• Ново
За Yamaha XS XS650 650 1977 - 1981 1980 1979 1978 мотоциклет с ЦПУ сгъваема и плъзгаща горещ висок клас Мото сцепление спирачни лостове

За Yamaha XS XS650 650 1977 - 1981 1980 1979 1978 мотоциклет с ЦПУ сгъваема и плъзгаща горещ висок клас Мото сцепление спирачни лостове

BGN 45.00
BGN 59.18
-24 %
В магазина

Брой продукти

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.
Fitment : За Јамаха XT600 1984-1989 За Јамаха XT600 E 1990-1999 За Јамаха XT600 Z Tenere 1984-1986 За Јамаха XT600 ZE Tenere 1987-1992 За Јамаха XJ650 1980-1985 За Јамаха XJ650 Турбо 1982-1985 За Јамаха XS650 1975-1976 За Јамаха XS650 1977-1981 година За Јамаха XS650 SE 1979-1981 За Јамаха XTZ660 Tenere 1991 Година За Јамаха XTZ660 Tenere 1992-1998 За Јамаха XT660 R 2004-2008 За Јамаха XT660 X Super Motard 2004-2008 За Јамаха XS750 (Сите Модели) 1977-1982 За Јамаха XTZ750 Супер Tenere 1989-1995 За Јамаха XV750 SE 1981-1983 За Јамаха XV750 SE Virago 1992-1996 За Јамаха XS850 1980-1986 За Јамаха XJ900 F 1985-1996 За Јамаха XV1000 Virago 1986-1989 За Јамаха XV1100 Virago 1989-1998 Нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур. ние брод тоа држела само како ни цртичка, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме тоа. (Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка, само да ги купите во согласност со цртичка) Чекор 2 : Прилагодувач Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал Ако немате порака која прилагодувач боја сакате,ние ќе го испрати случајно боја прилагодувач за вас. Виткање&Проширување Држела

Подробности

специални характеристики:
Сгъването И Разширяване На
Тегло На Продукта:
0.35kg
Широчина На Елемента:
3inch
Името На Модела:
XS650 XS 650
Вашия Мотор Правят:
Yamaha
Диаметъра На Продукта:
1inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
Година:
1977 - 1981 1980 1979 1978
Вид На Материала:
Алуминиева сплав с ЦПУ
Височина На Продукта:
2inch
Дължина На Продукта:
17inch
търговска марка:
ELFRhino
Тип Елемент 1:
Сгъваеми Прибиращи Лоста
Тип Елемент 2:
Регулируем лост с ЦПУ
Параграф 1,:
CNC машина за спирачни лостове Yamaha
Параграф 2:
ЦПУ за лоста на съединителя Yamaha
Вид На Стоката 3:
Лостове за мотоциклет с ЦПУ
Тип Елемент 4:
За Ливъридж На Yamaha Мото
Параграф 3:
Мото За Спирачни Лостове Yamaha
Позиция 4:
Мото На Лоста На Съединителя Yamaha
Параграф 5:
Сгъваеми Прибиращи Лоста
Тип Елемент 5:
Ливъридж

Те също купуват с този продукт

Накладките керамични за KAWASAKI ZX-1200 A1/A2/B1/B2 (ZX 12С) 2000-2003 предни OEM нов ZPMOTO високо качество

BGN 28.00 38.27

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисоко Квалитетни Керамички НакладкитеЕквивалентно на EBC # FA188Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

FX CNC MIX Color дълги регулируеми алуминиеви мотори спирачни лостове съединител за HYOSUNG GT250R 2006 - 2010 2009 2008 2007

BGN 51.98

Fitment:За HYOSUNG GT250 R 20062010За HYOSUNG GT650 R 20062009Опис:Материјал: АлуминиумСостојба : 100% НОВИТежат: За 400 GБоја: АД Слика ПокажуваДолго Должина: 17.7 CM (6.9 во)Прилагодлив : Целосно 6 Позиции Со ПрилагодливиПакет вклучуваат: пар Кочница Спојки РачкатаИнсталација: Не вклучуваат настава,Лесно да се КачиСлика Детали : 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

За KTM 990 Superduke 2005-2012 690 Duke 2008-2011 CNC мотор 3D дълги / къси спирачни лоста на съединителя Moto 2006 2007 2009 2010

BGN 31.00 42.02

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За KTM 990 Superduke 20052012 За KTM 1290 Супер Војводата R / GT 20142017 За KTM 690 Војводата 20082011 За KTM RC8 / R 20092016 Карактеристики : Количина : Лост X 1 (Кочница&Спојки) 6 Прилагодливи Позиции Изработени Со Врвен Квалитет T6061T6 Алуминиум Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба Прецизност Машински Стожерот Понесе Гарантира Непречено Движење Наменета За O...

За KTM 1290 Super Duke R GT 2014-2017 RC8 R 2009- CNC мотор 3D дълги / къси спирачни лоста на съединителя 2013 2010 2011 2012

BGN 31.00 42.02

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За KTM 990 Superduke 20052012 За KTM 1290 Супер Војводата R / GT 20142017 За KTM 690 Војводата 20082011 За KTM RC8 / R 20092016 Карактеристики : Количина : Лост X 1 (Кочница&Спојки) 6 Прилагодливи Позиции Изработени Со Врвен Квалитет T6061T6 Алуминиум Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба Прецизност Машински Стожерот Понесе Гарантира Непречено Движење Наменета За O...

Мотоциклет спирачни детайли на накладките за BMW F800GS F 800GS F800 GS F 800 GS (30 години GS) 2011 заден мотор на спирачния диск FA213

BGN 15.84

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука За било какви прашања, pls...

За HONDA VTR1000F FIRESTORM 1998-2005 VTR 1000F аксесоари за мотоциклети CNC къси спирачни лоста на съединителя

BGN 32.00 43.18

Опис : *Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет*Материјал : алуминиум CNCБоја : Црвена / Gold / Сино / Сива / Црна / Сребрена / Портокал / ЗеленБојата може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Количина : 1 ПарFitment : За ХОНДА VTR1000 / С ЛАВИНА 19982005( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Накладките керамични за SUZUKI GSX 1400 K1-K7 2001-2007 предни OEM нов ZPMOTO високо качество

BGN 28.00 38.11

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисоко Квалитетни Керамички НакладкитеЕквивалентно на EBC # FA188Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

7/8 черно двойно сгъване, съединител + спирачния лост, дръжка 110cc 125cc 150cc PIT PRO байк

BGN 18.00 20.78

Бренд Нови Свитлива Алуминиум Спојки Лост Кочница Лост Поставување Одговара 110cc 125cc 140cc ЈАМА ПРО ЈАМА Велосипед Трага Велосипед Dirt Bike Thumpstar Fitment : Stomp, Демонот X, WPB, Орион, M2 R, Среќа MX, Thumpstar, Истражувач, Braaap, за Атомска, Pitpro, Pitster Про,SDG,DHZ, ССР, Пирана ,Coolsterand ,Тао Тао многу повеќе ,Кинески бренд Bosuer ,KAYO ,Xmotor, Аполон и многу други кинески направени велосипеди...

3D дълги CNC регулируеми лоста за спирачките и съединителя мотоциклет с инкрустация от въглеродни влакна за Kawasaki VERSYS 1000 2015-2018

BGN 103.00 108.80

3 D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Kawasaki VERSYS 1000 20152018Овие мотоцикл држела се продаваат во парови, еден кочница лост и еден спојки лост 3 D дизајнирана шема со еден допир на ВИСТИНСКИ Карбонски Влакна пломба обезбеди еден допир на класа и го прави вашиот велосипед да се издвоите од толпата, Не само визуелно запрепастувачки, но практични и ефикасни...

Накладките керамични за SUZUKI GSF 1200 SSK1 / ZK1 2001 предни OEM нов ZPMOTO високо качество

BGN 28.00 38.14

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисоко Квалитетни Керамички НакладкитеЕквивалентно на EBC # FA188Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

Накладките керамични за KAWASAKI VN 1500 Mean Streak P1 / P2 2002-2004 предни OEM нов ZPMOTO високо качество

BGN 28.00 38.26

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАЕквивалентно на EBC # FA188Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

Универсален мотоциклет спирачната течност в резервоара на съединителя резервоар маслена течност чаша за honda cbr250r cbr300r CB300F cbr500r cbr 300r/250r

BGN 16.00 17.26

100% Сосема нов Боја : црвена / сино / зелено / црна / портокал / златниот / сребрена / титаниум Материјал : Алуминиум легура Прецизност Машински Стожерот Создаден за Да се Обезбеди Совршено се Вклопуваат Лесно се инсталира,prefessional инсталација препорачува Совршено се вклопуваат, без модификација е потребно

мотоциклет на спирачния лост и дръжка на Dirt Bike Pivot спирачни лостове за съединител за Kawasaki KX250F KX250 KX450F KLX450R KX250F SX 85

BGN 12.00 12.78

Опис На Производот : Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!

Безплатна доставка на нови накладки на задната YAMAHA YP 250 R X-Max (37P1) 2010-XP 250 R / V (X-Max) 2005-YP 250 D Majesty DX 1998-2003

BGN 28.00 30.29

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАЕквивалентно на EBC # FA275Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

3D дълги CNC регулируеми лоста за спирачките и съединителя мотоциклет с инкрустация от въглеродни влакна за Kawasaki ZZR/ZX1400 SE версия -2018

BGN 103.00 108.80

3 D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Kawasaki ZZR / ZX1400 SE Верзија 20162018Овие мотоцикл држела се продаваат во парови, еден кочница лост и еден спојки лост 3 D дизајнирана шема со еден допир на ВИСТИНСКИ Карбонски Влакна пломба обезбеди еден допир на класа и го прави вашиот велосипед да се издвоите од толпата, Не само визуелно запрепастувачки, но практични и ефикасни...

STARPAD за оф-роуд мотоциклети и аксесоари за 250 малки високите обърнати на предните амортисьори щуцер 33*43*10.5

BGN 16.00

3mm3×43mm×10.5Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Преден спирачен диск guard защитно покритие за HONDA CRF CRF250R 14-17 2014 2015 2017 CRF450R 13-16 13 14 15 16 байк

BGN 26.00 28.80

Сопирачките Дискови100% Сосема НовБоја : како на сликата.Материјал : Пластика .Овој диск е за ОЕМ 260 MM диск само.Погодни за : CRF 250 R 1417CRF 450 R 13161.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Аксесоари за мотоциклети CNC сгъваеми и прибиращи спирачни лостове за съединител за Suzuki GSXR1000 2001-2004 2002 2003

BGN 58.54

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

STARPAD за електрически превключвател дисковата спирачка нагоре единични кожни помпи lear предни и задни барабан диск модифицирани кожни фрикционни плоча

BGN 14.40

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...