• Ново
безплатна доставка до 10 см мебели крак скоба кафе кристал маса анкерни пръти специален алуминиев пай кабинет хардуер фитинг

безплатна доставка до 10 см мебели крак скоба кафе кристал маса анкерни пръти специален алуминиев пай кабинет хардуер фитинг

BGN 38.40
В магазина

Брой продукти


цената е за 1 парче

Подробности

Направи си Сам пособия:
Коментари
Стандартен или нестандартен:
Нестандартно
Използването на:
Мебели
is_customized:
Yes
търговска марка:
Бафайл
Структура:
Еднопосочен скоба
Материал:
Метални
Номер На Модела:
ge3010000016
Диаметър на:
100мм
Дебелина на:
около 9 мм
МОНТАЖНИ ОТВОРИ:
10мм

Те също купуват с този продукт

16 бр стъклени рафта скоба скоба скоба полк подкрепа за 5-8 мм стъкло / правоъгълен / алуминий

BGN 19.20

16 Парчиња Стакло Полица Менгеме Клип Заградата Полица ПоддршкаОблик : ПравоаголниМатеријал : АлуминиумДржете го стакло 58мм.Доаѓаат со Завртки.Големина : 19x18x13mm

3-инчов многофункционален дървообработващи скоба снимка клип на пластмасов найлон барабанен скоба дървообработващи пружинен скоба фотографско студио Grampo Технол?

BGN 1.65

3inch Мултифункционален Машини за Менгеме Фото Клип Пластика, Најлон за да се Префрлате Менгеме3inch Пролет Клип Пластика, Најлон за да се Префрлате Менгеме Мултифункционален Дрво АлаткаКарактеристики : Совршен за на плажа или кога ќе патуваат! Сите на плажата ќе сакате овие! Заоблени рачки за удобен зафат со нежни, pivoting влошки кои се прилагоди на стисок на површината.Може да се користи за сите видови на проекти како што се лепење, стегање, грчевито држејќи се за, и во DIY осветлување фотографија, дрво, фотографија, фото backdrops, изработка тешки најлон изградба.Дали ќе се користи овие во студио за фотографија, во дрво продавница, додека го прават DIY работни места низ куќата или со вашата омилена занаети, пролет стеги може да биде вашиот најдобар пријател особено кога ви треба екстра рака.Спецификација : Материјали : НајлонГолемина : прибл...

1.5 мм овална форма Частица от алуминиева обжимная контур жично въжето клип ръкави скоби за М1. 5 жично въжето на пакет от 500

BGN 12.00 12.43

Спецификација : Модел : М1.5Боја : СребренаМатеријал : АлуминиумГолемина : 4.73 x 3.08 x 7mm / 0.19 x 0.12 x 0.28 инчен(L x W x H)Тежина : 69gФункција : 1.Користете челичното јаже носат во истроши2.Голем алуминиум клип директно може да се користи кога инсталирање на чекан надолу тесни3.Тоа е направен од висок квалитет на Алуминиум и долго performence4.На менгеме на назад, клешти, или со компресија алатка може да се компресираПакет Содржина : 500 x Челичното Јаже Овална Алуминиум Клип

E7512 CE SGS RoHS, сертифициране клеми за медна тел конектор и клеми

BGN 13.60

E7512 CE SGS ROHS сертификација терминали жица од бакар конектор и терминаликонкурентна цена , добар квалитет и брза испорака1.Опис На ПроизводотВиолетова бакар,ПВЦ,Најлон за вашиот референца.Полна големина со висок квалитет на производитеСе применува актуелни : 0.51.5 мм,2216 AWG...19НА1.52.5 mm,1614 AWG...27 A2.54mm , 1412 AWG...37 A46mm,1210 AWG...48 AПакување : 100pcs / торба во внатрешниот кутија.Изолирани терминал : Материјал : бакар виолетова2...

12 бр стъклени рафта скоба скоба скоба полк подкрепа за 8-10 мм стъкло / полукръг / алуминий

BGN 22.40

12 Парчиња Стакло Полица Менгеме Клип Заградата Полица ПоддршкаОблик : SemicircleМатеријал : АлуминиумДржете го стакло 810мм.Доаѓаат со Завртки.Големина : 27x18x15mm

Тип обзавеждане 304 turnbuckles M6 САЩ въже тел от неръждаема стомана кораби с око и кука

BGN 41.00 51.42

НИ Тип на Нерѓосувачки Челик Turnbuckle Со Кука и ОкоНие сме специјализирани производител на riggings како стандард челичното јаже клип, turnbuckle, shackle, напрсток, фалсификување на парчиња и др.1.Стандард rigghing хардвер2.големина : Сите големини на располагање3.материјал : не ' рѓосувачки челик 3044.површина : mirro полиран5.третман : пад фалсификувани, фрлија6.пакување : во ganny кеси или картонска кутија7.вашето право : контактирајте ме слободно да се добие право на производи8.Клиенти : Северна Америка Западна Европа, Источна Европа , Среден Исток, Југоисточна Азија, итн9.Превозот : Превозот бесплатно од страна на Кина Пост, Хонгконг Пост10.MOQ : наведени количество препорачува за најдобри цени и ве молиме слободно контактирајте ме за било помала количина.

LHLL-40mm x 40mm x 17 мм неръждаема стомана 90 градуса ъгъл скоба 10 бр

BGN 5.52

Име На Производ : Агол Заградата;Дизајн : Круг КрајотМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик;Боја : Сребро.Дупка Количина : 4 Дупки;Големина : 40 x 40 x 17mm / 1.6" x 1.6" x 0.67" (L*W*H)Дупка со Дијаметар : 4.5 мм / 0.16";Нето Тежина : 155gПакет Содржина : 10 Компјутери x Агол Заградата Широко се користи во дом и фабриката области.Лесна инсталација.Специјално дизајнирани со 90 степен прав агол, е важен fastener да се направи мебел делови остане цврста.

10 бр. / лот, led тавана лампа пружинен скоба, лампа, прожектор фиксирана пружина на обтегач , висока твърдост инжекции led лампи, тръби клипове

BGN 5.00 5.76

Ако не знаете како да го инсталирате пролет клип, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви испрати на инсталација видео.

Скоба на мотора серия 775 U образна фиксирана монтажна база прорезна машина стяга силна скоба на седалката с винтове здрав

BGN 6.00 6.67

Опис : 775 Моторни Заградата У Облик Фиксна Монтажа База на Машина за Сечење Менгеме Седиште Поддршка Заградата со ЗаврткиСпецификација : Тип У Форма за 775 Моторни Вертикална површина Дебелина 3мм / 0.12 инчен Висина 40mm / 1.57 инчен Ширина 50mm / 1.97 инчен Дното плоча Должина 60mm / 2.36 инчен Дебелина 3мм / 0.12 инчен Ширина 50mm / 1.97 инчен У центар слот дијаметар од околу 17.5 mm / 0.69 инчен Моторни одредување дупка 4mm / 0.16 (за завртки M4) Карактеристики : Одговара на мини 775 моторни како заграда или носителот...

Здрава скоба за стъпков мотор NEMA 34 винт за свободно универсално приложение скоба за дограма 85 или 86 мм стъпка по-дебели един

BGN 28.00 29.62

Заградата За NEMA 34 Stepper МоторТоа е Силна и густа тип со добар квалитет, не се за тенка и слаба структура тип,што се користи за NEMA 34 stepper мотор.Ако сакате да купите "силна дебелина" mount за вашиот NEMA34 stepper мотор, сега, вие сте на вистинскиот начин.На завртката е за слободни.

Диаметър на 200*2mm/3 мм кръгла кръгла плоча от неръждаема стомана 304 с дебелина 3 мм d200x2mm d200x3mm изработени по поръчка вырезывание лазер CNC

BGN 60.00 63.33

Дијаметар 200*2mm / 3мм кружни круг 304 од не ' Рѓосувачки челик дебелина 3мм D200 X2mm D200 X3mm сопствени направени CNC ласерско сечењеCNC Прилагоди работното парче ве молиме оставете порака за нас

304 неръждаема стомана две дупки тръби колани напрежение на тръбата клип скоба, 10 бр

BGN 4.00 4.78

Направени од 304 од не ' рѓосувачки челик.Дизајниран со две планината дупки.Се користи за да се обезбеди цврсти канал на дрво, ѕидарија или слични површини.Лесен за монтирање со завртки, но монтажа завртки не се вклучени.