• Ново
Fyjafon Table Runner Маслена Живопис Европейския Полиестер Home & Hotel Runner Домашен Текстил

Fyjafon Table Runner Маслена Живопис Европейския Полиестер Home & Hotel Runner Домашен Текстил

BGN 16.00
BGN 27.18
-41 %
В магазина

Брой продукти


ДОБИЕТЕ КУПОНОТ СЕГА
Големина : 32*160cm/32*180cm/ 32*200cm/ 32*220cm/pillowcase 45*45см
Материјал : 100% Полиестер
Техника : Европската масло печатење Тркач
ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ МОЖЕ ДА СЕ КУПИ

Подробности

Размер:
32cmW 160cmL, 32cmW 180cmL, 32cmW 200cmL, 32cmW 220cmL, Pillowcase 45x45cm
Техника:
Тъкани
търговска марка:
феджафон
Модел:
Пишеща машина
Воспользуйся:
Хотел, Къща
Вид На Модела:
Геометрична
Материал:
100% Polyester

Те също купуват с този продукт

100 бр. / лот сватбени и банкетни украса луксозни 40*40 см полиестер лавандула салфетка сватбена кърпа, салфетки CL004

BGN 158.40

100pcs / многу Свадба&Банкет Декорација Луксузни 40*40cm 100% Полиестер Салфетка Свадба Крпа СалфеткиПовеќе боиовес на врвот Бесплатен Превозот

Прекрасен Ленивец Калъфи За Възглавници Булдог, Мопс Китайски Шар Пей На Печат Калъфки За Седалки Начало Декоративни Смешни Сватбени Подаръци Travesseiro

BGN 6.00 7.98

Прекрасна Мрзливост Перница Покрива Булдог Боксер Кинески Shar Pei Печати Pillowcases Седишта Дома Декоративни Смешно Свадба Подароци Travesseiro опис на Производот : 1...

ZXZXOON живописни растения, декоративни дървета хвърли калъфка за възглавница капак квадратен разтегателен начало калъфка capa de almofadas 45x45cm

BGN 6.00 7.98

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина : прибл...

vezon New Hot Quality елегантна пълна лейси покривка бяла Сватбена покривка корица налага декорация на дома вино органза текстил

BGN 24.70

Добредојдовте да ја посетите со нас на : Новиот Дизајн На Домот Полн Чипка Маса КрпаБои : Бела, Кафе, ВиноПоради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети.Големина : Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч, 1 инч = 2.54 смВе молиме овозможи 25cm грешка разликиПакување : 1 КОМПЈУТЕР / OPP вреќаЕдноставни Дизајни, Домот ШоуШирок Спектар на Употреба : Свадба, Дома Секојдневна Употреба, Партија, Банкет, итн.Лесно Нега, може да се Мијат со Рака или со МашинаВисока Температура ОтпорПовеќе нови предмети, ве молиме кликнете тука : Ви благодариме да не посетите :

Хол bean bag home furniture разтегателен диван и комплект от скамеечкой за краката, висококачествени вътрешни оттоманские комплекти beanbag, само кутията , без пълнеж

BGN 120.00

Квалитетот GuranteedПОКРИВА САМО БЕЗ ДОДАТЕН, СТОЛЧЕ ВО ПРИЛОГОваа beanbag се одлични за гледање ТВ , Видео Игри , Читање , Одличен Екстра Кревет, Голем Подарок.Лесно да ги чисти и да се грижи за...

Мода за домашни любимци възглавница лосове куче за изображения декоративен разтегателен хвърли възглавница автомобил стол начало декор калъфка almofadas

BGN 8.00 12.78

Опис на производот Модата на Животните Перница elk Куче За Сликата Декоративни Троседот Фрли Перница Автомобил Стол Дома Декор Pillowcase almofadas [Внимание] : Проекти вклучуваат исполнува и не се пополни две опции...

Армейски зелен цвят ликра кутията на масата меню с коктейли покривка ликра висока бар на кутията на масата сватба парти и декорация на хотелския плот

BGN 8.00

Spandex табела маска,коктел маса крпа,lycra висока бар табела покрие свадба,забава и хотел маса декорацијаОдговара за коктел тркалезна маса ги опфаќаСоставот 90%полиестер и 10%lycra Големина 60см или 80см Круг Врвот,110cm Висина Стил Spandex Боја Различни бои СјајнаНе сјајна Картон тежина 5kgs (10 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство од 5 дена Fedex време на испорака 57 дена Тежина 0.5 кг по парче

1 бр. настолен флаг Дядо Коледа камбанка Снежен човек печатни маса Бегач Памук, Полиестер, Коледен фестивал Начало трапезария декор

BGN 20.75

modname=ckeditorКуршум Точка : Класичен и луксузна боја, лесно да се создаде весела и свечена атмосфераМатеријал : 100% Полиестер / ПамукГолемина : 33x180cm / 13*70inchИзвонреден Дизајн : Обоена Жакард шема, дебела и трајни производи за Божиќ и секојдневна употреба.Multifuntion : Декорирани за јадење или кафе на маса, бар, ноќни кабинети, ТВ кабинет и салонПакет се вклучени : 1x Табела ТркачЗа Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 15 дена по плаќањето се врши и проверка.2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас...

100 бр. / лот сватбени и банкетни украса луксозни 40*40 см полиэстеровая Черна кърпа сватбена кърпа, салфетки CL013

BGN 158.40

100pcs / многу Свадба&Банкет Декорација Луксузни 40*40cm 100% Полиестер Салфетка Свадба Крпа СалфеткиПовеќе боиовес на врвот Бесплатен Превозот

1бр 55см смешна симулация краставица плюшени играчки меки сладки зеленчуци възглавници децата творчески дар чудесен коледен подарък

BGN 23.00 25.41

1pc 55cm Смешно Симулација Краставица Кадифен Играчки Полнети Симпатична Зеленчук Перница Децадетски Креативен Подарок Прекрасна Божиќ Сегашноста Внимание : 1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...

Скандинавски стил калъфка начало декор черно бели декоративни възглавници, калъфи писмо бельо памучна калъфка за дивана 45x45cm

BGN 8.00 11.18

Тенка Лен Поклопецот е речиси 90g ЛенДебела Лен Поклопецот е речиси 180g ЛенОпис На Производот1.Перница покрие мерки 17" x 17" (прибл 45см*45cm) Или 30cm*50cm;Големината може да има отстапување од 12cm поради произведени од страна на различен датум.2.моделот е само на предната страна.3.Перница поклопецот е направен од висок квалитет на памук и лен ткаенини и е многу издржливи,enviromentally friendly и многу удобно .4.Оваа перница корица има невидлива патент и сите шевовите се overlocked па тоа е лесно да се мијат.Нега : Измијте се со ладна вода во благ циклус или со рака...

2017 кораб стил на печат възглавници корица памук и лен лодка морски стил столче за кола разтегателен калъфка Дневна Спалня калъфка

BGN 5.00 5.68

2017 Брод Стил за Печатење Перници Покрие Памук и Лен Брод Море Стил столче Троседот Перница Случај Дневна Соба и Спалната соба PillowcaseПочитувани купувачот : ве молиме Имајте во предвид : ова е само перница капак (перница случај / pillowcase)За Сликата Фотографии на производи кои се усогласат со.Боја на производ може да се разликува, бидејќи на блицот на камерата, осветлување, следи поставување...

качествена Жаккардовая ресторанная хотелската кръгла покривка за сватби, партита хотели ресторанти

BGN 70.00 70.38

Опис : жакард квалитет полиестер ресторан, хотел тркалезна маса крпаГолемина : 315 D cm(124 инчи)Големина на располагање(cm) : Круг 140 D cm; 160 D cm; 180 D cm; 200 D cm; 220 D cm;240 D cm; 260 D cm; 280 D cm; 300 D cm;315 D cm,320 D cm;340 D cm;360 D cmние може да се направи кориснички големина врз основа на барање.ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека маса крпа ќе имаат споеви кога маса крпа е biger од 280 D cm.Дизајн : обична полиестер ткаениниДетални фотографии : биг цвет работ мал цвет работ тркалаат работ

8 Цвята Гореща Diamante Table Runner Дебел Кадифе От Шенилна Сатен Пискюл Ръба На Масата Декори Сватба Парти Украса За Доставка

BGN 16.00 31.28

8 Бои За Топло Diamante Табела Тркач Дебели Сомот Жанила Сатен Tasseled Работ Табела Decors Свадба Партија Украси НабавкаГолемина : Како да се избере Материјал : Полиестер и памукНие брод на светот!Ние генерално брод во рок од 24 часа откако уплатаВе молиме имајте во предвид1 : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот одговорност...

Памучен вязаная калъфка за възглавница Начало Декоративна калъфка за дивана с бутон, 45 см

BGN 13.60

Micozy Акрилик Плетени Перница МаскаГолемина : 45x45cm , / прирачник за мерење, грешката е во рок од 1cm Ве молиме бидете информирани дека! / Вметнете : НикојМатеријал : акриликЗатворање : Невидливи патентТежина : 200gБоја : Кафе,беж,сива,зелена.црвенаИзмијте Совети : Во 40 степен centigrade вода се мијат,се Користи неутрален детергент...

100 бр. / лот сватбени и банкетни украса луксозни 40*40 см полиестер невен салфетка сватбена кърпа, салфетки CL006

BGN 158.40

100pcs / многу Свадба&Банкет Декорација Луксузни 40*40cm 100% Полиестер Салфетка Свадба Крпа СалфеткиПовеќе боиовес на врвот Бесплатен Превозот

5шт бяло / черно/слонова кост участък коктейл ликра суха бар ликра кутията на масата Покривката сватбена събитие партия декор 60/80 см

BGN 63.00 78.18

White / Black / слонова коска Коктел Табела Покрие Lycra Spandex Водат Tablecloth за 60cm / 80см Бар Свадба Партија Настан ДекорацијаМатеријал : LycraКвалитет : Со Врвен КвалитетБренд : Нови,Никогаш Не Се Користат ВоБоја : Бела / брегот на слоновата / црнаДијаметар : 60cm / 80смВисина : за Да одговара на 11.2 mПакет Се Вклучени : 5 ПарчињаТабела маска може да се користи за да се коктел маси.Тоа се пример за тоа модерна софистицираност и луксузен хотел.Погоден за бар, клуб, свадба партија украси.

Бохемски стил калъфка прекрасна котка печат възглавница легло, диван, начало декоративна възглавница Fundas Para Almofadas Cojines

BGN 6.00 7.98

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контактирајте со нас во времето ние ќе ви даде бесплатен превозот,и изберете побрзо се Изразат за што ви благодарам.Перница случај се опише како што е подолу : Материјал : 100% природни нови Памук, Лен ТкаениниГолемина Приближно : 45см * 45см (18 инчен * 18 инчи)Сите перници се рачно изработени, не може да биде 12cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.Ние не се осмелувам да ветување цена на производот е најниската цена,но, ние може да вети иста цена и со најдобар квалитетНазад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени сликаОтвори : ZipОва е САМО перница Покрие без да вметнете Една Страна Печатење Перница Покрива[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп бојаAnswer : ___________________________ Note : 1...

Гореща Разпродажба Никога Не Се Отказвайте Калъфка Окуражаващи Думи Четене На Книги, Бельо Памук Начало Декор Кабинет И Хол Хвърли Калъфка

BGN 6.00 7.98

Топла Продажба Никогаш не се откажат Перница Покрие Охрабрувачки Зборови Читање Книги Памук, Лен Дома Декор Студија Дневна Соба Фрли Перница Случај опис на Производот : 1...

Декоративни Седалките Класически Европейски Стил Цвете Хвърли Калъфка Разтегателен Автомобил Декоративни Калъфи За Носене Домашен Текстил

BGN 19.00 22.16

Тип : Перница покрие / фрли перница случајМатеријал : Меша за предната, краток кадифен за грбГолемина : 48*48cm, толеранција 12cmБоја : Сина, кафе, светло сива, темно црвенаОблик : ПлоштадСтил : Класичен стил ЕвропаФункција : Отстранлив, ператУпотреба : се Декоративни, троседот, автомобил, седиште, чаирAnswer : ___________________________ NOTE : 1...

ESSIE HOME 45*45 см китайски модел утиное яйце зелен бял калъфка калъфка жакард светло зелена възглавница с Кант край

BGN 25.44

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да се одржи редот...

Класически златен PVC, водоустойчив покривка партия сватба 60x120 см начало кухня с трапезария placemat pad

BGN 16.00 32.00

Име : tableclothПредмет : ZD002Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ПВЦ Боја : како слики Димензии : 60 X120 CM / 23.6inchx47.2inchПакетот вклучува : 1 Pc* Вечера мат Пердуви : Оваа табела топлина мат, тоа е неверојатно да се одржи чаши или садови...

Мебели разтегателен еластична печат протектор приплъзване капак сменяем анти-мръсен ликра участък all inclusive разтегателен калъф за седалка хол

BGN 28.00 40.64

добредојдовте на нашиот магазинMonily Мебел Каучот Еластична Печатење Заштитник Лизга Отстранлив капак Антивалкани Spandex се Водат Сите инклузивно Троседот Седиште Случај за ЖивеењеОпис На Производот(Пакет Се Вклучени) : 1) Точка Име : Троседот Маска2) Материјал : 100% Spandex + Полиестер3)Големина Приближно : Софа должина помеѓу 90140cm избор Еденседишта троседот маскаСофа должина помеѓу 145185cm избор Двеседишта троседот маскаСофа должина помеѓу 195230cm избор на Триседишта троседот маскаСофа должина помеѓу 235300cm избор Четириседишта троседот маскаПресек или Агол троседот мора да треба да се купат 2 ги покрива троседот,големина зависи од должината на линија АА и BB CC илиНа пример : АА=200cm, ББ=160cm,може да се купи 1 PC три седишта троседот капак и 1 PC две седишта троседот маска4)Количеството : 1 КОМПЈУТЕР5)Боја : како на сликатаКако да инсталиратеЧекори 1 : Позиција на slipcover во текот на троседот со етикетата на back Steps 2 : Повлечете го ткаенина рамномерно во текот на троседот, и да се поттикнат бела сунѓерот цилиндри во просторот помеѓу перници, обликувањето на насловната на троседот и одржување на тесни ткаениниЧекорите 3 : Навалување на троседот нагоре и да се најде еластична врски...

Зелената Серия На Един Кактус Калъфка Калъфка Китайски Керамични Геометричен Модел Печатни Начало Декор Подаръци Хвърли Калъфки За Възглавници

BGN 6.00 7.98

Зелена Серија Кактус Растенијата Перница Покрие Pillowcase Кинески Керамички Геометриски Модел Печатени Дома Декор Подароци Фрли Перница Случаи опис на Производот : 1...

100 бр. / лот сватбени и банкетни украса луксозни 40*40 см полиэстеровая Роза от салфетка сватбена кърпа, салфетки CL020

BGN 158.40

100pcs / многу Свадба&Банкет Декорација Луксузни 40*40cm 100% Полиестер Салфетка Свадба Крпа СалфеткиПовеќе боиовес на врвот Бесплатен Превозот

40 см спайдърмен, Капитан Америка, меки играчки Тор Железния човек Батман плюшени играчки Отмъстителите плюшени подаръци за деца

BGN 16.00 17.41

Ноќта На Вештерките Тиква Перница Цртан Филм Перница Кадифен Играчки Партија Декоративни Перница Автомобил Троседот Дома Декорација Внимание : 1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...

Американски стил коровья кожа кожа въздушна Възглавница с фитил, ръчно изработени от естествена коровья кожа щурм за тапицерия на мебели 45*45см

BGN 127.84

Име на производ : cowskin перница со coreМатеријал : cowskinГолемина : 45см*45смСе користи : мебел тапацир, дома деко, пет килимПревозот рок1...

Ликра участък от листа и птици шаблон разтегателен капак голяма еластичност, полиестер мека мебел на кутията

BGN 39.98

Spandex Водат Лист и Птици Шема Троседот Покрие Голема Еластичност 100% Полиестер Троседот Мебел МаскаПакет : едно парче троседот покрие,не се вклучуваат перница маска или други додатоциМатеријал : 100% ПолиестерГолемина : Еден Седиште 90140cm2 Седишта 145185cm3 Седишта 190230cm4 Седишта 235300cmАко вашиот Тросед должина помеѓу 90140cm ,ве молиме изберете Еден седишта троседот маскаАко вашиот Тросед должина помеѓу 145185cm , ве молиме изберете две седишта троседот маскаАко вашиот Тросед должина помеѓу 190230cm , ве молиме изберете три седишта троседот маскаАко вашиот Тросед должина помеѓу 235300cm ,ве Молиме изберете четири седишта троседот маскаМетод на Мерење : Мерка "а" до "б "растојание,или на "" растојание,или "б" далечина