• Ново
Дозиращият клапан на горивната помпа на контролния клапан на горивната помпа въздухопровода дозиращият клапан на горивната помпа 1638153 42541851 0928400481 4937597 45541851

Дозиращият клапан на горивната помпа на контролния клапан на горивната помпа въздухопровода дозиращият клапан на горивната помпа 1638153 42541851 0928400481 4937597 45541851

BGN 91.00
BGN 96.00
-5 %
В магазина

Брой продукти


КОМПАНИЈАТА НЕМА.
ОЕМ БР.
ПРИМЕНЛИВИ ПУМПА
ВОЗИЛО
W97011
1638153 42541851 0928400481 4937597 45541851 0445020007 0445020175 0445020185 0445020223
Iveco 100 E17.120 E18.130 E18110/184kw "Фолксваген" 13.170,8.150..Ford Товар 3.9 125kw Iveco PROXYS RG12 PROVAY Iveco MIDIRIDER ML100-heuliez Iveco crossway euroruder Iveco 65 E13.75 E15.110/202 Iveco 140 E24.150 E18.180 E21.

Подробности

търговска марка:
ВАНАТОП
Държава / регион на производство:
Китай / Гуандун
Модел На Ford:
Да се стреми
Широчина На Елемента:
10
Настаняване на превозното средство:
дизеловата система common rail
За Марки Автомобили / Модели:
Брод
Вид На Материала:
Стомана
Преносимото Номер Детайли:
W97011
Височина На Продукта:
10
Друг Номер:
0445020007 0445020175 0445020185 0445020223
Aspire-Годината На Производство:
1994
Производствен Номер Детайли:
1638153 42541851 0928400481 4937597 45541851
специални характеристики:
дозиране на горивото
Дължина На Продукта:
10
Тегло На Продукта:
0.221
Напрежение:
24 V
Максималният Работен Ток:
1.8 а
Ток На Празен Ход:
1380-1430 ма
Устойчивост:
2.6-3.15 Ω
Честота на сигнала PMW:
165-195 Hz
Налягане Релса:
40 Mp
Размер на опаковката:
10*6*5 см
Тегло:
0.22 kg
Псевдоним Блок Дозирующего Клапан Гориво:
Клапан IMV, клапан EFC / MEUN, клапан SCV, PCV клапан
Характеристика:
Контролирайте доставка и добив на гориво от помпата за високо налягане

Те също купуват с този продукт

ERIKC Liseron неръждаем клапан F 00V C01 367, клапан за нулиране на вакуум налягане FooV C01 367 възел соплового клапан F00VC01367

BGN 35.20

ERIKC Liseron нерѓосувачки вентил F 00 V C01 367,притисок и вакуум олеснување вентил Foo V C01 367,млазницата вентил собранието F00 VC01367Предмет : CR Инјектор Контрола вентил F00 V C01 367 Модел No : Инјектор Вентил F00 V C01 367 OE Нема Контрола вентил Foo VC01367 Апликација за инјектор : 0 445 110 318,'0 445 110 361'0 445 110 384 Боја : Slivery Автомобил или мотор тип на ју / chai 4 F Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

авточасти за дизелови двигатели, разходът на буталото, буталото на помпата, елемент, A14, 131101-9920

BGN 33.00 40.19

ТИП БР : A14 1311019920ДЕЛ ИМЕ : авто дизел мотор резервни делови, клипот, елемент, пумпа клипотПрофил на компанијата : 1.Нашата компанија специјализирана фабрика за производство на заеднички железнички делови.2.Сме поминале ISO9001 сертификација во 2002 година.3,Alibaba Assesed Снабдувач!Нашите работници & Работилница & ОпремаИСПОРАКА1,Со море или со авион се двете достапни во голема количина;2,Од меѓународниот изразат компанија како TNT, DHL, FEDEX, EMS,UPSот,и др...

Топливопровод Сензор за високо налягане за Mitsubishi Lancer Proudia Dignity RVR Legnum Dingo Mirage MR560127 E1T18871

BGN 30.00 35.68

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : Нерѓосувачки ЧеликСостојба : Во парк, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : ЕВРОПА За CARISMA (EUR / NEDCAR) [DA16 A] 19952003 За GALANT САЛОН (ЕУР) [EA26 A] 19962003 За GALANT СТАНИЦА ВАГОН (ЕУР) [EA26 W] 19962002 За PAJERO / MONTERO (ЕУР) [V60,70#] од 2000 до 2006 година За PAJERO PININ / MONTERO IO (EUR / PC [H60,70#] 19992005 За ПРОСТОР ТРКАЧ (ЕУР) [N63,64 W] 19992002 За ПРОСТОР ЅВЕЗДА (EUR / NEDCAR) [DG15 A] 19982004 За ПРОСТОР ВАГОН (ЕУР) [N80,90#] 19982004 ОПШТО За DION (G...

F00rj01657 Common rail инжекторный клапан FOORJ01657 F 00R J01 657 инжектор за CR 0445120078, 0445120124, 0445120247

BGN 27.00 28.80

Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе имаат пријатно шопинг искуство тука.Мисија & Цел1.Нула Дефект Квалитет,Нула Клиент Жалби2.Да се биде најдобар професионална снабдувач во линија на дизел мотор делови.Начин На ПлаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот Услови(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express...

Датчик за налягане на горивната магистрала за Citroen C1 C2 C3 C4 Xsara Berlingo Dispatch Picasso 1.4 1.6 HDI 55PP06-03 96.582.278.80 1920GW

BGN 23.00 62.02

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : Нерѓосувачки ЧеликСостојба : Во парк, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : За Citroen C3 1.4 HDi 20022014 За Citroen C4 1.6 HDi 20042014 За Citroen C3 1.6 HDi 20052014 За Citroen BERLINGO 1.6 HDI 20052014 За Citroen ИСПРАЌАЊЕ 1.6 Hdi 20072014 За Citroen C5 1.6 HDi 20082014 За Fiat Scudo D 1.6 Multijet 20072014 За Fiat Scudo D 1.6 Multijet 20072014 За Fiat Scudo D 1.6 Multijet 20072014 За Peugeot 207 1.6 HDi 20072014 За Peugeot 407 1.6 HDi 110 20042014 За Peugeot РАНЧОТ 1.6 HDi 20082014 За Peugeot РАНЧОТ 1.6 HDi 20082014 За Peugeot РАНЧОТ 1.6 HDi 20082014За Citroen Berlingo 1.6 HDI 75 Мотор1560ccm 75 HP 55 KW (Дизел) 20052015 За Citroen Berlingo 1.6 HDI 90 Мотор1560ccm 90 HP 66 KW (Дизел) 20052015 За Citroen C2 1.6 HDI 90 Мотор 1560ccm 109 HP 80 KW (Дизел) 20052009 За Citroen C2 Претпријатие 1.4 HDI 90 Мотор1398ccm 68 HP 50 KW (Дизел) 2015 Година За Citroen C3 / C5 1.6 16 V HDI 90 Мотор 1560ccm 109 HP 80 KW (Дизел) 20052015 За Citroen C4 1.6 HDI 90 Мотор 1560ccm 90 HP 66 KW (Дизел) 20042010 За Citroen C4 2.0 HDI 90 Мотор 1997ccm 140 HP 103 KW (Дизел) 20092010 Година За Citroen Испраќање 1.6 HDI 90 Мотор 1560ccm 90 HP 66 KW (Дизел) 20072015 За Peugeot Partner 1.6 HDI Мотор 1560ccm 90 HP 66 KW (Дизел) 2015 Година За Peugeot 407 1.6 HDI 110 Мотор 1560ccm 109 HP 80 KW (Дизел) 20042010 За FIAT Scudo D 1.6 Multijet Мотор1560ccm 90 HP 66 KW (Дизел) 200720141...

Клапан за дюзи на двигателя ERIKC F00RJ02377, сопловой клапан F00R J02 377,клапан за регулиране на налягането на горивото f ooR J02 377

BGN 35.20

ERIKC Liseron мотор вентил Foo RJ02377,млазницата вентил топката F00 R J02 377,гориво контрола на притисокот вентил F oo R J02 377 Предмет : CR Инјектор Контрола вентил 377 Модел No : Инјектор Вентил F00 R J02 377 OE Нема Контрола вентил Foo RJ02377 Апликација за инјектор : Боја : Slivery Автомобил или мотор тип Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 6 месеци рок на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC Liseron распылительный клапан F ooR J02 213, горивния клапан генератор F00R J02 213, производител на клапани FooRJ02213

BGN 35.20

ERIKC Liseron спреј вентил F oo R J02 213, генератор на гориво вентил F00 R J02 213,вентил производителот Foo RJ02213 ПРЕДМЕТ : F00 R J02 213 CR Инјектор Контрола вентил Модел No : F 00 R J02 213 Инјектор Вентил Апликација за инјектор : 0 445 120 040 , 0 445 120 041 дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : F 00 R J02 213 гориво пумпа Инјектор Вентил Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

Безплатна доставка горивната магистрала, датчик за налягане на гориво за VOLVO 3843100 30677300 20792328 21407309

BGN 53.00 61.84

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : Нерѓосувачки ЧеликСостојба За : акции, бренднови, не се користи, неоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : За Iveco Daily За Iveco Civis Болоњскиот За Iveco Civis Castellon За Iveco Cristalis Limoges За Iveco Cristalis Лион За Iveco МасивотЗа Volvo C70 D5 За Volvo XC90 D5 За Volvo C30 2.4 D5 За Volvo S40 MK2 2.4 D5  За Volvo V50 2.4 Tdi За Volvo S60 2.4 D За Volvo XC60 2.4 Г AWD За Volvo V70 II 2.4 D5 За Volvo V70 МК 3 2.4 D За Volvo XC70 МК 1 2.4 D5 За Volvo S80 МК 2 2.4 Г За Toyota Yaris 1.4 D4 DЗа Fiat Croma 1.9 D Multijet За Fiat Croma 2.4 Г Multijet За Fiat Doblo MPV 1.3 D Multijet За Fiat Doblo ТОВАР 1.3 JTD 16 V За Fiat Идеја MPV 1.3 JTD За Fiat Идеја MPV 1.9 JTD За Fiat Multipla MPV 1.9 JTD За Fiat Panda МК 2 1.3 D Multijet За Фиат Гранде Punto 1.3 D Multijet За Фиат Гранде Punto 1.9 D Multijet За Fiat Stilo 1.9 JTD (192_XE1 A) За Lancia Теза 2.4 Г Multijet За MAN TGA TGL ТГМTGS TGX 20002007За Chevrolet Captiva 2.0 D За Chevrolet Epica 2.0 D За Chevrolet Lacetti 2.0 D За Chevrolet Nubira 2.0 DЗа Алфа Ромео 147 159 1.9 JTDM За "Опел" Опел Astra H 1.9 CDTi 16 V За "Опел" Vauxhall Vectra C 1.9 CDTI1...

3 ω 3 цилиндров МЕТАН LPG инжекторный релса супер безшумен високоскоростен общ инжекторный релсите на газов инжектор и аксесоари

BGN 57.58

CNG ЛПГ Инјектор Железнички Супер Тивок голема брзина 3 Ohms 3cylinder Заеднички Инјектор Железнички гас инјектор и додатоципредности : мали & компактен, ниско ниво на бучава, стабилна вбризгување на протокот, лесен за чистење, одличен анти триење сопственост...

common rail valve F00RJ02103 contol valve FOORJ02103 common rail инжекторный клапан добро качество

BGN 27.00 28.80

Пакувањето на производотначин на плаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само...

На контролния клапан багер ERIKC Liseron F00V C01 054, клапан за наднормено поток F ooV C01 054, клапан за впръскване на гориво F00VC01054

BGN 35.20

ERIKC Liseron багер контрола вентил F00 V C01 054,вишокот на протокот вентил F oo V C01 054,вбризгување на гориво вентил F00 VC01054 ПРЕДМЕТ : F00 V C01 054 CR Инјектор Контрола вентил Модел No : F 00 V C01 054 Bos / ch Инјектор Вентил Апликација за инјектор : 0 445 110 195 , 0 445 110 204 , 0 445 110 196 , 0 445 110 1970 445 110 198 , 0 445 110 203 дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : MER / CE / DES Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по плаќање , можете да примате стока во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC Liseron сопловой клапан в събирането на FooVC01346, оригинално управление на vavle F00V C01 346,контролния клапан за впръскване на маслото F ooV C01 346

BGN 35.20

ERIKC Liseron млазницата вентил собранието Foo VC01346,оригинални контрола vavle F00 V C01 346,масло за вбризгување на контрола вентил F oo V C01 346 Предмет : CR Инјектор Контрола вентил 346 Модел No : Инјектор Вентил Foo VC01346 OE Нема Контрола вентил F00 V C01 346 Апликација за инјектор : '0 445 110 253,0 445 110 2540 445 110 270 Боја : Slivery Автомобил или мотор тип FI / НА , HЈУН / DAI , IVEКО Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , И Др...

Бензинов горивния инжектор за Peugeot Partner 206 1.1 9625587580, 230016209087, 1984C9, IPM002 нов!

BGN 17.00 25.58

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

ERIKC оригиналът на контролния клапан F00RJ01218, обратен клапан на маслото F 00R J01 218 инжектор common rail клапан FooR J01 218

BGN 35.20

ERIKC оригинални контрола вентил F00 RJ01218, притисок се спротивстави на вентил F 00 R J01 218, пумпа за контрола вентил Foo R J01 218 Предмет : CR Инјектор Контрола вентил 218 Модел No : Bos / ch Инјектор Вентил F 00 R J01 218 , F00 RJ01218 OE Нема Контрола вентил Foo RJ01218 , Foo R J01 218 , F oo R J01 218 Апликација за инјектор : Bos / ch Инјектор 0 445 120 030 , 0 445 120 061 , 0 445 120 100 Боја : Slivery Автомобил или мотор тип МНа Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : Т / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , И Др...

Карбуратор WEBER / EMPI style 45 DCOE с въздушни рога подмяна на въглехидрати с ниско съдържание на въглехидрати, за да Weber Solex Dellorto

BGN 431.98

ВЕБЕР / EMPI стил carburetor 45 DCOE со воздух рогови carburetor хидрати замена за Вебер Solex DellortoИМАЈТЕ НА УМ ОВА Е ЗАМЕНА ЗА ВЕБЕР DCOE, DELLORTO DHLA, SOLEX ADDHE.Мислам дека ќе собере многу автомобили ,но јас не знам деталино не може да се сигурни дека одговара на вашиот мотор 100% , ве молиме размислете за внимателно пред да ги купат .ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ ПРАШАЈТЕ МЕ, ЈАС ЌЕ ВИ ОДГОВОРИ SOONLY.

На контролния клапан erikc common rail F00V C01 386, под налягане вентил F ooV C01 386 за инжектор common rail, инжекторный клапан F00VC01386

BGN 35.20

ERIKC заеднички железнички контрола вентил F00 V C01 386, притисок вентил F oo V C01 386 за заеднички железнички инјектор,инјектор вентил F00 VC01386ПРЕДМЕТ : F oo R J02 386 CR Инјектор Контрола вентил Модел No : Foo R J02 386 Инјектор Вентил Апликација за инјектор : 0 445 110 387 , 0 445 110 388 дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

4шт висококачествени горивни инжектори 0280158005 16600-7Y000 дюзи са подходящи за оригинални части nissan

BGN 101.00 136.22

име на производ : инјектори за горивоодговара за nissanОЕМ Бр : 0280158005 166007 Y000количина : 4pcs / една групапакет метод : боја кутијаМесто на потекло : Јапонијапред поставување на цел,pls бидете сигурни дека овој дел е она што ви треба.ви благодариме

ERIKC F 00R J02 449 / FooR J02 449 инжекторный клапан common rail и автонасос резервни части комплект клапани FooRJ02449

BGN 35.20

ERIKC F 00 R J02 449 / Foo R J02 449 инјектор вентил заеднички железнички и авто пумпа делови вентил за да го поставите Foo RJ02449 ПРЕДМЕТ : F00 R J00 449 CR Инјектор Контрола вентил Модел No : F 00 R J00 449 Инјектор Вентил Апликација за инјектор : дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : F 00 R J00 449 дизел Инјектор Вентил Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

F00vc01359 / F 00V C01 359 контролния клапан FOOVC01359 за инжектор common rail 0445110539

BGN 114.00 142.40

Опис : Име на производ : Инјектор Вентил / Контрола вентилСостојба : Новаодговараат за инјектор : 0 445 110 293 , 0 445 110 305 , 0 445 110 313 , 0 445 110 332 , 0 445 110 335 , 0 445 110 343 , 0 445 110 344 , 0 445 110 345 , 0 445 110 346 , 0 445 110 347 , 0 445 110 355 , 0 445 110 357 , 0 445 110 364Квалитет : 100% Професионален ТестНие, исто така може да ги обезбеди следниве контрола вентил : F00 RJ01159 F00 RJ02472 F00 RJ01727 F00 RJ02035 F00 RJ01479 F00 VC01365 F00 RJ02056 F00 RJ02130 F00 RJ02806 F00 VC01383 F00 RJ01704 F00 RJ01941 F00 VC01363 F00 VC01367 F00 VC01371 F00 RJ00399 F00 RJ01657 F00 RJ01692 F00 VC01358 F00 RJ02466 F00 RJ02103 F00 RJ02278F00 VC01033F00 RJ01533F00 VC01359 За НасНие се прави добра трговија со огромен асортиман на производи од Кина.Ние се надминува вашите очекувања од нуди свежа ивисоко квалитетни производи по најниски цени.Ние сме посветени кон испорака на највисоко ниво на онлајн услуга за клиентите.Кога ќе купите од нас ние сакаме да се чувствувате како да сте биле лице в лице со нас во продавница.Ако имате било какви проблеми ве молиме испратете ни ја вашата порака на e Bay.Клиент ,Задоволување , Гаранција1...

F00rj01941 / F 00R J01 941 комплект регулаторен клапан за инжектор common rail FOORJ01941 добро качество 0445120037 0445120122

BGN 27.00 28.80

Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе имаат пријатно шопинг искуство тука.Мисија & Цел1.Нула Дефект Квалитет,Нула Клиент Жалби2.Да се биде најдобар професионална снабдувач во линија на дизел мотор делови.Начин На ПлаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот Услови(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express...