• Ново
28V 55A ALTERNAOR JFZ2550208

28V 55A ALTERNAOR JFZ2550208

BGN 192.00
В магазина

Брой продукти

28 V 55 A ALTERNAOR JFZ2550208
Перформанси Детали :
Единица излезна моќност : 28 V 55 A
Излез тестирани : 28.8
Ротација : Г.С.
Нето Тежина : 5 KG
Гаранција :
БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА
Време на испорака : 1 до 15 дена според количината
ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
Оем Референца : JFZ2550208 Апликација : 100% искрена служба 100% атрактивна цена 100% квалификувани производи со ВИСОК КВАЛИТЕТ во СОГЛАСНОСТ со НАШИТЕ ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Подробности

Височина На Продукта:
16
Държава / регион на производство:
Китай
Настаняване на превозното средство:
двигател
Вид На Материала:
Алуминий
Дължина На Продукта:
24
специални характеристики:
генератор
Широчина На Елемента:
18
Тегло На Продукта:
6kg
търговска марка:
HNROCK
Производствен Номер Детайли:
JFZ2550208
Преносимото Номер Детайли:
JFZ2550208
Друг Номер:
JFZ2550208
Напрежение:
28
АМП:
55

Те също купуват с този продукт

НОВ АЛТЕРНАТОР 12V 104210-3620 2006-04 ЗА LEXUS ES330 2006-2005 2004 ЗА TOYOTA CAMRY 3.0 3.3 L L

BGN 240.00

НОВИ 12 V АЛТЕРНАТОР ГЕНЕРАТОР 1042103620 200604 ЗА LEXES330 20062005 2004 ГОДИНА ЗА TOYOTA CAMRY 3.0 L 3.3 LПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 100 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 7 KGГаранцијаБЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАПримена : ЗА LEXES330 3.3 L 20042006 RX330 3.3 L 20042006 ЗА TOYOTA CAMRY 3.0 L 20042006 CAMRY 3.3 L 2004 година ЗА HIGHLANDER 3.3 L 2004 до 2007 годинаОем Референтен : ЗА DENSO 1042103620 ЗА DENSO 1042103790 ЗА DENSO 1042104180 ЗА DENSO 1042104190 ЗА ТОЈОТА 270600 A120 ЗА ТОЈОТА 270600 A140 ЗА ТОЈОТА 2706020270 ЗА ТОЈОТА 2706020310100% квалификувани производи100% атрактивна цена100% искрена службаЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе winwin соработка.

Нов 12V автоматичен генератор на променлив ток 104210-3300 104210-4540 1042103300 1042104540 25758348 за Buick LeSabre

BGN 240.00

НОВИ 12 V АВТО АЛТЕРНАТОР 1042103300 1042104540 1042103300 1042104540 25758348 ЗА Buick Le SabreЕдиница излезна моќност : 12 V 140 AИзлез тестирани : 13.6 VНЕТО Тежина : 7 KGГаранција време : 360daysВреме на испорака : 115days според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : Лестер 11035WAI 1258101 NDDenso 1042103300Denso 1042104540General Motors 15145637General Motors 25758348ПРИМЕНА : (200504) Buick Le Sabre 3.8 L(200504) Pontiac Bonneville 3.8 LНие, исто така, имаат почеток и alternators за сите марки и модели, тие може да го замени БОШ, DELCO, FORD, VALEO, VOLVO,БМВ, МЕРЦЕДЕСБЕНЦ ,KHD,AUDI, "ФОЛКСВАГЕН", ЛУКАС, HITACHI, МИЦУБИШИ, MANDO, NIPPONDENSO, НИСАН, ISUZU, HINO, SAWAFUJI серија на производи

Нов 12V автоматичен генератор на променлив ток 104210-5760 104210-4022 3M5T10300KB за VOLVO C30, S40

BGN 256.00

НОВИ 12 V АВТО АЛТЕРНАТОР 1042105760 1042104022 3 M5 T10300 KB ЗА VOLVO C30 S40Перформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 120 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 7 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за време на Испорака : 1 до 15 дена според количината ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : CA1962 IR10421040221042105760306675013 M5 T10300KB3 M5 T10300КС ПРИМЕНА : ЗА VOLVO C30 1.6 06ЗА VOLVO S40 II 1.6 05ЗА VOLVO V50 1.6 05 ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

2017 нов цифров 12V на автомобил, мотоциклет батерия генератор тестер с 6 led лампи на дисплея на автомобила колата инструмент за тестване на батерията

BGN 6.56

Ве молиме да обрнете внимание1.Пост Превозот нормално треба 35~60days да пристигне ,како продавачот не можеме контрола на превозот на брзина,се надевам, ќе може да љубезно ве молиме да се разбере и да чекаат .Ви благодариме.2.Ве молиме контактирајте ме ако не сте го добијат производот по 70 дена.Јас ќе наплата или да го препрати до вас.3.Изберете превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус",без следење на информации и не може да следи по despatch од Кина.Или можете да платите дополнителни 1да се избере Регистрирани Mail со детални информации за песната.4.Ако имате било какви прашања,ве молиме обратете ми се на прво место.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Ве молиме не го остави негативни повратни информации или отворен спор.Ви благодариме2017 Нови Дигитални 12 V Автомобил, Мотоцикл Батеријата Алтернатор Тестер со 6 LED Светла се Прикаже Автомобил Возило Батеријата Тестирање на Алатката1.Карактеристики : Алтернатор државата се провери...

НОВ АЛТЕРНАТОР 104210-2180 104210-2181 27060-0T050 27060-0T051 ЗА TOYOTA

BGN 259.20

НОВИ АЛТЕРНАТОР 1042102180 1042102181 270600 T050 270600 T051 ЗА ТОЈОТАПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 100 AИзлез тестирани : 13.6 VНето Тежина : 7 KGГаранцијаБЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаОем Референца : DENSO 1042102180 1042102181 1042102180 1042102181ТОЈОТА 270600 T050 270600 T051 270600 T050 270600 T051 АПЛИКАЦИЈА : TOYOTA Auris 1.6,1.8TOYOTA Avensis 1.6,1.8,2.0TOYOTA Verso 1.6,1.8 100% квалификувани производи100% атрактивна цена100% искрена службаЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.Ние, исто така, имаат почеток и alternators за сите марки и модели,производи вклучуваат БОШ, DELCO, FORD, HITACHI, ЛУКАС, МИЦУБИШИ, NIPPONDENSO, VALEO, MARELLI, MANDO серија на производи, со добар квалитет и конкурентна цена.

НОВ СТАРТЕРНЫЙ ДВИГАТЕЛ 228000-7300 228000-7301 1967561 61230709 ЗА CUMMINS 5.9 L, ЗА CUMMINS ISB ЗА BLUEBIRD THOMAS BUS

BGN 208.00

12 V 2.7 KW 13 T СТАРТЕР МОТОРНИ 2280007300 2280007301 1967561 61230709 ЗА CUMMINS 5.9 L,ЗА CUMMINS ISB ЗА BLUEBIRD ТОМАС АВТОБУСГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 115days според количината Оем Референца : ЗА Лестер 18507 ЗА BLUEBIRD 1967561 ЗА NIPPONDENSO 2280007300, 2280007301 ЗА ТОМАС АВТОБУС 61230709ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

12V 180A TG17C027B 12317540994 нов алтернатор за BMW X5 4.8 is SPORT 2004-06

BGN 313.60

Опис 12 V 180 A TG17 C027 B 12317540994 НОВИ АЛТЕРНАТОР За БМВ Х5 4.8 Е СПОРТ 200406 1.Спецификација Тип Алтернатор Параметар 12 V 180 A Бренд INPOST Состојба 100% Новата АпликацијаБМВ Х5 4.4 јасБМВ Х5 4.8 е2.Трансакција Рок на Плаќање T / T,Paypal,Western Union Сертификат ISO / TS16949 Гаранција 2 години MOQ 1 парче Време на Испорака Количина10pcsКоличина >50pcs 25days3.Дел Број(Сите овие ОЕМ името е само за референца) S / N ОЕМ патрик одл Број 1 BMW 12317537959 2 BMW 12317537962 3 BMW 12317540993 4 BMW 12317540994 5 ЛУКАС LRA3023 6 ЛУКАС 2542918 7 VALEO 2543294 8 VALEO 437529 9 VALEO 439537 10 VALEO TG17 C027 11 VALEO TG17 C027 BКомпанијаВреме На ИспоракаПредаден во рок од 3 дена по плаќање35day ако треба да се произведеНашите Услуги1.Висок квалитет со конкурентна цена & акции.2.производ гаранција : 24 месеци.3.Примерок цел или Мали цел Прифати4.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако имате било какви прашања може да се консалтинг нас.5.Може да се разгледа за да испратите неисправни објектот преку економичен начин,и ние може да се испрати назад заедно со вашата следна цел.6.Во текот на гарантниот период,ако производот имате било какви прашања,ние може да разменуваат.Најчесто поставувани ПРАШАЊАQ1.Она што е за условите на пакување?A : Како и обично неутрален пакување со кафеава кутии...

НОВ СТАРТЕРНЫЙ ДВИГАТЕЛ 12V 8971203561 ЗА КАМИОН ISUZU

BGN 240.00

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 8971203561 ЗА ISUZU КАМИОНГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 115days според количината Референтен : ЗА DENSO 2280005140 ЗА DENSO 2280005141 ЗА DENSO 2280005142 ЗА ISUZU 8971203560 ЗА ISUZU 8971203561 ЗА ISUZU 8971203562Примена : ЗА ISUZUВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

НОВ СТАРТЕРНЫЙ ДВИГАТЕЛ 228000-0810 128000-9700 8970645530 8943843140 2-1561-ND 17546 ЗА HONDA ISUZU

BGN 184.00

НОВИ СТАРТЕР МОТОР 2280000810 1280009700 8970645530 8943843140 21561НД 17546 ЗА ХОНДА ISUZUГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1 до 15 дена според количината Оем Референца : ЗА ISUZU 2911233280, 8970645530, 8943843140, 8943843141ЗА DENSO 2280000810, 1280009700, 1280009701, 1280009702Примена : ЗА ХОНДА ПАСОШ 3.2 L 0294ЗА ISUZU AMIGO 3.2 L 0098ЗА ISUZU АКСИОМА ОД 3,5 L 0402ЗА ISUZU РОДЕО 3.5 L 04ЗА ISUZU РОДЕО 3.2 L 0493ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

Нов стартер за промишлени двигатели Perkins 103-13 103-15 104-19 104-22 0001109035

BGN 126.08

Стартер за Perkins Индустриски Машини 10313 10315 10419 10422 0001109035ОПИС Тип : СтартерДел број : 0001109035 го Замени број : BOSCH 0001109035 БОШ 0986022440 БОШ 2244 DELCO 8000227 DELCO 8000286 JCB 71435600 JCB 71440482 ЛУКАС LRS01580 ЛУКАС LRS1580 PERKINS 1850866 PERKINS 185086600 PERKINS U85086770 ЈЕИЛ 19960488 ЈЕИЛ 19960489 ЈЕИЛ 50027532 Апликација : ГАСЕНИЦА Асфалтни Плочи BB621 C Мачка...

12V на автомобил, мотоциклет LED цифрова батерия генератор тестер 6 led дисплей показваT518

BGN 7.00 7.70

НИ 2.42 / парче НАС 4.79 / парче НАС 27.34 / set НИ 10.93 / set НИ 4.93 / setНИ 12.45 / set НИ 27.91 / set НИ 3.28 / парче НАС 1.7 / set НИ 7.89 / парче100% сосема нов и висок квалитетОваа батерија тестер, безбедно и лесно да се работи, има повеќе функции : алтернатор државата се провери, батеријата држава се провери, провери пред да го полните и преоптоварувањеекранот, ни кажува државата алтернатор и батеријата, а со цел да се осигура нашата возење безбедност.Карактеристики : Повеќе функции : алтернатор државата се провери, батеријата држава се провери, провери пред да го полните и преоптоварување на екранот.6LED дисплеј, јасно да ги презентираат алтернатор и батеријата држава.Две тестирање клипови за безбедно и лесно ракување.Мали димензии и мала тежина, удобен за носење.Се вклопуваат во автомобил, мотоцикл, итн., со 12 V батерија.Спецификации : LED количина : 6 (2 црвени, 3 зелена и 1 жолт)Материјал на жица : 0.06 плоштадот millimeter бакарMax...

2280005750 S114624 LRS01561 нов стартер за двигателя YANMAR

BGN 136.00

Опис 2280005750 S114624 LRS01561 НОВИ СТАРТЕР ЗА YANMAR МОТОРОТ 1.Спецификација Тип Стартер Параметар 12 V 0.9 KW 9 T Состојба100% Нов Бренд INPOST АпликацијаYANMAR МОТОР 2 TN66 E 3 TNA72 3 TNE74 1 99420052.Трансакција Рок на Плаќање T / T,Paypal,Western Union Сертификат ISO / TS16949 Гаранција 2 години MOQ 1 парче Време на Испорака Количина10pcsКоличина >50pcs 25days3.Дел Број(Сите овие ОЕМ името е само за референца) S / N ОЕМ патрик одл Број 1 DENSO 2280005750 2 HITACHI S114624 3 ЛУКАС LRS01561 4 ЛУКАС LRS1561 5 YANMAR 11925577010 6 YANMAR 11963177010Производ сликиКомпанијаВреме На ИспоракаПредаден во 4 дена по плаќање35day ако треба да се произведеНашите Услуги1.Висок квалитет со конкурентна цена & акции.2.производ гаранција : 24 месеци.3.Примерок цел или Мали цел Прифати4.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако имате било какви прашања може да се консалтинг нас.5.Може да се разгледа за да испратите неисправни објектот преку економичен начин,и ние може да се испрати назад заедно со вашата следна цел.6.Во текот на гарантниот период,ако производот имате било какви прашања,ние може да разменуваат.Контактирајте со нас

Нов генератор 0124415005 0986042750 6204141 R1530041 за OPEL VAUXHALL

BGN 211.20

НОВИ АЛТЕРНАТОР 0124415005 0986042750 6204141 R1530041 ЗА "ОПЕЛ" ОПЕЛПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 100 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 8 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАПримена : ЗА "ОПЕЛ" Astra F 2.0 DTI 9900 ЗА "ОПЕЛ" Astra G 2.0 DTL 9800 ЗА "ОПЕЛ" Омега Б 2.0 TD 16 V 9799 ЗА ОПЕЛ Zafira 2.0 ДИ 99 ЗА ОПЕЛ Zafira 2.0 DTI 00Оем Референца : 0124415005 0986042750 ЗА ЛУКАС LRB00408 ЗА ЛУКАС LRB408 ЗА VALEO 437496 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 10457917 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 3493814 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 3493815 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 6204005 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 6204006 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 6204141 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 90413762 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 90444194 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 90561168 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 9117934 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 93175803 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 93175952 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 9512789 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" R1530041НОВИ АЛТЕРНАТОР 0124415005 0986042750 6204141 R1530041 ЗА "ОПЕЛ" ОПЕЛПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 100 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 8 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАПримена : "ОПЕЛ" Astra F 2.0 DTI 9900 "ОПЕЛ" Astra G 2.0 DTL 9800 "ОПЕЛ" Омега Б 2.0 TD 16 V 9799 ОПЕЛ Zafira 2.0 ДИ 99 ОПЕЛ Zafira 2.0 DTI 00Оем Референца : 0124415005 0986042750 ЛУКАС LRB00408 ЛУКАС LRB408 VALEO 437496 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 10457917 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 3493814 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 3493815 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 6204005 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 6204006 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 6204141 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 90413762 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 90444194 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 90561168 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 9117934 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 93175803 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 93175952 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 9512789 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" R1530041

НОВ 12V СТАРТЕР НА ДВИГАТЕЛЯ 028000-5730 12942977010 ЗА ТРАКТОРИ JOHN DEERE 900HC 955 970

BGN 192.00

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 0280005730 12942977010ЗА JOHN DEERE ТРАКТОРИ 900 HC 955 970 YANMARГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1 до 15 дена според количината Оем Референца ЗА ПРЕВОЗНИКОТ 20451312 ЗА ПРЕВОЗНИКОТ 20451718 ЗА DENSO 0280000710 ЗА DENSO 0280005730 ЗА DENSO 1280007300 ЗА DENSO 2280007110 ЗА DENSO 2280007111 ЗА HITACHI S1277 A ЗА JOHN DEERE AM79743 ЗА JOHN DEERE AM877285 ЗА JOHN DEERE AM879743 ЗА JOHN DEERE CH12741 ЗА JOHN DEERE CH19284 ЗА JOHN DEERE TY25234 ЗА JOHN DEERE TY6648 ЗА JOHN DEERE TY6673 ЗА JOHN DEERE TY6715 ЗА ТЕРМО КИНГ 10451718 ЗА ТЕРМО КИНГ 451312 ЗА ТЕРМО КИНГ 451718 ЗА YANMAR 12112077010 ЗА YANMAR 12425077012 ЗА YANMAR 12942977010 ЗА YANMAR 12942977011 ЗА YANMAR 17100677010Примена : ЗА ПРЕВОЗНИКОТ ТРАНС...

НОВ АВТОМАТИЧЕН ГЕНЕРАТОР НА ПРОМЕНЛИВ ТОК 12V 90A 1120211 1151212 1S7T10300BA 1S7T10300BD 440192 ЗА FORD

BGN 208.00

НОВИ АВТО АЛТЕРНАТОР 12 V 90 A 1120211 1151212 1 S7 T10300 BA 1 S7 T10300 BD 440192 ЗА ФОРДПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 90 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 6 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАПРИМЕНА : ЗА FORD Mondeo III 1.8 јас 16 V 03 ЗА FORD Mondeo III 1.8 јас 16 V ВО 0007 ЗА FORD Mondeo III 2.0 TDCi 0107 ЗА FORD Mondeo III 2.0 јас 16 V ВО 0007 ЗА FORD Mondeo III 2.2 TDCi 0407 ЗА JAGUAR XType 2.0 TD 03 ЗА JAGUAR XType 2.2 D 05 Оем Референца : ЗА DELCO / FORD 1120211 ЗА DELCO / FORD 1140696 ЗА DELCO / FORD 1151212 ЗА DELCO / FORD 1464779 ЗА DELCO / FORD 1 S7 T10300 BA ЗА DELCO / FORD 1 S7 T10300 BB ЗА DELCO / FORD 1 S7 T10300 BC ЗА DELCO / FORD 1 S7 T10300 BD ЗА DELCO / FORD 1 S7 TBA ЗА DELCO / FORD 1 S7 TBB ЗА DELCO / FORD 1 S7 TBC ЗА DELCO / FORD 1 S7 TBD ЗА ЛУКАС LRB00497 ЗА ЛУКАС LRB497 ЗА VALEO 440192ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.Weclome можете да ја посетите нашата компанија, да има повеќе winwin соработка.

Wotefusi регулатор на напрежение изправяне на 98-01 R1 R6 99-02 TDM850-4TX TDM 850 TMAX 500 [P656]

BGN 30.00 31.95

Регулатор На Напон RectifierКоличина : едно парчеСостојба : 100% Сосема НовЛесна Инсталација Директни ОЕМ fitment.Боја : Види СликаFitment : За YAMAHA YZF R1 19982001 99 00 ВИСТИНСКИ РЕГУЛАТОР RECTIFIERЗа ЈАМАХА TDM8504 TX TDM 850 19962001 ВИСТИНСКИ РЕГУЛАТОР RECTIFIERЗа ЈАМАХА YZF600 19972005 99 00 ВИСТИНСКИ РЕГУЛАТОР RECTIFIERЗа YAMAHA YZF R6 19992002 00 01 ВИСТИНСКИ РЕГУЛАТОР RECTIFIERЗа ЈАМАХА VЅВЕЗДА XVS400 DS400 RECTIFIER РЕГУЛАТОР на НАПОНЗа ЈАМАХА 20012004 TMAX 500 НАПОНСКИ РЕГУЛАТОР RECTIFIER4Пакување : 1 X парче Напонски Регулатор RectifierМеѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

НОВ СТАРТЕР 12V DENSO 1280005700 1280005710 128000-5700 128000-5711 ЗА TOYOTA

BGN 192.00

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 1280005700 1280005711 1280005700 1280005711 ЗА ТОЈОТАГаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1 до 15 дена според количината Оем Референца 0001107075 2810002040 2810002080 0001107030 0986016421 0986016500 0986016501 0986019151 120246 128000568 1280005680 1280005682 1280005700 1280005710 1280006422 1280008350 2280000311 2280000900 2280001100 2280001102 2280001110 2280001710 2280002940 2280002960 2280006840 251344 251356 254087 2810001030 2810002040 2810002060 2810002080 2810016041 2810016070 2810016071 2810016080 2810016090 2810016130 2810016140 2810016170 2810016180 2810016210 2810016270 30984 30984 N 4497 SP 4559 66925109 66925149 66925179 J5212046 J5212061 JS1018 JS1105 JS560 LRS02415 LRS995 LRT00214 S26090 S27079 S90 SA DRS6500 EL25109 EL25149 EL25179Примена : ЗА ТОЈОТАВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

28V 55A ALTERNAOR JFZ255162 ЗА СЕРИЯ WEICAI WD615 ДВИГАТЕЛ

BGN 192.00

28 V 55 A ALTERNAOR JFZ255162 ЗА WEICAI WD615 СЕРИЈАПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 28 V 55 AИзлез тестирани : 28.8Ротација : Г.С.Нето Тежина : 5 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 1 до 15 дена според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : JFZ255162 Примена : ЗА WEICAI WD615 СЕРИЈА 100% искрена служба 100% атрактивна цена 100% квалификувани производи со ВИСОК КВАЛИТЕТ во СОГЛАСНОСТ со НАШИТЕ ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

НОВ АВТОМАТИЧЕН ГЕНЕРАТОР НА ПРОМЕНЛИВ ТОК 1120213 1151213 1S7T10300CA 1S7T10300CF 2015001004 ЗА FORD

BGN 224.00

НОВИ АВТО АЛТЕРНАТОР 1120213 1151213 1 S7 T10300 CA 1 S7 T10300 CF 2015001004 ЗА ФОРДПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 90 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 6 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАПРИМЕНА : ЗА FORD Mondeo III 1.8 јас 16 V 0007 ЗА FORD Mondeo III 1.8 јас 16 V 03 ЗА FORD Mondeo III 2.0 јас 16 V 0007 Оем Референца : ЗА DELCO / FORD 1120213 ЗА DELCO / FORD 1140694 ЗА DELCO / FORD 1151213 ЗА DELCO / FORD 1464782 ЗА DELCO / FORD 1 S7 T10300 CA ЗА DELCO / FORD 1 S7 T10300 CB ЗА DELCO / FORD 1 S7 T10300 CC ЗА DELCO / FORD 1 S7 T10300 CD ЗА DELCO / FORD 1 S7 T10300 CE ЗА DELCO / FORD 1 S7 T10300 CF ЗА DELCO / FORD 1 S7 TCA ЗА DELCO / FORD 1 S7 TCB ЗА DELCO / FORD 1 S7 TCC ЗА DELCO / FORD 1 S7 TCD ЗА DELCO / FORD 1 S7 TCE ЗА DELCO / FORD 1 S7 TCF ЗА ЛУКАС LRA01150 ЗА ЛУКАС LRA1150 ЗА VISTEON 2015001004 ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

Нов регулатор на напрежение генератор на 13521100/05-030 VR-H2000-1 VR-H2000-1H VR-H2000-1Л VR-H2000-31 VR-H2000-32 23215-B9800

BGN 56.00

НОВИ Алтернатор Напонски Регулатор 13521100 / 05030AСпој на Напон во собата точка 14.70 V L135 N13151 L15013152 130834 14231 14255 358100 VRH200031 IH201 LR13544 LR13561 986192026 130834 CRE20100 AS CQ1010676 TR1 Z24 TR1 Z27 TR1 Z33 TR1 Z34 TR1 Z37 TR1 Z47 TR1 Z48 TR1 Z56 TR1 Z65 132995 8942239370 21511113 UCJ101 940038089 VRH20001 VRH20001 H VRH20001 L VRH200031 VRH200032 23215B9800 23215E3200 23215E3201 23215F2500 23215F2501 23215P2500 23215P2501 23215Q4601 23215Q4602 23235Q4801 1124002 RS 495757101 ГОДIN677 B IH201 IH202 IH210 IH210 HD VRG4675Гаранција време : 180days.Време на испорака : 115days.

НОВ АЛТЕРНАТОР 12V 70A 0120484031 0-120-484-031 ЗА NISSAN

BGN 180.80

НОВИ 12 V 70 A АЛТЕРНАТОР 0120484031 0120484031 ЗА NISSANПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 70 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 5 KGГаранцијаБЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА100% квалификувани производи100% атрактивна цена100% искрена службаЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе winwin соработка.