• Ново
Просто Модерна Полиестерна Синя Покривка За Масата За Хранене Начало На Кутията На Масата Кафе Покривки, С Шарени Дървета

Просто Модерна Полиестерна Синя Покривка За Масата За Хранене Начало На Кутията На Масата Кафе Покривки, С Шарени Дървета

BGN 28.00
BGN 37.33
-25 %
В магазина

Брой продукти

Пакет се вклучени : 1 парче маса крпа Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. ве молиме да се разбере нас , ви благодарам многу.

Подробности

Спецификация:
85x85cm, 90x140cm, 140x180cm, 140x200cm, 140x220cm, 140x140cm, 110x170cm, 120x180cm
Стил:
Модерен
Материал:
100% Polyester
Воспользуйся:
Сватба На Открито, Хотел, Банкет, Парти,Къща
търговска марка:
NYYBXFKDD
Размер:
Multiple Sizes
Форма:
правоъгълник
Техника:
Тъкани
Номер На Модела:
Домашна Покривка
is_customized:
Yes
Модел:
Пишеща машина
Характеристика:
Украса
Вид На Модела:
Дървета
Воспользуйся:
украса

Те също купуват с този продукт

WLIARLEO бельо покривка Коледна покривка сватба, покриване на масата за хранене начало за украса Tafelkleed manteles mesa para

BGN 10.00 18.46

WLIARLEO Лен Маса Крпа Божиќ Tablecloth Свадба,Трпезариска Маса Покрие Дом За Декорација Tafelkleed manteles став месаКако да го одберете tablecloth големина?Табела ширина + 25 / 30cm x 2 = tablecloth ширинаТабела должина + 25 / 30cm x 2 = tablecloth должинаТежина : 300g / ㎡Топло Совети : Големината е Tablecloth,Не Маса големина.Големина можеби 12 см грешка поради рака мерка .Разликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз вомониторот,осветлување,позадина,итн.Сепак,доколку сметате дека на предмети кои сте ги добилесо погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши што е можно поскоро!Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предметиза било која причина...

7 бр. / компл. покривката на селски трапезария покривки за маси, възглавници покриване на стол лейси покривка възглавница на стола покривка

BGN 180.00 200.00

детали за производотОвој производ содржи 6 парче стол капак и 1 парче табела покритие , маса покрие големина е 130 x 180cm, ако сакате друга големина , можете да ме контактиратеако вие не треба 6pcs стол маска , јас ќе се промени прилагодување на цената

Мода Висококачествени Памучни Бельо Красиво Цвете Роза Печат На Автомобила Декоративен Хвърли Калъфка Калъфка Разтегателен Начало Декор

BGN 5.00 7.20

Материјал : Тенок Лен&Памук(1)Големина Приближно : 43cm * 43cm (17 инчен * 17 инчи) Сите перници се рачно изработени, не може да биде 12cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.Ние не се осмелувам да ветување цена на производот е најниската цена,но, ние може да вети иста цена и со најдобар квалитетНазад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени сликаОтвори : ZipОва е САМО перница Покрие без вметнување[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп бојаAnswer : ___________________________ Note : 1...

Корея ръчно изработени твърди цвете калъфка възглавница седалка творчески красотата разтегателен диван автомобил начало стая Dec Едро FG314

BGN 28.00 30.38

Кореја рачно изработени солидна цвет перница Перница Покривање ги опфаќа креативни убавина софа кревет автомобил дома соба Декември трговија на големо FG314Големина : 45*45смMaterail : памук& ленБоја : Како на сликиПакет : 1 PCS ПЕРНИЦА МАСКАРачно изработени Солидна украс покажуваат само на едната страна.Цена се продаваат само маска на пополнување

Етнически стил шарени лоскутные калъфи за носене на качеството на дебел лен и памук калъфка офис калъфка

BGN 12.00 16.90

Ткаенини : дебела лен & памукГолемина : 45 cmx45 cm; 50cmx50cm; 60cmx60cm ; 35cmx45cmКарактеристики : дебелина, носатотпор Забелешка : цената е само за перница покрие, не вклучувајќи пополнување...

Пустинята Растителна Възглавница Home&Car Decor Кактус Хвърлят Възглавници Калъфка Начало Декоративна Възглавница Housse De Coussin

BGN 8.00 12.78

Пустината Растенијата Перница Насловна&Автомобил Оркестарот Кактус Фрли Перници Pillowcase Дома Декоративни Перница Housse Де Coussin [Внимание] : Проекти вклучуваат исполнува и не се пополни две опции...

Добър декоративен памук домашно столчето за кола цветни квадратни меки калъфи за възглавници, бельо фигура каре свеж нов костюм almohada L(209)

BGN 5.00 7.98

Убаво Декоративни памук Дома седиште за во автомобил шарени Плоштадот мека Перница Покрива лен слика PLAID свежи одговараат на нови almohada L(209)Опис : перница маска е направена од Памук Ткаенини,со една добра пропустливост,На перница поклопецот е прифатлива,издржливи и ефективни.кој изгледа повеќе уметнички и може да не спречи од гребење...

LINKWELL 18 x18 черен Пингвин сладък cartoony герой дизайн прекрасен Kawai чул Декоративна калъфка калъф за възглавници протектор

BGN 16.00 25.58

LINKWELL 18"x18" Црна Симпатична Пингвин Цртан Лик Дизајн Прекрасна Kawaii Burlap Декоративни Перница Случај Перница Покрие ЗаштитникИме на производ : Перница Покрие CC896 Големина : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување. Забелешки : 1...

Творчески Г-Н Г-Жа Дясната Въздушна Възглавница Памук Бельо, Декорация На Дома Разтегателен Офис Хвърли Възглавницата Автомобилни Възглавници На Кутията

BGN 7.00 10.70

Материјал : памук, ленГолемина : 45 x 45 смТежина : околу 0.1 кгВисока густина памук и лен животната средина печатење и боење.Answer : ___________________________ Note : задната страна е празен, нема слика , само перница покрие, не е вклучено полнењето...

Коледно Бельо Квадратен Хвърли Бельо Калъфка За Възглавница Декоративна Възглавница Калъфка823

BGN 4.00 6.27

Повеќе Попуст На СТАНБожиќ Лен Плоштадот Фрли Лен Перница Случај Декоративни Перница Перница МаскаФункција : 100% сосема нов и висок квалитетСовршен објектот за да ги красат вашата соба , троседот, автомобили и столици, и др.Трајни и лесни да се грижи.Добар подарок за вашиот Пријател,или добар избор за вашата Колекција.На Предната страна на случај печати на образец,на задната страна е чиста памучна линија боја.Оваа перница корица има невидлива патент и сите шевовите се overlocked па тоа е лесно да се мијат.СпецификацијаМатеријал : Памук & ЛенГолемина : 45см *45смТип : Покрие / Школка (исто така покрива само,не вметнете)Пакет Содржина : 1 X Перница капак (без мало пакет)

Памук Геометричната Решетка Печатни Маса Бегач Сгущает Пылезащитную Капака На Масата Модерна Декоративна Маса Флаг Домашен Текстил

BGN 20.00 20.11

modname=ckeditorКуршум точка : Материјал : ПолиестерГолемина : 30x160cm, 30x180cm, 30x200cm, 30x220cm, 30x240cmОдберете висок квалитет на Памучна ткаенина, таписерии изработка, обезбедување на квалитетМодерната геометриски Дизајн го прават топол дом срединаMultifuntion : Декорирани за јадење или кафе на маса, бар, ноќни кабинети, ТВ кабинет и салон Опис : Пакет : 1 Buc Табела Тркач За Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 15 дена по плаќањето се врши и проверка.2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас...

2017 Нов Свежи Цветя Рози Възглавница Памук Бельо Начало Декор Разтегателен Офис Хвърли Калъфка Автомобилни Възглавници На Кутията

BGN 6.00 8.90

Материјал : памук, ленГолемина : 45 x 45 смТежина : околу 0.087 kgВисока густина памук и лен животната средина печатење и боење.Answer : ___________________________ Note : задната страна е празен, нема слика , само перница покрие, не е вклучено полнењето...

ESSIE начало пълен бродерия верига бродерия 18 висок клас на Пикасо абстрактни картини седалките червен син хвърли калъфка

BGN 14.78

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да се одржи редот...

2015 Нов 4шт / синьо-зелено абстрактен / акварел стил / Декоративна калъфка за възглавница / щурм калъфка / памучни бельо / геометричен стил

BGN 92.80

********( : Добредојдовте на Брак Куќа : )********големина : 18"*18"(45см*45cm)материјал : памук и лен / Скриени Zip затворањеГрб е празно.Цената е за 4 перница покрива.инсерти не се вклучени ~Повеќе перница покрива ве молиме кликнете овде за да мојот продавница.

2017 нов супер меко плюшено калъф за възглавници плътен цвят хвърли калъфка 45x45cm / 60*60cm кадифе калъфка за дивана Cojines

BGN 21.00 21.92

Опис На ПроизводотМатеријал : КадифенБоја : Мешана БојаСтр ackage : Пакување КесиДетални ИнформацииЗа превозотСите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти.За оваа содржина,ние ќе го испрати express.па за 715 дена стокови ќе биде deliverd до вашиот дом.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Ако има било какви прашања,вие сте добредојдени да не контактирате.Тоа е нашата задоволство

Ретро стил декоративни възглавници хвърли калъф от памук бельо шевна машина ретро калъфи за дивана у дома Almofadas 45X45cm

BGN 5.00 6.22

Гроздобер стил Декоративни фрли перници случај памук, лен Машина за Шиење Ретро Перница Покритие За Троседот Дома Almofadas 45 X45cmНие си имаме свој фабрика, имаат многу години на poduction искуство...

Бял ликра покриване на стол сватбени столове за сватбени партита украса банкет хотел 100 бр./лот

BGN 450.00 478.40

Бела Spandex Стол Покрие Свадба Стол Опфаќа за Свадби Партија Украси Банкет ХотелФункција : Овој стол, се покрива со протегала може да се вклопи во повеќето банкет столици,постојат 4 џебовите на дното на катедрата покрива.Лесно се перат и пеглање.Животната срединапријателски производи.Endurable да се мијат и без брчки.Домот жакард ткаенина.Добро чувство на допир.Широко се користи за свадба,paries,прослави или други посебен настан.Висок квалитет и прифатлива цена.Оваа spandex стол, се покрива со протегала може да се вклопи во повеќето банкет столици.Овој стол покрие само да бидат универзални димензии за да ги собере charis, па можете да нарачате овој lycra стол капак веднаш.Се користи за стол Големина на : Стол висина може да биде од 8996 cmСтол седиште ширината може да биде од 4044cmКина седиште должина може да биде од 4044cmСтол нога високо Седиште може да биде 4246cmПакет се вклучени : само стол капак(не inculde други).

Америка стил Collier геометричен печатни калъф за възглавница полиестер калъфка калъф за възглавници за дома на дивана кола

BGN 7.00 7.81

Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас Ви благодарамЗабелешки : 1 : Сите перница се рачно изработени може да биде 12cm отстапување постојат2 : имаме 2 големина на располагање...

2017 Нова Масивна Калъфка Просто Обикновена Декоративна Калъфка Декорация На Дома Сгущает Памук Спално Бельо, Калъфки За Домашен Текстил

BGN 16.00 17.18

Опис На ПроизводотМатеријал : МешаБоја : Мешана БојаСтр ackage : Пакување КесиДетални ИнформацииЗа превозотСите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти.За оваа содржина,ние ќе го испрати express.па за 715 дена стокови ќе биде deliverd до вашиот дом.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Ако има било какви прашања,вие сте добредојдени да не контактирате.Тоа е нашата задоволство

Мода от най-високо качество и луксозна дебело кадифе плат горещо пробиване чай, маса за хранене Бегач флаг украса за дома салон ресторант

BGN 29.00 48.32

Табела тркач големина : Околу 12"*71"(32cm*180cm) или 12"*79"(32cm*200cm) .Перница покрива големини : Прибл 11.5"*19.5"(30cm*50cm) и 1 се 7"*17"(45см*45cm)и 23.5"*23.5"(60cm*60см) ...

Африка Акварел Тропически Зелен Лист Завод Автомобил Печат Декоративни Да Се Откажат Калъфка Седалките Разтегателен Домашен Интериор

BGN 5.92

7040860147642178 Африкански тропски растенија парче парче парче парче парче парче парче парчеСпецификација : 1 Големината 45x45cm (18x18" прибл.) 2 Материјал Памук, Лен 3 Печатење Само Една Страна Печатење , на другата страна е чиста боја 4 Пакет Вклучуваат 1 PCS Перница Покрие Без Полнење во Внатрешноста

Плюшен мода Модерна печатна възглавници без пълнеж възглавница хубава стая начало печатна възглавница автомобили легло Dec Едро 602

BGN 7.00 7.98

Кадифен мода современи печатени перница без пополнување перница симпатична соба дома печатени перница автомобил кревет Декември трговија на големоголемина 45*45смБоја како слики pls ни остави боја бројот што сакате за цел забелешка или ние ќе ги испрати по случаен изборПакет 1pcs cushon маска(Покрива само не поднесување)

стил сови публикува калъфка памук хвърли калъфка калъфка за домашно дивана кола

BGN 6.00 7.81

Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас Ви благодарамЗабелешки : 1 : Сите перница се рачно изработени може да биде 12cm отстапување постојат2 : имаме 2 големина на располагање...

декоративни възглавници Възглавницата тъкани cusion almofadas emoji за домашно мека мебел декор Играта престола на печатни 45см*45см

BGN 8.00 12.80

Опис на производот декоративни перница перници ткаени cusion almofadas emoji за троседот дома декор Игра на Престоли печатени 45см*45см [Внимание] : Проекти вклучуваат исполнува и не се пополни две опции...