• Ново
За Yamaha TRX850 TRX 850 1996 - 1999 1998 1997 мотоциклет с ЦПУ сгъваема и плъзгаща се гореща продажба на Мото регулируеми спирачни лоста на съединителя

За Yamaha TRX850 TRX 850 1996 - 1999 1998 1997 мотоциклет с ЦПУ сгъваема и плъзгаща се гореща продажба на Мото регулируеми спирачни лоста на съединителя

BGN 45.00
BGN 59.18
-24 %
В магазина

Брой продукти

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.
Fitment : За Јамаха FZR600 Р 1994-1995 За Јамаха TRX850 1996-1999 година За Yamaha YZF R6 1999-2004 За Yamaha YZF R1 2002-2003 Година За Јамаха FZ1 FAZER 2001-2005 За Јамаха R6 S САД ВЕРЗИЈА 2006-2009 За Јамаха FZS1000 FAZER 2001-2005 За Јамаха R6 S КАНАДА ВЕРЗИЈА 2007-2009 За Јамаха RD350 N 1985-1988 За Јамаха FZR400 RR 1992-1996 За Јамаха RD500 LC Сите Години За Јамаха YZF600 R Гром мачка 1999-2007 Нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур. ние брод тоа држела само како ни цртичка, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме тоа. (Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка, само да ги купите во согласност со цртичка) Чекор 2 : Прилагодувач Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал Ако немате порака која прилагодувач боја сакате,ние ќе го испрати случајно боја прилагодувач за вас. Виткање&Проширување Држела

Подробности

специални характеристики:
Сгъването И Разширяване На
Тегло На Продукта:
0.35kg
Широчина На Елемента:
3inch
Името На Модела:
TRX850 TRX 850
Вашия Мотор Правят:
Yamaha
Диаметъра На Продукта:
1inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Година:
1996 - 1999 1998 1997
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
Вид На Материала:
Алуминиева сплав с ЦПУ
Височина На Продукта:
2inch
Дължина На Продукта:
17inch
търговска марка:
ELFRhino
Тип Елемент 1:
Сгъваеми Прибиращи Лоста
Тип Елемент 2:
Регулируем лост с ЦПУ
Параграф 1,:
CNC машина за спирачни лостове Yamaha
Параграф 2:
ЦПУ за лоста на съединителя Yamaha
Вид На Стоката 3:
Лостове за мотоциклет с ЦПУ
Тип Елемент 4:
За Ливъридж На Yamaha Мото
Параграф 3:
Мото За Спирачни Лостове Yamaha
Позиция 4:
Мото На Лоста На Съединителя Yamaha
Параграф 5:
Сгъваеми Прибиращи Лоста
Тип Елемент 5:
Ливъридж

Те също купуват с този продукт

STARPAD за оф-роуд мотоциклети и аксесоари за 250 малки високите обърнати на предните амортисьори щуцер 33*43*10.5

BGN 16.00

3mm3×43mm×10.5Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Мотоциклет спирачни детайли на накладките за BMW F800GS F 800GS F800 GS F 800 GS (30 години GS) 2011 заден мотор на спирачния диск FA213

BGN 15.84

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука За било какви прашања, pls...

Мотоциклет регулируеми, сгъваеми прибиращи спирачни лостове за съединител за Yamaha V-MAX VMAX 1700 2009- 2010 2011 2012 2013 2014 2015

BGN 51.20

Опис : *Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет* Материјал : алуминиум CNCБоја : Црвена / Gold / Сино / Сива / Црна / Сребрена / Fitment : За Јамаха VMAX VMAX( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )Фотографиите се за повикување само...

Керамични накладки за YAMAHA FZ 400 1996 предни OEM нов ZPMOTO високо качество

BGN 28.00 38.35

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисоко Квалитетни Керамички НакладкитеКомпатибилност : APRILIA BIMOTA BENELLI BMW CAGIVA DUCATI ГЕНЕРИЧКИ HUSQVARNA KTM MAGNI МОТОGUZZI MV SUZUKI ПОБЕДА ЈАМАХАЕквивалентно на EBC # FA244Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

STARPAD за електрически превключвател дисковата спирачка нагоре единични кожни помпи lear предни и задни барабан диск модифицирани кожни фрикционни плоча

BGN 14.40

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

3D дълги CNC регулируеми лоста за спирачките и съединителя мотоциклет с инкрустация от въглеродни влакна за Kawasaki VERSYS 1000 2015-2018

BGN 103.00 108.80

3 D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Kawasaki VERSYS 1000 20152018Овие мотоцикл држела се продаваат во парови, еден кочница лост и еден спојки лост 3 D дизајнирана шема со еден допир на ВИСТИНСКИ Карбонски Влакна пломба обезбеди еден допир на класа и го прави вашиот велосипед да се издвоите од толпата, Не само визуелно запрепастувачки, но практични и ефикасни...

FX CNC MIX Color дълги регулируеми алуминиеви мотори спирачни лостове съединител за HYOSUNG GT250R 2006 - 2010 2009 2008 2007

BGN 51.98

Fitment:За HYOSUNG GT250 R 20062010За HYOSUNG GT650 R 20062009Опис:Материјал: АлуминиумСостојба : 100% НОВИТежат: За 400 GБоја: АД Слика ПокажуваДолго Должина: 17.7 CM (6.9 во)Прилагодлив : Целосно 6 Позиции Со ПрилагодливиПакет вклучуваат: пар Кочница Спојки РачкатаИнсталација: Не вклучуваат настава,Лесно да се КачиСлика Детали : 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Накладките керамични за SUZUKI VZ 1600 K4 Marauder 2004 предни OEM нов ZPMOTO високо качество

BGN 28.00 38.10

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисоко Квалитетни Керамички НакладкитеЕквивалентно на EBC # FA188Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

Накладките керамични за KAWASAKI VN 1500 Mean Streak P1 / P2 2002-2004 предни OEM нов ZPMOTO високо качество

BGN 28.00 38.26

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАЕквивалентно на EBC # FA188Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

За ATK 125/250/260 (2-тактов ендуро) 2003 450 MX 450MX 450 XC 450XC Ендуро 450 Enduro450 2007 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад

BGN 12.00 13.60

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : ЈАМАХА TT 600 R (5 CH1 / 5 CH2 / 5 CH3) 19972002 FR TT 600 РЕ (5 CH5) 2004 FR TT 600 E (4 LW3 / 4 LW4 / 4 GV4 / 4 GV5) 19942001 FR TT 600 К Од 4 GV 003404 19951996 FR XT 660 Z Tenere 20082015 FR XT 660 ZA Tenere (ABS) план за 20112015 FRКЗМ 404 E 20032004 FR 404 ДС 20032004 FR 404 ДС Supermoto 0304 / 0708 FR 404 ДС Трага 20072008 FR CMX 450 (MX) 2008 FR 644 ДС Supermoto 2004 FR 644 DS 2004 FR FT 650 2008 FR FT 710 S Рамен Tracker 2008 FRVERTEMATI Сите модели 19992004 FR 495 19992002 FR C 450 / 500 / 570 MX 20032004 FR E 450 / 501 / 570 Enduro 20032004 FRATK Сите модели 19972003 FR 125 (2 удар enduro) 2003 FR 250 / 260 (2 удар enduro) 2003 FR 450 MX 2007 FR 450 XC 2007 FR Enduro 450 2007 FR 500 Enduro 2003 FR 605 Enduro 2003 FR 700 (2 T) Intimidator 2004 FR 620 (2 T) Intimidator 2004 FR 500 (2 T) 2004 FR 370 (2 T) 2004 FR 250 (2 T) 2004 FRГАСГАС Enduros 125 / 250 2000 FRHUSABERG Сите модели 19952012 FRMAICO / МЅВЕЗДА Диск модели 19971999 FRТМ MX Модели 85 / 100 20022004 FRVOR MX 450 / 530 2004 FR EN / ENE 450 / 530 2004 FRGFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

CNC предни и задни спирачни резервоар капак на течности капакът е подходящ за CR125 CR250R CRF150R CRF250R CRF250X CRF450R CRF450X мотоциклет MX

BGN 20.00 22.38

CNC Од & Задна Кочница Количество Течност Маска100% Сосема НовМатеријал : CNC 6061T6 ЛегураБоја : како на сликатаНАПРАВЕНИ ОД ПАЛКА АЛУМИНИУМЛЕСНО ДА СЕ ПОПРАВИЕЛОКСИРАНИ ЦРВЕНА БОЈАСЕ ПРОДАВААТ СО ЛОГОТО КАКО СЛИКИОдговара : CRF150 R 0716CR125 R / 250 R 0207CRF250 R / 250 X 0416CRF450 R 0216CRF450 X 05161.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Агломерирани медни части за мотоциклети FA244 предните спирачни накладки за NORTON Commando Sport (961cc) 10-11

BGN 28.00 39.20

Висока класа на квалитет и многу трајни Добра Работна Спецификации1.Бакарни легури sinter диск кочница влошки2.Кочница диск влошки произведени од ОЕМ3.НЕМА Загадување добар квалитет диск кочница влошки Карактеристики : Висока Температура ОтпорниБезбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедностаДолго долговечност : На голема носивост и извонредна моќ за долго време во различни средина и условиСтабилни перформанси : Напредни триење формули кои може да се обезбеди стабилни перформанси низ широк спектар температураУдобноста : Напредни материјали кои може да се намали бучавата и вибрациите, така што ќе можат да се чувствувате лесно и удобно за да прекинете Апликација : Купувачот ЧитањеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот)...

7/8 за KTM Duke 200 RC200 RC125 2014-2015 CNC мотор централен цилиндър, резервоара на спирачния лост за съединител хидравличен спирачен лост

BGN 91.97

Fitment:се Вклопуваат 125 CC 300 CC Мотоцикли со помош на Хидраулична Сопирачка РачкатаЗа KTM 200 Војводата RC200 RC125 2014 2015 годинаФункција:Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : АлуминиумОбјектот тежина : 1.1 KGДолжина: 17.7 CM (6.9 во)Клипот Понесе Големина : 14mmBanjo црево големина : 10ммОгледало Конектор Големина : 8mmМасло : Употреба со течност врз основа гликол хемија ТОЧКА 3 ,DOT4 или ТОЧКА 5Инсталација : Многу лесно да се качи ,Не вклучуваат наставаПовеќе Информациите Кои : Универзален Стандард 7 / 8" (22mm) Предна Кочница Господар Цилиндар & Кабелски Спојки Костур со Прилагодливи Држела и Течност во Резервоарот Целосен КомплетПакетот вклучува : 1 Пар Предна Кочница Господар Цилиндар & Кабелски Спојки1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Нови накладки за предните SUZUKI GSX-R 750 (GR77B/E776) 1988-1991 GSX 1100 F (GV72C/E671) 1993-мотор на спирачната органичен OEM

BGN 24.00 33.09

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАКомпатибилност : SUZUKI ЈАМАХА MZ / MUZЕквивалентно на EBC # FA145Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

Преден спирачен диск guard защитно покритие за HONDA CRF CRF250R 14-17 2014 2015 2017 CRF450R 13-16 13 14 15 16 байк

BGN 26.00 28.80

Сопирачките Дискови100% Сосема НовБоја : како на сликата.Материјал : Пластика .Овој диск е за ОЕМ 260 MM диск само.Погодни за : CRF 250 R 1417CRF 450 R 13161.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

За HONDA CBR600RR 2003 2004 2005 2006 аксесоари за мотоциклети CNC алуминий-къси спирачни лоста на съединителя логото на CBR600RR

BGN 31.00 41.58

Опис : *Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет*Материјал : алуминиум CNCБоја : Црвена / Gold / Сино / Сива / Црна / Сребрена / Портокал / ЗеленБојата може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Количина : 1 ПарFitment : За ХОНДА CBR 600 RR 20032006( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )