• Ново
Скандинавски стил калъфка начало декор черно бели декоративни възглавници, калъфи писмо бельо памучна калъфка за дивана 45x45cm

Скандинавски стил калъфка начало декор черно бели декоративни възглавници, калъфи писмо бельо памучна калъфка за дивана 45x45cm

BGN 8.00
BGN 11.18
-28 %
В магазина

Брой продукти


Тенка Лен Поклопецот е речиси 90g Лен
Дебела Лен Поклопецот е речиси 180g Лен
Опис На Производот
1.Перница покрие мерки 17" x 17" (прибл 45см*45cm) Или 30cm*50cm;
Големината може да има отстапување од 1-2cm поради произведени од страна на различен датум.
2.моделот е само на предната страна.
3.Перница поклопецот е направен од висок квалитет на памук и лен ткаенини и е многу издржливи,enviromentally friendly и многу удобно .
4.Оваа перница корица има невидлива патент и сите шевовите се overlocked па тоа е лесно да се мијат.
Нега : Измијте се со ладна вода во благ циклус или со рака. Не користите кајгана.
Сува рамна или висат да се исуши. Железо наопаку на памук температура со пареа.
Answer : ___________________________ Note :
1. Мала варијација во боја е можно слики имаат тенденција да се промени бојата малку.Маската може да се намали малку.
2. ве молиме да се мијат овие опфаќа sepapately од друга облека од материјал.
3. Бојата може да не се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори .
4. Фото пука надвор ефект може да постои одредена боја, перница покрива производ печатење е многу цврста, не е лесно да исчезнат, може да се за перење, машина за миење, не користете детергент со кајгана чистење течност функции.
5.бојата на лен frabic не е бело, тоа е беж
Пакетот вклучува :
пакет вклучувајќи : само 1 buc перница покрие, не се вклучуваат филер

Подробности

Размер:
thin linen cover, thick linen cover
търговска марка:
Лисича вик
Воспользуйся:
Седалка Декоративно Автомобилно Стол
Материал:
Лен / Памук
Модел:
Пишеща машина
Стил:
Обикновена
Форма:
Площ
Техника:
Тъкани
Номер На Модела:
декоративни възглавници
is_customized:
Yes
Воспользуйся:
Декоративна калъфка за хвърляне
Вид На Модела:
декоративна възглавница
Цвят:
Синьо Светло Сиво Лилаво Калъфка
Възглавница Офис Стол:
калъф за възглавници офис стол столчето за кола
Възраст:
Възрастни, Коледен калъф за възглавници 45х45см
Форма:
Декоративна квадратна калъфка за дивана
декоративна възглавница:
декоративна възглавница хвърляне, бельо памучен възглавница
cojines almofadas:
начало декор cusion, коледни украси за дома
Стил:
Модерна Фалшифициране На Възглавници
Воспользуйся:
Декоративна калъфка за възглавница
Декоративна Капачка Възглавници:
Кусион
възглавницата на седалката:
коледни възглавници,коледни украси за дома

Те също купуват с този продукт

Японски карикатура реалистичен стереоскопичен 3D мяу звезда на които възглавница, коте котка на главата възглавници творчески моющийся възглавница

BGN 22.38

Детали За ПроизводотМатеријал : супер меки краток кадифенФил : 100% памук тридимензионални шупливи ppГолемина : 35 * 40cmЈапонски цртан филм lifelike стереоскопски 3 D meow ѕвезда кој перница, кити мачка главата перници креативни перат перница

Зелената Серия На Един Кактус Калъфка Калъфка Китайски Керамични Геометричен Модел Печатни Начало Декор Подаръци Хвърли Калъфки За Възглавници

BGN 6.00 7.98

Зелена Серија Кактус Растенијата Перница Покрие Pillowcase Кинески Керамички Геометриски Модел Печатени Дома Декор Подароци Фрли Перница Случаи опис на Производот : 1...

1бр 55см смешна симулация краставица плюшени играчки меки сладки зеленчуци възглавници децата творчески дар чудесен коледен подарък

BGN 23.00 25.41

1pc 55cm Смешно Симулација Краставица Кадифен Играчки Полнети Симпатична Зеленчук Перница Децадетски Креативен Подарок Прекрасна Божиќ Сегашноста Внимание : 1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...

5 Цвят Европа стил покривки многофункционален ресторант банкетна маса кърпа ресторант кръгла правоъгълна бърза доставка

BGN 19.00 19.41

5 Боја Европа Стил Tablecloths Мултифункција Ресторан Банкет Маса Крпа Ресторан Круг Правоаголна Брза ИспоракаМатеријал : полиестерПакет се вклучени : 1* tableclothПријателски потсетување : 1.Прирачник за мерење на 14cm грешка е дозволиво,тежина за 00.3 кг грешка е дозволиво2.Бидејќи долго растојание транспорт проблем,на производот ќе биде малку капакот ,не е така рамен како слика3.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања.

40 см спайдърмен, Капитан Америка, меки играчки Тор Железния човек Батман плюшени играчки Отмъстителите плюшени подаръци за деца

BGN 16.00 17.41

Ноќта На Вештерките Тиква Перница Цртан Филм Перница Кадифен Играчки Партија Декоративни Перница Автомобил Троседот Дома Декорација Внимание : 1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...

Американски стил коровья кожа кожа въздушна Възглавница с фитил, ръчно изработени от естествена коровья кожа щурм за тапицерия на мебели 45*45см

BGN 127.84

Име на производ : cowskin перница со coreМатеријал : cowskinГолемина : 45см*45смСе користи : мебел тапацир, дома деко, пет килимПревозот рок1...

ZXZXOON живописни растения, декоративни дървета хвърли калъфка за възглавница капак квадратен разтегателен начало калъфка capa de almofadas 45x45cm

BGN 6.00 7.98

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина : прибл...

Бохемски стил калъфка прекрасна котка печат възглавница легло, диван, начало декоративна възглавница Fundas Para Almofadas Cojines

BGN 6.00 7.98

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контактирајте со нас во времето ние ќе ви даде бесплатен превозот,и изберете побрзо се Изразат за што ви благодарам.Перница случај се опише како што е подолу : Материјал : 100% природни нови Памук, Лен ТкаениниГолемина Приближно : 45см * 45см (18 инчен * 18 инчи)Сите перници се рачно изработени, не може да биде 12cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.Ние не се осмелувам да ветување цена на производот е најниската цена,но, ние може да вети иста цена и со најдобар квалитетНазад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени сликаОтвори : ZipОва е САМО перница Покрие без да вметнете Една Страна Печатење Перница Покрива[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп бојаAnswer : ___________________________ Note : 1...

Коледни декоративни възглавници куче cosplay Дядо Коледа 3D печат Celebrition Коледен подарък разтегателен хвърлят възглавници автомобил възглавници на облегалката 45x45cm

BGN 8.00 9.41

Божиќ Декоративни Перници Куче Cosplay Дедо Мраз 3 D Печатење Celebrition Божиќ Подарок Троседот Фрли Перници Автомобил Назад Перници 45x45cmAnswer : ___________________________ Note : бела дел (празно дел) во фотографии, вистинската боја на перница поклопецот е природен лен боја ,Крем, Беж (како погоре фото демонстрација)Предмет : Очите Мастило Прскање Бои : Како фотографии / Крем / Беж / природни лен боја, Големина : 45см x 45cm ( 17.5 инчен x 17.5 инчи) ве Молиме овозможи ± 2cm толеранција Стил : Модерна / Уметнички Материјал : Памук, Лен (Машина за миење) Патент : Невидливи Патент Пакет : 1 Перница маска или 1 перница маска + 1 перница внатрешен(пополнување) Високо се Препорачува да се изберат овие 4 предмети како еден сет за свој простор...

ESSIE HOME 45*45 см китайски модел утиное яйце зелен бял калъфка калъфка жакард светло зелена възглавница с Кант край

BGN 25.44

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да се одржи редот...

100 бр./лот сватбени и банкетни украса лукс 40*40 см полиестер тъмно синя салфетка сватбена кърпа, салфетки CL018

BGN 158.40

100pcs / многу Свадба&Банкет Декорација Луксузни 40*40cm 100% Полиестер Салфетка Свадба Крпа СалфеткиПовеќе боиовес на врвот Бесплатен Превозот

Американски следобеден чай градина каре възглавница набор от прясна Англия скандинавски плат възглавнички на дебел памук спално бельо, калъфки за възглавници

BGN 22.00 23.98

Американската попладне чај градина plaid перница постави свежо во Англија, Северна крпа троседот перници дебел памук, лен pillowcaseбез перница внатре, само во случајВнимание : 1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...

9.8 ft (W)*31.5(H) whiteTablecloth Wedding table skirt банкетна маса пола с Хабаром на кутията на масата сватбена маса Рушвет

BGN 76.80

Големина : 300cm(9.8 ft) ширина x 80см(31.5 инчи) висина (сопствени направени големина и боја се достапни, ве молиме распрашува со продавачот за цена) Материјал : ice свила Употреба : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебни , настан,Банкет Настани, Украси и сл...

100 бр. / лот сватбени и банкетни украса луксозни 40*40 см полиэстеровая Роза от салфетка сватбена кърпа, салфетки CL020

BGN 158.40

100pcs / многу Свадба&Банкет Декорација Луксузни 40*40cm 100% Полиестер Салфетка Свадба Крпа СалфеткиПовеќе боиовес на врвот Бесплатен Превозот

Класически златен PVC, водоустойчив покривка партия сватба 60x120 см начало кухня с трапезария placemat pad

BGN 16.00 32.00

Име : tableclothПредмет : ZD002Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ПВЦ Боја : како слики Димензии : 60 X120 CM / 23.6inchx47.2inchПакетот вклучува : 1 Pc* Вечера мат Пердуви : Оваа табела топлина мат, тоа е неверојатно да се одржи чаши или садови...

Декоративни Седалките Класически Европейски Стил Цвете Хвърли Калъфка Разтегателен Автомобил Декоративни Калъфи За Носене Домашен Текстил

BGN 19.00 22.16

Тип : Перница покрие / фрли перница случајМатеријал : Меша за предната, краток кадифен за грбГолемина : 48*48cm, толеранција 12cmБоја : Сина, кафе, светло сива, темно црвенаОблик : ПлоштадСтил : Класичен стил ЕвропаФункција : Отстранлив, ператУпотреба : се Декоративни, троседот, автомобил, седиште, чаирAnswer : ___________________________ NOTE : 1...

Европейският елегантна покривка памучен плат обновяване на капака на масата точка покриване на стол комплект дантела лук пристрастие декорация на дома текстил

BGN 16.00 16.85

Европската refresh Tablecloth со Стол покрие сетMaterila : 100% памукTablecloth има 4 големини.Тие се 110*110cm,110*150см,130*180cm и 150*200cm...

Армейски зелен цвят ликра кутията на масата меню с коктейли покривка ликра висока бар на кутията на масата сватба парти и декорация на хотелския плот

BGN 8.00

Spandex табела маска,коктел маса крпа,lycra висока бар табела покрие свадба,забава и хотел маса декорацијаОдговара за коктел тркалезна маса ги опфаќаСоставот 90%полиестер и 10%lycra Големина 60см или 80см Круг Врвот,110cm Висина Стил Spandex Боја Различни бои СјајнаНе сјајна Картон тежина 5kgs (10 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство од 5 дена Fedex време на испорака 57 дена Тежина 0.5 кг по парче