• Ново
4 / 5шт силки египетски памук цветна бродерия на спално бельо и комплекти кралица на крал размер на морското дъно бежово розово синьо Принцеса пухени спално бельо ко

4 / 5шт силки египетски памук цветна бродерия на спално бельо и комплекти кралица на крал размер на морското дъно бежово розово синьо Принцеса пухени спално бельо ко

BGN 191.00
BGN 298.67
-36 %
В магазина

Брой продукти


Материјал : 60-тите години Египетски памук fabirc/ Везови
Кралицата Големина 4 Pcs ( погоден за 1.4~1.8 м во ширина кревет)
1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(78.7*90.6 инчи)
1 парче чаршаф : 250*250cm(98.4*98.4 инчи)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18.9*29.1 инчи)
Кралот Големина 4 Pcs ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет)
1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(86.6*94.5 инчи)
1 парче чаршаф : 250*270cm(98.4*106inches)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18.9*29.1 инчи)
Кралицата Големина 5 Pcs ( погоден за 1.4~1.8 м во ширина кревет)
1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(78.7*90.6 инчи)
1 парче чаршаф : 250*250cm(98.4*98.4 инчи)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18.9*29.1 инчи)
1 парче Декоративни перница со core
Кралот Големина 5 Pcs ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет)
1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(86.6*94.5 инчи)
1 парче чаршаф : 250*270cm(98.4*106inches)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(18.9*29.1 инчи)
1 парче Декоративни перница со core
1 cm = 0.3937008 инчи
Љубезно потсетник
Ние ќе напишат мала вредност во фактурата за да ви помогне да се ослободи од данок. секој увоз на данок, царина не е вклучена во цената. за било какви прашања ве молиме контактирајте со нас или вашата земја Custome канцеларија. ви благодариме
Ова е прекривки покрие поставите не вклучуваат било пополнување или перница fillin, ако имате потреба од пополнување, ве молам оставете ме messager.
На прекривки покрие со патент, ве молиме да се отвори и да го стави иста големина утешителот во тоа. дека ќе бидат дебели и топли како слика. ако ви треба утешителот ве молам отворете го овој линк ние може да обезбеди попусти цена. ви благодариме
Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.
Сите постелнината поставува имаат трговија на големо цена за препродавач. Ве молиме контактирајте не доколку сте заинтересирани да ни се придружат.
За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодариме!
бидејќи долго растојание на транспортот, постелнина поставите не е така рамен како слика, ве молиме да се мијат и железо тоа, ќе бидат рамни и убава како слика.
имаме направено пакетот е тесна, бидејќи долго растојание, кога ќе го отворите ве молиме да се грижи да не го намали. ви благодариме
Ако купите две парчиња или повеќе во мојата продавница може да уживаат надвор од 5% попуст
Боја 1
60-тите години Египетски памук ткаенини, висока смета и густина, почит свила процес, мека и свиленкаста чувство. чиста животната средина реактивен печатење и висока прецизност везови . светли бои, висока постојаност на боја, заштита на здравјето.

Подробности

Размер:
Queen size 4pcs, King size 4pcs, Queen size 5pcs, King size 5pcs
Техника:
Диагонално Печат
търговска марка:
IvaRose домашен текстил
Размер На Заявлението:
1,8 м(6 фута), 2,0 м (6,6 фута)
клас:
Качество
Тип:
Лист, Калъфка И Чаршаф Комплекти
Материал:
Египетски памук
Модел:
Бродирана
Устойчивостта На Цветовете (Ранг):
Национални Стандарти
брой нишки:
≥600TC
Попълване на:
Няма
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
китайски стил
Плътност Тъкани:
133Х72
Тегло:
4KG
Брой Платове:
60
Номер На Модела:
R-122
Воспользуйся:
Начало
Брой:
4/5 парчета
Доставка:
Бърз превоз на товари като Fexdex, UPS, TNT, DHL, etc.
Пакет:
Опаковка от PVC(Ако имате нужда от по-красива опаковката, свържете се с нас)
С помощта на:
Начало Хотел Сватба Болница Се Грижат За Болни Повече
Тип:
Набор От Пододеяльников(Без Одеала)
Цвят:
Бял, розов, син цвят

Те също купуват с този продукт

Голям размер чешки смесен червен шенилна разтегателен капак, абстрактен стил носимое одеяло, разтегателен кърпа, Кола одеяло

BGN 95.84

Име : троседот во пешкирМатеријал : ЖанилаГолемина : 250cm*220cm 150*190cm width4.55мм.Тежина : 2.5 KG / сликБоја : како на сликатаРака за перење и машината за перење и двете се прифатливи.На купувачотВи благодариме за посетата на нашата онлајн продавница.Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина...

Нови Дървени И Оленьи Калъфки Потребителски Сватбени Калъфки За Седалките Подарък Цип Правоъгълна Калъфка

BGN 13.00 15.98

Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите едендвострано печатени перница опфаќа се бели на другата страна) Материјал : висококвалитетен полиестер памук,супер мека ткаенина Дизајн : персоналните сопствени Изработка : Невидливи патент затворање, сите рабови се overlocked за да спречите кавгата...

Декоративна Калъфка Абстрактна Живопис Животни, Лисица Птица Калъфка 17,5 Инча Памук Бельо На Седалката На Стола Да Се Откажат Калъфка A1063

BGN 7.00 7.98

Детали за производот(Перница ги опфаќаат само!не се вклучуваат перница внатрешни работи)Материјал : памук / polyster платноГолемина : 45см*45смВажни Информации : 1 Сите перници се рачно изработени, па таму ќе биде 23cm во големината на разликата2 Поради различни причини како monitor settings, светлина, итн...

Романтична цъфтят модел легло пола matte нескользящая прах разчорлям Кралица размер на покривалото Чандлър легло пола Начало декоративни 5 цвята

BGN 26.00 36.54

Романтични Блум Шема Кревет Здолниште Мат Не се лизга Прашина Кавга Кралицата Големина Bedspread Чендлер Кревет Здолниште Дома Декоративни 5 БоиПроизвод Параметри : 1...

4 / 6шт сив златни бродерии Кралски легла комплекти кралица на крал размер на чаршаф набор от мека тъкан тенсел луксозно спално бельо

BGN 190.00 316.80

Материјал : Прекривки покрие надворешната страна е направена од 60тите години Tencel , убава и удобно.4 Pcs Кралицата Големина ( погоден за 1.4~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches) 1 парче чаршаф : 250*270cm(99*106inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 6 Pcs Кралицата Големина ( погоден за 1.4~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches) 1 парче чаршаф : 250*270cm(99*106inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 2 парчиња Плоштадот pillowcase : 60*60см(24*24inches) 4 Pcs Цар Големина ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(87*95inches) 1 парче чаршаф : 250*270cm(99*106inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 6 Pcs Цар Големина ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(87*95inches) 1 парче чаршаф : 250*270cm(99*106inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 2 парчиња Плоштадот pillowcase : 60*60см(24*24inches) 1 cm = 0.3937008 инчиЉубезно потсетник Ние ќе напишат мала вредност во фактурата за да ви помогне да се ослободи од данок...

Аниме Рисунка Хаос Дракон: Sekiryuu Seneki Двойна Ролка За Прегръщане Калъфка Калъфка Калъфка Праскова Кожа 2 Метод № 57018

BGN 31.00 43.18

Материјал : Праски, Кожа, Сомот, Полиетилен терефталат, Краток куп velour, 2 Пат / WTВе молиме изберете омилен материјал.Големина на : не постојат четири стилови, 100*34cm, 150*50cm, 160*50cm, 180*60смВе молиме изберете од омилените големина.Состојба : Нова и добра состојба...

Аниме рисунка № 6 с двойна ролка за прегръщане калъфка калъфка калъфка праскова кожа 2 Метод № 58027

BGN 31.00 43.18

Материјал : Праски, Кожа, Сомот, Полиетилен терефталат, Краток куп velour, 2 Пат / WTВе молиме изберете омилен материјал.Големина на : не постојат четири стилови, 100*34cm, 150*50cm, 160*50cm, 180*60смВе молиме изберете од омилените големина.Состојба : Нова и добра состојба...

Декоративна Калъфка Карикатура Моят Съсед Тоторо Калъфка 17,5 Инча Памук Бельо На Седалката На Стола Да Се Откажат Калъфка C1008

BGN 7.00 7.98

Детали за производот(Перница ги опфаќаат само!не се вклучуваат перница внатрешни работи)Материјал : памук / polyster платноГолемина : 45см*45смВажни Информации : 1 Сите перници се рачно изработени, па таму ќе биде 23cm во големината на разликата2 Поради различни причини како monitor settings, светлина, итн...

Безплатна доставка, памук проста бродерия принцеса комплект постелки 3 / 4шт twin full queen king size bed skirt set MR

BGN 171.00 182.38

Предмет : 3pcs / 4pcs постелнината во собата за дете или возрасен без полнењеМатеријал : 100% Активни Памукколичина : 3 / 4 парчињаInlcude : 1pc прекривки маска + 1pc кревет здолниште + 1pcs / 2pcs навлакиголемина : Близнаци (1.2 метри / 4feet ), Целосен (1.5 метар / 5feet),Кралица (1.8 метри / 6feet ),Крал(2.0 метар / 6.6 нозе)Пакет : o ne поставена во една едноставна торбаДетали големина како што следи : Близнаци Големина ( 1.2 метри / 4 метри )Прекривки капак * 1pc,големина : 150*200cmКревет здолниште * 1pc,Големина : 120*200cm+45смНавлаки * 1pc,Големина : 48*74cmПолна Големина ( 1.5 метар / 5 метри )Прекривки капак * 1pc,големина : 200*230cmКревет здолниште * 1pc,Големина : 150*200cm+45смНавлаки * 2 парчиња,Големина : 48*74cmКралицата Големина (1.8 метри / 6 стапки )Прекривки капак * 1pc,големина : 200*230cmКревет здолниште * 1pc,Големина : 180*200cm+45смНавлаки * 2 парчиња,Големина : 48*74cmКралот Големина (2.0 метар / 6.6 нозе )Прекривки капак * 1pc,големина : 220*240cmКревет здолниште * 1pc,Големина : 200*220cm+45смНавлаки * 2 парчиња,Големина : 48*74cmAnswer : ___________________________ NOTE : Откако плаќање,оставајќи порака да ни каже производот број,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Ви благодариме!Бидејќи Земјата е различно од beding поставите големината, ве молиме бидете сигурни дека големината е одговара за вашиот кревет или не според моето опише мерење прво Пред да се направи нарачка.Приложените слики се обезбедени од страна на производителот за демонстрација само...

200Thread хасе пухени набор от розово пинтак на бордюра яка

BGN 74.00 142.24

Ова е мека и возвишено sateen прекривки маска е направена со користење на најдобрите квалитет памук, давање на многу елегантен и луксузен се чувствуваат до вашиот кревет...

Летни плодове комплект постелки оранжево кактус пухени набор от Биг Бен плосък лист кулата jogo de cama спално бельо сърцето пухени

BGN 35.00 71.97

Лето Овошје Постелнина поставите Портокал Кактус прекривки покрие поставено Биг Бен рамен лист Pisa кула jogo cama де постелнина срцето прекривки маскаКориснички услуги : Големина Ние може да се сопственинаправи големини за вас, ако големината подолу не се вклопи во вашиот кревет, plz љубезно ни остави порака или контактирајте не директно.Шема ние имаме повеќе од 50 модели за вашиот избере во оваа серија, ако не можете да го најдете она што ви се допаѓа тука, plz оставете ни го вашето еМаил, ние ќе ги испрати сите обрасци за вас.Материјал : Памук&ployester 12868 40ти години (Не вклучува утешителот)Близнаци големина, suitabel за 4.0 / 4.5 метри креветПрекривки покрива 150*200cmРамен лист : 160*230cmPillowcase : 48*74cm * 1pcПолна големина : погоден за 4.5 / 5.0 нозе креветПрекривки ги покрие : 150*200cmРамен лист : 200*230cmPillowcase : 48*74cm (2 парчиња)Кралицата Големина : Погоден за 5.0 / 6.0 Нозе кревет.Прекривки покрие 180* 220cmРамен лист : 230*230cm / 90.5 x 90.5 воPillowcase : 48*75см / 19 x 29.5 во (2 парчиња)Кралот Големина : Погоден за 5.0 / 6.0 Нозе кревет.Прекривки покрие 200* 230cm / 78 x 90.5 воРамен лист : 230*230cm / 90.5 x 90.5 воPillowcase : 48*75см / 19 x 29.5 во (2 парчиња)Супер Цар големина на : Прекривки покрие 220* 240cm / 86 x 90.5 воРамен лист : 230*245cm / 90.5 x 96 воPillowcase : 48*75см / 19 x 29.5 во (2 парчиња)Важни Забелешки : Овие групи не се вклучат сите утешителот / ватенка, големината можеби имаат 23cm големина разлика, plz забелешка, тоа беше normaly стил...

Нов 3D печат звезда на Вселената Pattern Galaxy удобни комплекти легла калъфка пухени плосък лист легла корица набор от

BGN 14.00 28.77

Опис : Боја : како на сликатаМатеријал : 91% Памук и 9% ПолиестерГолемина : Близнаци ,Целосна,Кралицата,Кралот,1pc Pillowcase,2 парчиња Pillowcase,4 парчиња PillowcaseБлизнаци големина(3pcs)1pc навлаки 19" x 29" (48x74cm)1 компјутер Прекривки Покрие 59" x 82.6" (150x210cm)1 компјутер Лист 63" x90" (160x230cm)Полна големина(4pcs)2 парчиња навлаки 19" x 29" (48x74cm)1 компјутер Прекривки Покрие 59" x 82.6" (150x210cm)1 компјутер Лист 63" x90" (160x230cm)Кралицата големина(3pcs)2 парчиња навлаки 19" x 29" (48x74cm)1 компјутер Прекривки Покрие 79" x 90" (200x230cm)Кралот Големина(4pcs)2 парчиња навлаки 19" x 29" (48x74cm)1 компјутер Прекривки Покрие 79" x 90" (200x230cm)1 компјутер Лист 90" x100" (230x250cm)Pillowcase(1pc,2 парчиња,4pcs) ( не вклучуваат прекривки маска,рамен лист и утешителот )2 парчиња pillowcase 19"x29"(48x74cm)Напомена : 1.Поради различни стандард на Близнаци и Целосна големина на кревет поставува помеѓу различни земји...

Златен / бял / син жаккардовый коприна комплект постелки луксозни 4/6 бр. сатен легло пухени Поп Кралицата спално бельо спално бельо комплекти 29 дизайн

BGN 113.00 217.60

dianxiaobao_1dianxiaobao_2.4pcs Вклучуваат : 1pc* Прекривки маска + 1pc Лист + 4pc pillowcaseкралот големина : кревет(1.5 метар / 5feet)или(1.8 метри / 6feet )или(2meter)Кралицата големина 4pcs 1pcs прекривки ги покрие : 200cm * 230cm (79*91inch) 1pcs рамни листови : 250cm *250cm (98*98inch) 2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm (19*29inch) Цар големина 4pcs 1pcs прекривки ги покрие : 220cm * 240cm (87*94inch) 1pcs рамни листови : 250cm *270cm (98*106inch) 2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm (19*29inch) Кралицата големина 6pcs 1pcs прекривки ги покрие : 200cm * 230cm (79*91inch) 1pcs рамни листови : 250cm *250cm (98*98inch) 2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm (19*29inch) 2 парчиња Перница опфаќа : 60cm*60см (24*24inch) Цар големина 6pcs 1pcs прекривки ги покрие : 220cm * 240cm (87*94inch) 1pcs рамни листови : 250cm *270cm (98*106inch) 2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm (19*29inch) 2 парчиња Перница опфаќа : 60cm*60см (24*24inch)Важно Потсетување!!!1.Овој производ е 4 / 6 КОМПЈУТЕРИ постелнина сетови, тоа е не содржи ватенка!е прекривки покрие , не ватенка! без пополнување2.Прирачник за мерење,35cm грешка е nomal.Ви благодариме!3.Ако не можете да изберете ,по плаќањето,оставајќи порака да ни каже производот број,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Ви благодариме!4.Имаме wholesaleprice за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба.5.Ве молиме да обрнете attation големина : друга земја различни стандард, ве молиме проверете ја големината на настава кога ќе го купите6.Различни цената врз основа на различен квалитет.Сите дизајни во avalible, ве молиме прочитајте го опис на производот внимателно и избор на присвојувањето за вашиот кревет,кога ти се молам на цел.Добредојдовте на нашата продавница! Уживаш тукаЌе го најдете она што ви требаTencel модални жакард ткаенина со Користење Tencel модални влакна производство, Мека, мазна крпа, нежен, мазна, со ефект на природна свила, пропустливост е подобро од тоа на памучна ткаенина Е идеален лични ткаенина, е погодна за човекови физиолошки циклус и здравје Исклучителна жакард процес, не може да му одолее на свилен чувство .1↓2 ↓3 ↓4 ↓5 ↓6 ↓7 ↓8 ↓9 ↓10 ↓11 ↓12 ↓13 ↓14 ↓15 ↓16 ↓17 ↓18 ↓20 ↓21 ↓22 ↓23 ↓24 ↓26 ↓27 ↓28 ↓магацинАко не сте Задоволни со производот, ве молиме кликнете на следниот линкdianxiaobao_3dianxiaobao_4

4/6/9-бр Коприна памук жаккардовый луксозен комплект постелки дантелен комплект спално бельо King Queen спално бельо, пухени спално бельо

BGN 158.00 264.00

Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет Spead : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина 6pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет Spead : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 45 x 45cm(18 x 18inches ) Кралицата Големина 9pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет Spead : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 4 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 45 x 45cm(18 x 18inches ) 1 парче перница се покрива со главниотКралот Големина 4pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Кревет Spead : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )Кралот Големина 6pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Кревет Spead : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 45 x 45cm(18 x 18inches )Кралот Големина 9pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Кревет Spead : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 4 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 45 x 45cm(18 x 18inches ) 1 парче перница се покрива со главниотЗабелешка 1...

Декоративна Калъфка Домашни Котки Живопис Печат Калъфка 17,5 Инча Памук Бельо На Седалката На Стола Да Се Откажат Калъфка A1102

BGN 7.00 7.98

Детали за производот(Перница ги опфаќаат само!не се вклучуваат перница внатрешни работи)Материјал : памук / polyster платноГолемина : 45см*45смВажни Информации : 1 Сите перници се рачно изработени, па таму ќе биде 23cm во големината на разликата2 Поради различни причини како monitor settings, светлина, итн...