• Ново
Безплатна доставка GT1749V 713672-5006S 713672 038253019C Turbo за AUDI A3 и Seat Leon Octavia VW Golf Bora AHF ALH AUI 1.9 L Турбина

Безплатна доставка GT1749V 713672-5006S 713672 038253019C Turbo за AUDI A3 и Seat Leon Octavia VW Golf Bora AHF ALH AUI 1.9 L Турбина

BGN 706.00
BGN 783.98
-10 %
В магазина

Брой продукти


GT1749 V 713672-5006 S 713672 713672-5002 S 713672-5003 S 713672-5004 S 713672-5005 S 713672-0002 713672-0003 713672-0004 713672-0005 713672-0006 Турбо Турбополнач За АУДИ А3 За Седиште Леон Octavia јас "ФОЛКСВАГЕН" Голф IV Бора 1997 - AHF ALH AUY PDUI 1.9 L TDI трговија на Големо
Турбо Модел :
GT1749 V 713672
713672-5006 S 713672-5002 S 713672-5003 S
713672-5004 S 713672-5005 S 713672-0002
713672-0003 713672-0004 713672-0005
713672-0006
038253019 C 038253019 CX 038253019 CV 038253019 CV200 038253019 CV225 038253019 CV500 038253019 A
038253019 AX 038253019 AV 03 G253016 N
За АУДИ А3 За Седиште Леон Толедо За "Шкода" Octavia јас "ФОЛКСВАГЕН" Голф IV;Буба Бора 1997 - Мотор : AHF ALH AUY PDUI 1.9 TDI 110 HP
"ФОЛКСВАГЕН" Буба 1.9 TDI 90 HP 66 KW Моторот : ALH/AHF/ЗНМ/AUY Година : 1998-2004 "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.9 TDI 101 HP 74 KW Моторот : ALH/AHF/ЗНМ/AUY Година : 1998-2004 "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.9 TDI 101 HP 74 KW Моторот : ATD/ASV Година : 2000-2005 година "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : ALH/AHF/ЗНМ/AUY Година : 1997-2001 "ФОЛКСВАГЕН" Голф IV 1.9 TDI 90 HP 66 KW Моторот : ALH/AHF Година : 1997-2003 "ФОЛКСВАГЕН" Голф IV 1.9 TDI 110 HP 81 KW Моторот : ALH/AHF Година : 1997-2002 За AUDI A3 1.9 TDI (8 L) 1.9 TDI 90 HP 66 KW Моторот : ALH/AHF Година : 1997-2001 За AUDI A3 1.9 TDI (8 L) 1.9 TDI 110 HP 81 KW Моторот : ALH/AHF Година : 1996-2003 За СЕДИШТЕ Леон 1.9 TDI 90 HP 66 KW Моторот : ALH/AHF Година : 1999-2004 За СЕДИШТЕ Леон 1.9 TDI 110 HP 81 KW Моторот : ALH/AHF Година : 1999-2005 За СЕДИШТЕ Толедо II 1.9 TDI 90 HP 66 KW Моторот : ALH Година : 1999-2003 За СЕДИШТЕ Толедо II 1.9 TDI 110 HP 81 KW Моторот : AHF Година : 1999-2004 За "Шкода" Octavia јас 1.9 TDI 90 HP 66 KW Моторот : ALH/AHF/ASV Година : 1997-2007 За "Шкода" Octavia јас 1.9 TDI 110 HP 81 KW Моторот : ALH/AHF Година : 1997-2007
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Подробности

Тип Елемент:
Въздухопроводи
търговска марка:
ЛЕКЕБОПАУЭР
Името На Модела:
GT1749V 713672-5006S за AUDI A3 и Seat Leon Golf IV AHF ALH 1.9 TDI
Честотен Обхват:
.
Широчина На Елемента:
28inch
Модел Година:
1997-2006
Настаняване на превозното средство:
ФАСАДА
Вид На Материала:
Материал Турбинно Колело К418
Височина На Продукта:
28inch
Автомобили:
Volkswagen
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
специални характеристики:
Да получат повече сила
Дължина На Продукта:
29inch
Тегло На Продукта:
9.5kg
Името На Модела:
GT1749V 713672 Turbo турбокомпресор
Модел автомобил:
За AUDI A3 и Seat Leon Toledo за Skoda Octavia I VW Golf IV, Bora
мотор на двигателя:
AHF ALH AUI PDUI 1.9 TDI 110HP 1997-
Не Част:
713672-5006S 713672-5002S 713672-5003S 713672-5004S 713672-5005S
Част№.:
713672 5006S 713672 5002S 713672 5003S 713672 5004S 713672 5005S
Част№..:
713672-0002 713672-0003 713672-0004 713672-0005 713672-0006
Част№...:
713672 0002 713672 0003 713672 0004 713672 0005 713672 0006
OEM няма.:
038253019C 038253019CX 038253019CV 038253019CV200 038253019CV225
OEM няма..:
038253019CV500 038253019A 038253019AX 038253019AV 03G253016N
Доставка:
Безплатна доставка

Те също купуват с този продукт

KKK K03 turbo касета основната 53039880136 53039880136 chra 006J145701H зарядно устройство за Audi A3 1.8 TFSI / Audi TT 1.8 TFSI (8J)

BGN 134.00 176.00

Дел Број : 06 J145701 J VAG 06 J145701 JV VAG 06 J145701 JX, 06 J145701 R VAG 06 J145701 RV VAG 06 J145701 RX, K030123 K030136 K03160 ,5303 970 0123,, 5303 988 0123, 53039880123 53039700123, 1.8 TFSI 118kw 160 Ps, 1.8 TSI / 4x4 112 Kw 152 PS, 53039880136 53039700136 53039700160 53039880160, k030136 k03123 k030136 k030160, 53039700134 53039700136 53039700112 53039700123 Ќе одговара за : chra за Ауди А3 1.8 TFSI (8 P / АП) се Изгради : од Јануари 2003 chra за Audi TT 1.8 TFSI (8 J) Изградба : од Јануари 2003 chra за Seat Altea 1.8 TSI Изгради : од Јануари 2007 година chra за "Шкода" Octavia II 1.8 TSI Изградба на : Јуни 2007 до Октомври 2008 година chra за "Шкода" Врвен II 1.8 TSI Изгради : од Јануари 2007 година chra за "Фолксваген" Passat B6 1.8 TSI Изгради : од Јануари 2007.Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталацијарезултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет..Клиентите Задоволителна1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% клиентзадоволство.2.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.3.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации.4.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.5.Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.Ниеќе работиме заедно со вас за решавање на било какви проблеми.Вашето возило заслужува најдобра услуга!

Безплатна доставка KP39 54399880027 54399700027 54399880002 8200578315 Turbo за Renault Kangoo Megane Scenic Modus 04 - K9K-THP 1.5 L DCi

BGN 741.00 823.18

Бесплатен Превозот KP39 54399880027 54399700027 54399880002 54399700002 8200578315 8200204572 Турбополнач Турбо За Рено Kangoo II 2008;Megane II 2003;Сценски II 2003;Модус 2004 K9 KTHP 1.5 L d Ci 100 HP 103 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : KP3954399880027 54399880002 543997000278200578315 8200204572За Рено Kangoo II 2008 година,Megane II 2003,Сценско II 2003,Модус 2004 Мотор : K9 KTHP,1.5 d Ci 101 HP 103 HPЗа Рено Megane II 1.5 DCI 100 HP 74 KW Моторот : K9 K Година : 2003 За Рено Megane II 1.5 DCI 103 HP 76 KW Моторот : K9 K Година : 2004 За "Рено" Clio III 1.5 DCI 100 HP 74 KW Моторот : K9 K Година : 2004 За "Рено" Модус 1.5 DCI 103 HP 76 KW Моторот : K9 K Година : 2004 За Рено Сценско II 1.5 DCI 100 HP 74 KW Моторот : K9 K Година : 2003 За Рено Сценско II 1.5 DCI 103 HP 76 KW Моторот : K9 K Година : 2003 За Рено Kangoo 1.5 DCI 103 HP 76 KW Моторот : K9 K Година : 2008ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Турбокомпресор VNT пръстен Сопловое пръстен BV39 54399880029 / 54399880048 turbo променлива геометрия

BGN 77.00 100.80

Турбополнач VNT Прстен Млазницата Прстен BV39 54399880029 / 54399880048 турбо променлива геометријаДел број : 54399880029 / 54399700029 / 54399880048 / 54399700048 / 54399880031 / 54399700031 / 54399880067 / 54399700067 / 54399880068 / 54399700068Услови на продажба 1...

GT2252V 454192 074145703G 454192-5006S Turbo турбокомпресор за Volkswagen VW T4 Bus Превозвачът Syncro 1995-2003 AVG АКСЕЛ 2.5 TDI L

BGN 478.00 531.18

GT2252 V 4541925006 S 4541920006 4541920002 074145703 G GX GV 454192 Турбополнач За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Комерцијални T4 Транспортерот Автобус 199803 ;Syncro Камиони T4 199703 Моторот : AVG ЕКСЛ 2.5 L TDI трговија на ГолемоТурбо Модел : GT2052 V 4541924541925006 S 4541920006 4541920002 4541926074145703 G 074145703 GX 074145703 GV074145703 GV246 074145703 G246За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" T4 Автобус Транспортерот Syncro 19952003 2.5 L TDI Моторот : AVG ЕКСЛ 2.5 L TDI Евро3Турбо Модел GT2252 V Дел Број 4541925006 S Претходната Верзија 4541920002 4541920006 4541926 OE број 074145703 G 074145703 GX 074145703 GV 074145703 GV246 074145703 G246 Година 19952003 Опис За "Фолксваген" T4 Транспортерот 2.5 TDI Syncro Мотор AVG ЕКСЛ TDI Евро3 Зафатнина Од 2.5 L 2461ccm 5 Цилиндри KW 102 / 192 HP Гориво ДизелТурбо Модел GT2252 V (S1) Дел Број 4541925005 S Претходната Верзија 4541920001, 4541920005, 4347660004 OE број 074145703 E, 074145703 EX, 074145703 EV, 074145703 EV248 Година 19972003 Опис За "Фолксваген" T4 Транспортерот 2.5 TDI CHRA 4347660025 Мотор AHY, AXG TDI Зафатнина Од 2.5 L, 2461 кзм, 5 Цилиндри KW 75 / 111 / 151 HP ВРТЕЖИ во минута Max 3500 / 4000 Гориво Дизел Агол α (компресор домување) 69 Аголот β (турбина за домување) 10 Имајќи Домување 7009670001 Турбина Тркала 4348820004 Комп...

Регулаторен клапан за празен ход за BMW E34 E36 E46 Z3 316i 316g 318i 318is AC4288 0280140575 2H1429 AC494 1535846 1247988

BGN 22.00 25.90

Pl S Проверете Производителот Дел Број (Обично се Печат Во Пластични Или Тело) Пред да НарачатеПакување : 1 КОМПЈУТЕРГаранција : 12 МесециРеференца OE Број : AC4288 0280140575 13411435846 2 H1429 AC494 1535846 1247988Боја : Црна Како Слики ПокажуваатПримена :

Турбокомпресор turbo cartridge BV43 K03 53039880122 53039880144 53039700122 53039700144 4A470 за KIA Sorento 2.5 CRDi 170 л. с.

BGN 134.00 176.00

Турбополнач турбо кертриџ BV43 K03 53039880122 53039880144 53039700122 53039700144 4 A470 за KIA Sorento 2.5 CRDi 170 КС1.Сите turbos се К18 материјал.2.Сите turbos е избалансиран.3.Имаме видови на turbos во парк.4.Имаме конкурентна цена.Турбополнач Дел Број&ОЕМ Број53039880122 / 53039700122, 53039880122 / 53039700122, 5303 988 0122 / 5303 970 0122, 282004 A470 / 282004 A470, 28200 4 A470, 53039880144 / 53039700144, 53039880144 / 53039700144, 5303 988 0144 / 5303 970 0144,Ве молиме проверете ја вашата Дел број и OEM број кој се наоѓа на вашиот турбополнач алуминиумски домување да себидете сигурни дека тие се совпаѓаат со оние кои може да се најдат во нашиот дел опис...

Turbo KKK chra BV39 54399700006 / 54399700009 / 54399700011 за Volkswagen Golf IV 1.9 TDI комплект за ремонт на патрона на турбината

BGN 134.00 176.00

KKK Турбо chra BV39 54399700006 / 54399700009 / 54399700011 за Фолксваген Голф IV 1.9 TDI турбина кертриџ поправка на комплет1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаТурбополнач Дел Број : 54399880011 / 54399700011 / 038253014 G / 03 G253014 F / 03 G253014 FX / 038253016 K / 038253016 R / 038253010 D 038253056 E / 038253056 G 1 / BV390011 / 038253019 J / 038253019 JX / 038253019 JV / 038253014 H / 038253010 N / 54399880009 / 54399700009 / 54399880009 / 54399700009 / 54399880009 / 54399700009 / 038253016 L / 038253014 A / 54399880006 / 54399700006, 54399880006 / 54399700006 / 54399880011, 54399700011 / 54399880011 / 54399700011 / 54399880011 / 54399700011 / 03 G253014 F / 03 G253014 FX / 038253056 G / 038253016 / 038253016 R / 038253014 G / 038253010 D / 038253056 EУслови на продажба 1...

K04 1 53049500001 5304 950 0001 06A145704S 06A145713B 06A145713M Turbo за AUDI A3, TT 1.8 T актуализация за SEAT Ibiza VW Beetle 1.8 L

BGN 378.00 419.98

НОВИ K04 53049500001 53049500001 06 A145704 S 06 A145713 B 06 A145713 M 06 A145713 L 06 A145713 D 06 A145713 F 06 A145704 T Турбополнач Турбина Турбо За Ауди А3 TT 1.8 Т Надгради За SEAT Ibiza За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Буба Моторот : ARZ СТАН AJQ АУМ AUQ AVJ ARY AWU AWV BKF BNU 1.8 L 220 HP Објект е 100% Сосема НовK04 турбополнач : дел Број : 53049500001 5304 950 0001 53049500001ОЕМ Број : 06 A145704 S 06 A145713 B 06 A145713 M 06 A145713 L 06 A145713 D 06 A145713 F 06 A145704 THP : 220 HPМасло : БензинЛадење : интеркулер, Одговара За : Возило : За Ауди А3 TT 1.8 Т Надгради SEAT Ibiza За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1.8 L За Ауди А3 1.8 Т надградба TT Надгради За SEAT IBIZA "ФОЛКСВАГЕН" БУБА 1.8 L Моторот : ARZ СТАН AJQ АУМ AUQ AVJ ARY AWU AWV BKF BNU 1.8 Т Надградба 1.8 L 220 HP Апликација : За AUDI A4 1.8 Т 1.8 L P AVJ 2001 година За AUDI TT 1.8 Т 1.8 L P СТАН АУМ AUQ ARY 1999 За АУДИ А3 1.8 Т 1.8 L P ARZ СТАН AUQ 1900 За АУДИ А3 1.8 L P 19961999 Година За АУДИ 1.8 Т 1.8 L P 1997 За АУДИ А3 НАДГРАДИ 1.8 L P АУМ 1996 година За "ШКОДА" ВРВЕН 1.8 Т 1.8 L P AUQ 2002 За "ШКОДА" OCTAVIA 1.8 Т 1.8 L P AUQ 2002 За СЕДИШТЕ ЛЕОН CUPRA 1.8 L P ARY 2002 За СЕДИШТЕ ЛЕОН 1.8 Т 1.8 L P AJQ 2000 За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ GTI 1.8 L P АУМ AWU AUQ 2000 За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" БОРА СПОРТ 1.8 Т 1.8 L P АУМ AWU AUQ 2002 За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" БУБА 1.8 Т 1.8 L P АУМ AWU AWV BKF BNU 2000 Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Безплатна доставка Turbo касета CHRA Основната K03 106 53039700106 06D145701H 06D145701J за AUDI A4 A6 2.0 L TFSI B7 05 - BWE BUL S4 S6 4.2 L

BGN 273.00 303.18

Бесплатен превозот Турбо кертриџ chra јадрото на K03 53039880106 53039700106 06 D145701 G 06 F145701 D 06 F145701 E 06 F145701 H 06 F145701 J За AUDI A4 A6 2.0 TFSI B7 2005 Бензин ; S4 S6 Cabriolet 4.2 L BWE БУЛ 2.0 L 200 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : K03 010653039880105 53039880106 53039700105 53039700106 53039880086 53039880087 53039700086 5303970008706 F145701 D 06 F145701 E 06 F145701 G 06 F145701 GX 06 F145701 HX 06 D145701 B 06 D145701 C 06 D145701 F 06 D145701 GX 06 D145701 H 06 D145701 HX 06 D145701 D 06 D145701 E 06 D145701 G 06 F145701 HЗа Audi A3 A4 A6 TT 2.0 TFSI (B7) 2005 2.0 L Моторот : BWE БУЛ 2.0 TFSI ;S4 S6 Cabriolet 4.2 L2006 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 2.0 L TSI Мотор BWA2005 година "ФОЛКСВАГЕН" Jetta V 2.0 L TFSI Мотор BWA BPY2005 Eos 2.0 L TFSI Мотор BWA BPY2005 година "Шкода" Octavia II 2.0 L TSI Мотор BWA BPY20062009 Седиште Седиште Толедо III 2.0 TFSI Мотор BWA BPY20062009 Седиште Леон 2.0 L TFSI Мотор BWA BPY2006 Audi TT 2.0 L TFSI (8 J) Мотор BWA BPY20032006 Audi A4 2.0 L TFSI langs / заедно2006 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 2.0 TSI L20032008 "ФОЛКСВАГЕН" Голф, Jetta V 2.0 L TFSI2003 За Ауди А3 2.0 L TFSI (8 P / АП) Мотор AXXЗа Ауди А3 2.0 L TFSI (8 P / АП) Мотор : AXX Година : 2003 За Audi A4 2.0 L TFSI langs / заедно Година : 20032006 За Audi TT 2.0 L TFSI (8 J) Мотор : BWA BPY Година : 2006 Седишта Леон 2.0 L TFSI Мотор : BWA BPY Година : 20062009 Седиште Седиште Толедо III 2.0 TFSI Мотор : BWA BPY Година : 20062009 "Шкода" Octavia II 2.0 L TSI Мотор : BWA BPY Година : 2005 "ФОЛКСВАГЕН" Eos 2.0 L TFSI Мотор : BWA BPY Година : 2005 година "ФОЛКСВАГЕН" Jetta V 2.0 L TFSI Мотор : BWA BPY Година : 2005 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 2.0 L TSI Мотор BWA Година : 2006 година "ФОЛКСВАГЕН" Голф Jetta V 2.0 L TFSI Година : 20032008Апликации 200508 За Audi A4 200508 За Audi A4 Avant 200709 За Audi A4 Cabriolet 200709 За Audi A4 Quattro 200508 За Audi A4 Avant Quattro 20092011 За Audi A6 Avant Quattro 2009 Година, За Audi S4 200708 За Audi S4 4.2 L 200508 За Audi S4 Avant 4.2 L 2009 Година, За Audi S4 Cabriolet 200708 За Audi S4 Cabriolet 4.2 L 20092011 За Audi S6ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Патрон на турбокомпресора CHRA TF035 жило турбина за Ford Transit V 2.4 TDCI Puma F4FA 88Kw 2001-49135-06000 YC1Q6K682BD

BGN 134.00 176.00

Турбополнач кертриџ CHRA TF035 турбина core за Ford Transit V 2.4 TDCI Пума F4 FA 88 Kw 2001 4913506000 YC1 Q6 K682 BD ве Молиме проверете дел број на вашиот стар турбо компресор домување пред да го купите !Турбополнач Дел Број : 4913506015 4913506010 4913506017 4913506037 4913506035 4913506030 4913506000ОЕМ Број : 3 C1 Q6 K682 EA 3 C1 Q6 K682FB YS1 Q6 K682 BF 3 C1 Q6 K6 B2ФА YC1 Q6 K682BA YC1 Q6 K682 BD1.За Ford Transit V 2.4 TDCI Пума 66 Kw 90 HP2.За Ford Transit V 2.4 TDCI Пума 92 Kw 125 HP3.За Ford Transit V 2.4 TDCI Пума F4 FA 88 Kw 120 HPУслови на продажба 1...

TURBO GT1749V 771507 771507-0001 771507-5001S 14411-VZ20A 14411VZ20A за NISSAN POUR URVAN CARAVANE INTERSTAR ZD30 3.0 L DCi

BGN 517.00 567.98

НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО! Топла Продажба !!Трговија На Големо / Мало , Повеќе Нарачки+Повеќе Попуст !Повеќе Вистински турбо фотографии,Повеќе увери Шопинг чувство.НАЈДОБАР Правец на Ладење ТУРБО GT1749 V 771507 7715071 7715070001 7715075001 S 14411VZ20 A 14411 VZ20 A За NISSAN се ПРЕЛИВА URVAN CARAVANE INTERSTAR ZD30 3.0 L DCiМасло за Ладење / правец на ладење или масло за подмачкување самоСемејството Турбо модел : GT1749 V 771507Дел Број : 7715070001 7715075001 S 7715071ОЕМ Број : 14411VZ20 A 14411VZ200Апликацијата Автомобили : За NISSAN се ПРЕЛИВА URVAN CARAVANE INTERSTAR ZD30 3.0 L DCiМоторот : ZD30 3.0 L DCiПравец на ладење; Масло за Ладење или масло за подмачкување самоТурбо Модел GT1749 V Дел Број 7715070001 7715075001 S Претходната Верзија 7715071 OE број 14411VZ20 A 14411 VZ20 A Апликација За NISSAN се ПРЕЛИВА URVAN CARAVANE INTERSTAR ZD30 Мотор DCi ZD30 3.0 L Производител на мотори 3.0 L Апликации За Nissan Urvan ZD30 3.0 L дизел Мотор GT1749 V 7715070001 14411VZ20 AПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Свободен кораб Turbo касета CHRA Основната TD04 49377-04300 14412-Aa360 турбокомпресор за Subaru Forester, Impreza WRX-NB 58T EJ205 2.0 L

BGN 244.00 271.18

Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ Турбо CHRA Core 4937708120 на TD04 TD04 L13 T6 4937704300 14412AA360 Турбополнач За Субару Шумите Impreza WRXNB 19982003 Моторот : 58 T EJ205 2.0 L 210 HP трговија на Големо Компресор тркала Димензија МалиD=40.61 mm БигD=56mm Турбина тркала Димензија МалиD=41.2 mm БигD=47mmТурбо Модел : TD04 TD04 L TD04 L13 T64937704300 4937704300 49377 0430014412AA360 14412 AA360За Субару Шумите Impreza WRXNB 19982003 Моторот : 58 T EJ205 2.0 L 210 HPЗа СУБАРУ Impreza 2.0 L Моторот : 58 T / EJ205 Година : 19982003 За СУБАРУ Impreza WRXNB 2.0 L Година : 2000 За СУБАРУ Шумите 2.0 L Моторот : 58 T / EJ205 Година : 19982003Турбо Модел TD04 L / ХЛ13 T6.0 Дел Број 4937704300 OE Број 14412 AA360, 14412AA360 Година 1997 Опис На Субару Impreza Шумите CHRA 4937708120 Мотор 58 T, EJ205 2.0 L Зафатнина 2.0 L, 2000 кзм, 4 Цилиндри Гориво Бензин Actuator 493771893 / 4937718937 Апликации 1997 За Субару Impreza со 58 T, EJ205 2.0 L Мотор 1999 За Субару Шумите со 58 T, EJ205 2.0 L МоторПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

Turbo CHRA GT1544S 454093 454093-5004S 454093-0003 11652246048 11652245901 11652245420 90499271 за Opel Astra F 1.7 L TD X17DTL

BGN 146.00 160.86

НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО! Топла Продажба !!Трговија На Големо / Мало , Повеќе Нарачки+Повеќе Попуст !Повеќе Вистински турбо фотографии,Повеќе увери Шопинг чувство.Најдобар Квалитет ТУРБО Кертриџ CHRA Јадрото на GT1544 S GT1544 H 454092 435796 454097 454083 454093 454082 454065 4357960018 4540925001 S 4540920001 4540650002 4540975002 S 4540970001 4540830001 4540830002 4540825002 S 4540820002 4540820001 4540935004 S 4540930003 4540930002 4540930001 028145702 028145702 X 028145702 V 4357960018 860016 90499271 1002829 1010435 1106003 R95 VW6 K682 AA 95 VW6 K682 AA 028145701 J 028145701 JX 028145701 JV 028145701 Q 028145701 QX 028145701 QV 028145701 R 028145701 RX 028145701 RV 028145701 S 028145701 T 028145701 TX 028145701 TV 11652246048 11652245901 11652245420 Турбополнач За AUDI A4 80(B4) A6(C4) 19951998 За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 19962000 1.9 L Моторот : 1 Z AHU 1.9 L TDI 90 HP 100% НОВИТЕ Турбо модел : GT1544 S GT1544 H 454092 435796 454097 454083 454093 454082 454065 Дел Број : 4540975002 S 4540970001 4540970002 4357960018 4540925001 S 4540920001 4540650002 4540830001 4540830002 4540825002 S 4540820002 4540820001 4540935004 S 4540930003 4540930002 4540930001 ОЕМ Број : 028145702 028145702 X 028145702 XV 028145702 V 4357960018 860016 90499271 1002829 1010435 1106003 R95 VW6 K682 AA 95 VW6 K682 AA 028145701 J 028145701 JX 028145701 JV 028145701 Q 028145701 QX 028145701 QV 028145701 R 028145701 RX 028145701 RV 028145701 S 028145701 T 028145701 TX 028145701 TV 11652246048 11652245901 11652245420 Апликација Автомобили : За AUDI A4 19951998;За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 1.9 L 19962000 Моторот : 1 Z AHU 1.9 L TDi 90 HP Кул : Правец на ладење или масло за подмачкување само Материјал : К18 Гаранција : 12 Месеци Повеќе Примена : За Ауди А4 1.9 L TDI (B5) Моторот 1 Z AHU 19951998 За "Фолксваген" За Passat Б5 1.9 L TDI Мотор AHU 19962000 За Форд Галакси 1.9 TDI 19952000 1 Z / AHU 66 Kw 1896ccm За Seat Alhambra 1.9 TDI 19952000 1 Z / AHU 66 Kw 1896ccm За Седиште Кордоба 1.9 TDI 19961999 ГОДИНА 1 Z / AHU 66 Kw 1896ccm За Seat Ibiza II 1.9 TDI 19961999 ГОДИНА 1 Z / AHU 66 Kw 1896ccm За Седиште Толедо јас 1.9 TDI 19951999 1 Z / AHU 66 Kw 1896ccm За "ФОЛКСВАГЕН" Caddy II 1.9 TDI 199503 AHU / ALE / 1 Z 66 Kw 1896ccm За "фолксваген" Голф III 1.9 TDI 19931999 1 Z / AHU / ALE 66 Kw 1896ccm За "фолксваген" Голф IV 1.9 TDI 19972002 1 Z / AHU / ALE 66 Kw 1896ccm За "фолксваген" Jetta lll 1.9 TDI 19931997 1 Z / AHU / ALE 66 Kw 1896ccm За "фолксваген" Passat B4 1.9 TDI 10 / 199312 / 1996 1 Z 66 Kw 1896ccm За "фолксваген" Поло III 1.9 TDI 19971999 AHU 66 Kw 1896ccm За "фолксваген" Поло III 1.9 TDI 19971999 ALE 66 Kw 1896ccm За "фолксваген" Sharan 1.9 TDI 19952000 1 Z / AHU 66 Kw 1896ccm За "фолксваген" Vento 1.9 TDI 19931997 1 Z / AHU / ALE 66 Kw 1896ccm За Ауди 80 1.9 ТД (B4) 06 / 199307 / 1995 AAZ 55 Kw 1896ccm За Седиште Кордоба 1.9 ТД 06 / 199408 / 1996 AAZ 55 Kw 1896ccm За Seat Ibiza II 1.9 ТД 10 / 199408 / 1996 AAZ 55 Kw 1896ccm За Седиште Толедо јас 1.9 ТД 08 / 199108 / 1996 AAZ 55 Kw 1896ccm За "ФОЛКСВАГЕН" Голф III 1.9 ТД 09 / 199304 / 1999 AAZ 55 Kw 1896ccm За "фолксваген" Jettalll 1.9 ТД 01 / 199212 / 1997 AAZ 55 Kw 1896ccm За "фолксваген" Passat B41.9 ТД 09 / 199304 / 1999 AAZ 55 Kw 1896ccm За "фолксваген" Vento 1.9 ТД 09 / 199312 / 1997 AAZ 55 Kw 1896ccm За "Опел" Astra F 1.7 TD 19941998 X17 DTL 68 HP 1700ccm За Ауди А4 1.9 TDI(Б5) 19951998 1 Z / AHU 66 Kw 1896ccm За "фолксваген" Passat Б5 1.9 TDI 19962000 AHU 66 Kw 1896ccm За BMW 318tds(E36) 1995 M41 D18 4 Zyl...

висококачествен соленоид регулаторен клапан oem SH02-18741

BGN 46.48

!Една година гаранција за нови дела! 100% тестирање пред да брод! потврдете ја сликата и oem број пред да го купите ! висок квалитет на контрола вентил електромагнетниот оем SH0218741 Превозот Услови Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно ...

Турбокомпресор Garrett GT1749V 713673 713673-9006S turbo 038253019DX turbolader за Ford Galaxy 1.9 TDI AUI/AJM engine turbo

BGN 389.00 512.00

ДЕЛ БР.7136735006 S ,7136739006 S, 7136735005 S, 7136730004 ,7136730001 / 2 / 3, 4542325011 S ,4542320002 / 6 турбополнач ,турбо полнач ,turboladerОЕМ ДЕЛ НЕ.038253019 N , 038253019 NX , 038253019 NV , 038253019 D , 038253019 DX , 038253019 DV ,03 G253014 E , 6 M219 G438 AA , YM219 G438 BA , 1135819 ,1556571Примена : 1...

GT1544V 753420 750030 740821 турбина 3m5q-6k682-AK turbo зарядно устройство за Ford C-MAX / Focus II / Mondeo III 1.6 TDCi 109 HP DV6TED4

BGN 352.00 424.00

Regerence OE / Дел број : 7534205005 S 7534205004 S 7534200004 7534200002, 7534200002 7500300002 7408210002 7408210001, 11657804903, 0375 J6 0375 J8 0375 J7, 9656125880 9663199280 9657248680 9660641380, 9650764480 Y60113700 G 0375 J8, 0375 J7 3 M5 Q6 K682AE, 3 M5 Q6 K682AK 3 M5 Q6 K682AE, 3 M5 Q6 K682 AK 3 M5 Q6 K682 AE, 9660641380 9663199280 Y60113700 G, 7534201 7534202 7534203 7534204 7534205, 7534206 7534207 7534208 7534209 75342010, 7500301 7500302 7500303 7500304 7500305, 7500306 7500307 7500308 7500309 75003010, 7408211 7408212 7408213 7408214 7408215, 7408216 7408217 7408218 7408219 74082110 Погодни за : Турбо за BMW Mini Cooper D (R55 R56) 110 КС W16 2006 Турбо за Citroen Berlingo 1.6 HDi FAP 109 КС DV6 TED4 2005 Турбо за Citroen C 2 1.6 HDi FAP 109 КС DV6 TED4 2005 Турбо за Citroen C 3 1.6 HDi 109 КС DV6 TED4 2005 Турбо за Citroen C 4 1.6 HDi 109 КС DV6 TED4 2004 Турбо за Citroen C 5 јас 1.6 HDi FAP 109 КС DV6 TED4 2003 Турбо за Citroen C 5 II 1.6 HDi FAP 109 КС DV6 TED4 2005 Турбо за Citroen Picasso 1.6 HDi FAP 109 КС DV6 TED4 2004 Турбо за Citroen Xsara 1.6 HDi FAP 109 КС DV6 TED4 2003 Турбо за Ford CMAX 1.6 TDCi 109 КС DV6 TED4 2004 Турбо за Форд Фокус II 1.6 TDCi 109 КС DV6 TED4 2004 Турбо за Ford Mondeo III 1.6 TDCi 109 КС DV6 TED4 од 2004 до 2007 година Турбо за Mazda 3 1.6 ДИ 109 КС DV6 TED4 2003 Турбо за Peugeot 1007 1.6 HDi FAP 109 КС DV6 TED4 2005 Турбо за Peugeot 206 1.6 HDi 109 КС DV6 TED4 2004 Турбо за Peugeot 207 1.6 HDi 109 КС DV6 TED4 2004 Турбо за Peugeot 3008 1.6 HDi FAP 109 КС DV6 TED4 2009 Турбо за Peugeot 307 1.6 HDi 109 КС DV6 TED4 2004 Турбо за Peugeot 308 јас 1.6 HDi FAP 109 КС DV6 TED4 2004 Турбо за Peugeot 5008 1.6 HDi FAP 110 109 КС DV6 TED4 2009 Турбо за Peugeot Partner 1.6 HDi FAP 109 КС DV6 TED4 2004 Турбо за VolvoPKW C30 1.6 D 109 КС D4164 T 2006 Турбо за VolvoPKW S40 II 1.6 D 109 КС D4164 T 2004 Турбо за VolvoPKW V50 1.6 D 109 КС D4164 T 2004Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

Turbo касета CHRA RHB31 VZ21 13900-62D51 за SUZUKI Jimny SWIFT Alto 500-660cc 70-120HP мотоциклет, АТВ dune бъги YA1 4JF1

BGN 186.00 207.18

Турбополнач Кертриџ Турбо CHRA Јадрото на RHB31 VZ21 1390062 D51 Турбо За SUZUKI SWIFT Jimny Алто SX4 LIANA Grand Vitara Мини автомобили;За SUZUKI ALTO Работи Бригс Stratton Мареј Бригс Моќ Generac Multi Quip;За мотоцикли QUAD НОСОРОГ 500660 CC ;Dune кабриолет измени Бензински Мотор : YA1 4 JF1PTB 500660cc 70120 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : RHB31 VZ21Возилото OE БР...

Безплатна доставка TD04 49177-02513 49177-02512 28200-42540 49177-07612 Turbo за Mitsubishi L200 Montero PAJERO Galloper 4D56 4D56Q 2.5 L

BGN 432.00 479.98

НОВИОТ Бесплатен Превозот TD0411 G04 4917702513 4917702512 4917707612 2820042540 Турбо Турбополнач За Мицубиши L200 / PAJERO / Galloper 2.5 L 4 D56 Q 4 D56Објектот е 100% Сосема НовTD04 TD0411 G04 ТурбополначДел / OEM Број : 4917702512 / MR3552254917702513 / ME3552254917707612 / 2820042540Погодни За : Возилото : За Мицубиши L200 / MONTERO PAJERO SHOGUNЗа Hyundai Galloper 2.5 Lгодина : 1987Турбина домување штекер : 5 дупкиМотор : 4 D56 T 4 D56 Q 2.5 L Дизел мотор(вода, ладење )1.За Мицубиши L200 ТД 199698 4 D56 2.5 L D2.За Мицубиши L200 1996 4 D56 TDI 2.5 / 43.За Мицубиши MONTERO 1987 4 D56 Q 2.5 / 44.За Мицубиши Pajero 4 D56 Q ЕЗ 2.5 / 45.За Мицубиши Pajero 1987 4 D56 2.5 / 46.За Мицубиши Pajero 1987 4 D56 Q 2.5 / 47.За Мицубиши Pajero ТД 1993 2.5 L D8.За Мицубиши GALLOPER TCI 1996 4 D56 TI9 За Мицубиши SHOGUN Интеркулер 1987 2.5 L DМарк Година Модел на Мотор Тип на H...

TURBO GT2052 721843 79519 79522 721843-5001s 721843-0001 турбокомпресор за камион Ford Ranger Maxion 2001 - мощност ход HS2. 8 2.8 л

BGN 369.00 405.58

НАЈДОБРИ ТУРБО GT2052 S 7218435001 S 7218430001 7218430002 721843 79519 79522 Турбополнач За Форд Ренџер HS2.8 Камион Меѓународни Maxion 2001 Мотор : Моќ мозочен Удар HS2.8 ЗА 2,8 L 130 HP НОВИТурбо модел : GT2052 S 721843Дел Број : 7218435001 S 7218435001 7218430001 7218430002ОЕМ Број : 79519 79522Апликацијата Автомобили : За Форд РЕНЏЕР HS2.8 Камион Меѓународни Maxion HS2.8 2001 година за 2,8 LМотор : Моќ мозочен Удар HS2.8 ЗА 2,8 L 130 HPТурбо Модел GT2052 S Дел Број 7218435001 S Претходната Верзија 7218430001 7218430002 OE број 79519, 79522 2001 Година Опис За Ford Ranger HS2.8 01 Камион Меѓународни Maxion CHRA 4512980019 Модел на Моторот HS2.8 Преместување За 2,8 L, 4 CYL KW 95 ВРТЕЖИ во минута Max 3800 Гориво Дизел Агол α (компресор домување) 60 Аголот β (турбина за домување) 121 Имајќи Домување 4332750002 Турбина Тркала 4347150013 Комп...

GTB1749VK 787556-0017 787556-0016 787556 1719695 1760759 Bk3q6k682ha Турбо за Ford Transit 130PS 2011-13 Duratorq TDCi 2.2 L

BGN 534.00 593.58

НОВИ GTB1749 VK 7875565017 S 7875565016 S 787556 7875560016 7875560017 1717628 1719695 1760759 BK3 Q6 K682 PC BK3 Q6 K682 HA BK3 Q6 K682 CB Турбо За Ford Transit 130 PS 201113 Моторот Duratorq TDCi Евро5 2.2 L 153 HP Не Вентил;Без Компресор циркулација електричниот вентилОбјектот е 100% Сосема НовGTB1749 VK ТурбополначДел број : 57875560017 7875565017 S 7875560016 7875565016 SОЕМ Број : BK3 Q6 K682 PC BK3 Q6 K682 CB BK3 Q6 K682 HA BK3 Q6 K682PC BK3 Q6 K682ХА BK3 Q6 K682БЛАГАЈНИЧКИ 1717628 1719695 1760759 Турбо Модел GTB1749 VK Дел Број 7875565017 S Претходната Верзија 7875560017 7875565016 S 7875560016 78755616 78755617 OE број BK3 Q6 K682 PC BK3 Q6 K682PC BK3 Q6 K682ХА BK3 Q6 K682PC BK3 Q6 K682БЛАГАЈНИЧКИ BK3 Q6 K682 PC BK3 Q6 K682 CB 1717628 1719695 1760759 Година 201113 Опис За Ford Комерцијални Транзит 130 PS Моторот Duratorq TDCi Евро5 Зафатнина 2.2 L 2200 кзм 4 Цилиндри SOHC KW 114 / 153 1500 Rpm Апликации 201113 За Ford Комерцијални Транзит 130 PS Duratorq TDCI Euro 5 Одговара За : Возило : За Ford Transit 130 PS 2.2 L 201113 TDCi Мотор : Duratorq TDCi Евро5 2.2 L TDCI 113 KW 153 HP Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

Turbo Electronic wastegate ACTUATOR G-59 767649 6NW009550 G059 G-059 G59 6NW-009-550 турбинен ел. електронен клапан

BGN 239.00 265.58

Турбо ACTUATOR Турбо Електронски ACTUATOR G59 767649 6 NW009550 G059 G059 G59 6 NW009550 Турбо Електрични Actuator електронски wastegate Вентил трговија на ГолемоТурбо Модел : Електронски Вентил ТУРБО ACTUATOR G59 G59 G059 G0596 NW009550 6 NW009550 6 NW 009 550767649GG59 G59 G059 G059​

Регулаторен клапан за празен ход в събирането на L (за корпуса на педала на газта) OEM 36450-P2J-J01 36450-P2J-J01 регулаторен клапан за празен ход за EK3 / EG8 1.6 L

BGN 125.12

МРЗЛИВ за КОНТРОЛА на БРЗИНАТА, ВЕНТИЛ ASSY L(ЗА ГАС ТЕЛО) ОЕМ# 36450P2 JJ01 36450P2 JJ01 Неактивен Воздушна Контрола Вентил За EK3 / EG8 1.6 LВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Нов пълен турбокомпресор турбо IHI RHF55V VIET VKA40016 VDA40016 VCA40016 VBA40016 VAA40016 за Isuzu NQR 75L 4HK1-E2N 150 HP

BGN 477.00 574.40

Референца OE / OEM Број : Турбо VIET / VKA40016 / VDA40016 / VCA40016, VBA40016 / VAA40016 / 8980277725, 8980277722 / 8980277721 / 8980277720 турбина , RHF55 V турбополнач Одговара за : Turbo за Isuzu NQR 75 L 150 HP 4 HK1E2 N 2006Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

TURBO CHRA T250-04 452055 452055-0007 452055-0008 452055-5007S 452055-5008S 4520550008 за LAND ROVER за Range Rover 2.5 300TDI

BGN 142.00 156.46

НАЈДОБАР Квалитет ТУРБО! Топла Продажба !!Трговија На Големо / Мало , Повеќе Нарачки+Повеќе Попуст !Повеќе Вистински турбо фотографии,Повеќе увери Шопинг чувство.ТУРБО CHRA Кертриџ Јадрото на T25004 T25 452055 4520550004 4520555004 S 4520550007 4520550005 4520550008 4520555007 S 4520555008 S ERR4893 ERR4802 ERR1907 PMF100510 Турбополнач За ЗемјиштеRover Discovery Бранител За Range Rover 2.5 L Моторот : Близнаци III 300 TDI 126 HP НОВИ Турбо модел : T25004 T25 452055 Дел Број : 4520550004 4520550005 4520550007 4520550008 4520555004 S 4520555007 S 4520555008 S 4520553 4520554 4520555 4520557 4520558 4520550004 4520550005 4520550007 4520550008 4520555004 S 4520555007 S 4520555008 S 452055 0004 452055 0005 452055 0007 452055 0008 ОЕМ Број : ERR4893 ERR4802 ERR1907 PMF100510 Апликација : За ЗемјиштеRover Discovery / Бранител; За Range Rover 2.5 L 300 TDI 19901999 Повеќе Примена : За ЗемјиштеRover Defender 2.5 TDI 01 / 1990 12 / 1999 300 TDI 93 Kw 2496 кзм За ЗемјиштеRover Discovery јас 2.5 TDI 01 / 1990 12 / 1999 300 TDI 83 Kw 2496 кзм За ЗемјиштеRover Discovery јас 2.5 TDI 01 / 1990 12 / 1999 300 TDI 93 Kw 2496 кзм За ЗемјиштеRover Range Rover 2.5 TDI 01 / 1986 08 / 1994 300 TDI 83 Kw 2496 кзм За ЗемјиштеRover Range Rover 2.5 TDI 01 / 1994 300 TDI 93 Kw 2500 кзм Моторот : Близнаци III 300 TDI 300 TDI 83 Kw 93 Kw 111 HP 2500 кзм 2.5 Л Турбо Модел T25004 Дел Број 4520555004 S Претходната Верзија 4520550004 OE број ERR4893 ERR4802 CHRA 4438540110 НОВО ВО АКЦИИ Година 1999 Опис За Land Rover Discovery Мотор БЛИЗНАЦИ III Зафатнина Од 2.5 L 4 Cyl, Гориво Дизел Имајќи Домување 4353500006 Турбина Тркала 4352430001 Комп...

Турбокомпресор с маслен охлаждане TD04 49177-01511 49177 01511 49177-01501 за Mitsubishi Delica Pajero, SHOGUN L200 L300 1988-96 4D56 4D56T 2.5 L

BGN 257.00 282.38

ТУРБО TD049 B 4917701510 4917701501 4917701511 Турбина Турбополнач За Мицубиши Delica Pajero L200 L300 198896 Моторот : 4 D56 4 D56 T 2.5 L D (од страната со 3 дупки+Нафта ладење) НОВИТурбо модел : TD04 TD0409 BДел Број : 4917701510 4917701511 4917701500 4917701501ОЕМ Број : MD168053 MD094740Апликацијата возило : За Мицубиши Delica Pajero L200 L300 198896 4 D56 T 2.5 LМоторот : 4 D56 ДЕ 4 D56 T 2.5 L (од страната со 3 дупки+Нафта ладење)Ладење : Ветер ладење или Масло за ЛадењеТурбо Модел TDO410 T / 4, TD04 Дел Број 4917701510 Претходниот Дел Број 4917701511 OE Број MD168053, MD168054, MD094740 CHRA 4917708020 Година 8990 Опис За Мицубиши Shogun Мотор 4 D56, 4 D56 DE Зафатнина Од 2.5 L, 2477 кзм Дизел Гориво KW 64 / 87 HP Имајќи Домување 4917725100 Турбина Тркала 4917730130 Задната плоча 4917322500 Топлина shield Број 4917019100 Поправка Комплет 4917780410 Турбина Домување 4937715310 Турбина Домување AR 4 Заптивка (турбина влезот) 210501 Заптивка (турбина штекер) 210502 Заптивка (масло штекер) 210243 Апликации 19921996 За Мицубиши L 200 2,5 L ТД 4 WD (K_4 T) со 4 D56 Мотор 19881996 За Мицубиши L 300 2,5 L ТД 4 WD (P25 W,P25 V) со 4 D56 Мотор 19861989 За Мицубиши Pajero јас 2.5 L ТД со 4 D56 Мотор 19891990 За Мицубиши Pajero јас 2.5 TD со 4 D56 Мотор 19901991 За Мицубиши Pajero II 2.5 TD со 4 D56 МоторПревозот Термини : Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 15 дена по receipted на вашата исплата...

Turbo by Garrett GT1749V 801891-5001S 801891 721164 17201-27030 17201-27030F за Toyota Auris 2.0 D-4D 126 HP 1CD-FTV 2007-

BGN 384.00 462.40

Референца OE / OEM Број : 8018915001 S 801891 7211640013 7211640011 7211640009 7211640005 7211640003 721164 1720127030 1720127030 F Одговара за : Turbo за Toyota Auris 2.0 D4 D 126 КС 1 CDFTV 2007 Турбо за Toyota Avensis ТД 115 КС 1 CDFTV 2001 Турбо за Тојота Пикник ТД 115 КС 1 CDFTV 2001 Турбо за Тојота Previa ТД 115 КС 1 CDFTV 2001Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

GTA2052VK 752610 752610-5032S 752610-5010S 6C1Q6K682EK Turbo за Land Rover Defender за Ford Transit 6 V348 TDCi Duratorq 2.4 L

BGN 725.00 805.10

Турбо Со електронски Actuator GTA2052 VK 752610 7526105032 S 7526105010 S 6 C1 Q6 K682 EK 7526100009 7526100010 7526100012 7526100015 7526100025 7526100029 7526100032 7526105025 S 7526105009 S 7526105015 S 1355066 1219310 1020183 1355059 3 C1 Q6 K682 FA YC1 Q6 K682 DA YC1 Q6 K682 BF YC1 Q6 K682 AE 6 C1 Q6 K682 EM 6 C1 Q6 K682 EE 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EK 6 C1 Q6 K682 EL Турбо За Land Rover Defender За Ford Transit 6 2006 V348 Duratorq TDCi 2.4 L трговија на ГолемоТурбо Модел : G TA2052 VK 752610Овој Објект Турбо Со електронски Actuator7526100009 7526100010 7526100012 75261000157526100025 7526100029 7526100032 7526105032 S7526105025 S 7526105009 S 7526105010 S 7526105015 S1355066 1219310 1020183 1355059 3 C1 Q6 K682 FAYC1 Q6 K682 DA YC1 Q6 K682 BF YC1 Q6 K682 AE6 C1 Q6 K682 EM 6 C1 Q6 K682 EE 6 C1 Q6 K682 EF6 C1 Q6 K682 EK 6 C1 Q6 K682 ELЗа Ford Transit VI За ЗемјиштеRover Defender Пума Dura Torq 2.4 L TDCi2006Турбо Модел GTA2052 V GTA2052 VK Дел Број 7526105013 S Претходната Верзија 7526105035 S 7526100009 7526100010 7526100012 7526100013 7526100015 7526100025 7526100026 7526100029 7526100032 7526105009 S 7526105010 S 7526105012 S 7526105015 S 7526105025 S 7526105026 S 7526105029 S 7526105032 S 75261013 OE број 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 1521490 1497698 1456075 6 C1 Q6 K682 FA 6 C1 Q6 K682 EN LR021013 1669557 LR018396 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EJ 2006 Година Опис За Land Rover Defender TDCi,За Ford Transit V348 TDCi CHRA N / A Моторот Dura Torq Duratorq TDCi Евро4 Ford Зафатнина 2.4 L 2400 кзм 4 Цилиндри KW 74 / 85 / 90 / 103 / 122 / 140 Апликација 2006 За Land Rover Defender со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit V348 TDCi со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit (Бразил) со Duratorq TDCi Евро4 Форд МоторТурбо Модел GTA2052 V GTA2052 VK Дел Број 7526105013 S Претходната Верзија 7526105035 S 7526100009 7526100010 7526100012 7526100013 7526100015 7526100025 7526100026 7526100029 7526100032 7526105009 S 7526105010 S 7526105012 S 7526105015 S 7526105025 S 7526105026 S 7526105029 S 7526105032 S 75261013 OE број 6 C1 Q6 K682 EH 1435057 1521490 1497698 1456075 6 C1 Q6 K682 FA 6 C1 Q6 K682 EN LR021013 1669557 LR018396 6 C1 Q6 K682 EF 6 C1 Q6 K682 EJ 2006 Година Опис За Land Rover Defender TDCi,За Ford Transit V348 TDCi CHRA N / A Моторот Dura Torq Duratorq TDCi Евро4 Ford Зафатнина 2.4 L 2400 кзм 4 Цилиндри KW 74 / 85 / 90 / 103 / 122 / 140 Апликација 2006 За Land Rover Defender со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit V348 TDCi со Duratorq TDCi Евро4 Форд Мотор 2006 За Ford Transit (Бразил) со Duratorq TDCi Евро4 Форд МоторПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...