• Ново
Спорт Bluetooth слушалки S9 плюс слот за SD карта Auriculares Bluetooth слушалки микрофон

Спорт Bluetooth слушалки S9 плюс слот за SD карта Auriculares Bluetooth слушалки микрофон

BGN 14.00
BGN 18.00
-22 %
В магазина

Брой продукти


Спорт Bluetooth Слушалка S9 Плус SD Картичка Auriculares Bluetooth Микрофон, Слушалки За iphone Huawei Xiao Mi Телефон Опис : Мини 503 Bluetooth Безжична Тип на Слушалки Стерео Слушалка ,Мини-503 Bluetooth V2.1+ EDR Стерео Зад-на-Врат Слушалки Функција : Долго време на разговор,сите телефони универзална, Музички плеер со A2 DP Функција Копчиња : Обем + -, репродукцијата на музика, пауза, претходната песна, следната песна Поддржува сите bluetooth уреди,а потоа се откажам, одбивај повици, последниот број на повик-назад Спецификација : Модел : Мини 503 Тежина : 40g Напон : 3.7 V Боја : црвена, сина,шампањ,бела,златен Канал : стерео Време на Разговор : 14 часа Главниот Чип : 3.0 + EDR Говорник : 30 говорникот Време на Мирување : 250 часа Bluetooth Верзија : V3.0 + EDR Компатибилен Со : V2.1, V2.0, V1.1 Полнење / Празнење заштита : IC Батеријата Батерија : Литиум Полимер Фреквентен Опсег : 2.4 G Фреквенција Одговор Опсег : 20-20 KHZ Пренос на Моќ : Class2 Пренос Фреквенција : 2.4 GHz Пренос на Далечина : 10 метри Просек Чувствителност : 105 DB (ВО 1 KHZ +3 DB) Поддржани Формати на датотеки : A2 DP, Слушалки и Слободни раце режим Пакет се Вклучени : 1 x USB Кабелот 1 x Bluetooth Мини 503 Слушалки (не се вклучуваат сандак)

Подробности

Функция:
За мобилен телефон, iPod, спорт
Чувствителност:
123 db
Приложение поддръжка:
No
Обхват Честотна Характеристика:
20-20000Hz
Дължина На Линия:
Няма
Активно Намаляване На Шума:
No
Информационни материали:
Безжичен
Поддръжка на Apt-x:
No
Регулатор На Силата На Звука:
ДА
Тип Штепсельной Вилици:
USB
Водоустойчив:
No
търговска марка:
Даоно
Устойчивост:
16Ω
Стил:
Шиен кърпичка
Принципът На Вокализма:
Динамичен
Това е безжична връзка:
ДА
Поддръжка На Карти Памет:
ДА
Конектори:
USB
С Микрофон:
ДА
Бутон За Управление:
ДА
Номер На Модела:
мини503 Bluetooth слушалки
Безжичен Тип:
Блютус

Те също купуват с този продукт

Leadstar, перфектен бас ефект 3.55 мм, сплав жични слушалки в ушите с микрофон за слушалки, mp3 плейър, i phone

BGN 14.00 15.84

метал совршен бас ефект 3.55 mm легура слушалка за mp3,лаптоп,телефонСино има две верзија Нови сини има подобра звучен ефект.Pls изберете бојата што сакате.Нормално Сина.Само на овој Сино Место сега.shippmentОбјектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле...

Слушалки Stereo Game Gaming PS4 Headset Anti-noise Dazzle Light PC Gamer ecouteur Glow слушалки с микрофон USB, 3.5 мм аудио кабел

BGN 38.40

Преглед : Оваа KOTION СЕКОЈ G9000 е основно вид на игри слушалки, кои ќе ги носи гласен звук поле, звук јасност, звук шок чувство, способни за разни игри...

MLLSE аниме черен иконом Себастиан безжични слушалки и слушалки слушалки Bluetooth слушалки работи за Iphone Samsung подарък

BGN 39.84

Опис : Bluetooth 4.1 чип од ООП носи стабилен оперативен систем Multipoint спарување : Connect to 2 мобилни телефони истовремено Глас прашува : Дојдовни повици извештај,Акустична одговор Боја : Црна Носи тип : Во Уво Функција : Одговарање на телефонски, Песна префрлување, Bluetooth, Поништување Бучава, Микрофон, Vocume контрола, Водоотпорен, Магнетно, Спорт Слушалка, мала Тежина Конективност : за Безжична Апликација : Мобилен Телефон Приклучок интерфејс : Micro USB Напојување : DC 5 V полнење преку USB порт Работно време : Музика : 6 часа / Време на Разговор : 10 часа време во Мирување : До 10 дена, време на Полнење : Околу 2,5 часа Bluetooth верзија : V4.1+ EDR Bluetooth растојание : W / O пречки 10m Bluetooth модел : Hands free / Headset profileДетали Слики : Оваа содржина е многу убаво...

Нов моно Безжични Bluetooth слушалки слушалки намаляване на шума с микрофон високоговорител за PC, PS3 Игри мобилен телефон, лаптоп

BGN 20.00 25.10

Нови Моно Безжична Bluetooth Слушалки Слушалките Бучава Поништува со Микрофон Handsfree за PC PS3 Игри на Мобилен Телефон, Лаптоп Спецификации : Компатибилност со паметен телефон и КОМПЈУТЕР,Таблет,Лаптоп и други уреди со Bluetooth функцијата...

Hf800 слушалки в ушите слушалки керамични HiFi субуфер слушалки IE800 HD стерео бас слушалки горещи

BGN 22.00 31.98

Најдобрите БасHF800 слушалки за Во Уво Слушалка Керамички Hi Fi Subwoofer EarbudsСо CBAOOOСпецификација1 Име на производ : HIFI HF800 ВоСлушалка за уво 2...

KZ ZST Арматура двойна драйвер за слушалки, подвижна кабел в ухото аудио монитори шумоизолация HiFi музика спортни слушалки

BGN 24.00 30.58

KZ ZST Арматура Двојна Возачот Слушалка Монтажни Кабел Во Уво Аудио Набљудувачите на Бучава Изолирање на Hi Fi Музика Спортски Earbuds1ве Молиме љубезно забелешка кабелот на овој Објект ќе биде обновено, како подолу на сликата и ние ќе го испрати со старите кабловска и нов кабел случајно, искрено се надевам дека ќе можат да го разберат.2ве Молиме Имајте во предвид : пакет ќе се промени...

DAONO SQ2 Mini In-ear Bluetooth слушалки с магнитен USB V4. 1 безжична невидима малка хендсфри слушалки е най-малката слушалка

BGN 16.00 20.67

Спецификации : Bluetooth Верзија : V4.1+EDR; Модел : SQ2; Оперативен Опсег : до 10 метри(отворено) Батерија : 60m Ah литиумion polymer батерија; Bluetooth Профил : HFP, HSP, AVRCP и со A2 DP; Поддршка на дојдовен говорен повик, и iphone покажува инстант bluetooth батерија; Микро прекинувач builtin,поддршка за handsfree повици и ехо откажување; Спарување Настава : Држење на копчето на слушалките за 3 секунди или повеќе, додека не се слушне гласот "на Моќ,Подготвени да го спарите" и да видиме трепкачко сино светло, а потоа изберете bluetooth earbud модел "SQ2"на вашиот мобилен телефон за да се спарите со слушалки...

Оригинални Близнаци безжични слушалки за iPhone 6/7 двойни Bluetooth слушалки Sweatproof Sports earbud с Power bank Free Shippin

BGN 67.00 70.38

Оригиналниот Близнаци Безжична Слушалка За i Phone 6 / 7 Двојно Bluetooth Слушалки Sweatproof Спортски earbud со енергија банка Бесплатен ПревозотМодел : A10ФункцијаИнтелигентни повик,Музика,FMГовор информации и др.Полнач со изворAC увоз 110240 VDC извоз 5 V 1АРабота Фреквенција2.42 GHzКаналОпкружувачки звукBluetooth ВерзијаV4.1+EDRЕфективна Растојание10mПоддршка протоколСлушалки HFP со A2 DP AVRCPSmart глас контролираниКлучните одговориDimession40 X24 X32 MMMuliконекција точкаМоже да Поврзете 2 телефони во исто време,автоматски да се конектиратеБатеријата65 MAH *2ЈазикАнглискиНамалување на шумотCVC6.0БојаЦрна Sliver,Црна,ЗлатнаМузика времеОколу 4 часови*2Домување МатеријалНајдобри Оган retardant PC / ABSV0Време на разговорОколу 4 часови *2СертификатCE, FCC,ROHSПочекајте времеОколу 200 ЧасаТежина20g / со пакет 110gВреме на полнење12 Часа Пакет : 1 X 3 D Bluetooth Слушалки (Содржат Уво Совети ) 1* полнење Кутија 1* Прирачник за Корисникот 1* Мало Кутија Совети : да го продолжи животот,полнење на слушалка што се препорачува најмалку еднаш месечно.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Нов стил магнитни слушалки Bluetooth Спорт стерео слушалки слушалки Handfree Покана Broadcast слушалки с микрофон за мобилни телефони

BGN 19.00 27.02

Нов Стил Магнетни Слушалка со Bluetooth Спорт Стерео Слушалки Earbuds Handfree Повик Емитува Слушалки со Микрофон за ТелефониОпис : Предмет тип : Магнетни Bluetooth Слушалки Апликација : Спортски трчање, фитнес, вежбање, секојдневен, канцеларија и други активности...

Marsnaska Fashion Brand New Covert Mic акустична тръба слушалка ушите професионална слушалка с 2 PIN за Motorola Radio

BGN 5.00 5.82

Опис : Сосема нов и висок квалитет.Вклучувајќи акустична цевка за шунка радио.Погодни за употреба во полицијата, војската, дискотеки, барови, макбаскет, безбедност, ресторани, хотели, doormen, сали и гласно средини.2 конектор (2,5 мм приклучок за слушалки и микрофон 3.5 mm).PIN растојание : 5 mm.PTT key (притиснизазборување / притисни за разговор).PTT микрофонот е во прилог со клип за облека.На Earplug се вклопува удобно во уво и обезбедува вашите приватни разговори.Погоден за радио.Компатибилност : За Motorola VHF / UHF Про дух, дух, дух Pro +.За Motorola spirt серија : SV10 SV11, SV11 D, SV21, SV12, SV22, SV22 C, SU210, SU22, SU22 C, SU220.XTN серија : XTN446, XTN500, XTN600.XTN XV серија : XV1100 XV2100 XV2600.XTN КСУ серија : XU1100 XU2100 XU2600.CLS серија : CLS1110 CLS1410 CLS1413, CLS1450, CLS1450 C.Духот М серија : MV11, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MV22 CV, MU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVST.CP серија : CP88 CP100 CP150, CP200 VHF / UHF.ГП серија : GP2000, GP2100, GP300, GP 308, GP68, GP88, GP88 S.СП серија : SP10, SP21, SP50.КТ серија : CT150, CT250, CT450, CT450 LS.ПРО серија : PRO1150, PRO2150, PRO3150.P серија : P040, P080, P100, апарат p110, P1225.Други серија : GTI, geforce GTX, LTS2000, VL50, VL130, PMR446, ECP100.Пакетот вклучува : 1 x безбедност слушалки.1 x earplugs.1 x уво перница

оригинални QianYun Qian39 HiFi слушалки в ушите слушалки 3.5 мм плоска корона слушалки динамични слушалки с допълнителна типа на щепсела

BGN 7.98

100% Оригинални Qian Yun Qian39 Hifi Слушалки за Во Уво Слушалка 3,5 ММ Рамна Глава Earbuds Динамичен Earbuds Со Опционален Приклучок ТипКарактеристики На Производот :

Слушалки LS200 за iPhone 6 6S 5 5S слушалки с микрофон с 3.5 мм жак основната част слушалки за apple Xiaomi sony, Huawei Sport S10

BGN 5.38

Спецификации : Тип : Клипот Во Уво Слушалка Материјал : Aerospace Метал + TPE Боја : Црна,Бела,Зелена,Сина,Розова (Изборен) Конектори : 3.5 mm Комуникација : Wired Номинална моќност : 5m W Чувствителност : 122d B SPL Говорникот отпорност : 32Ω Фреквенција одговор опсег : 1820000 HZ Поврзување линија Должина : 1.2 M Функција : Play / Pause, Одговор / Исклучување, Поништување Бучава, Микрофон Компатибилен : За Xiaomi Tablet1, Таблета 2, xiaomi redmi note1 2 3 За Samsung Glaxy s6,s7,s6 работ,s7 работ За Huawei, LG, Sony и Други андроид мобилни телефони За i Phone 4 и 4s 5 5s 6 6s,за iphone 6pls плус за i Pad итн...

Спортни слушалки бягащи слушалки микрофон в ухото на Ухото на куката музика стерео слушалки Спорт-Fi универсален за всички телефони, mp3

BGN 3.00 3.18

Должина : 50.31 инчи (129 cm) Нови генерички Универзална 3,5 мм Во Уво Стерео Слушалки w / Onoff & Микрофон, Сино / Црна Уживаат handsfree разговори со оваа Универзална 3,5 мм Во уво Стерео Слушалки w / вклучувањеисклучување Вклучува интегриран earpieces и микрофон Кабелот монтиран НА / ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за кој ви овозможува да се повикува и да се откажам лесно Одличен квалитет на звукот и супер јасен звук да ги Задржи вашите раце бесплатна и на воланот Додаток САМО, телефонот не се вклучени Зборува на телефон, да гледате видео клипови, да играте игри или да слушате песни со стерео слушалки за мобилни телефони, со 3.5 мм handsfree слушалки / џек за слушалки Пакет Содржина : 1 x Слушалки

Топ MMCX динамични слушалки Wolf head Headset шумоподавляющие спортни тапи за уши подмяна на кабел за Shure SE215 SE535 SE846

BGN 44.00 63.09

Најновите MMCX Динамичен Слушалка Волкот главата Слушалки Бучава Поништува Спорт Earplugs Замена Кабел за Shure SE215 SE535 SE846* Може да се одвои mmcx слушалка* Звук трибенд ниска фреквенција анализа* Волкот главата слушалка , Уво школка Бакар материјал Жица , 56 јадра Еден кристално бакар Извртени жица

Ультралегкая Безжична Bluetooth Слушалки Слушалки дълги периоди на Изчакване за Водоустойчиви Спортни Слушалки IOS и Android Смартфони

BGN 32.00 36.64

Боја : Кул ЦрнСпецификација На Производот : ·Bluetooth Верзија : 4.1·Капацитетот На Батеријата : 200 Ma·Производ Тежина : околу 0.085 kg·Производ во Боја : 4 бои·Време на полнење : 23 часа·Call Duration : околу 32 часа·Музика Време : околу 28 часа·Поддршка на Протоколи : A2 DP,AVRCP,HСП,HFP·Внесете полнење стандард : DC5 V500m A·Bluetooth оперативни фреквенција : 2.400 GHz–2.480 GHz·Најдобри Повик Растојание : 1 M·Пренос на Далечина : ≤10 метри.