• Ново
Спирачни накладки за мотоциклети типът / размерът на предните джанти за ХОНДА ЦБ 500 V / W/SW/X/SX/Y/SY/2 / S2 1997-2003 NX 500 1997-1999 части за мотоциклети FA209

Спирачни накладки за мотоциклети типът / размерът на предните джанти за ХОНДА ЦБ 500 V / W/SW/X/SX/Y/SY/2 / S2 1997-2003 NX 500 1997-1999 части за мотоциклети FA209

BGN 15.00
BGN 15.84
-5 %
В магазина

Брой продукти


Искрени честитки до сите купувачи : ве Молиме споредете ја големината на сликата покажа со твоите користи делови , и да се обезбеди овие накладките на оваа големина одговара за вашиот мотор ! Материјал : Метал & Месинг легури Објект Должина : A : 10.89 cm Објект Ширина : A : 4.13 cm Објект Дебелина : A : 0.76 cm
Карактеристики :
Висока Температура Отпорни
Материјал : метал & месинг легури
Боја : Како На Сликата Покажа
Позиција : Предната
Безбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Долго долговечност : На голема носивост и извонредна моќ за долго време во различни средина и услови
Стабилни перформанси : Напредни триење формули кои може да се обезбеди стабилни перформанси низ широк спектар температура
Удобноста : Напредни материјали кои може да се намали бучавата и вибрациите, така што ќе можат да се чувствувате лесно и удобно да се запре
Примена : за ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2/S2 97-03 F NX 500 V/W/X Dominator 97-99 F SRL 650 V/W 97-98 F NT 650 "ФОЛКСВАГЕН" /XV/XY/V1 Deauville 98-01 F NX 650 V/W/X Dominator 97-02 F, FX 650 X/Y Енергија 99-03 F ITALJET Грифон #59 07 R за KTM 690 Enduro Р 09-11 F 690 Enduro 08-10 F 690 Митинг Фабрика Реплика 07-09 F 950 Авантура/S 04-06 F 950 Р Superenduro 06-08 F 990 Авантура S 06-08 F KTM Contd. 990 Авантура Р 09-11 F 990 Авантура (ABS Модел) 07-11 F 990 Авантура Dallar Издание (ABS) 11 F
Ова е крупен карактеристики за накладките .
ТУКА СЕ И ПОВЕЌЕ ПРОИЗВОДИ МОЖЕ ДА ЗАИНТЕРЕСИРАНИ !!!!
Повеќе одлични производи, ве молиме посетете ја нашата продавница :
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Подробности

търговска марка:
AHL
Тип Елемент:
Спирачни Дискове
Името На Модела:
CB500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2 / S2 спирачния диск
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Дължина На Продукта:
10.89cm
Широчина На Елемента:
4.13cm
Височина На Продукта:
0.76cm
Тегло На Продукта:
0.229kg
Вид На Материала:
сплави на метали, месинг
специални характеристики:
Директен заместител на оригиналните части
Цвят:
Както показа снимка
Произход:
Китай
is_customized:
Yes
Позиция:
ФАСАДА
OEM код:
AHL - FA 209 FA209
Брой:
1 чифт
Години:
1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003
Състояние:
НОВО
подходящ:
CB 500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2/S2

Те също купуват с този продукт

За YAMAHA FZ6 FAZER 2004-2010 FZ6 FZ 6 R 2009-2015 аксесоари за мотоциклети сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя лого FZ6

BGN 51.15

Опис : *Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет* Материјал : алуминиум CNCБоја : Црвена / Gold / Сино / Сива / Црна / Сребрена / Портокал / ЗеленFitment : За ЈАМАХА FZ6 FAZER 20042010За ЈАМАХА FZ6 R 20092015( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )Фотографиите се за повикување само...

За KTM 990 Superduke 1290 Super Duke R GT 690 Duke RC8 R на CNC мотор сгъваема разширяващо спирачни лоста на съединителя и лоста 170 мм

BGN 59.18

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За KTM 990 Superduke 20052012 За KTM 1290 Супер Војводата R / GT 20142017 За KTM 690 Војводата 20082011 За KTM RC8 / R 20092016 Нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур...

22 мм 7/8 мотоциклет на спирачния лост на съединителя предпазител за Yamaha MT-03 MT-07 MT07 MT-09 FZ9 FZ-09 KTM Duke 390 Duke690 BMW

BGN 39.00 43.60

состојба : Резервни 100% Нов Објект е лесно да се Инсталира без настава Материјал : cnc алуминиум Количина : 1 пар бои : портокал / сребрена / зелена / блу / црвена / црна / златна Fitment : 7 / 8"22mm мотоцикл handlebar Fitment : за јамаха fz1 fazer fz6r fz8 xj6 fz6 мт09 FZ09 за yamaha yzf r6 19992004 r1 20022003 година r6s fz1 fazer За Јамаха FZ1 FAZER 0613 FZ6 0410 FZ6 R 0915 FZ8 1115 XJ6 ОД 0915 за јамаха fz1 fazer Fz6 0613 0410 fz6r 0915 fz8 1115 xj6 од 0915 за Хонда CB599 CB600 HORNET 9806 CB919 0207 CBR600 9107 CBR900 RR 9399 VTX1300 0308 NC700 1213 за Хонда VFR750 VFR800 VTR1000 CBF1000 VF750 за ktm 200 125 390 дјук за сите мотоцикл Пакет се вклучени : 1 пар на мотоцикл кочница спојки држела заштитник guardAnswer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена имаме различни бои да се избере,како што се црно / сино / златниот / red / титаниум / зелена / портокал / сребрена ве Молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .1...

AHL мотоциклет на накладките на предните дискови устройства за Ducati Hypermotard SP Hyperstrada (821cc) 2013-2014 FA630

BGN 18.00 19.38

Искрени честитки до сите купувачиВе молиме споредете ја големината на сликата покажа со твоите користи делови , и да се обезбеди овие накладките на оваа големина одговара за вашиот мотор !Материјал : Метал & Месинг легури Објект Должина : 8.506 cm Објект Ширина : 5.06 cm Објект Дебелина : 0.8 cm Карактеристики : Висока Температура Отпорни Боја : Како на Сликата Покажа Позиција : Пред Безбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста Долго долговечност : На голема носивост и извонредна моќ за долго време во поинаква средина и услови на Стабилни перформанси : Напредни триење формули кои може да се обезбеди стабилни перформанси низ широк опсег на температурата на Удобност : Напредни материјали кои може да се намали бучавата и вибрациите, така што ќе можат да се чувствувате лесно и удобно за да прекинете Апликација : За Aprilia Caponard 1200 20132014 Tuono V4 R APRC ABS 2014 година За Benelli BN 600 Р 2014 Година За BMW R 1200 ГШ (K5 D) 20132014 R 1200 ГШ Авантура 2014 R 1200 RT 2014 Р Девет Т (K21 1170cc) 2014 година За ДА СУМ Spyder RT Brembo callpers 2013 Spyder RTS Brembo callpers 2013 Spyder RT Ltd Brembo callpers 2013 Spyder RT 2014 Spyder RTS 2014 Spyder ST Brembo callpers 20132014 Spyder STS Brembo callpers 20132014 Spyder ST Ltd Brembo callpers 20132014 Spyder РС Brembo callpers 20132014 Spyder RSS Brembo callpers 20132014 За Ducati Hypermotard (821cc) 20132014 Hypermotard СП (821cc) 20132014 Hyperstrada (821cc) 20132014 годинаКупувачот ЧитањеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот)...

7/8 22 мм съединител костур скоба w / кабела регулатор за Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda Custom

BGN 29.00 31.98

Тема : Состојба : Резервни Сосема Нов Материјал : Палка Алуминиум со црна заврши Бар Дијаметар : 7 / 8" (22 mm) Боја : Црна Количина : Едно парче Fitment : за Да се вклопи во поголемиот дел од Мотоцикли / велосипеди / посета / cruiser / сламен покрив со 7 / 8" (22 mm ) се справи со бар компатибилен возила се само за ваша референца , ве молиме проверете ја големината за сигурни .

Universa мотоциклет предната спирачна течност в резервоара на съединителя резервоар маслен Купа moto за Aprilia, Ducati, Honda Kawasaki Suzuki Yamaha Triumph

BGN 20.00 22.51

Добредојдовте во мојата продавница питаМоето бебе воведеВе Молиме Имајте Во Предвид : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас...

BIKINGBOY регулируеми дълги прави спирачни лостове съединител за APRILIA Dorsoduro 750 Factory ABS 2010-2014 ETV Caponord 1200 14 15

BGN 99.00 113.52

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior...

За BMW R1200S R1200ST R1200GS ADVENTURE GOLD SILVER НЕЙ STYLE MOTO вашия мотор мотоциклет регулируеми къси спирачни лоста на съединителя

BGN 53.00 58.54

ЗА BMW НОВ СТИЛ Прилагодливи краток Кочница Спојки Држела (две прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Состојба : Резервни Сосема Нов, со Висок Квалитет, Со користење на Логото : R1200 Материјал : CNC 6061 Палка Алуминиум Функција : 6 позиции на вредноста кратко (2 прст) Лесно да се инсталира без инструкции Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет...

Амортисьор вилица прах щуцери за Honda CR80R CB125TT XL125S CM200T TR200 XR200 CB250 CM250 Yamaha TT-R110 мотокрос, ендуро

BGN 9.00 10.40

Карактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани, Висок Квалитет 3 усни дизајн Лесно да се инсталира Спецификација : Боја : Црна Како Слики Материјал : висок квалитет на антиstiction материјал...

Универсален мотоциклет радиация 200 mm / 220 мм дискове, спирачна помпа, спирачни апарати за Yamaha Aerox BWS 100 Zuma RSZ Jog 50 RR Force

BGN 51.00 58.53

Висок Квалитет на 9 Бои Универзална Мотоцикл Додатоци Мали Зрачење CNC Алуминиумски Мотор 200mm / 220mm Дискови Сопирачки Пумпа за Кочница ДебеломерКарактеристики : 1...

За Suzuki GSF 250 Bandit GS500E GS500F Gs500 Gsx400 Импулсна CNC дълги и къси спирачни лоста на съединителя мотоциклет кратък лост

BGN 40.88

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Suzuki GSF600 РАЗБОЈНИК 19952004 За Suzuki GS500 19892008 За Suzuki GSF 600 S РАЗБОЈНИК 19962003 За Suzuki GS500 E 19941998 За Suzuki GS500 F 20042009 За Suzuki GSX400 Импулс 19951999 За Suzuki GSF 250 Разбојник Сите Години Карактеристики : Количина : Лост X 1 (Кочница&Спојки) 6 Прилагодливи Позиции Изработени Со Врвен Квалитет T6061T6 Алуминиум Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба Прецизност Машински Стожерот Понесе Гарантира Непречено Движење Наменета За O...

Дискове за съединител на волана за HONDA CRF 250R 250X 450F 450X CRF250R CRF250X CRF450F CRF450X мотоциклети дръжка костур

BGN 39.00 42.38

Мотоцикли Се Справи Со Костур Спојки РачкатаСостојба : Сосема Нов, Висок КвалитетМатеријал : Лост : CNC T6 6061 Алуминиум, Елоксирани Фиксна Стега : Алуминиум Легура, ПоцинкуванФункција : прилагодување на должината на рачката; наведнуваат 180 степени да се назадПоставување на возило : ЛевоБоја може да имаат 5% од различни слики прикажани онлајнБоја : Црвено+Сребро.Пакет се вклучуваат : 1 парчеБез инсталација настава Ако сакате кочница лост, ве молиме контактирајте со нас !!Fitment : ХОНДА CRF 250 R 20042009 ХОНДА CRF 250 X 20042013 ХОНДА CRF 450 F 20042008 ХОНДА CRF 450 X 20052014(Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Модел и Годината во оваа Fitment Пред цел)

Регулируема дълга права спирачни лостове за съединител за HONDA VFR 1200 X Crosstourer 11 12 13 14 15 16 CB 1300 F S 03 04 05 06 07 08 09

BGN 99.00 113.52

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior...

За BMW F650CS F650 (лого: F650CS) черното злато сребро НЕЙ STYLE MOTO вашия мотор мотоциклет регулируеми къси спирачни лоста на съединителя

BGN 53.00 58.86

ЗА BMW НОВ СТИЛ Прилагодливи краток Кочница Спојки Држела (две прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Состојба : Резервни Сосема Нов, со Висок Квалитет, Со користење на Логото : F650 CS Материјал : CNC 6061 Палка Алуминиум Функција : 6 позиции на вредноста кратко (2 прст) Лесно да се инсталира без инструкции Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет...

Накладките са органични за MOTO MORINI 1200 Sport 2008-2010 Scrambler1200 2008-2009 Corsaro 1200 2005-2010 задни OEM нов високо качество

BGN 22.00 30.22

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАСосема Нов Висок Квалитет На Органски (Kevlar) НакладкитеЕквивалентно на EBC # FA266Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F&R= Пред & ЗаднитеЕ вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови...

Части за мотоциклети задни дискови спирачни челюсти комплект Ляв с колодками за Yamaha UTV Rhino 700 2008 2009 2010 2011 2012 2013 нова

BGN 99.00 108.74

Детали за производот : Codition : 100% Сосема Нов во Боја : Како на Сликата Прикажани Позиција : Задниот дел, Лево, Производителот Дел Број : 5 B42580 W0000 ОЕМ Дел Број : 5 B42580 W0000 Сосема Нов Резервни Задната Лева Страна Кочница Caliper Сет, Доаѓа Со Sintered Метал накладките & Монтажа Заградата...

Безплатна доставка на ново записване за HONDA CRF 230 2007-2015 13 14 Dirt Bike Off Roads Мотокрос Състезания CNC Pivot Brake Clutch red

BGN 30.69

НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / пар НАС 0 / пар НАС 0 / set НАС 0 / парчеОпис На ПроизводотОвој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!Спецификација : Врвен квалитет T6065T6 ЦПУ Машински алуминиумскиБоја : Како На СликатаПакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката psa (1 пар)Лост : 3 прстиЛост да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Многу Непречено ДвижењеДиректна замена за акции се држела...