• Ново
Марка Goldeny 3 части в комплект Динозавър Land Sunset Beach 3d HD digital Childrens bed set boys bed sheet set

Марка Goldeny 3 части в комплект Динозавър Land Sunset Beach 3d HD digital Childrens bed set boys bed sheet set

BGN 99.00
BGN 160.00
-38 %
В магазина

Брой продукти


3 Делови На Собата(Ќебе Маска со Две Перница шамс)
Материјал : Памук Tencel
Тема Грофот : 1500 TC/110gsm
Погоден Сезона : Сите Сезони
Пакетот Вклучува
1x Прекривки капак ( Фил : Нема)
2x Перница шамс
Близнак-големина
Прекривки ги покрие : 59 од 79 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Еден големина
Прекривки ги покрие : 59 од 79 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Полна големина
Прекривки ги покрие : 78, 86 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Двоен-големина
Прекривки ги покрие : 78, 86 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Кралицата-големина
Прекривки ги покрие : 79 од 88 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Кралот-големина
Прекривки ги покрие : 94 со 88 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Супер Цар големина
Прекривки ги покрие : 102 од 88 инчи
Перница Шарлатан : 20 од 28 инчи
Царина и давачки :
Царина и давачки се клиентот одговорности.Сепак, Ние ќе брод предмети со фактура од $20-$40 секој. Ако сакате посебна декларираната цена ,треба да се разјаснат во вашата нарачка.
Постелнината Одржување :
1.Овој производ е за дома дизајн, и тоа е лесна за употреба и чиста.
2.Сува тоа во таквите место после миење.
3.Измијте одделно од темна боја и светлина боја се препорачува.
4.Ако постои чипка или pendant, да го отстраните прво, пред миењето.
Инструкции за перење :
1. Се користи вода со температура под 30 степени под
2. Капка неутрален детергент решение во вода, прв и го стави во постелнината до течни интегрирани целосно во вода.
3. Измијте тоа за не повеќе од 30 минути.
4. Сува тоа на спротивниот лице. Не изложувајте.
Испорака :
1.Предмети се испраќаат само по уплата.
2.Ние ќе го избере различни Изразува да ја испорача стоката зависи од вашите локации. Ние брод преку ЕСМ,DHL,UPS-от,ТНТ,Fed Ex и така натаму,
3.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
4.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
5.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
6.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понудиме најдобра услуга.
Повратни информации :
1.Ние се потпираме на нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме оставете добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и услуги.
2.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
3.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Подробности

Размер:
Full Size, King Size, Queen Size, Twin Size, Super King Size, Double Size, Single Size, Cal King Size
Размер На Заявлението:
1,2 m (4 фута), 1,0 m (3,3 фута), 2,0 м (6,6 фута), 1.35 m (4,5 фута),2,2 М (7 фута),2,5 м (8 фута),1,8 м (6 фута),2,8 метра (9 фута), 1,5 М (5 фута)
Стил:
Европа
клас:
Качество
Номер На Модела:
JF-035
Вид На Модела:
Домашни любимци
брой нишки:
≥600TC
Тегло:
2-3KGS
is_customized:
Yes
Модел:
Пишеща машина
Брой:
3 бр.
търговска марка:
Златни
Брой Платове:
80
Устойчивостта На Цветовете (Ранг):
4
Техника:
Печат На Плосък Екран
Попълване на:
Няма
Плътност Тъкани:
200 * 200
Материал:
Памук Tencel
Тип:
Комплекти Пододеяльников
Воспользуйся:
Начало

Те също купуват с този продукт

Златен / бял / син жаккардовый коприна комплект постелки луксозни 4/6 бр. сатен легло пухени Поп Кралицата спално бельо спално бельо комплекти 29 дизайн

BGN 113.00 217.60

dianxiaobao_1dianxiaobao_2.4pcs Вклучуваат : 1pc* Прекривки маска + 1pc Лист + 4pc pillowcaseкралот големина : кревет(1.5 метар / 5feet)или(1.8 метри / 6feet )или(2meter)Кралицата големина 4pcs 1pcs прекривки ги покрие : 200cm * 230cm (79*91inch) 1pcs рамни листови : 250cm *250cm (98*98inch) 2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm (19*29inch) Цар големина 4pcs 1pcs прекривки ги покрие : 220cm * 240cm (87*94inch) 1pcs рамни листови : 250cm *270cm (98*106inch) 2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm (19*29inch) Кралицата големина 6pcs 1pcs прекривки ги покрие : 200cm * 230cm (79*91inch) 1pcs рамни листови : 250cm *250cm (98*98inch) 2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm (19*29inch) 2 парчиња Перница опфаќа : 60cm*60см (24*24inch) Цар големина 6pcs 1pcs прекривки ги покрие : 220cm * 240cm (87*94inch) 1pcs рамни листови : 250cm *270cm (98*106inch) 2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm (19*29inch) 2 парчиња Перница опфаќа : 60cm*60см (24*24inch)Важно Потсетување!!!1.Овој производ е 4 / 6 КОМПЈУТЕРИ постелнина сетови, тоа е не содржи ватенка!е прекривки покрие , не ватенка! без пополнување2.Прирачник за мерење,35cm грешка е nomal.Ви благодариме!3.Ако не можете да изберете ,по плаќањето,оставајќи порака да ни каже производот број,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Ви благодариме!4.Имаме wholesaleprice за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба.5.Ве молиме да обрнете attation големина : друга земја различни стандард, ве молиме проверете ја големината на настава кога ќе го купите6.Различни цената врз основа на различен квалитет.Сите дизајни во avalible, ве молиме прочитајте го опис на производот внимателно и избор на присвојувањето за вашиот кревет,кога ти се молам на цел.Добредојдовте на нашата продавница! Уживаш тукаЌе го најдете она што ви требаTencel модални жакард ткаенина со Користење Tencel модални влакна производство, Мека, мазна крпа, нежен, мазна, со ефект на природна свила, пропустливост е подобро од тоа на памучна ткаенина Е идеален лични ткаенина, е погодна за човекови физиолошки циклус и здравје Исклучителна жакард процес, не може да му одолее на свилен чувство .1↓2 ↓3 ↓4 ↓5 ↓6 ↓7 ↓8 ↓9 ↓10 ↓11 ↓12 ↓13 ↓14 ↓15 ↓16 ↓17 ↓18 ↓20 ↓21 ↓22 ↓23 ↓24 ↓26 ↓27 ↓28 ↓магацинАко не сте Задоволни со производот, ве молиме кликнете на следниот линкdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Прекрасен бухал комплект постелки деца карикатура гълъб мозайка апликация бродерия спално бельо 3 / 4шт пълен / кралица / крал размер на морското дъно, без пълнеж

BGN 143.00 151.98

САД $ 54.9957.99 / set Сет вклучува : Целосната / Кралицата / Кралот Без Рамен Лист : 3 парчиња постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска +2 парче навлакиЦелосната / Кралицата / Кралот Големина Со Рамен Лист : 4 парчиња постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска +1 парче рамен лист+2 парчиња навлаки(Оваа група не вклучува утешителот)Полна големина без рамен листватенка покрие 160*210cmперница случај 48*73cm*2Кралицата големина без рамен листватенка покрие 180*210cmперница случај 48*73cm*2Кралот големина без рамен листватенка покрие 200*230cmперница случај 48*73cm*2Полна големина со рамен листватенка покрие 160*210cmрамен лист 200*220cmперница случај 48*73cm*2Кралицата големина со рамен листватенка покрие 180*210cmрамен лист 220*240cmперница случај 48*73cm*2Кралот големина со рамен листватенка покрие 200*230cmрамен лист 220*240cmперница случај 48*73cm*2Миење : машина перат Без хемиско чистење Користете благ сапун хлор Кул железо ако е потребно.Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин...

Декоративна Калъфка Абстрактна Живопис Животни, Лисица Птица Калъфка 17,5 Инча Памук Бельо На Седалката На Стола Да Се Откажат Калъфка A1063

BGN 7.00 7.98

Детали за производот(Перница ги опфаќаат само!не се вклучуваат перница внатрешни работи)Материјал : памук / polyster платноГолемина : 45см*45смВажни Информации : 1 Сите перници се рачно изработени, па таму ќе биде 23cm во големината на разликата2 Поради различни причини како monitor settings, светлина, итн...

Wjy425 карикатура очила котка калъфка потребителски спално бельо, памучни калъфки за възглавници 45x45cm калъфка за възглавница-добрият подарък

BGN 6.00 7.98

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди...

Нов 4/6 парчета египетски памук спално бельо Бяла бродерия спално бельо чаршаф калъфка поп кралицата размер

BGN 238.00 396.80

^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина 6pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 60 x 60cm(23 x 23inches )Кралот Големина 4pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Цар Големина 6pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 60 x 60cm(23 x 23inches ) Забелешка 1...

Летни плодове комплект постелки оранжево кактус пухени набор от Биг Бен плосък лист кулата jogo de cama спално бельо сърцето пухени

BGN 35.00 71.97

Лето Овошје Постелнина поставите Портокал Кактус прекривки покрие поставено Биг Бен рамен лист Pisa кула jogo cama де постелнина срцето прекривки маскаКориснички услуги : Големина Ние може да се сопственинаправи големини за вас, ако големината подолу не се вклопи во вашиот кревет, plz љубезно ни остави порака или контактирајте не директно.Шема ние имаме повеќе од 50 модели за вашиот избере во оваа серија, ако не можете да го најдете она што ви се допаѓа тука, plz оставете ни го вашето еМаил, ние ќе ги испрати сите обрасци за вас.Материјал : Памук&ployester 12868 40ти години (Не вклучува утешителот)Близнаци големина, suitabel за 4.0 / 4.5 метри креветПрекривки покрива 150*200cmРамен лист : 160*230cmPillowcase : 48*74cm * 1pcПолна големина : погоден за 4.5 / 5.0 нозе креветПрекривки ги покрие : 150*200cmРамен лист : 200*230cmPillowcase : 48*74cm (2 парчиња)Кралицата Големина : Погоден за 5.0 / 6.0 Нозе кревет.Прекривки покрие 180* 220cmРамен лист : 230*230cm / 90.5 x 90.5 воPillowcase : 48*75см / 19 x 29.5 во (2 парчиња)Кралот Големина : Погоден за 5.0 / 6.0 Нозе кревет.Прекривки покрие 200* 230cm / 78 x 90.5 воРамен лист : 230*230cm / 90.5 x 90.5 воPillowcase : 48*75см / 19 x 29.5 во (2 парчиња)Супер Цар големина на : Прекривки покрие 220* 240cm / 86 x 90.5 воРамен лист : 230*245cm / 90.5 x 96 воPillowcase : 48*75см / 19 x 29.5 во (2 парчиња)Важни Забелешки : Овие групи не се вклучат сите утешителот / ватенка, големината можеби имаат 23cm големина разлика, plz забелешка, тоа беше normaly стил...

Романтична цъфтят модел легло пола matte нескользящая прах разчорлям Кралица размер на покривалото Чандлър легло пола Начало декоративни 5 цвята

BGN 26.00 36.54

Романтични Блум Шема Кревет Здолниште Мат Не се лизга Прашина Кавга Кралицата Големина Bedspread Чендлер Кревет Здолниште Дома Декоративни 5 БоиПроизвод Параметри : 1...

Обичай меко руно хвърли едно одеяло Ин Ян декор абстрактен графичен дизайн Ин Ян кръг черно бели точки е модел на космоса

BGN 75.00 147.17

Клучни Карактеристики На Производот1.Материјал : supersoft руно.Печатење : една страна печати,со користење на топлина боја сублимација техника,долготрајни ефекти2.Машина мие и суши брзо3.Сите ќебиња се белата боја4.Ние обезбедуваме Supersoft Фрли Руно Ќебе персонализација персонализација услуга.Ќе ни овозможи било која слика ви се допаѓа, и ние ќе го стави на вашиот сопствен Supersoft Фрли Руно Ќебе.ПлаќањеНие ќе брод објектот во рок од 17 дена по примање на вашата исплата, се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.Испорака ДеталиПредмети треба за 1560 дена пристигнат, ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи, ако по 60 дена не пристигнале, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас иако детали за контакт на aliexpress.Ние се обиде да одговори во рок од 24 часа, освен недела.Ве молиме да ни даде можност да одговорат и да го решат проблемот за вас во секое време, ви благодарам.Повратни информацииВашето задоволство е нашиот прв приоритет!!Вашето задоволство е важно за нас.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот 5 ѕвездички.Кои ќе бидат високо ценети.Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го искористите на најдобар начин да се реши проблемот на навремен начин.Ве молиме не го остави негативни повратни информации, без да бара помош.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка,од вас многу!Добредојде! Се надевам дека ќе имаат среќен пат во SCOCICI продавница![Копче!] 1.Се прилагодите на омилени фотографии во она што го сакате (Крпа / Перница / Постер / Мат / Ќебе / Прозорец завеси / Туш завеси / Ѕидот виси со вашето Лого,Омилена слика,Велејќи : , Име и сл.), само нас контакт...

Нов вязаный акрил одеяло 120*180 см зелено кафе сиво одеяло хвърли легло, диван, офис пътуване преносим Есен Зима домашен текстил

BGN 48.00 86.98

Нови плетени акрилик ќебе 120*180cm зелено кафе сива ќебе фрли кревет троседот канцеларија патување преносни Есен Зима дома текстилЌебеГолемина : 120*180cmБоја : светло сина,зелена,сива,црвена,светло сива ,оризова белаПакет : едно парче ќебеAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Ве молиме овозможи 12cm грешка поради прирачник за мерење...

Нов 3D печат звезда на Вселената Pattern Galaxy удобни комплекти легла калъфка пухени плосък лист легла корица набор от

BGN 14.00 28.77

Опис : Боја : како на сликатаМатеријал : 91% Памук и 9% ПолиестерГолемина : Близнаци ,Целосна,Кралицата,Кралот,1pc Pillowcase,2 парчиња Pillowcase,4 парчиња PillowcaseБлизнаци големина(3pcs)1pc навлаки 19" x 29" (48x74cm)1 компјутер Прекривки Покрие 59" x 82.6" (150x210cm)1 компјутер Лист 63" x90" (160x230cm)Полна големина(4pcs)2 парчиња навлаки 19" x 29" (48x74cm)1 компјутер Прекривки Покрие 59" x 82.6" (150x210cm)1 компјутер Лист 63" x90" (160x230cm)Кралицата големина(3pcs)2 парчиња навлаки 19" x 29" (48x74cm)1 компјутер Прекривки Покрие 79" x 90" (200x230cm)Кралот Големина(4pcs)2 парчиња навлаки 19" x 29" (48x74cm)1 компјутер Прекривки Покрие 79" x 90" (200x230cm)1 компјутер Лист 90" x100" (230x250cm)Pillowcase(1pc,2 парчиња,4pcs) ( не вклучуваат прекривки маска,рамен лист и утешителот )2 парчиња pillowcase 19"x29"(48x74cm)Напомена : 1.Поради различни стандард на Близнаци и Целосна големина на кревет поставува помеѓу различни земји...

Одеало каре топлина мек плюш лесно грижа машинно пране забавно Панда Galaxy бамбук Хамелеон наметала на разтегателен диван хвърли едно одеяло

BGN 44.00 47.98

Добредојдовте на Hommom H Продавница Големина:150*200cm=60*80inch 125*200cm=50*80inch 100*150cm=40*60inch МАТЕРИЈАЛ : Направен од 100% микрофибер полиестер, ова кадифен ќебе е супер меки, издржлив и лесен...

Нова Наивност Прекрасно Детство Прекрасна Карикатура Калъфка Потребителски Сватбени Калъфки За Седалките Подарък Цип Правоъгълник Калъфка

BGN 13.00 15.98

Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите едендвострано печатени перница опфаќа се бели на другата страна) Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата...

4/6/9-бр Коприна памук жаккардовый луксозен комплект постелки дантелен комплект спално бельо King Queen спално бельо, пухени спално бельо

BGN 158.00 264.00

Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет Spead : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина 6pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет Spead : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 45 x 45cm(18 x 18inches ) Кралицата Големина 9pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет Spead : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 4 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 45 x 45cm(18 x 18inches ) 1 парче перница се покрива со главниотКралот Големина 4pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Кревет Spead : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )Кралот Големина 6pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Кревет Spead : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 45 x 45cm(18 x 18inches )Кралот Големина 9pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Кревет Spead : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 4 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 45 x 45cm(18 x 18inches ) 1 парче перница се покрива со главниотЗабелешка 1...

Меки евтини комплекти пододеяльников 3шт Twin Full Queen Stripe A Quilt Cover + две калъфки за възглавници Home Bedding Set Single Double 267

BGN 49.00 95.36

Мека Евтини Прекривки Покрие Поставува 3pcs Близнак Целосна Кралицата Шари На Ватенка Маска + Две Перница Случај Дома Постелнина Поставува Еден Двоен #267Купи сега ! Испрати две pillowcases како подарок !!!!!!Packge : Еден прекривки и две pillowcases, вкупно 3 парчиња...

Аниме Рисунка Токио Вурдалак Двойна Ролка За Прегръщане Калъфка Калъфка Калъфка Праскова Кожа 2 Метод № 53080

BGN 31.00 43.18

Материјал : Праски, Кожа, Сомот, Полиетилен терефталат, Краток куп velour, 2 Пат / WTВе молиме изберете омилен материјал.Големина на : не постојат четири стилови, 100*34cm, 150*50cm, 160*50cm, 180*60смВе молиме изберете од омилените големина.Состојба : Нова и добра состојба...

лабрадор куче Коледа Лумбална калъфка

BGN 9.00 13.76

modname=ckeditorМатеријал : Памук и ЛенГолемина : 13*21 инчи = 33*53cm , 20*30 инчи = 60*75 cm.Пакетот вклучува : 1 Buc Перница Случај(не вклучуваат перница внатрешен)Машина ператНапомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Аниме рисунка Wagaya no Oinalisama двойна ролка за прегръщане калъфка калъфка калъфка праскова кожа 2 Метод № 55067

BGN 31.00 43.18

Материјал : Праски, Кожа, Сомот, Полиетилен терефталат, Краток куп velour, 2 Пат / WTВе молиме изберете омилен материјал.Големина на : не постојат четири стилови, 100*34cm, 150*50cm, 160*50cm, 180*60смВе молиме изберете од омилените големина.Состојба : Нова и добра состојба...