• Ново
2015 нов 6-24V напрежение авто колата верига електрическа мощност тестер за батерии тест писалка гореща продажба

2015 нов 6-24V напрежение авто колата верига електрическа мощност тестер за батерии тест писалка гореща продажба

BGN 4.00
BGN 4.94
-19 %
В магазина

Брой продукти


До 2015 нов 6-24 V Напон авто Автомобил Возило Коло на Електрична Енергија на Батеријата Тестер Тест Пенкало топла продажба
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Остри пенкало тип
Практичен и лесен за употреба
Тест автомобил линија краток спој, коло поларитетот дискриминација тестирање, работата на батеријата тест, полнење перформансите на системот тестирање, систем за палење тестирање
Спецификации :
Напон : 6-24 V
Материјал : Метал+кабел
Боја : златна
Пенкало Должина : Околу. 4.02 инчен/10.2 cm
Кабел Должина : Околу. 25.59 инчен/65cm
Нето тежина : 39.9 g
Пакет се вклучени :
1x Автомобил Моќ тест пен
Answer : ___________________________ NOTE :
НЕ користите во 220 V AC домаќинство моќ за да избегнете електричен шок!

Подробности

Версия На Софтуера:
най-добрата новост
Напрежение:
6-24V
Хардуерна Версия:
най-добрата новост
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Тегло На Продукта:
0.039kg
Електронен:
No
силата на:
W
Името На Модела:
R554116
Вид На Материала:
Метал+кабел
Дължина На Продукта:
4.02inch
търговска марка:
KONNWEI
Тип Елемент:
Тестери На Батерии

Те също купуват с този продукт

НОВ СТАРТЕР 12V DENSO 1280005700 1280005710 128000-5700 128000-5711 ЗА TOYOTA

BGN 192.00

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 1280005700 1280005711 1280005700 1280005711 ЗА ТОЈОТАГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1 до 15 дена според количината Оем Референца 0001107075 2810002040 2810002080 0001107030 0986016421 0986016500 0986016501 0986019151 120246 128000568 1280005680 1280005682 1280005700 1280005710 1280006422 1280008350 2280000311 2280000900 2280001100 2280001102 2280001110 2280001710 2280002940 2280002960 2280006840 251344 251356 254087 2810001030 2810002040 2810002060 2810002080 2810016041 2810016070 2810016071 2810016080 2810016090 2810016130 2810016140 2810016170 2810016180 2810016210 2810016270 30984 30984 N 4497 SP 4559 66925109 66925149 66925179 J5212046 J5212061 JS1018 JS1105 JS560 LRS02415 LRS995 LRT00214 S26090 S27079 S90 SA DRS6500 EL25109 EL25149 EL25179Примена : ЗА ТОЈОТАВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

ЧИСТО НОВ ГЕНЕРАТОР НА ПРОМЕНЛИВ ТОК ЗА TOYOTA FJ CRUISER 4.0 L 27060-31120 1042104230 2007-2009

BGN 190.40

Опис 100% НОВ АЛТЕРНАТОР ЗА ТОЈОТА,FJ CRUISER 4.0 L 2706031120 1042104230 20072009 1.Спецификација Тип Алтернатор Параметар 12 V 100 A Гаранција 2 години Бренд INPOST Состојба 100% Нови2.Дел Број(Сите овие ОЕМ името е само за референца) S / N ОЕМ патрик одл Број 1 DENSO 1042104230 2 DENSO 1042104920 3 DENSO 1042104921 4 ТОЈОТА 270600 P030 5 ТОЈОТА 27060311203.ПрименаКомпанијаВреме На ИспоракаНашите Услуги1.Висок квалитет со конкурентна цена & акции.2.производ гаранција : 24 месеци.3.Примерок цел или Мали цел Прифати4.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако имате било какви прашања може да се консалтинг нас.5.Може да се разгледа за да испратите неисправни објектот преку економичен начин,и ние може да се испрати назад заедно со вашата следна цел.6.Во текот на гарантниот период,ако производот имате било какви прашања,ние може да разменуваат.Контактирајте со нас

Нов 12V автоматичен генератор на променлив ток 9120690170 9-120-690-170 за Diversen Multifit

BGN 168.00

НОВИ 12 V АВТО АЛТЕРНАТОР 9120690170 9120690170 ЗА Diversen MultifitПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 55 AИзлез тестирани : 12.8 VРотација : Г.С.Нето Тежина : 5 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за време на Испорака : 1 до 15 дена според количината ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : Бош 9120690170 9120690170Бош BX690170Лукас 23763Лукас 23763 AЛукас 23970Лукас 23970 AЛукас 23970 BЛукас 23971Лукас 23971 AЛукас 24134Лукас 24134 AЛукас 66021126 AC ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

Нов топливоподкачивающий помпа 04103661 за Deutz 2012 2011 двигател топливоподкачивающий помпа 0410-3661

BGN 104.00

Опис на Нови Гориво Лифт Пумпа 04103661 за Deutz 2012 2011 Мотор Довод на Гориво Пумпа 04103661 1.Спецификација Тип на Гориво Пумпа за Апликација Deutz 2011 2012, BF4 L2011 Бренд INPOST Состојба 100% Нов Гаранција1 годинаПрименаМотор : Deutz 2011 МоторПримена : Deutz 2011 2012, BF4 L2011КомпанијаВреме На ИспоракаПредаден во рок од 3 дена по плаќање35day ако треба да се произведеНашите Услуги1.Висок квалитет со конкурентна цена & акции.2.производ гаранција : 24 месеци.3.Примерок цел или Мали цел Прифати4.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако имате било какви прашања може да се консалтинг нас.5.Може да се разгледа за да испратите неисправни објектот преку економичен начин,и ние може да се испрати назад заедно со вашата следна цел.6.Во текот на гарантниот период,ако производот имате било какви прашања,ние може да разменуваат.Контактирајте со нас

12V НОВ ГЕНЕРАТОР SG9B017 SG9B042 028903029A CA1540IR ЗА AUDI НА VOLKSWAGEN

BGN 216.00

12 V НОВИ АЛТЕРНАТОР SG9 B017 SG9 B042 028903029 A CA1540 IR ЗА АУДИ "ФОЛКСВАГЕН"Перформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 90 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 6 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАПримена : ЗА Audi A4 Avant 8 D5, Б5 1.9 TDI 19962001 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 B2 1.9 TDI 19962000 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B5 1.9 TDI 19972000 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 3 B6 2.0 TDI 20032005Оем Референтен : ЗА БОШ 0124325018 ЗА BOSCH 0986044850 ЗА BOSCH 0124325049 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 028903029 A ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 028903029 D ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 028903029 S ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 028903029 T ЗА VALEO SG9 B017 ЗА VALEO SG9 B042 ЗА VALEO 2542239 B ЗА VALEO 2542507 ЗА VALEO 437340 ЗА VALEO 439327 ЗА ЛУКАС LRA01865 ЗА CA1540 IR

НОВ АЛТЕРНАТОР 12V 95А IA1508 16906347 16362905 ЗА MASSEY-FERGUSON MF 3625 3635 3640 3650 3660

BGN 192.00

НОВИ 12 V 95НА ЗАКОНОТ ЗА АЛТЕРНАТОР IA1508 16906347 16362905 ЗА MASSEYФЕРГУСОН МФ 3625 3635 3640 3650 3660ПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 95НА законот заНето Тежина : 8 KGРЕФЕРЕНЦА БР...

Нов 12V автоматичен генератор на променлив ток 104210-5760 104210-4022 3M5T10300KB за VOLVO C30, S40

BGN 256.00

НОВИ 12 V АВТО АЛТЕРНАТОР 1042105760 1042104022 3 M5 T10300 KB ЗА VOLVO C30 S40Перформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 120 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 7 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за време на Испорака : 1 до 15 дена според количината ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : CA1962 IR10421040221042105760306675013 M5 T10300KB3 M5 T10300КС ПРИМЕНА : ЗА VOLVO C30 1.6 06ЗА VOLVO S40 II 1.6 05ЗА VOLVO V50 1.6 05 ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

HENAN NEW ROCK 12V ALTERNATOR 06B903016AE ЗА VW CC 2.0 L 2009

BGN 400.00

HENAN РОК НОВИ 12 V АЛТЕРНАТОР 06 B903016 AE ЗА АУДИ А3 2.0 L 2013Перформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 150 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 8 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за време на Испорака : 1 до 15 дена според количината ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАПримена : За Ауди А3 2013 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID A4 2009 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID 2008 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID 2007 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID A4 Quattro 2009 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID 2008 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID 2007 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID За "Фолксваген" CC 2009 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID Eos 2014 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID 2012 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID 2011 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID 2010 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID 2009 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID 2009 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID GTI 2009 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID 2008 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID 2008 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID Jetta 2012 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID 2012 2.0 Литарски L4 1984 CC, 121 CID ЗА БОШ 0124515053 ЗА BOSCH 0124515059 ЗА BOSCH 0124525009 ЗА BOSCH 0124525088 ЗА BOSCH 0124615009 ЗА BOSCH 0986044910 ЗА BOSCH 0986046160 ЗА BOSCH 0986046180 ЗА BOSCH 4491 ЗА BOSCH 4616 ЗА BOSCH 4618 ЗА ЛУКАС LRA02115 ЗА ЛУКАС LRA02255 ЗА ЛУКАС LRA02256 ЗА ЛУКАС LRA2115 ЗА ЛУКАС LRA2255 ЗА ЛУКАС LRA2256 ЗА VALEO 2542494 A ЗА VALEO 2542494 B ЗА VALEO 2542509 ЗА VALEO 2542509 C ЗА VALEO 2542738 ЗА VALEO 2542738 A ЗА VALEO 2542738 AB ЗА VALEO SG12 B047 ЗА VALEO SG12 B075 ЗА VALEO SG14 B010 ЗА VALEO SG14 B016 ЗА VALEO SG14 B022 ЗА VALEO TG14 C025 ЗА VALEO TG15 C017 ЗА VALEO TG15 C065 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ("ФОЛКСВАГЕН") 06 B903016 AA ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ("ФОЛКСВАГЕН") 06 B903016 AB ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ("ФОЛКСВАГЕН") 06 B903016 AC ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ("ФОЛКСВАГЕН") 06 B903016 AE ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ("ФОЛКСВАГЕН") 06 B903016 AF ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ("ФОЛКСВАГЕН") 06 B903016 P ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ("ФОЛКСВАГЕН") 06 B903016 Q ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ("ФОЛКСВАГЕН") 06 B903016 S ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ HENAN РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

28V 55A ALTERNAOR JFZ255162 ЗА СЕРИЯ WEICAI WD615 ДВИГАТЕЛ

BGN 192.00

28 V 55 A ALTERNAOR JFZ255162 ЗА WEICAI WD615 СЕРИЈАПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 28 V 55 AИзлез тестирани : 28.8Ротација : Г.С.Нето Тежина : 5 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 1 до 15 дена според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : JFZ255162 Примена : ЗА WEICAI WD615 СЕРИЈА 100% искрена служба 100% атрактивна цена 100% квалификувани производи со ВИСОК КВАЛИТЕТ во СОГЛАСНОСТ со НАШИТЕ ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

Нов регулатор на напрежение генератор на 13521100/05-030 VR-H2000-1 VR-H2000-1H VR-H2000-1Л VR-H2000-31 VR-H2000-32 23215-B9800

BGN 56.00

НОВИ Алтернатор Напонски Регулатор 13521100 / 05030AСпој на Напон во собата точка 14.70 V L135 N13151 L15013152 130834 14231 14255 358100 VRH200031 IH201 LR13544 LR13561 986192026 130834 CRE20100 AS CQ1010676 TR1 Z24 TR1 Z27 TR1 Z33 TR1 Z34 TR1 Z37 TR1 Z47 TR1 Z48 TR1 Z56 TR1 Z65 132995 8942239370 21511113 UCJ101 940038089 VRH20001 VRH20001 H VRH20001 L VRH200031 VRH200032 23215B9800 23215E3200 23215E3201 23215F2500 23215F2501 23215P2500 23215P2501 23215Q4601 23215Q4602 23235Q4801 1124002 RS 495757101 ГОДIN677 B IH201 IH202 IH210 IH210 HD VRG4675Гаранција време : 180days.Време на испорака : 115days.

OEM AL led angel eyes Light diode 1305715084 1 305 715 084 за X5 X3 3 6 Series E92 E93 F06 F12 F13 led light

BGN 51.00 54.40

ПлаќањеНие прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.Увозни давачкиУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.ИспоракаВо светот превозот од Кина Пост / HK пост е многу бавно...

28V 55A ALTERNAOR JFZ2550208

BGN 192.00

28 V 55 A ALTERNAOR JFZ2550208Перформанси Детали : Единица излезна моќност : 28 V 55 AИзлез тестирани : 28.8Ротација : Г.С.Нето Тежина : 5 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 1 до 15 дена според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : JFZ2550208 Апликација : 100% искрена служба 100% атрактивна цена 100% квалификувани производи со ВИСОК КВАЛИТЕТ во СОГЛАСНОСТ со НАШИТЕ ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

Ръчен инструмент ANCEL BST200 BST-200 12 волтови автомобилни автомобил извънбордови мотор анализатор на батерии, тестер за директно открива лоша автомобилна Ячейковую бате

BGN 62.00 78.40

Рака алатка ANCEL BST200 BST200 12 Volt Автомобил Возило, Брод Мотор Батеријата Аналитичар Тестер Директно Откривање на Лоши Автомобил Мобилен Батеријата ЦЦАОпис : BA200 Возило Батеријата АналитичарП : Како да се избере подобар автомобил батеријата тестер?A : Тоа е точност...

28V 55A ALTERNAOR JFZ25516 ЗА СЕРИЯ WEICAI WD615 ДВИГАТЕЛ

BGN 192.00

28 V 55 A ALTERNAOR JFZ25516 ЗА WEICAI WD615 СЕРИЈАПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 28 V 55 AИзлез тестирани : 28.8Ротација : Г.С.Нето Тежина : 5 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 1 до 15 дена според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : JFZ255164 Примена : ЗА WEICAI WD615 СЕРИЈА 100% искрена служба 100% атрактивна цена 100% квалификувани производи со ВИСОК КВАЛИТЕТ во СОГЛАСНОСТ со НАШИТЕ ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...