• Ново
За Yamaha FZ1 FAZER GT 2006 - 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 мотоциклет с ЦПУ сгъваема и плъзгаща се гореща продажба на съединителя спирачни лостове

За Yamaha FZ1 FAZER GT 2006 - 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 мотоциклет с ЦПУ сгъваема и плъзгаща се гореща продажба на съединителя спирачни лостове

BGN 45.00
BGN 59.18
-24 %
В магазина

Брой продукти

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.
Fitment : За Јамаха FZ6 FAZER/S2 2004-2010 За Јамаха FZ6 R 2009-2015 За Јамаха FZ8 план за 2011-2015 За Јамаха FZ1 FAZER/GT 2006-2013 За Јамаха МТ-07/FZ-7 2014-2016 За Јамаха FZ-09/MT-09/за сексуално и репродуктивно (Не FJ-09) 2014-2015 За Јамаха XJ6 ДИВЕРЗИЈА ABS 2009-2015 За Јамаха Fazer 1000 2013 За Јамаха XSR 700 ABS 2016 година За Јамаха XSR 900 ABS 2016 година За Јамаха XV 950 Racer 2016 Година Нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур. ние брод тоа држела само како ни цртичка, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме тоа. (Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка, само да ги купите во согласност со цртичка) Чекор 2 : Прилагодувач Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал Ако немате порака која прилагодувач боја сакате,ние ќе го испрати случајно боја прилагодувач за вас. Виткање&Проширување Држела

Подробности

специални характеристики:
Сгъването И Разширяване На
Тегло На Продукта:
0.35kg
Широчина На Елемента:
3inch
Вашия Мотор Правят:
Yamaha
Диаметъра На Продукта:
1inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Името На Модела:
FZ1 FAZER GT
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
Вид На Материала:
Алуминиева сплав с ЦПУ
Височина На Продукта:
2inch
Година:
2006 - 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
Дължина На Продукта:
17inch
търговска марка:
ELFRhino
Тип Елемент 1:
Сгъваеми Прибиращи Лоста
Тип Елемент 2:
Регулируем лост с ЦПУ
Параграф 1,:
CNC машина за спирачни лостове Yamaha
Параграф 2:
ЦПУ за лоста на съединителя Yamaha
Вид На Стоката 3:
Лостове за мотоциклет с ЦПУ
Тип Елемент 4:
За Ливъридж На Yamaha Мото
Параграф 3:
Мото За Спирачни Лостове Yamaha
Позиция 4:
Мото На Лоста На Съединителя Yamaha
Параграф 5:
Сгъваеми Прибиращи Лоста
Тип Елемент 5:
Ливъридж

Те също купуват с този продукт

Аксесоари за мотоциклети регулируема спирачния лост на съединителя Спорт мото байк модификация лост за YAMAHA fazer600 fz6s / fz6n 1998-2003

BGN 52.78

Пред да го одржи редот ве молиме оставете порака на вашиот мотор модел и годината , ние ќе ви испратиме правото на вашиот мотор кочница спојки држела.ви благодариме !Функција : По пазарот сјај 100% НовиБои : СинаОбјектот е лесно да се Инсталира без настава,Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате советМатеријал : алуминиум CNCКоличина : еден сетFitment : Кочница спојки држела одговара за Kawasaki NINJA, ве молиме да ни кажете модел и годинатаПакет се вклучени : еден сет на мотоцикл кочница држелаFR25 / Y25 За YAMAHA YZF R25 20152017 YZF Р3 20152017FR25 / Y25 За ЈАМАХА МТ25 / MT03 20152017F16 / S248 За ЈАМАХА МТ25 / MT03 20052006R15 / Y688 За YAMAHA YZF R1 / R1 M 20152016 и така натамуAnswer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо,Ако сте во потрага за големопродажните цени,Ве молиме контактирајте со нас за да се добие најниска можна цена.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ни петѕвезда повратни информации.Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака за нас...

Керамични накладки за YAMAHA FZ 400 1996 предни OEM нов ZPMOTO високо качество

BGN 28.00 38.35

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисоко Квалитетни Керамички НакладкитеКомпатибилност : APRILIA BIMOTA BENELLI BMW CAGIVA DUCATI ГЕНЕРИЧКИ HUSQVARNA KTM MAGNI МОТОGUZZI MV SUZUKI ПОБЕДА ЈАМАХАЕквивалентно на EBC # FA244Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

Накладките керамични за KAWASAKI ZX-1200 A1/A2/B1/B2 (ZX 12С) 2000-2003 предни OEM нов ZPMOTO високо качество

BGN 28.00 38.27

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисоко Квалитетни Керамички НакладкитеЕквивалентно на EBC # FA188Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

Накладките керамични за KAWASAKI VN 1500 Mean Streak P1 / P2 2002-2004 предни OEM нов ZPMOTO високо качество

BGN 28.00 38.26

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАЕквивалентно на EBC # FA188Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

След продажбено обслужване безплатна доставка аксесоари за мотоциклети спирачни дискове за съединител за Kawasaki мотоциклет Ninja 636 ZX ZX6R ZX6RR 2005 2006 C

BGN 31.00 33.09

Висок Квалитет на Алуминиум Hanlebar Држела Лесна инсталација! Кочница лост инсталира со користење на вашите постоечки стожерот, на месинг sleave едноставно слајдови надвор...

Нови накладки за предните SUZUKI GSX-R 750 (GR77B/E776) 1988-1991 GSX 1100 F (GV72C/E671) 1993-мотор на спирачната органичен OEM

BGN 24.00 33.09

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАКомпатибилност : SUZUKI ЈАМАХА MZ / MUZЕквивалентно на EBC # FA145Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

Накладките керамични за SUZUKI VZ 1600 K4 Marauder 2004 предни OEM нов ZPMOTO високо качество

BGN 28.00 38.10

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисоко Квалитетни Керамички НакладкитеЕквивалентно на EBC # FA188Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

STARPAD за оф-роуд мотоциклети и аксесоари за 250 малки високите обърнати на предните амортисьори щуцер 33*43*10.5

BGN 16.00

3mm3×43mm×10.5Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

2 4 6 двойки велосипедни дискови накладки за SHIMANO M375 M395 M486 M485 M475 M416 M446 M515 M445 M525 дисковата спирачка

BGN 6.00 6.56

Велосипедот Диск Кочница влошки за SHIMANO M375 M395 M486 M485 M475 M416 M446 M515 M445 M525 Диск Сопирачки1 Пар = 2 ПАРЧИЊА Влошки + 1 PCS Пролет2 Пара = 4 PCS Влошки + 2 ПАРЧИЊА Извори4 Парови = 8 PCS Влошки + 4 PCS Извори6 Парови = 12 PCS Влошки + 6 PCS Пролет sТаа е направена од на Мотоцикл и АТВ фабрика, толку е подобар квалитетГолемина : 30.5 мм*35nn*4mmНие испорака на стоката од страна на стандарден начин, така што сите стоката може да биде песна онлајн...

2 бр. мотор преден дисков спирачка на Ротора скутер предни задни дискови спирачки Ротор за ХОНДА CB400 1994 1995 1996 1997 1998

BGN 158.00 176.00

Бренд : 100% нов Количина : 2 BUC(Лево+Десно) Боја : Ист како на сликата Материјал : Алуминиум легура внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстен Инсталација позиција како што е прикажано во слика Fitment ХОНДА CB400 1994 1995 1996 1997 1998 Материјал : Алуминиум легура внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстен пакет вклучува : 2 парчиња на мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот Забелешка : Ако сакате други бои, ве молиме да дадете некоја порака кога ќе се направи ред ве Молиме Имајте во предвид дека Striper боја ќе бидат различни како слика, ние ќе ви испрати како акции на располагање.Слика Покаже :

Накладките керамични за SUZUKI GSF 1200 SSK1 / ZK1 2001 предни OEM нов ZPMOTO високо качество

BGN 28.00 38.14

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисоко Квалитетни Керамички НакладкитеЕквивалентно на EBC # FA188Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

Агломерирани медни части за мотоциклети FA244 предните спирачни накладки за NORTON Commando Sport (961cc) 10-11

BGN 28.00 39.20

Висока класа на квалитет и многу трајни Добра Работна Спецификации1.Бакарни легури sinter диск кочница влошки2.Кочница диск влошки произведени од ОЕМ3.НЕМА Загадување добар квалитет диск кочница влошки Карактеристики : Висока Температура ОтпорниБезбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедностаДолго долговечност : На голема носивост и извонредна моќ за долго време во различни средина и условиСтабилни перформанси : Напредни триење формули кои може да се обезбеди стабилни перформанси низ широк спектар температураУдобноста : Напредни материјали кои може да се намали бучавата и вибрациите, така што ќе можат да се чувствувате лесно и удобно за да прекинете Апликација : Купувачот ЧитањеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот)...

Накладките керамични за KAWASAKI ZX-750 P1-P7 (ZX7-R) 1996-2003 предни OEM нов ZPMOTO високо качество

BGN 28.00 38.35

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисоко Квалитетни Керамички НакладкитеЕквивалентно на EBC # FA188Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

Титуляр лост за съединител за Honda CBR125 JC34 JC39 JC50 2004- R4 R5 RS5 RS6 RW 5/6//7/8/9 A/B/C

BGN 35.00 38.38

Состојба : Нова Дел Тип : Спојки Рачката Во Боја : Црна Материјал : Фрлија Алуминиумски Референтен број OEM : 53172 KPP860 / 53172KPP860 Се вклопи во 7 / 8" Handlebar 22mmПакет Се Вклучени : 1 x Спојки Рачката на НосителотFitment : За Хонда CBR125 R JC34, JC39, JC50 20042016За Хонда CBR125R4За Хонда CBR125R5За Хонда CBR125RS5За Хонда CBR125RS6За Хонда CBR125RW5За Хонда CBR125RW6За Хонда CBR125RW7За Хонда CBR125RW8За Хонда CBR125RW9За Хонда CBR125RWAЗа Хонда CBR125RWBЗа Хонда CBR125RWCИзвестување1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.3...

Мотоциклет регулируеми, сгъваеми прибиращи спирачни лостове за съединител за Yamaha V-MAX VMAX 1700 2009- 2010 2011 2012 2013 2014 2015

BGN 51.20

Опис : *Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет* Материјал : алуминиум CNCБоја : Црвена / Gold / Сино / Сива / Црна / Сребрена / Fitment : За Јамаха VMAX VMAX( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )Фотографиите се за повикување само...

Безплатна доставка на нови органични накладки за предните BENELLI 750 Sei 1975-мотоциклети, спиране, OEM ZPMOTO

BGN 22.00 29.94

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАКомпатибилност : BENELLI BIMOTA BMW DUCATI ИНДИСКИОТ LAVERDA HOREX МОТОGUZZI MZ ТРИУМФ ORTONЕквивалентно на EBC # FA18Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

Накладките керамични за KAWASAKI 400 E3 ZRX (ZR 400 E3) 1996 задни OEM нов ZPMOTO високо качество

BGN 28.00 38.37

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисоко Квалитетни Керамички НакладкитеКомпатибилност : KAWASAKIЕквивалентно на EBC # FA192Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

2017 мотоциклет Quad Dirt Bike Pit задни задействани спирачки централен цилиндър с източник на ATV

BGN 14.00 16.64

Универзална вклопат за повеќето кал велосипеди Спецификација : Материјал : Алуминиум Боја : Злато Пластични црева должина : 26cm Монтажа Страната Центар до Центар Растојание е 45mm Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

7/8 черно двойно сгъване, съединител + спирачния лост, дръжка 110cc 125cc 150cc PIT PRO байк

BGN 18.00 20.78

Бренд Нови Свитлива Алуминиум Спојки Лост Кочница Лост Поставување Одговара 110cc 125cc 140cc ЈАМА ПРО ЈАМА Велосипед Трага Велосипед Dirt Bike Thumpstar Fitment : Stomp, Демонот X, WPB, Орион, M2 R, Среќа MX, Thumpstar, Истражувач, Braaap, за Атомска, Pitpro, Pitster Про,SDG,DHZ, ССР, Пирана ,Coolsterand ,Тао Тао многу повеќе ,Кинески бренд Bosuer ,KAYO ,Xmotor, Аполон и многу други кинески направени велосипеди...

7/8 22 мм мотоциклет proguard система спирачни лостове съединител за защита на Kawasaki, Yamaha, R3 R25 YZF R1 YZF R6 R10 T-MAX500 TMAX530

BGN 38.70

погодни за : 22 мм дијаметарПакет се вклучени : Еден пар на Кочница Спојки Држела Заштита на СтражаAnswer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.Одговара : за Aprilia, за BMW, за Buell, за Ducati, за Харли Дејвидсон, за Хонда, Индиски, за Kawasaki, за KTM, за Suzuki, за Триумф и за Јамаха Одговара за сите мотоцикли Производ Фото :