• Ново
7/8 22 мм съединител костур скоба w / кабела регулатор за Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda Custom

7/8 22 мм съединител костур скоба w / кабела регулатор за Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda Custom

BGN 29.00
BGN 31.98
-9 %
В магазина

Брой продукти

Тема : Состојба : Резервни Сосема Нов Материјал : Палка Алуминиум со црна заврши Бар Дијаметар : 7/8" (22 mm) Боја : Црна Количина : Едно парче Fitment : за Да се вклопи во поголемиот дел од Мотоцикли/ велосипеди / посета / cruiser / сламен покрив со 7/8" (22 mm ) се справи со бар компатибилен возила се само за ваша референца , ве молиме проверете ја големината за сигурни .

Подробности

търговска марка:
МАЙЖИ
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
Дължина На Продукта:
0inch
Широчина На Елемента:
0inch
Височина На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
0kg
Диаметъра На Продукта:
0inch

Те също купуват с този продукт

За Yamaha R6 2005- CNC къса регулируеми спирачни лоста на съединителя 10 цвята 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

BGN 30.00 37.14

Сосема нов и многу лесно за инсталација Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни соЗа Јамаха Бренд МОДЕЛ ГОДИНА Yamaha YZF R6 20052016Спецификација : Целосно 6 позиции со прилагодливи Држела Должина : 147mm / 5.8 инчи Висок квалитет 6061T6 алуминиум CNC finis Пакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката leve 1 Пар на Спојката и Кочница Лост Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно, без инсталирате инструкции вклучуваат.Answer : ___________________________ Note : Боја : Изберете лост боја од опции...

За KTM 990 Superduke 1290 Super Duke R GT 690 Duke RC8 R на CNC мотор сгъваема разширяващо спирачни лоста на съединителя и лоста 170 мм

BGN 59.18

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За KTM 990 Superduke 20052012 За KTM 1290 Супер Војводата R / GT 20142017 За KTM 690 Војводата 20082011 За KTM RC8 / R 20092016 Нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур...

CNC Pivot сгъваем лост спирачка съединител съединител за HONDA XR250 95-07 CRM250R 94-99 XR400 Мотокрос Ендуро Dirt Bike OFF Road

BGN 31.00 36.48

Спојката Кочница Рачката100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок КвалитетНивоата Се Направени Од Издржлив Алуминиум За Екстремни СилаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Директна замена за акции се држела...

AHL мотоциклет на накладките на предните дискови устройства за Ducati Hypermotard SP Hyperstrada (821cc) 2013-2014 FA630

BGN 18.00 19.38

Искрени честитки до сите купувачиВе молиме споредете ја големината на сликата покажа со твоите користи делови , и да се обезбеди овие накладките на оваа големина одговара за вашиот мотор !Материјал : Метал & Месинг легури Објект Должина : 8.506 cm Објект Ширина : 5.06 cm Објект Дебелина : 0.8 cm Карактеристики : Висока Температура Отпорни Боја : Како на Сликата Покажа Позиција : Пред Безбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста Долго долговечност : На голема носивост и извонредна моќ за долго време во поинаква средина и услови на Стабилни перформанси : Напредни триење формули кои може да се обезбеди стабилни перформанси низ широк опсег на температурата на Удобност : Напредни материјали кои може да се намали бучавата и вибрациите, така што ќе можат да се чувствувате лесно и удобно за да прекинете Апликација : За Aprilia Caponard 1200 20132014 Tuono V4 R APRC ABS 2014 година За Benelli BN 600 Р 2014 Година За BMW R 1200 ГШ (K5 D) 20132014 R 1200 ГШ Авантура 2014 R 1200 RT 2014 Р Девет Т (K21 1170cc) 2014 година За ДА СУМ Spyder RT Brembo callpers 2013 Spyder RTS Brembo callpers 2013 Spyder RT Ltd Brembo callpers 2013 Spyder RT 2014 Spyder RTS 2014 Spyder ST Brembo callpers 20132014 Spyder STS Brembo callpers 20132014 Spyder ST Ltd Brembo callpers 20132014 Spyder РС Brembo callpers 20132014 Spyder RSS Brembo callpers 20132014 За Ducati Hypermotard (821cc) 20132014 Hypermotard СП (821cc) 20132014 Hyperstrada (821cc) 20132014 годинаКупувачот ЧитањеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот)...

За KTM EXC 250 EXC-F XC-W XCF-W 2014-2018 CNC Pivot спирачни лоста на съединителя мотокрос 2015 2017 EXCF XCW XCFW

BGN 46.38

Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно...

Безплатна доставка на ново записване за HONDA CRF 230 2007-2015 13 14 Dirt Bike Off Roads Мотокрос Състезания CNC Pivot Brake Clutch red

BGN 30.69

НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / парче НАС 0 / пар НАС 0 / пар НАС 0 / set НАС 0 / парчеОпис На ПроизводотОвој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!Спецификација : Врвен квалитет T6065T6 ЦПУ Машински алуминиумскиБоја : Како На СликатаПакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката psa (1 пар)Лост : 3 прстиЛост да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќаАвтоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќатаУлтра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.Многу Непречено ДвижењеДиректна замена за акции се држела...

Универсален мотоциклет радиация 200 mm / 220 мм дискове, спирачна помпа, спирачни апарати за Yamaha Aerox BWS 100 Zuma RSZ Jog 50 RR Force

BGN 51.00 58.53

Висок Квалитет на 9 Бои Универзална Мотоцикл Додатоци Мали Зрачење CNC Алуминиумски Мотор 200mm / 220mm Дискови Сопирачки Пумпа за Кочница ДебеломерКарактеристики : 1...

BIKINGBOY регулируеми дълги прави спирачни лостове съединител за APRILIA Dorsoduro 750 Factory ABS 2010-2014 ETV Caponord 1200 14 15

BGN 99.00 113.52

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior...

За BMW R1200S R1200ST R1200GS ADVENTURE GOLD SILVER НЕЙ STYLE MOTO вашия мотор мотоциклет регулируеми къси спирачни лоста на съединителя

BGN 53.00 58.54

ЗА BMW НОВ СТИЛ Прилагодливи краток Кочница Спојки Држела (две прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Состојба : Резервни Сосема Нов, со Висок Квалитет, Со користење на Логото : R1200 Материјал : CNC 6061 Палка Алуминиум Функција : 6 позиции на вредноста кратко (2 прст) Лесно да се инсталира без инструкции Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет...

За Suzuki GSF 250 Bandit GS500E GS500F Gs500 Gsx400 Импулсна CNC дълги и къси спирачни лоста на съединителя мотоциклет кратък лост

BGN 40.88

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Suzuki GSF600 РАЗБОЈНИК 19952004 За Suzuki GS500 19892008 За Suzuki GSF 600 S РАЗБОЈНИК 19962003 За Suzuki GS500 E 19941998 За Suzuki GS500 F 20042009 За Suzuki GSX400 Импулс 19951999 За Suzuki GSF 250 Разбојник Сите Години Карактеристики : Количина : Лост X 1 (Кочница&Спојки) 6 Прилагодливи Позиции Изработени Со Врвен Квалитет T6061T6 Алуминиум Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба Прецизност Машински Стожерот Понесе Гарантира Непречено Движење Наменета За O...

Регулируема дълга права спирачни лостове за съединител за HONDA VFR 1200 X Crosstourer 11 12 13 14 15 16 CB 1300 F S 03 04 05 06 07 08 09

BGN 99.00 113.52

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior...

За Kawasaki NINJA 250R 2008-2012 / NINJA 300R 2013-2017 кратък спирачния лост на съединителя CNC 2009 2010 2011 2014 2015 BK/GN

BGN 38.91

Сосема нов и многу лесно за инсталација Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени! Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни со модели : За KawasakiNinja 250 R 20082012Нинџа 300 R 20132017Спецификација : Висок квалитет 6061T6 алуминиум CNC заврши Боја : Црна држела со зелена Adjustor (ако сте треба друга боја на adjustor, ве молиме оставете белешка во ред) Пакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката лост Целосно 6 позиции со прилагодливи Држела Должина : 147mm / 5.8 инчи, 1 Пар на Спојката и Кочница Држела Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно, без инсталирате инструкции се вклучени...

Дискове за съединител на волана за HONDA CRF 250R 250X 450F 450X CRF250R CRF250X CRF450F CRF450X мотоциклети дръжка костур

BGN 39.00 42.38

Мотоцикли Се Справи Со Костур Спојки РачкатаСостојба : Сосема Нов, Висок КвалитетМатеријал : Лост : CNC T6 6061 Алуминиум, Елоксирани Фиксна Стега : Алуминиум Легура, ПоцинкуванФункција : прилагодување на должината на рачката; наведнуваат 180 степени да се назадПоставување на возило : ЛевоБоја може да имаат 5% од различни слики прикажани онлајнБоја : Црвено+Сребро.Пакет се вклучуваат : 1 парчеБез инсталација настава Ако сакате кочница лост, ве молиме контактирајте со нас !!Fitment : ХОНДА CRF 250 R 20042009 ХОНДА CRF 250 X 20042013 ХОНДА CRF 450 F 20042008 ХОНДА CRF 450 X 20052014(Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Модел и Годината во оваа Fitment Пред цел)