• Ново
100 бр. / лот сватбени и банкетни украса луксозни 40*40 см полиэстеровая Черна кърпа сватбена кърпа, салфетки CL013

100 бр. / лот сватбени и банкетни украса луксозни 40*40 см полиэстеровая Черна кърпа сватбена кърпа, салфетки CL013

BGN 158.40
В магазина

Брой продукти


100pcs/многу Свадба&Банкет Декорација Луксузни 40*40cm 100% Полиестер Салфетка Свадба Крпа Салфетки
Повеќе бои
овес на врвот Бесплатен Превозот

Подробности

is_customized:
Yes
Стил:
Модерен
Техника:
Ръчна изработка
Материал:
100% Polyester
Размер:
40*40CM
Воспользуйся:
Къща, Билети, Ресторант
Модел:
Обичайната Крашеная
Номер На Модела:
guardanapo08
Спецификация:
40*40cm
Воспользуйся:
Сватба
Характеристика:
Повторяемост
Цвят:
Черен
Брой:
100 бр. / лот

Те също купуват с този продукт

Прекрасен Ленивец Калъфи За Възглавници Булдог, Мопс Китайски Шар Пей На Печат Калъфки За Седалки Начало Декоративни Смешни Сватбени Подаръци Travesseiro

BGN 6.00 7.98

Прекрасна Мрзливост Перница Покрива Булдог Боксер Кинески Shar Pei Печати Pillowcases Седишта Дома Декоративни Смешно Свадба Подароци Travesseiro опис на Производот : 1...

5 бр. / партида на реколтата чул дантела Гессенский маса Бегач естествен коноп държава партия на сватбени декорации

BGN 93.15

Производ Вовед : Главната Боја : Каки Burlap+ ЧипкаГолемина : Прибл.12"(Должина)x108"(Ширина) (30cmx 275cm) ве Молиме обратете се до сликата.Materiel : 100% Висок Квалитет на Природен hessian Burlap и Чипка.Забелешка : боја може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор.start Isv Module Wrap10356end Isv Module Wrap10356start Isv Module Wrap10357end Isv Module Wrap10357

2017 нов морски стил печат калъфки памук и лен, морски живот автомобил разтегателен калъфка Дневна Спалня калъфка

BGN 5.00 5.66

2017 Нови Море Стил за Печатење Перници Покрие Памук и Лен Морски живот Автомобил Троседот Перница Случај Дневна Соба и Спалната соба PillowcaseПочитувани купувачот : ве молиме Имајте во предвид : ова е само перница капак (перница случај / pillowcase)За Сликата Фотографии на производи кои се усогласат со.Боја на производ може да се разликува, бидејќи на блицот на камерата, осветлување, следи поставување...

Скандинавски стил калъфка начало декор черно бели декоративни възглавници, калъфи писмо бельо памучна калъфка за дивана 45x45cm

BGN 8.00 11.18

Тенка Лен Поклопецот е речиси 90g ЛенДебела Лен Поклопецот е речиси 180g ЛенОпис На Производот1.Перница покрие мерки 17" x 17" (прибл 45см*45cm) Или 30cm*50cm;Големината може да има отстапување од 12cm поради произведени од страна на различен датум.2.моделот е само на предната страна.3.Перница поклопецот е направен од висок квалитет на памук и лен ткаенини и е многу издржливи,enviromentally friendly и многу удобно .4.Оваа перница корица има невидлива патент и сите шевовите се overlocked па тоа е лесно да се мијат.Нега : Измијте се со ладна вода во благ циклус или со рака...

ZXZXOON живописни растения, декоративни дървета хвърли калъфка за възглавница капак квадратен разтегателен начало калъфка capa de almofadas 45x45cm

BGN 6.00 7.98

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина : прибл...

Класически златен PVC, водоустойчив покривка партия сватба 60x120 см начало кухня с трапезария placemat pad

BGN 16.00 32.00

Име : tableclothПредмет : ZD002Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ПВЦ Боја : како слики Димензии : 60 X120 CM / 23.6inchx47.2inchПакетот вклучува : 1 Pc* Вечера мат Пердуви : Оваа табела топлина мат, тоа е неверојатно да се одржи чаши или садови...

Американски следобеден чай градина каре възглавница набор от прясна Англия скандинавски плат възглавнички на дебел памук спално бельо, калъфки за възглавници

BGN 22.00 23.98

Американската попладне чај градина plaid перница постави свежо во Англија, Северна крпа троседот перници дебел памук, лен pillowcaseбез перница внатре, само во случајВнимание : 1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...

100 бр. / лот сватбени и банкетни украса луксозни 40*40 см Polyeste Burgandy салфетка сватбена кърпа, салфетки CL011

BGN 158.40

100pcs / многу Свадба&Банкет Декорација Луксузни 40*40cm 100% Полиестер Салфетка Свадба Крпа СалфеткиПовеќе боиовес на врвот Бесплатен Превозот

Оригинален Дизайн В Памучна Калъфка Ярко Червено Растение Цветя Печатни Калъфка За Носене Разтегателен Стол Начало Декор, Без Плънка

BGN 22.00 22.22

Производот поддржува обичај, ако треба да го прилагодите големина, ве молиме да го контактирате овластениот сервис,ви благодариме.

vezon New Hot Quality елегантна пълна лейси покривка бяла Сватбена покривка корица налага декорация на дома вино органза текстил

BGN 24.70

Добредојдовте да ја посетите со нас на : Новиот Дизајн На Домот Полн Чипка Маса КрпаБои : Бела, Кафе, ВиноПоради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети.Големина : Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч, 1 инч = 2.54 смВе молиме овозможи 25cm грешка разликиПакување : 1 КОМПЈУТЕР / OPP вреќаЕдноставни Дизајни, Домот ШоуШирок Спектар на Употреба : Свадба, Дома Секојдневна Употреба, Партија, Банкет, итн.Лесно Нега, може да се Мијат со Рака или со МашинаВисока Температура ОтпорПовеќе нови предмети, ве молиме кликнете тука : Ви благодариме да не посетите :

ESSIE HOME 45*45 см китайски модел утиное яйце зелен бял калъфка калъфка жакард светло зелена възглавница с Кант край

BGN 25.44

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да се одржи редот...

Хол bean bag home furniture разтегателен диван и комплект от скамеечкой за краката, висококачествени вътрешни оттоманские комплекти beanbag, само кутията , без пълнеж

BGN 120.00

Квалитетот GuranteedПОКРИВА САМО БЕЗ ДОДАТЕН, СТОЛЧЕ ВО ПРИЛОГОваа beanbag се одлични за гледање ТВ , Видео Игри , Читање , Одличен Екстра Кревет, Голем Подарок.Лесно да ги чисти и да се грижи за...

Армейски зелен цвят ликра кутията на масата меню с коктейли покривка ликра висока бар на кутията на масата сватба парти и декорация на хотелския плот

BGN 8.00

Spandex табела маска,коктел маса крпа,lycra висока бар табела покрие свадба,забава и хотел маса декорацијаОдговара за коктел тркалезна маса ги опфаќаСоставот 90%полиестер и 10%lycra Големина 60см или 80см Круг Врвот,110cm Висина Стил Spandex Боја Различни бои СјајнаНе сјајна Картон тежина 5kgs (10 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство од 5 дена Fedex време на испорака 57 дена Тежина 0.5 кг по парче

13.1 ft(W)*31.5(H), бяла луксозна покривка сватбена маса пола банкетна маса пола с Хабаром на кутията на масата сватбена маса Рушвет

BGN 88.00

Големина : 400cm(13.1 ft) ширина x 80см(31.5 инчи) висина (сопствени направени големина и боја се достапни, ве молиме распрашува со продавачот за цена) Материјал : ice свила Употреба : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебни , настан,Банкет Настани, Украси и сл...

Американски стил коровья кожа кожа въздушна Възглавница с фитил, ръчно изработени от естествена коровья кожа щурм за тапицерия на мебели 45*45см

BGN 127.84

Име на производ : cowskin перница со coreМатеријал : cowskinГолемина : 45см*45смСе користи : мебел тапацир, дома деко, пет килимПревозот рок1...

13.1 ft (W)*31.5(H) бял лед коприна покривка сватбена маса пола банкетна маса на партията пола с Хабаром корица на маса

BGN 83.20

Големина : 400cm(13.1 ft) ширина x 80см(31.5 инчи) висина (сопствени направени големина и боја се достапни, ве молиме распрашува со продавачот за цена) Материјал : ice свила Употреба : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебни , настан,Банкет Настани, Украси и сл...

100 бр./лот сватбени и банкетни украса лукс 40*40 см полиестер тъмно синя салфетка сватбена кърпа, салфетки CL018

BGN 158.40

100pcs / многу Свадба&Банкет Декорација Луксузни 40*40cm 100% Полиестер Салфетка Свадба Крпа СалфеткиПовеќе боиовес на врвот Бесплатен Превозот

1бр 43*43 см фламинго шаблон памук бельо хвърли възглавница калъфка за възглавница седалка за кола декорация на дома Декоративна калъфка 40497

BGN 3.00 5.31

Добредојдовте во мојата продавница! Домаќинствата трговија на големо & Глобалната продаде Фабрика цена & Бесплатен превозот Секоја недела нови пристигнување испратите Уживаат сте шопинг време...