• Ново
6 бр./лот горещи продажба дизелов двигател, резервни части морски кораб нагнетательный клапан W2 костюм за един човек L20-27

6 бр./лот горещи продажба дизелов двигател, резервни части морски кораб нагнетательный клапан W2 костюм за един човек L20-27

BGN 172.00
BGN 212.19
-19 %
В магазина

Брой продукти


6pcs/многу Топла продажба дизел мотор делови, морски брод испорака вентил W2 одговараат за ЧОВЕКОТ L20-27
Неутрален Пакување или WY Пакување
Пакување & Испорака
Неутрален Пакување или WY Пакување
Превозот :
1)Со море или со авион се двете достапни во голема количина;
2)Од international express компанија како TNT, DHL, FEDEX, EMS,UPS-от,и др. за мали количини.
3)3-5 дена се дојде до вашиот Кина агент во секој град.
4)Пратката во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот.
Компанијата Информации
Нашата компанија е една од водечките производителот & снабдувач на морски резервни делови и авто делови во Кина. Во исто време, ние сме поврзани со стотици фабрики специјализирани во производство на сите видови на резервни авто делови со висок квалитет.
Ние сме биле снабдување со сите видови на различни авто делови кои се погодни за Јапонски возило, корејски возила, Европската возило, Американски возило и Кинески возило, итн. Нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на продажба. Ние знаеме дека нашите стотици производители многу добро. Ние, исто така, се изучува на светскиот пазар од страна на извоз за многу години. Имаме многу искуство во обезбедување на производи со супериорен квалитет и најконкурентна цена за различни светските пазари.
Ние се надеваме дека можеме да работиме со луѓе од целиот свет, и ние веруваме кои корпоративни со нашата компанија ќе имаат добра корист. Ние ќе стане вашиот пријателски и најдобри искрена бизнис партнер во Кина.
Добредојдовте вашето барање и било каков предлог. Ние се движиме со вас, бидејќи на вашата поддршка!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Марка : нема знак или печат тип на модел или печат WY бренд или како на клиент барање.
2. MOQ : 1 парче
3 . Испорака време : во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот.
4. Рок на плаќање :
1)Т/T преку банкарска сметка броеви и компанија и лични;
2) Western union или пари грам;
3) Преку Кинески агенти;
4) Paypal.
5.Гаранција : 100% професионален тест пред товар
6 .Сертификација : ISO9001
7 .Услуга : 24 часа,' професионална услуга онлајн, skype,whatsapp,facebook и др Сертификати

Подробности

Дължина На Продукта:
31
търговска марка:
WY
Настаняване на превозното средство:
двигател
Височина На Продукта:
45
Държава / регион на производство:
Китай
Друг Номер:
W2
Производствен Номер Детайли:
W2
Широчина На Елемента:
45
специални характеристики:
буталото
Тегло На Продукта:
3
Вид На Материала:
Стомана
Преносимото Номер Детайли:
W2

Те също купуват с този продукт

Подобряване! Високо Качество На 326-4700 Common Rail Инжектор 3264700 Дизелов Инжектор C6 Инжектор

BGN 302.40

Висок Квалитет 3264700 Заеднички Железнички Инјектор 3264700 Дизел Инјектор C6 ИнјекторИзградена Нова!ПОНУДА ПОЛОВИНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА!Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!Начин На ПлаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот Услови(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express...

ГОРЕЩА РАЗПРОДАЖБА ! Най-Доброто Качество На Common Rail Прът Контролния Клапан Прът За Инжектор 095000-5344 095000-534

BGN 44.80

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТНајдобар Квалитет Заеднички Железнички Прачка Контрола Вентил Прачка За Инјектор 0950005344 095000534#Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!Начин На ПлаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот Услови(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express...

6 бр горивната един пулверизатор за Audi BMW Chevrolet, Ford, OPEL, FIAT, VW IVECO 0280150563

BGN 108.64

6 Компјутери Инјектор за Гориво За Ауди BMW, Chevrolet Форд "ОПЕЛ" ФИАТ "ФОЛКСВАГЕН" IVECO 0280150563Она Опис на Производот на нашата 0280150563 Инјектор за Гориво? OE Бр 0280150563 Големина Стандардниот Модел Бр 0280150563 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Ауди BMW, Chevrolet Ford Место на Потекло Гуангжу Тип на инјектор за Гориво Тежина 0.05 кг / pc Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Ефект Гориво Системи на Квалитетот на ВисокоКвалитетни Што Детални Слики на нашата 0280150563 Инјектор за Гориво ?Она што Пакување & Испорака на нашите 0280150563 Инјектор за Гориво ?Она што е Детално Превозот Време на нашата 0280150563 Инјектор за Гориво ?Проценетите време на испорака : ОбластМетоди e Packet Кина Пост Воздух Mail локација за подигнување на Глобалната Mail DHL Express Услуга Продолжение....

Нов универсален високоскоростен външен вградена помпа смяна на 0580254044 300LPH

BGN 27.00 38.38

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

1 бр. регулатор на налягането на впръскване на горивото 23091 217-3302 2173302 за Buick, Oldsmobile Alero Chevrolet, Pontiac Монтана

BGN 33.58

1pc системи за Вбризгување на Регулатор на Притисок за Buick Oldsmobile Alero Chevrolet Pontiac МонтанаДетали : Предмет : Гориво Регулатор На ПритисокСостојба : НоваMeterials : Направен од Висок Квалитет и Издржлив МатеријалПритисок : 3.5 БАРЛесна Инсталација, Професионална Инсталација Е Препорачливо.Fitment : Buick Век 20002005 3.1 L 189 Cu...

DLLA158SN869 един пулверизатор за впръскване на дизелово гориво, един пулверизатор

BGN 8.00

Пакувањето на производот начин на плаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само...

Инжектор гориво 0445120227 колектор на системата за впръскване на гориво ERIKC, инжекцион 0445120227, инжектор 227 CRIN

BGN 168.00

ERIKC common rail вбризгување на инјектор 0445120227, вбризгување на 0445120227 и инјектор 2271 Информации за производот И Слика Тип : боsch оригинални инјектор за гориво Модел No : боsch инјектор 0 445 120 227 , 0445 120 227 Други Инјектор делови : Дизел Инјектор 612600080977 Апликација за млазницата : Заедничка железнички млазницата DLLA151 P2182 , DLLA 151 СТР 2182 Автомобил или мотор тип : Weichai Нето тежина : 600g / pc Бруто тежина : 650750g / pc Бренд Име : ERIKC , DYD Материјал : HIGH SPEED Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : Неутрален пакување , ERIKC пакување на располагање Гаранција : 12 месец Олово време / Испорака Време : во Рок од 12 дена по плаќањето можете да примате стока во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување Во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

На контролния клапан за впръскване на гориво F00RJ01176, за инжектор Bosch 0445 120 *** серия, клапан за високо налягане common rail F00R J01 176

BGN 124.00 153.04

Детали за производотТопла Продажба !!!Главни ПроизводиМлазницата, , , ,Клипот, , , , , , , ,Заеднички Железнички Млазницата, , ,Заеднички Железнички Делови...

DLLA155P740 един пулверизатор за впръскване на дизелово гориво, един пулверизатор

BGN 12.00 12.80

Пакувањето на производот начин на плаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само...

Гореща продажба на dpa корона на Ротора 7180-819U 820U 724B 4 / 9R

BGN 82.00 101.06

1.Нашата компанија е професионална фабрика со 63 години историја во производство на plungers, млазници, и испорака вентили за двете авто и морски дизел мотори, главно,ние, исто така, произведуваат некои заеднички железнички делови сега.2.Ние го поминале ISO9001 сертификација, фабрика за проценка од страна на BV.3.Ние можеме да произведуваат според вашите примероци и цртежи.4.Имаме современа опрема, тестирање на машина и систем за управување.,на пример,на крајот површината мелење како огледало.5.Нашите производи се извезуваат во различни земји од целиот свет, позитивни повратни информации од корисниците од странство.6...

Модул с помпа в събирането на E3801M подходящ за Chevrolet Malibu и Pontiac G6 Saturn Aura 04-08

BGN 239.98

WAJ Сосема Нов високи перформанси одговара за Chevrolet Malibu 0910 L4 2.4 L cc # E3801 MОбјектот специфики : : Состојба : Нова Ставка Опис : Гориво Пумпа Модул Собранието Објект Одделение : Стандард Замена Притисок : 3 Bar Проток : 95 L / h Оценет напон : DC12 V Номинална струја : 7 A Плови висина (mm) : 12±3 190±5 Отпор (Ω) : 252±3 38±2 Машина висина(mm) : 245±3 Fitment : Директно Одговара на Апликација, Проверете Fitment Табелата Забелешка : ве Молиме да се Осигурате Fitment со Табелата Пред КупувањеПримена : Направи Модел Година Трим Моторот На Chevrolet Malibu 2008 LS Седан Со 4 Врати 2.4 L 145 Cu...

регулаторен клапан за дюзи на колата F ooV C01 033, контролния клапан common rail F00V C01 033, контролния клапан common rail FooVC01033

BGN 35.20

автомобил млазницата контрола вентил F oo V C01 033,заеднички железнички контрола вентил F00 V C01 033,контрола вентил заеднички железнички Foo VC01033 Предмет : CR Инјектор Контрола вентил 033 Модел No : Инјектор Вентил F 00 V C01 033 , F00 VC01033 OE Нема Контрола вентил F oo V C01 033 , Foo V C01 033 , Foo VC01033 Апликација за инјектор Инјектор 0 445 110 091 , 0 445 110 092 , 0 445 110 185 , 0 445 110 186 , 0 445 110 279 , 0 445 110 283 , 0 445 110 306 , 0 986 435 154 Боја : Slivery Автомобил или мотор тип Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

Колата Turbo Boost Tap адаптер маслен улов резервоар на изпускателната тръба за VW Golf 1.8 T Audi 2.0 T EA888 двигател RS3-BOV031

BGN 12.96

Автомобил Турбо Зголеми Допрете Адаптер Масло Фати Резервоарот Издувните Приклучокот За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Ауди 2.0 1.8 Т Т EA888 Мотор RS3BOV031Карактеристики : Турбо зголеми допрете адаптер погоден за "ФОЛКСВАГЕН" Голф Ауди 2.0 1.8 Т Т EA888 Моторот...

Двигател ERIKC горивната един пулверизатор jet 0445120215, XICHAI crin gun 0445120215 и inyector 0445120215 за J5, J6

BGN 182.61

ERIKC мотор гориво инјектор џет 0445120215, XICHAI crin пиштол 0445120215 и inyector 0445120215 за J5,J61 Информации За Производот И СликаТип : боsch оригинални инјектор за гориво Модел No : боsch инјектор 0 445 120 215 Други Инјектор делови : Дизел Инјектор 0445 120 215 , 0445120215 Апликација за млазницата : Заедничка железнички млазницата DLLA149 P2166 , DLLA 149 СТР 2166 Автомобил или мотор тип : SI / НЕ КАМИОН , Здра / vy камион Нето тежина : 600g / pc Бруто тежина : 650750g / pc Бренд Име : ERIKC , DYD Материјал : HIGH SPEED Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : Неутрален пакување , ERIKC пакување на располагање Гаранција : 12 месец Олово време / Испорака Време : во Рок од 12 дена по плаќањето можете да примате стока во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување Во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

ERIKC мазнините пистолет Тип дюза L096PBD двигателят е с мазителна един пулверизатор L096PRD инжекцион гориво спрей комплект DSLA 153 FL 096 (ASLA 153 FL 096) за Евро 3

BGN 36.00

ERIKC дизел гориво инјектор млазницата L096 PBD (L096 PRD) , системи за вбризгување на горивото sprayer поставите DSLA 153 FL 096 (ASLA 153 FL 096) за Еуро 3 Точка : CR Инјектор млазницата L096 PBD Модел No : деlјзу Инјектор млазницата DSLA 153 FL 096 (ASLA 153 FL 096) исти Контрола вентил : деlјзу гориво вентил 9308621 C ,9308z621 C Апликација за инјектор : дизел инјектор EJBR01001 D EJBR00401 Z Автомобил или мотор тип FWD 2.0 L TDCi Автобус (125bhp), FWD 2.0 L TDCi Ван Flatbed (125bhp) Mondeo 16v Мк III 2.0 L TDCi (130bhp) Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 6 месеци рок на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Парк , не може да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

Нов засмукване на контролния клапан регулатор на налягане на гориво за IVECO за FORD ДАФ CUMMINS 0928400481 0928400638 961280670014

BGN 35.01

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!НОВИ Вшмукување Контрола Вентил Гориво Регулатор на Притисок за IVECO ЗА FORD ДАФ CUMMINS 0928400481 0928400638 961280670014ОДГОВАРА ЗАЗа СЛУЧАЈ IH 425 418 51 , За CUMMINS 4937597 ,4 937 597 , За ДАФ 1638153 ,1623055 , За IVECO 42541851 ,425 418 51 , За IVECO 100 E18 E4 ,За IVECO 100 E21 W DVD ,За IVECO 100 E22 E4 , За IVECO 120 E18 E4 ,За IVECO 120 E22 E4 ,За IVECO 140 E18 E4 , За IVECO 140 E22 E4 ,За IVECO 140 E24 W DVD ,За IVECO 140 E25 E4 ,За IVECO 140 E28 E4 , За IVECO 150 E30 E4 , За IVECO 160 E18 E4 ,За IVECO 160 E22 E4 ,За IVECO 160 E25 E4 ,За IVECO 160 E28 E4 , За IVECO 180 E25 E4 ,За IVECO 180 E28 E4 ,За IVECO 180 E30 E4 , За IVECO 200 E.8.17 , За IVECO 203 E.10.26 ,За IVECO 203 E.8.21 ,За IVECO 203 E.8.22 E4 ,За IVECO 203 E.9.24 ,За IVECO 203 E.9.26 ,За IVECO 203 E.9.26 E4 , За IVECO 75 E14 E4 ,За IVECO 75 E16 E4 ,За IVECO 75 E18 E4 , За IVECO 80 E18 EUROFIRE , За IVECO CC100 E25 МОЈ , За IVECO CROSSWAY / RECREO , За IVECO EURORIDER.27 , За IVECO HEULIEZ GX127 , За IVECO HEULIEZE3 F4 AE , За IVECO MIDIRIDER.24 ,За IVECO MIDIRIDER.27 ,За IVECO MIDIRIDER.30E4 , За IVECO ML100 E18 W E4 ,За IVECO ML100 E22 WMНА , За IVECO ML140 E28 WMНА , За IVECO PROVAY E4 ,За IVECO PROWAY E3 , За IVECO PROXYS E3 , За IVECO RG12 E21 WПревозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

ERIKC авто горивния инжектор производство EJBR00901Z автомобилни части горивния инжектор EJB R00901Z дизелов инжектор

BGN 228.80

ERIKC автомобил гориво заеднички железнички инјекторите assy EJBR00901 Z за дизел возило BONGO,ГРАНИЦА TERRACAN Тип : оригинални инјектор за гориво Модел No : инјектор EJBR00901 Z Други Инјектор делови : Дизел Инјектор EJBR0 0901 Z Апликација за млазницата : Заедничка железнички млазницата L097 PBD Автомобил или мотор тип : BONGO,ГРАНИЦА TERRACAN Нето тежина : 600g / pc Бруто тежина : 650750g / pc Бренд Име : ERIKC , DYD Материјал : HIGH SPEED Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : Неутрален пакување , ERIKC пакување на располагање Гаранција : 6 месеци Олово време / Време на Испорака : Во рок од 12 дена по уплатата, ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување Во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

Assy F 00R J02 005 клапа на двигателя ERIKC Liseron, Различен гама клапан FooRJ02005 на двигателя, модулирующая лампа f00r J02 005 тепловозного на гориво

BGN 35.20

ERIKC Liseron мотор вентил assy F 00 R J02 005, различен модел на моторот вентил Foo RJ02005,дизел гориво контрола вентил F00 R J02 005 Предмет : CR Инјектор Контрола вентил 005 Модел No : Инјектор Вентил F 00 R J02 005 , F00 RJ02005 OE Нема Контрола вентил Foo RJ02005 , Foo R J02005 , F oo R J02005 Апликација за инјектор : Инјектор 0 445 120 008 , 0 986 435 502 Боја : Slivery Автомобил или мотор тип DURA / .МАКС...

ERIKC CRIN Factory Direct Price инжектор 215, дизелов инжекцион 0445120215 common rail инжектор 0445120215

BGN 182.61

ERIKC CRIN Фабрика Директни Цена инјектор 215, ДИЗЕЛ горивото 0445120215 заеднички железнички инјектор 04451202151 Информации За Производот И СликаТип : боsch оригинални инјектор за гориво Модел No : боsch инјектор 0 445 120 215 Други Инјектор делови : Дизел Инјектор 0445 120 215 , 0445120215 Апликација за млазницата : Заедничка железнички млазницата DLLA149 P2166 , DLLA 149 СТР 2166 Автомобил или мотор тип : SI / НЕ КАМИОН , Здра / vy камион Нето тежина : 600g / pc Бруто тежина : 650750g / pc Бренд Име : ERIKC , DYD Материјал : HIGH SPEED Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : Неутрален пакување , ERIKC пакување на располагање Гаранција : 12 месец Олово време / Испорака Време : во Рок од 12 дена по плаќањето можете да примате стока во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување Во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

DN0PD619 един пулверизатор за впръскване на дизелово гориво, един пулверизатор 093400-6190

BGN 6.00 6.40

DLSA150 P522 DLSA150 PN12 B DLSA155 P276 0433175039 40.35 DLSA155 P721 0433175039 70.21 DSLA145 P001 F019123001 0433175048 50.27 KBELP008 A KBEL108 P51 DSLA145 P300 DSLA150 PN924 DN 0 PDN 137 1050001370 DN0 PD4 1050071190 DN0 PD108 DN0 PD122 DN0 PD130 DN0 PD137 DN0 PD37 0934005370 DN0 PD4 1050071190 DN0 PDN112 1050071120 / 0934006760 DN0 PDN137 1050001370 DN10 PD122 9432610237 1050071223 DN10 PD130 9430610120 1050071300 1050293010 DN10 PD76 1050071300 / 0934005760 DN10 PDN129 1050071290 DN10 PDN131 1050071310 DN20 PD32 0934005010 / 0934005320 DN4 PD58 0934005581 DN4 PDN101 9432610059 DNOPD4 1050071190 LUAS НП 002 РАПакувањето на производот начин на плаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само...

4 бр./компл. комплекти за ремонт на горивни дюзи Peugeot 405 206 PUNTA AZUL D2159MA PG405 (AY-RK040)

BGN 7.98

Гориво инјектор поправка колекции за peugeot 405 !!! Детален Опис На Производот4pieces / set инјектор за Гориво поправка колекции за Peugeot 405 206 PUNTA AZUL D2159 MA PG405 (АЈRK040)1.Инјектор за гориво поправка дел2.Автомобил направи : peugeot 405 2063.вклучувајќи : 4 парчиња филтер4pcs до orings4pcs надолу oringsвкупно 12 компјутери.4.Гаранција : 1year(orings се viton материјал : resistent висока темп.повеќе од 220degree целзиусови степени,висока носат resistent,resistent гориво и масло)Производот е природата : пакување : Ние ќе ги користат најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедносни цели ..40pieces / set .минатата стави во тетрапакПревозот УсловиПревозот methed зависи од вашиот изборПревозот methordПревозот времеUSP,DHL,FEDEX,ТНТ28 дена по испоракаEMS / РУСКИ ВОЗДУХ420 дена по испорака (освен русија,бразил и некои земја )Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / YW1560 денаГаранција1...

Горивната дизеловата един пулверизатор DLLA151S334 добро качество

BGN 4.80

Пакувањето на производот начин на плаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само...

Регулатор на налягането на горивната помпа Common Rail 0928400473 за CUMMINS DAF IVECO CASE IH

BGN 29.00 43.20

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу !W ar ranty : ВиеОем : 0928400473Време на испорака : 3~30 дена (според вашите квантитет)Карактеристики & Придобивки : Висок квалитет!Апликации : 09284004731...

0928400473 регулатор на налягането на горивната помпа Common Rail с линия за CUMMINS DAF IVECO CASE IH

BGN 38.00 56.40

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу !W ar ranty : ВиеОем : 0928400473Време на испорака : 3~30 дена (според вашите квантитет)Карактеристики & Придобивки : Висок квалитет!Апликации : 09284004731...

На контролния клапан инжектор ERIKC F00GX17004 piezo, клапан резервни части шприц колектор на системата за впръскване на гориво пиезо

BGN 60.78

ERIKC F00 GX17004 piezo инјектор контрола вентил , common rail вбризгување на резервни делови piezo вентил ПРЕДМЕТ : CR Инјектор Контрола вентил Модел No : F00 GX17004 Апликација за инјектор : Автомобил или мотор тип : Боја : Slivery Нето тежина : 15g / pc Бруто тежина : 35g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 6 месеци рок на Испорака : Рок од 12 дена по плаќање , можете да примате стока во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

Авточасти горивната помпа, нов OEM 1951306980 195130-6980 помпа за Lexus RX300 на hyundai за търговия на едро и дребно

BGN 73.44

Авто Делови за гориво пумпа за Сосема Нов ОЕМ# 1951306980 1951306980 гориво пумпа За LexRX300 hyundai За промет на Големо&МалоВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС