• Ново
Безжични слушалки стерео Bluetooth Heaphone слушалки хендсфри слушалка с микрофон за Android и IOS Samsung iPhone LG PC, PS3 Tablet

Безжични слушалки стерео Bluetooth Heaphone слушалки хендсфри слушалка с микрофон за Android и IOS Samsung iPhone LG PC, PS3 Tablet

BGN 29.00
BGN 33.58
-14 %
В магазина

Брой продукти


НИ купувачот може да одберете превозот од сад.Ние ќе брод парцела од нашите НИ склад.Тоа ќе ве однесе околу 4-6 работни дена да ја прими.
Било какви проблеми контактирајте со нас.Ви благодариме!
1.Стерео Bluetooth 4.1 слушалки за безжична музика и се јавам. Слушање на музика по поврзете со вашиот мобилен телефон.Уникатен дизајн кој е лесен и удобен за сите-ден употреба
2. Поддршка поврзете два мобилни телефони во исто време.Напојува со литиум батерија (може да се полни преку USB).
3. Безжичните слушалки се поврзува со i Phone, Samsung Галакси, HTC или било кој друг уред што е Bluetooth функцијата.
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Bluetooth 4.1
Човечки инженеринг дизајн
Интелигентни поништување бучава
Поддршка музика репродукција/пауза
Спарите двата уреди и да ги преземат повик од било
Поддршка музика репродукција/пауза
Удобни и Погодни
Автоматско префрлување помеѓу музиката и повици.
СПЕЦИФИКАЦИИ : Talktime : Околу 4-5 часа Музика време : Околу 5-6 часа време во Мирување : ДО to180 часа Bluetooth верзија : 4.1 Bluetooth профили : A2 DP Ѕид Полначот : 100-240 V Безжичен опсег : 10m Време на Полнење : Околу 2 часа
Спарување со Bluetooth Уреди
a : Поместете го вклучите за да го вклучите за да внесете појавување статус,Црвени и Сини LED индикатор за светло трепка брзо и слушалките ќе бип.
б : Вклучете ја Bluetooth функцијата на вашиот уред и да пребарувате за достапни Bluetooth уреди, а потоа одберете "V10" од резултатите од пребарувањето.
в : на Црвени и Сини индикатор ќе престане флеш, значи тоа е поврзано.
Answer : ___________________________ Note :
Во прво пред да го користите blutooth слушалки батеријата мора да биде полн.
Пакетот Вклучува :
1x Bluetooth Слушалки
1x USB Кабел за Полнење
1 X Упатство за Корисникот
1x Слушалка

Подробности

Приложение поддръжка:
No
Време за излизане на пазара:
2016
Дължина На Линия:
Няма
Принципът На Вокализма:
Друго
Информационни материали:
Безжичен
Регулатор На Силата На Звука:
ДА
Активно Намаляване На Шума:
ДА
Тип Штепсельной Вилици:
USB
Поддръжка На Карти Памет:
No
Номер На Модела:
V10
Водоустойчив:
No
търговска марка:
Agkey
Стил:
Шиен кърпичка
Това е безжична връзка:
ДА
Конектори:
USB
Функция:
Микрофон, Bluetooth
Поддръжка на Apt-x:
ДА
Бутон За Управление:
ДА
С Микрофон:
ДА
Безжичен Тип:
Блютус
Цвят:
2 Цвят По Избор(Черен Сребрист)
Безжична Технология:
Блютус
слушалка:
Единична стая
Съвместим:
Устройство, което има функция за bluetooth
Съвместимост с:
За Samsung Galaxy S6 S7 Edge Apple iPhone 6 Plus 6S 5S 5C
Характеристики:
Регулатор На Силата На Звука, Вграден Микрофон, Контрол На Възпроизвеждането, Намаляване На Шума

Те също купуват с този продукт

Мотоциклет анфас шлем слушалка слушалка за двустранния Радио Baofeng Уоки Токи UV-5R UV-5RA Plus BF-888S GT-3 GT-3TP Mark

BGN 29.00 34.37

Мотоцикл Целосна се Соочуваат со Шлем на Слушалката Слушалката за двонасочна Радио Baofeng Воки Токи УВ5 R УВ5 RA Плус BF888 S GT3 GT3 TP МаркаОписи : Ова е сосема нов Шлем Мотоцикл Слушалка за 2игла тип Радија.100% нов, фабрика спакувани и никогаш не се користи.Овој Најнов Модел од светска класа дизајнери на GSI карактеристики Важен Комуникации Алатка за Надворешна Biker и Велосипедист...

Leadstar, перфектен бас ефект 3.55 мм, сплав жични слушалки в ушите с микрофон за слушалки, mp3 плейър, i phone

BGN 14.00 15.84

метал совршен бас ефект 3.55 mm легура слушалка за mp3,лаптоп,телефонСино има две верзија Нови сини има подобра звучен ефект.Pls изберете бојата што сакате.Нормално Сина.Само на овој Сино Место сега.shippmentОбјектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле...

Сладък котка 3,5 мм стерео слушалки в ушите калъф за слушалки с микрофон за момичета подарък - L060 New hot

BGN 5.00 6.42

Стандарден 3.5 мм аудио џек со мачка шепа дизајн слушалка Ви овозможуваат да слушате & одговорите на повиците, уживајте во MP3 & музика...

Нов стил магнитни слушалки Bluetooth Спорт стерео слушалки слушалки Handfree Покана Broadcast слушалки с микрофон за мобилни телефони

BGN 19.00 27.02

Нов Стил Магнетни Слушалка со Bluetooth Спорт Стерео Слушалки Earbuds Handfree Повик Емитува Слушалки со Микрофон за ТелефониОпис : Предмет тип : Магнетни Bluetooth Слушалки Апликација : Спортски трчање, фитнес, вежбање, секојдневен, канцеларија и други активности...

Топ MMCX динамични слушалки Wolf head Headset шумоподавляющие спортни тапи за уши подмяна на кабел за Shure SE215 SE535 SE846

BGN 44.00 63.09

Најновите MMCX Динамичен Слушалка Волкот главата Слушалки Бучава Поништува Спорт Earplugs Замена Кабел за Shure SE215 SE535 SE846* Може да се одвои mmcx слушалка* Звук трибенд ниска фреквенција анализа* Волкот главата слушалка , Уво школка Бакар материјал Жица , 56 јадра Еден кристално бакар Извртени жица

DAONO SQ2 Mini In-ear Bluetooth слушалки с магнитен USB V4. 1 безжична невидима малка хендсфри слушалки е най-малката слушалка

BGN 16.00 20.67

Спецификации : Bluetooth Верзија : V4.1+EDR; Модел : SQ2; Оперативен Опсег : до 10 метри(отворено) Батерија : 60m Ah литиумion polymer батерија; Bluetooth Профил : HFP, HSP, AVRCP и со A2 DP; Поддршка на дојдовен говорен повик, и iphone покажува инстант bluetooth батерија; Микро прекинувач builtin,поддршка за handsfree повици и ехо откажување; Спарување Настава : Држење на копчето на слушалките за 3 секунди или повеќе, додека не се слушне гласот "на Моќ,Подготвени да го спарите" и да видиме трепкачко сино светло, а потоа изберете bluetooth earbud модел "SQ2"на вашиот мобилен телефон за да се спарите со слушалки...

ZEALOT B570 стерео Bluetooth слушалки безжични слушалки с LCD екран, FM радио и Micro-SD слот микрофон

BGN 29.00 41.12

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

FineBlue F920 Mini Wireless Auriculares Driver, Bluetooth Headset Разговори Приличат На Вибрациите Носят Клип Sports, Running Слушалки

BGN 23.00 27.18

Fine Blue F920 Безжична Auriculares Возачот Bluetooth Слушалки Повици Потсетам Вибрации Носат Клип Спортски Работи Слушалка за ТелефонотЦрна , Сребрена , Бела , Златен ( Црвена , Сива) се достапни .Answer : ___________________________ Note : 1.U se оригиналниот USB кабел за полнење на вашите слушалки.2.U se вашиот компјутер USB полнење кога е можно.Главни Карактеристики : Со Vibrating Alert Функција, нека вие нема да пропуштите било важно повициЛесно да се носат клип, со функционална клип, за да го носи вашиот Fineblue во склопот на вашата кошула Дополнителни долг разговор / играат време, до 8 часа разговор / играат време, и 180 часа од времето на мирувањеПар два телефони истовремено, да уживаат во удобноста на спарување два телефони во исто време со FineblueПатентиран стигнале кабел технологија, по завршувањето на вашиот повик, се повлече вашиот кабел со asingle притискање на едно копче(изградиво 30cm кабел)Работи со било кој Bluetoothот Модел на телефон : Fine Blue F920 Боја : Црна , Сребрена , Бела , Златен (Црвена , Сива)Облечен тип : Во УвоФункција : Bluetooth,Микрофон,Гласовна контрола,Одговарање на Телефонски,Песна Префрлување,Мулти врска функција на Конективност : БезжичнитеПоврзување интерфејс : Micro USBПримена : Мобилен телефон,Компјутер,Преносни Медија ПлеерВреме на разговор : 8 часаМузика Време : 8 часаВреме во мирување : 180 часа Bluetooth : ДаBluetooth верзија : V4.0Bluetooth режим : Hands free,Слушалки Пакет тежина : 0.121 kgПакет Содржина : 1 x Слушалка Оригинални Fineblue F920 1 x Микро USB Полнење Кабел 1 x УпатствоБез продажба на мало полеНапомена : Полнење на слушалкиПоврзете го кабелот за полнење приклучок за слушалки.Приклучок за полнач со извор на енергија.На целосно наполнета батеријата трае до еден и пол часаАко слушалките не се користи за долго време.Со цел да се продолжи животниот век на батеријата, се препорачува да се целосно да ја наполните батеријата секој месец .Покрај тоа, таа ќе биде одложен за неколку секунди пред светло на индикаторот за полнење да трепка.Време на полнење не повеќе од 2 час (Индикатор за светло Сина е полна).На fter завршувањето на вашиот повик, се повлече вашиот кабел со asingle притискање на едно копче

Нов моно Безжични Bluetooth слушалки слушалки намаляване на шума с микрофон високоговорител за PC, PS3 Игри мобилен телефон, лаптоп

BGN 20.00 25.10

Нови Моно Безжична Bluetooth Слушалки Слушалките Бучава Поништува со Микрофон Handsfree за PC PS3 Игри на Мобилен Телефон, Лаптоп Спецификации : Компатибилност со паметен телефон и КОМПЈУТЕР,Таблет,Лаптоп и други уреди со Bluetooth функцијата...

50 групи на шийката на каишка Безжични Bluetooth слушалки слушалки спортни слушалки с микрофон за Android iPhone телефон

BGN 797.00 1122.53

100% Сосема нов Висок квалитет Користи : обични слушалки, музика слушалки Стендбај време : околу 180hours Пресметување разговор време : околу 4hours време на Полнење : околу 1,5 часа Фреквенција одговор опсег : 20 20000 Hz50 Sets × Жичен СлушалкиAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

SADES WOLFANG Virtual 7.1 Surround Sound слушалки, отточна тръба на шарнирна връзка лента за глава и микрофон слушалки слушалки за игри

BGN 51.18

Производот се Опише : WOLFANG обезбедува виртуелниот 7.1 сараунд звук со 40мм јазик На количка за микрофонот е брзо да се скрие кога не сте во игра...

Ультралегкая Безжична Bluetooth Слушалки Слушалки дълги периоди на Изчакване за Водоустойчиви Спортни Слушалки IOS и Android Смартфони

BGN 32.00 36.64

Боја : Кул ЦрнСпецификација На Производот : ·Bluetooth Верзија : 4.1·Капацитетот На Батеријата : 200 Ma·Производ Тежина : околу 0.085 kg·Производ во Боја : 4 бои·Време на полнење : 23 часа·Call Duration : околу 32 часа·Музика Време : околу 28 часа·Поддршка на Протоколи : A2 DP,AVRCP,HСП,HFP·Внесете полнење стандард : DC5 V500m A·Bluetooth оперативни фреквенција : 2.400 GHz–2.480 GHz·Најдобри Повик Растојание : 1 M·Пренос на Далечина : ≤10 метри.

Оригинални Близнаци безжични слушалки за iPhone 6/7 двойни Bluetooth слушалки Sweatproof Sports earbud с Power bank Free Shippin

BGN 67.00 70.38

Оригиналниот Близнаци Безжична Слушалка За i Phone 6 / 7 Двојно Bluetooth Слушалки Sweatproof Спортски earbud со енергија банка Бесплатен ПревозотМодел : A10ФункцијаИнтелигентни повик,Музика,FMГовор информации и др.Полнач со изворAC увоз 110240 VDC извоз 5 V 1АРабота Фреквенција2.42 GHzКаналОпкружувачки звукBluetooth ВерзијаV4.1+EDRЕфективна Растојание10mПоддршка протоколСлушалки HFP со A2 DP AVRCPSmart глас контролираниКлучните одговориDimession40 X24 X32 MMMuliконекција точкаМоже да Поврзете 2 телефони во исто време,автоматски да се конектиратеБатеријата65 MAH *2ЈазикАнглискиНамалување на шумотCVC6.0БојаЦрна Sliver,Црна,ЗлатнаМузика времеОколу 4 часови*2Домување МатеријалНајдобри Оган retardant PC / ABSV0Време на разговорОколу 4 часови *2СертификатCE, FCC,ROHSПочекајте времеОколу 200 ЧасаТежина20g / со пакет 110gВреме на полнење12 Часа Пакет : 1 X 3 D Bluetooth Слушалки (Содржат Уво Совети ) 1* полнење Кутија 1* Прирачник за Корисникот 1* Мало Кутија Совети : да го продолжи животот,полнење на слушалка што се препорачува најмалку еднаш месечно.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Евтини моно втулки силиконови слушалки с дължина на кабела 1.8 m 5 бр. Безплатна доставка по пощата

BGN 16.00 19.04

Евтини моно earbud силикони слушалка со 1.8 м кабел должина 5pcs Бесплатен превозот по пошта Говорникот, Големина : 9mm Фреквенција одговор : 20 20.000 Hz Чувствителност : 93d B ±3d B Отпорност : 32 Ohm Должина на Кабел : 1.8 м ±0.3 Приклучок : четиридиригент 3.5 mm аудио Фреквенција одговор : 100 до 16,000 Hz ги Собереш шема : omniнасока

MLLSE аниме черен иконом Себастиан безжични слушалки и слушалки слушалки Bluetooth слушалки работи за Iphone Samsung подарък

BGN 39.84

Опис : Bluetooth 4.1 чип од ООП носи стабилен оперативен систем Multipoint спарување : Connect to 2 мобилни телефони истовремено Глас прашува : Дојдовни повици извештај,Акустична одговор Боја : Црна Носи тип : Во Уво Функција : Одговарање на телефонски, Песна префрлување, Bluetooth, Поништување Бучава, Микрофон, Vocume контрола, Водоотпорен, Магнетно, Спорт Слушалка, мала Тежина Конективност : за Безжична Апликација : Мобилен Телефон Приклучок интерфејс : Micro USB Напојување : DC 5 V полнење преку USB порт Работно време : Музика : 6 часа / Време на Разговор : 10 часа време во Мирување : До 10 дена, време на Полнење : Околу 2,5 часа Bluetooth верзија : V4.1+ EDR Bluetooth растојание : W / O пречки 10m Bluetooth модел : Hands free / Headset profileДетали Слики : Оваа содржина е многу убаво...

GDLYL Original 3.5 mm In-Ear Super Bass Earphones стерео слушалки Spot Running Headset Handfree Mic за фитнес упражнения

BGN 16.00 20.61

GDLYL Оригинални 3,5 мм Во Уво Супер Бас Стерео Слушалки на Главата телефони Место Водење на Главата во собата Handfree + Микрофон Карактеристики : Таа е погодна за 3,5 мм аудио приклучок, може да се компатибилни со уреди кои со 3,5 mm приклучок, како што се MP3,MP4, мобилен телефон, таблет и сл...