV, 7MGTE 2JZGT

BGN 76.00 95.81

2 L Алуминиум резервоар за нафта Радијатор Coolant Overflow Резервоарот за полнење за Супра МК III IV 7 MGTE 2 JZGT Опис : Целосно Алуминиумска Конструкција со Надворешни Течност Индикатор Боја : Сребрена / Црна Капацитет : 2 Литри Големина : 8"L x 7.5" H x 3.5" D (поширок страна), или 2.5" (Потесен страна) Настава НЕ е вклучена.Професионалната инсталација се препорачува Примена : За Супра МК III IV 7 MGTE 2 JZGT Answer : ___________________________ Note : Овој производ е 100% сосема нов...

На контролния клапан инжектор ERIKC F00GX17004 piezo, клапан резервни части шприц колектор на системата за впръскване на гориво пиезо

BGN 60.78

ERIKC F00 GX17004 piezo инјектор контрола вентил , common rail вбризгување на резервни делови piezo вентил ПРЕДМЕТ : CR Инјектор Контрола вентил Модел No : F00 GX17004 Апликација за инјектор : Автомобил или мотор тип : Боја : Slivery Нето тежина : 15g / pc Бруто тежина : 35g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 6 месеци рок на Испорака : Рок од 12 дена по плаќање , можете да примате стока во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ГОРЕЩА РАЗПРОДАЖБА ! Най-Доброто Качество На Common Rail Прът Контролния Клапан Прът За Инжектор 095000-5344 095000-534

BGN 44.80

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТНајдобар Квалитет Заеднички Железнички Прачка Контрола Вентил Прачка За Инјектор 0950005344 095000534#Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!Начин На ПлаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот Услови(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express...

ERIKC Liseron предпазен клапан за налягане FooR J02 454, сопловой клапан в събирането на F 00R J02 454, оригинален инжекторный клапан FooRJ02454

BGN 35.20

ERIKC Liseron притисок сигурносен вентил Foo R J02 454,млазницата вентил собранието F 00 R J02 454,оригинални инјектор вентил Foo RJ02454ПРЕДМЕТ : Foo R J02 454 CR Инјектор Контрола вентил Модел No : F 00 R J02 454 Инјектор Вентил Апликација за инјектор : дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : Foo RJ02454 дизел Инјектор Вентил Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Во рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

Колата Turbo Boost Tap адаптер маслен улов резервоар на изпускателната тръба за VW Golf 1.8 T Audi 2.0 T EA888 двигател RS3-BOV031

BGN 12.96

Автомобил Турбо Зголеми Допрете Адаптер Масло Фати Резервоарот Издувните Приклучокот За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Ауди 2.0 1.8 Т Т EA888 Мотор RS3BOV031Карактеристики : Турбо зголеми допрете адаптер погоден за "ФОЛКСВАГЕН" Голф Ауди 2.0 1.8 Т Т EA888 Моторот...

Гореща продажба на dpa корона на Ротора 7180-819U 820U 724B 4 / 9R

BGN 82.00 101.06

1.Нашата компанија е професионална фабрика со 63 години историја во производство на plungers, млазници, и испорака вентили за двете авто и морски дизел мотори, главно,ние, исто така, произведуваат некои заеднички железнички делови сега.2.Ние го поминале ISO9001 сертификација, фабрика за проценка од страна на BV.3.Ние можеме да произведуваат според вашите примероци и цртежи.4.Имаме современа опрема, тестирање на машина и систем за управување.,на пример,на крајот површината мелење како огледало.5.Нашите производи се извезуваат во различни земји од целиот свет, позитивни повратни информации од корисниците од странство.6...

Модул с помпа в събирането на E3801M подходящ за Chevrolet Malibu и Pontiac G6 Saturn Aura 04-08

BGN 239.98

WAJ Сосема Нов високи перформанси одговара за Chevrolet Malibu 0910 L4 2.4 L cc # E3801 MОбјектот специфики : : Состојба : Нова Ставка Опис : Гориво Пумпа Модул Собранието Објект Одделение : Стандард Замена Притисок : 3 Bar Проток : 95 L / h Оценет напон : DC12 V Номинална струја : 7 A Плови висина (mm) : 12±3 190±5 Отпор (Ω) : 252±3 38±2 Машина висина(mm) : 245±3 Fitment : Директно Одговара на Апликација, Проверете Fitment Табелата Забелешка : ве Молиме да се Осигурате Fitment со Табелата Пред КупувањеПримена : Направи Модел Година Трим Моторот На Chevrolet Malibu 2008 LS Седан Со 4 Врати 2.4 L 145 Cu...

4 бр. / лот завод директни продажби инжектор 8N7005 молив дюза OR3418 костюм за 3300

BGN 182.00 225.28

4pcs / многу Фабрика директна продажба инјектор 8 N7005 молив млазницата OR3418 одговараат за 3300Пакување & ИспоракаНеутрален Пакување или WY Пакување1.Нашата компанија е професионална фабрика со 63 години историја во производство на plungers, млазници, и испорака вентили за двете авто и морски дизел мотори, главно,ние, исто така, произведуваат некои заеднички железнички делови сега.2.Ние го поминале ISO9001 сертификација, фабрика за проценка од страна на BV.3.Ние можеме да произведуваат според вашите примероци и цртежи.4.Имаме современа опрема, тестирање на машина и систем за управување.,на пример,на крајот површината мелење како огледало.5.Нашите производи се извезуваат во различни земји од целиот свет, позитивни повратни информации од корисниците од странство.6...

ERIKC f00rj01428 common rail резервни части инжекционная един пулверизатор клапан F 00R J01 428 помпени част инжекционная един пулверизатор FooR J01 428

BGN 35.20

ERIKC F00 RJ01428 заеднички железнички резервни делови за вбризгување на млазницата вентил F 00 R J01 428 пумпа делови за вбризгување на млазницата Foo R J01 428 Предмет : CR Инјектор вентил F00 RJ01428 Модел No : Инјектор Вентил F 00 R J01 428 , F00 RJ01428 OE Нема Контрола вентил Foo RJ01428 , Foo R J01 428 , F oo R J01 428 Апликација за инјектор : Инјектор 0445120048 , 0445120049 , 0445120090 Боја : Sliver Автомобил или мотор тип Инјектор Вентил F 00 R J01 428 , F00 RJ01428 Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Highspeed Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , Ект...

4 бр./компл. комплекти за ремонт на горивни дюзи Peugeot 405 206 PUNTA AZUL D2159MA PG405 (AY-RK040)

BGN 7.98

Гориво инјектор поправка колекции за peugeot 405 !!! Детален Опис На Производот4pieces / set инјектор за Гориво поправка колекции за Peugeot 405 206 PUNTA AZUL D2159 MA PG405 (АЈRK040)1.Инјектор за гориво поправка дел2.Автомобил направи : peugeot 405 2063.вклучувајќи : 4 парчиња филтер4pcs до orings4pcs надолу oringsвкупно 12 компјутери.4.Гаранција : 1year(orings се viton материјал : resistent висока темп.повеќе од 220degree целзиусови степени,висока носат resistent,resistent гориво и масло)Производот е природата : пакување : Ние ќе ги користат најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедносни цели ..40pieces / set .минатата стави во тетрапакПревозот УсловиПревозот methed зависи од вашиот изборПревозот methordПревозот времеUSP,DHL,FEDEX,ТНТ28 дена по испоракаEMS / РУСКИ ВОЗДУХ420 дена по испорака (освен русија,бразил и некои земја )Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / YW1560 денаГаранција1...

Erikc високо налягане common rail инжектор EJBR02401Z, горивната помпа опаковка inyector EJB r02401z инжекцион EJBR0 2401Z

BGN 228.48

ERIKC висок притисок заеднички железнички инјектор EJBR02401 Z, гориво пумпа за диспензерот inyector EJB R02401 Z инјектирање EJBR0 2401 ZОбјект : оригинални инјектор за гориво EJBR02401 Z Модел No : инјектор EJBR0 2401 Z, EJB R02401 Z Апликација за млазницата : L137 PBD, L137 PRD, DSLA 158 FL 137, ASLA 158 FL 137, D137 Апликација за вентил : 9308621 C, 28239294, 28440421 Автомобил или мотор тип : HY / ОН / DAI TERRA / МОЖЕ да MERCE / DESBENZ SPRIN / ТЕР Carni / val Мк II 2.9 L CRDi MPV (144bhp) Sedo / na II 2.9 L CRDi MPV (144bhp) Нето тежина : 220g / pc Бруто тежина : 280g / pc Бренд Име : ERIKC , DYD Материјал : HIGH speed Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : Неутрален пакување , ERIKC пакување на располагање Гаранција : 12 месец Олово време / Испорака Време : во Рок од 12 дена по плаќање ,можете да примате стока во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување Во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

Нов универсален високоскоростен външен вградена помпа смяна на 0580254044 300LPH

BGN 27.00 38.38

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

На контролния клапан за впръскване на гориво F00RJ01176, за инжектор Bosch 0445 120 *** серия, клапан за високо налягане common rail F00R J01 176

BGN 124.00 153.04

Детали за производотТопла Продажба !!!Главни ПроизводиМлазницата, , , ,Клипот, , , , , , , ,Заеднички Железнички Млазницата, , ,Заеднички Железнички Делови...

Електрически модул с помпа в събирането на 4F0919087F подходящи за AUDI A6 Allroad, Avant 4F C6 Rs6 S6 2.0-5.2 L 2004-2011

BGN 238.21

Бренд Нови Електрични Гориво Пумпа Модул Собранието 4 F0919087 F Одговара За AUDI A6 Allroad Avant C6 4 F Rs6 S6 2.05.2 L 20042011Објектот специфики : Состојба : Нов Бренд : WAJ Ставка Опис : Гориво Пумпа Модул Собранието Објект Одделение : Стандард Замена Количината Продаваат : се Продаваат Поединечно Осветленост Дел Број : 775385 228235089003 Z V10090865 WG1032577 E10747 M, V10090865 4 F0919051 BD 4 F0919051 BH 4 F0919087 F, 7507038 Fitment : Директно Одговара на Апликација, Проверете Fitment Табелата Забелешка : ве Молиме да се Осигурате Fitment со Табелата Пред Purchas Компатибилност : ве Молиме изберете вашето возило година, марка и модел за конкретни резултати...