• Ново
Мода Glow слушалки светлина светлина метален цип слушалки светят в тъмното слушалки слушалки за Iphone Xiaomi Samsung

Мода Glow слушалки светлина светлина метален цип слушалки светят в тъмното слушалки слушалки за Iphone Xiaomi Samsung

BGN 1.44
В магазина

Брой продукти


Моден Сјај Слушалки Прозрачна Светлина Метал Патент Слушалка Светат Во Темница Слушалки Слушалки за Iphone Xiaomi Samsung

Подробности

Функция:
За мобилен телефон,спорт, HiFi слушалки За iPod
Приложение поддръжка:
No
Конектори:
3.5 мм
Активно Намаляване На Шума:
No
Поддръжка на Apt-x:
No
Поддръжка На Карти Памет:
No
Дължина На Линия:
1.2 м
Принципът На Вокализма:
Хибридната технология
Чувствителност:
121 db
Тип Штепсельной Вилици:
Тип На Линия
Обхват Честотна Характеристика:
20-20000Hz
Това е безжична връзка:
No
Безжичен Тип:
Няма
Регулатор На Силата На Звука:
No
Водоустойчив:
No
Устойчивост:
16Ω
Информационни материали:
Жичен
Бутон За Управление:
ДА
С Микрофон:
ДА
Номер На Модела:
слушалки с цип
Стил:
Ухото на куката
търговска марка:
QearFun

Те също купуват с този продукт

марки на Bluetooth на шийката на каишка IPX5 водоустойчив високоговорител стерео спортни слушалки Безжични bluetooth слушалки слушалки за телефон

BGN 28.00 34.56

Производ функција : да се поврзете две bluetooth уреди истовремено (една и две);Постојат дојдовен повик, закачам, музика игра, нагоре и надолу избор, контрола на јачина на звук, гласовно бирање, rephone број, телеграфска број, интелигентни гласовен потсетник, моќ екранот и други функции.Супер долго се слуша песната за 8 часа.*IP4 водоотпорен, врвот одделение IP7 * Донесување напредно дигитално процесирање на сигналот (DSP) технологија;повикот е појасна и квалитетот е постабилна...

Langsdom JM12 In-ear метални слушалки 3.5 мм слушалки с кабел, бас стерео шумоподавляющие слушалки с микрофон

BGN 5.00 6.02

Производ Функција : * Супер бас Hifi слушалка* Трговија на големо голем попуст поддршка* Преносни џеб жичен слушалка* Технологија за намалување на ветрот и на бучава* Две избор,со пакување и без пакување* Компатибилен за Samsung Meizu Xiaomi Huawei, LG и други мобилни телефониСпецификација За Производ : Бренд : LangsdomМодел : JM12Тежина : 30gБоја : бела,црнаОблечен тип : Во увоВидови : earplugsПриклучок тип : директно приклучокПриклучокот Дијаметар : 3.5 mmФреквентен опсег : 2020000 (Hz)Отпорност : 32 (Ω)Осетливост : 110 (d B)Нарушување го оценувате : 0.08 (%)Говорникот дијаметар : 10 (Φmm)Кабел должина : 1.2 mДали wlan : НикојДали микрофон : ДаFuction : музика игра,hifi слушалка,компјутер слушалкаПакетот Вклучува : 1* Слушалка ( без мало пакување )

Philips SHB1700 Bluetooth слушалки с една литиева батерия Bluetooth 4.0 функция за намаляване на шума за Iphone 8/8Plus официален тест

BGN 56.00 93.44

Philips SHB1700 Bluetooth Слушалка со Литиум Батерија Bluetooth 4.0 Намалување на Шумот Функција за Iphone 8 / 8 PlОфицијален Тест Производ Функција : 1.Двојно намалување на шумот,повик на чекање,прилагодување јачина на звук...

ZEALOT B570 стерео Bluetooth слушалки безжични слушалки с LCD екран, FM радио и Micro-SD слот микрофон

BGN 29.00 41.12

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

SADES WOLFANG Virtual 7.1 Surround Sound слушалки, отточна тръба на шарнирна връзка лента за глава и микрофон слушалки слушалки за игри

BGN 51.18

Производот се Опише : WOLFANG обезбедува виртуелниот 7.1 сараунд звук со 40мм јазик На количка за микрофонот е брзо да се скрие кога не сте во игра...

EDAL Wireless Bluetooth Smart Cap слушалки слушалки високоговорител микрофон жени топла шапка шапка

BGN 10.00 13.79

Жените Топло Beanie Шапка Безжична Bluetooth Smart Капа Слушалки Слушалките Звучник МикрофонМека Топло Beanie Шапка Безжична Bluetooth Smart Капа Слушалки Слушалките Звучник Микрофон100% сосема нов и висок квалитет!Плетени материјали, модата и имајте пријатна со одговорите на телефон во зима.Setво МИКРОФОН, која е достапна за мобилен телефон за да ја пренесе за зборување на телефон на вашиот аудио уреди, директно, така што корисникот може да го рака слободни одговарање на телефонски нагоре преку уредот.Setво Liion наплаќа батерија, полнење преку USB Кабел, долго стендбај време.Спецификации : Bluetooth Верзија : V3.0+EDRФреквенција : 2.4026 GHz2.480 GHzПренос на далечина : 30 ft или такаПренос на далечина на МИКРОФОН : ≤3 ftLiion Батерија : 3.7 V / 120m AВреме на полнење : 2.5 ЧАСАВреме во мирување : 60 ЧасаКонтинуираното работно време : околу 5 HrsBluetooth име : Магијата ШапкаГолемина : Одговара за глава обемот 5662cmЗвучници може да биде симната, така што ќе може да се мијат шапкаКоличина : 1pcБоја : Црвена Роза,Розова,Црна,Бела,СинаЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Слушалки Stereo Game Gaming PS4 Headset Anti-noise Dazzle Light PC Gamer ecouteur Glow слушалки с микрофон USB, 3.5 мм аудио кабел

BGN 38.40

Преглед : Оваа KOTION СЕКОЈ G9000 е основно вид на игри слушалки, кои ќе ги носи гласен звук поле, звук јасност, звук шок чувство, способни за разни игри...

Мъже, Жени Спорт на открито Безжични Bluetooth слушалки стерео магическа музика шапка смарт Електроника шапка за смартфони + сензорни ръкавици

BGN 22.37

Висок квалитет на безжична Bluetooth поврзана шапка, ќе го заслужуваат да ред, испратете членови на семејството, пријатели, најдобар Божиќ, Нова Година подароциОва е многу меки и удобни, и ви овозможува да се спротивстави на ладно, но исто така ви овозможува да изгледа многу кул висок квалитет на безжична Bluetooth шапка, соодветен момчиња и девојки неутрален шапка, можете да изберете во зависност од вашите лични преференци Оној кој одговара на вашите боја.Опис : V4.0+EDR Bluetooth верзија, достапни за повеќето од уредите со Bluetooth функцијата.Еластична плетени материјали, топла, мека и стилски дизајн.Те штити од студена зима и, исто така, ќе ви овозможи да слушате музика и да разговараат додека го прават различни од другите активности.Вграден микрофон, која е достапна за мобилен телефон за да ја пренесе за зборување на телефон на вашиот аудио уреди директно, handsfree одговарање.Вградена Liion наплаќа батерија, полнење преку USB кабел, долго стендбај време.Спецификации : Bluetooth Верзија : V4.0+EDRФреквенција : 2.4026 GHz2.480 GHzПренос на далечина : 10 MПренос на далечина на МИКРОФОН : ≤1 MLiion Батерија : 3.7 V / 120m AВреме на полнење : 2.5 ЧАСАВреме во мирување : 60 ЧасаКонтинуираното работно време : околу 6 HrsBluetooth име : Магијата ШапкаГолемина : Одговара за глава обемот 5662cmЗвучници може да биде симната, така што ќе може да се мијат шапкаКоличина : 1pcПакет се вклучени : 1 x Bluetooth Музички Шапка + 1 x Допир Ракавици1 x Полнење кабел1 x Упатство1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ...

Ново оригинално стерео, БАС в ушите слушалки цветни супер преносим спорт слушалки с микрофон високоговорител за iPhone Samsung

BGN 5.00 5.25

Нови Оригинални Стерео Бас Во уво Слушалка Шарени Супер Преносни Спорт Слушалки со микрофон, Слушалки за i Phone, SamsungСпецификација : Погон : 10мм Чувствителност : 108d B±3d B Отпорност : 16Ω±15% Фреквенција Одговор : 2020000hz Приклучок Тип : 3.5 mm(Важат за сите телефони со 3.5 милиметарски џек) Должина на Кабелот : 1.2 m Бои : црна,бела,црвена,зелена,сина,виолетова,розова,роза,портокалова,жолта Пакет се вклучени : 1*приклучок за слушалки

Bluetooth 4.0 стерео слушалки с микрофон съвместим с Samsung смартфон iPhone iPad PC tv лаптоп таблет аудио

BGN 24.00 58.88

Bluetooth 4.0 Стерео слушалки со микрофон Компатибилен со Samsung i Phone, i Pad паметен Телефон, КОМПЈУТЕР, ТВ Лаптоп, Таблет Аудио【Одличен Квалитет на Звукот】 На затворени врати дизајн ви обезбедува импресивен квалитет на звукот и HiFi стерео испорачува неверојатни музика и чистина на глас...

Fineblue F910 мини преносими безжични Bluetooth слушалки слушалки в ушите, вибрация носи клип Hands Free слушалки за телефон

BGN 23.00 27.18

Fineblue F910 Мини Пренослива Безжична Bluetooth V4.0 Слушалки За Во Уво Vibrating Alert Носат Клип Рацете Слободни Слушалка За Паметни ТелефониAnswer : ___________________________ Note : Црна , бела , сребрена , Црвена, Златна , Сива достапни .Answer : ___________________________ Note : 1.U se оригиналниот USB кабел за полнење на вашите слушалки.2.U se вашиот компјутер USB полнење кога е можно.Главни Карактеристики : Со Vibrating Alert Функција, нека вие нема да пропуштите било важно повициЛесно да се носат клип, со functionalclip, го носи вашиот Fineblue во склопот на вашата кошула Дополнителни долг разговор / играат време, до 8 часа разговор / играат време, и 180 часа од времето на мирувањеПар два телефони истовремено, да уживаат во удобноста на спарување два телефони во исто време со FineblueПатентиран стигнале кабел технологија, по завршувањето на вашиот повик, се повлече вашиот кабел со asingle притискање на едно копче(изградиво 30cm кабел)Работи со било кој Bluetoothот Модел на телефон : Fine Blue F910 Боја : Црна,бела, сребрена, сива, златна , ЦрвенаОблечен тип : Во УвоФункција : Bluetooth,Микрофон,Гласовна контрола,Одговарање на Телефонски,Песна Префрлување,Мулти врска функција на Конективност : БезжичнитеПоврзување интерфејс : Micro USBПримена : Мобилен телефон,Компјутер,Преносни Медија ПлеерВреме на разговор : 8 часаМузика Време : 8 часаВреме во мирување : 180 часа Bluetooth : ДаBluetooth верзија : V4.0Bluetooth режим : Hands free,Слушалки Пакет тежина : 0.121 кг Пакет Содржина : 1 x Earphone100% Оригинални Fineblue F910 1 x Микро USB Полнење Кабел 1 x Кинески / англиски јазик Прирачник за Корисникот Без мало полеНапомена : Полнење на слушалкиПоврзете го кабелот за полнење приклучок за слушалки.Приклучок за полнач со извор на енергија.На целосно наполнета батеријата трае до еден и пол часаАко слушалките не се користи за долго време.Со цел да се продолжи животниот век на батеријата, се препорачува да се целосно да ја наполните батеријата секој месец .Покрај тоа, таа ќе биде одложен за неколку секунди пред светло на индикаторот за полнење да трепка.Време на полнење не повеќе од 2 час (Индикатор за светло Сина е полна).По завршувањето на вашиот повик, се повлече вашиот кабел со asingle притискање на едно копче

50 групи на шийката на каишка Безжични Bluetooth слушалки слушалки спортни слушалки с микрофон за Android iPhone телефон

BGN 797.00 1122.53

100% Сосема нов Висок квалитет Користи : обични слушалки, музика слушалки Стендбај време : околу 180hours Пресметување разговор време : околу 4hours време на Полнење : околу 1,5 часа Фреквенција одговор опсег : 20 20000 Hz50 Sets × Жичен СлушалкиAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

Hf800 слушалки в ушите слушалки керамични HiFi субуфер слушалки IE800 HD стерео бас слушалки горещи

BGN 22.00 31.98

Најдобрите БасHF800 слушалки за Во Уво Слушалка Керамички Hi Fi Subwoofer EarbudsСо CBAOOOСпецификација1 Име на производ : HIFI HF800 ВоСлушалка за уво 2...

Унисекс Безжична Bluetooth V3. 0 вязаная слушалки стерео слушалки са ръчно изработени Музика магия Спорт умни превръзки на кутията Mp3 високоговорител микрофон

BGN 12.00 15.49

Унисекс За Безжична Bluetooth V3.0 Поврзана Слушалки Стерео приклучок за Слушалки Ракаслободна Музика Магија Спорт Smart Headbands Капа Mp3 Звучник МикрофонПратката без Мало Кутија Добра еластичност; Погоден за Момчиња и Девојчиња на возраст над 12;Возрасни, Ако сакате да купите меша бои,оставете порака за нас!ОБЈЕКТОТ ОПИСИ : Стил : Bluetooth V3.0 Поврзана Headband Материјал : Плетени материјали Плетени материјали, модата и имајте пријатна со одговорите на телефон во зима...

KZ ES3 хибриден динамичен и балансиран котва слушалки в ушите, HiFi стерео спортни слушалки подходящи Bluetooth официалната бърза доставка

BGN 30.00 49.76

Руските купувачи Забелешка : Поради руската испорака правила, ве молиме бидете сигурни да го прочитате на следниве точки : 1...