• Ново
6060 алуминиев профил стандарт EN САМ скоби алуминий Al екструзия на CNC 3D САМ принтер част на дограма алуминиева рамка тръба T слот

6060 алуминиев профил стандарт EN САМ скоби алуминий Al екструзия на CNC 3D САМ принтер част на дограма алуминиева рамка тръба T слот

BGN 31.84
В магазина

Брой продукти


Подробности

Цвят:
200мм 1ПК, 300мм 1ПК, 500мм 1ПК
Използването на:
скоба рафтове
Номер На Модела:
6060
is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Материал:
Метални
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Структура:
НАПРАВИ СИ САМ
Материал:
AL 6063

Те също купуват с този продукт

Които не са изолирани клеми RNBS2-5

BGN 44.00

RNBS 25 Неизолирани терминаликонкурентна цена , добар квалитет и брза испорака1.Опис На ПроизводотВиолетова бакар,ПВЦ,Најлон за вашиот референца.Полна големина со висок квалитет на производитеПрименуваат на струјата : Бакарни цевки терминалиПакување : 100pcs / торба во внатрешниот кутија.2...

100 бр / пакет SC10-6 / SC10-8 меден кабел съвет лопата терминали безплатна доставка

BGN 26.85

100pcs / торба SC106 / SC108 бакар кабел повлечи лопата терминаликонкурентна цена, добар квалитет и брза испорака1.Опис На ПроизводотВиолетова бакар,ПВЦ,Најлон за вашиот референца.Полна големина со висок квалитет на производитеСе применува актуелни : Пакување : 100pcs / торба во внатрешниот кутија.2...

Тип обзавеждане 304 turnbuckles M6 САЩ въже тел от неръждаема стомана кораби с око и кука

BGN 41.00 51.42

НИ Тип на Нерѓосувачки Челик Turnbuckle Со Кука и ОкоНие сме специјализирани производител на riggings како стандард челичното јаже клип, turnbuckle, shackle, напрсток, фалсификување на парчиња и др.1.Стандард rigghing хардвер2.големина : Сите големини на располагање3.материјал : не ' рѓосувачки челик 3044.површина : mirro полиран5.третман : пад фалсификувани, фрлија6.пакување : во ganny кеси или картонска кутија7.вашето право : контактирајте ме слободно да се добие право на производи8.Клиенти : Северна Америка Западна Европа, Источна Европа , Среден Исток, Југоисточна Азија, итн9.Превозот : Превозот бесплатно од страна на Кина Пост, Хонгконг Пост10.MOQ : наведени количество препорачува за најдобри цени и ве молиме слободно контактирајте ме за било помала количина.

20 комплекти нов прием на високо качество на Z-тип алуминиева скоба на слънчевите панели на покрива монтаж на стена ZB-02 за слънчева кола яхта Стент горещ

BGN 94.40

20 Поставува Нови Пристигнување Висок Квалитет Zтип Алуминиум Заградата Соларен Панел Покривот МонтажаЗаградата ZB02 за Соларен Автомобил, Јахта Stent ТоплаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Спецификација : Спецификација : Име : соларен автомобил, јахта Z тип алуминиум заградатаМодел : ZB02Материјал : AL6005T5 алуминиумПакување параметри : со четири Zтип алуминиум заградата и поддршка на сврзувачки елементиУпотреба : Инсталација на PV модули на автомобил или јахта декКарактеристики : 1, квалитетот на производот е светлина, лесно да го инсталирате;2, практични, компатибилен со голем број на соларни модули;3, употребата на не ' рѓосувачки челик сврзувачки елементи инсталиран, безбедна и убава, лесна за расклопување.Предмет : RV, јахта соларни модули инсталиран, исто така, може да се користи за семафорите, предупредувањесветла, светла и безбедност осветлување, како што се режим на напојување различни спецификации наинсталација на соларни модули.

10-инчов дървообработващи бар стяга бързо храповик скоростта на освобождаване стиснете САМ ръчни инструменти m09 совалка

BGN 20.00 23.95

Повеќе пргав верзија на ratcheting бар менгеме Пиштол зафат со стискаш предизвика стегната менгеме; брзкопчето за ослободување Лесно да се јават и вилиците се претвора во менгеме ширење стегач или истегнување алатка Мека ПВЦ влошки се обезбеди чувствувате контрола и заштита нежни бои; отстранува и Најтврдокорните челик бар, рѓа отпорни црна оксид заврши; макс...

Nephrite нефритови бонсай като малки занаяти мода украшение на масата украса бижута мебели за дома източване

BGN 108.80

Повеќе бебиња $75.52 $128 Lotjade украси Домот Опремување со современи оркестарот декорација занаети подарок свадба подарок соба Колекција $62.56 $68 Jade украси 3 Розова Peony Дома Мебел накит мода Дома Мебел биро украси занаети може да се прилагоди Колекција $86.24 $88 Jade Apple ја потресе Qian Шу дневна соба на jade украси Дома Мебел украси занаети, креативни подароци подароци Колекција $129 $129 Jade тенџере 18 злато дрво тресење Qian Шу богата дрво дневна соба декорација Дома Мебел накит занаети подароци за збогатување на Колекцијата $129.36 $168 извоз на jade украси 6 јаболкницата jade тенџере украси занаети накит подароци Дома Мебел дневна соба Колекција $198.36 $228 кристално јасна висок квалитет на природен аметист грозје jade jade занаети транспорт мушка Колекција $158.40 $198 природната боја на чисто бел камен 5 цвет peony цвет jade украси jade занаети, креативни подароци тенџере соба Колекција $119.94 $128 Дрво база на природни jade jade jade украси jade змеј главата Сè се случува без проблеми...

Безплатна доставка 10шт 34 5 сгъваема полк референтната група скрита плаващ Стенни полк анкерни скоби за тежки условия на работа скоба

BGN 27.00 27.02

ако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.

Новият пристигането 2.0 мм плочки выравнивающая система FG-2(плоски скоби) за дебелина от 3 мм до 12 мм плочки се продава чанта 100шт/чанта

BGN 4.00

Нови Пристигнување Плочка израмнување систем FG2(Рамен Клипови) за дебелина од 3мм до 12mm плочка се продава од торба 100pcs / торбаЗа Совршен Плочка на Плочка ИзрамнувањеСистемот е дизајниран за брза инсталација и ги намалува скапите повик грб со осигурување на готовиот кат површина е пропаѓањеслободни.Оваа заштеда на време систем помага да се прилагоди на висината на плочки и рамномерно ја има на нивните рабови во текот на лекување на процесот на поставување на материјал.Издржливи пластична конструкција за сигурна инсталацијаСпецијално дизајнирани паузаоф точка на клипови за брза отстранувањеПроизведува 1.0 mm заеднички проредОптоварување се обновливиПредности на Инсталерот : Многу лесно да се научат и да го користите во секое ниво на вештинаБара минимален напор за инсталација и отстранувањеПрактично се елиминира пропаѓањеЈа спречува плочка се движат во текот на инсталацијатаЗабрзува инсталацииПомалку време на работа = повеќе работни места во текот на еден ден = повеќе профитСе намалува повик грб поради лошата инсталација...

40-52mm регулируема струбцина светлина етапа, струбцина кука, струбцина ферменной осветление дизайн

BGN 191.97

Вебстраница : www.ucstage.com4052mm прилагодливи фаза светлина менгеме,кука се стега,Осветлување решетка менгеме Вчитување тежина : 50 KG Одговара за 4052mm цевка Материјал : Алуминиум 6082Боја : сребрена и црна боја за опции Со TUV квалитет ,добар материјал,совршен за заварување,одличен дизајн и евтина цена.Други стегиПакувањеИнформации за контакт

50М/Roll 1.5 mm 7*7 304 жично въже от неръждаема стомана общ диаметър 1.5 MM PVC пластмаса с покритие wtih 7x7 1.2 MM SS304 жично въжето вътре

BGN 29.00 31.98

50 МЕТРИ / Roll 1.5 mm 7*7 304 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Вкупно Кол 1.5 ММ ПВЦ Пластика Обложени wtih 7x7 1.2 MM SS304 Челичното Јаже Внатрематеријал : нерѓосувачки челикголемина : надворешниот дијаметар од 1,5 mm, внатре 1.2 mm челичното јажеколичина : 50 метри

Нож графит въглероден 147x58x7mm за Вачуумных помпи / чифт газолина избира нагоре помпи

BGN 31.60

HiTech Јаглерод Co., ОграниченЈаглеродГрафит ВанеПОДАТОЦИ : Густина 2.0 g / cm3Големина на честички 0.00254 cmБрегот Цврстина 60Flexural Сила 40 mpaCompressive Strength 65 mpaМаксимална Температура 260 CПорозност 0 % VOLЕлектрични Resistivity 0.13 ohm / cmКоефициент на топлинска Спроводливост 85 W / (m2.К / m)ETC 4.68 Microns / m CПредностиНиска носете го оценувате / Добра цврстина / Одлична силаDimensionaly стабилна / Добра отпорност наОдлична термичка шок / Себе подмачкување–сува работиНизок коефициент на термичка експанзијаКомпатибилен со храна и лековиНаменета за : Во такви суваапликациите што работат какоАвтомобилската антисмог пумпи и бензин пареа pickup пумпи,Дише воздух пумпи и вакуум пумпи.Во течни апликации вклучуваатВендинг машина пијалаци пумпи, гориво и течни хемиски пумпи,Медицински течни пумпи.

Диаметър на 200*2mm/3 мм кръгла кръгла плоча от неръждаема стомана 304 с дебелина 3 мм d200x2mm d200x3mm изработени по поръчка вырезывание лазер CNC

BGN 60.00 63.33

Дијаметар 200*2mm / 3мм кружни круг 304 од не ' Рѓосувачки челик дебелина 3мм D200 X2mm D200 X3mm сопствени направени CNC ласерско сечењеCNC Прилагоди работното парче ве молиме оставете порака за нас

E7512 CE SGS RoHS, сертифициране клеми за медна тел конектор и клеми

BGN 13.60

E7512 CE SGS ROHS сертификација терминали жица од бакар конектор и терминаликонкурентна цена , добар квалитет и брза испорака1.Опис На ПроизводотВиолетова бакар,ПВЦ,Најлон за вашиот референца.Полна големина со висок квалитет на производитеСе применува актуелни : 0.51.5 мм,2216 AWG...19НА1.52.5 mm,1614 AWG...27 A2.54mm , 1412 AWG...37 A46mm,1210 AWG...48 AПакување : 100pcs / торба во внатрешниот кутија.Изолирани терминал : Материјал : бакар виолетова2...

На 20 метра от 3,0 мм въже от неръждаема стомана с черни найлонови / PVC покритие, външен диаметър от 4,0 мм

BGN 24.00 27.01

нерѓосувачки челични јажиња со црни најлон / пвц обложени ГОЛЕМИНА : Stianless челични јажиња внатрешен дијаметар изнесува 3.0 mm Stianless челични јажиња со пвц надворешниот дијаметар е 4.0 mmНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

Скоба на мотора серия 775 U образна фиксирана монтажна база прорезна машина стяга силна скоба на седалката с винтове здрав

BGN 6.00 6.67

Опис : 775 Моторни Заградата У Облик Фиксна Монтажа База на Машина за Сечење Менгеме Седиште Поддршка Заградата со ЗаврткиСпецификација : Тип У Форма за 775 Моторни Вертикална површина Дебелина 3мм / 0.12 инчен Висина 40mm / 1.57 инчен Ширина 50mm / 1.97 инчен Дното плоча Должина 60mm / 2.36 инчен Дебелина 3мм / 0.12 инчен Ширина 50mm / 1.97 инчен У центар слот дијаметар од околу 17.5 mm / 0.69 инчен Моторни одредување дупка 4mm / 0.16 (за завртки M4) Карактеристики : Одговара на мини 775 моторни како заграда или носителот...

Коментари пружинен скоба шарнирные скоби 2 3 4 4.5 6 9 инч DIY инструменти за пластмасови найлон за фото студио фон скоба тежък

BGN 1.00 1.26

Машини за Пролет Клип за да се Префрлате Стеги 2" 3" 4" 4.5" 6" 9" инчен DIY Алатки Пластика, Најлон за Фото Студио Позадина Менгеме Тешка Должност На Joiner КлиповиОвие пролет стеги се совршено да се откажам вашиот потекло на вашиот систем за поддршка или менгеме светлата да стои.Метална конструкција со гумени влошки држи работи екстра безбедна и штетаслободни.Заоблени рачки за удобен зафат.Гума Крајот Костец одржување работи екстра безбеден.Силна прстиња за да одговара на повеќето стандардни големина стои.Опис : Широко се користи во DIY, модел правење лепило употреба прилики, направи да се ефективни во работенКостец позадина да позадина стојат.Answer : ___________________________ Note : Позадина и поддршка на системот не се вклучени!Спецификации : Тип : КлипотМатеријал : ПластикаБоја : ЦрнаГолемина : 2", 3", 4", 4.5", 6", 9"2" : 65x11mm, Најголемите Отворање на 30мм3" : 92x12mm, Најголемите Отворање 35mm4" : 110x24mm, Најголемите Отворање 50mm4.5" : 125x26mm6" : 168x27mm Најголемите Отворање 65mm9" : 216x28mm, Најголемите Openning100mm1 x дрво пролет клип