• Ново
Резервни части Plain Premium Black Cross-Drilled brake disc for racing CP8521 6 бутални спирачни челюсти fit Highlande Front

Резервни части Plain Premium Black Cross-Drilled brake disc for racing CP8521 6 бутални спирачни челюсти fit Highlande Front

BGN 507.00
BGN 507.20
-0 %
В магазина

Брой продукти


Замена на Делови Обичен Премиум Црна Крст-Drilled диск кочница за трки CP8521 6 клипот Кочница Caliper одговара Пред Highlande
W дупка Кочница Комплет вклучува :
Еден Пар Caliper / Еден Пар Диск / Еден Сет накладките(4 парчиња)/ Еден Пар Централна Плоча / Еден Пар Заградата / Еден Пар Сопирање Линија
Техничка Спецификација :
Клипот Големина
Dia38.1mm
Dia41.3мм
Клипот Област
49.56 cm 2
Диск Големина
365*29mm
Подлога Информации
Подлога Семејството=CP3215 D50
Подлога Област=57.4 cm 2
Подлога Длабочина=50.3 mm
Подлога Дебелина=16.8 mm
Карактеристики :
Радијална планината, 152mm ctrs.
За да одговараат на 345*34mm железо диск
Фрлија алуминиум легура тело
Алуминиум легура пистонс со нечистотија печати опремени
Напредни Црвена или Црна anticorrosion боја заврши
Примена :
Погоден за 19/20 инчен rim
Добредојдовте на вашето барање, ве молиме контактирајте со нас преку Али онлајн алатка.

Подробности

Цвят:
спирачен диск, спирачна комплект
Производствен Номер Детайли:
ap racing CP8521
търговска марка:
Глупак.
Тегло На Продукта:
approx34kg
специални характеристики:
Спирачка
Преносимото Номер Детайли:
ap racing CP8521
Вид На Материала:
AL
Друг Номер:
ap racing CP8521
Държава / регион на производството на автомобили:
CN

Те също купуват с този продукт

ZUCZUG 4шт универсален автомобил auto дисков спирачните челюсти капачки отпред и отзад RD 24см + 28см

BGN 27.00 33.58

ЗАБЕЛЕШКА: СИТЕ Braker Caliper Покрие со логото ,воопшто не Празно производ.Направени од високо температура отпорни ABS (индустриски синтетички пластика) материјал и не влијаат на сопирачката, ќе биде добра декорација и заштитник за сопирање!Помогне да се намали кочница прашина startup на caliper, побезбедноУпотреба : само да се користи висока температура отпорни AB лепак за да го поправам на дебеломер и тогаш тоа е направено...

Предни сензор за скорост на колелата ABS преден датчик за ABS за Porsche Cayenne Macan Panamera 911 Cayman

BGN 62.56

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

CNSPEED универсален нов състезателен хидравличен отклонение на ръчната спирачка- - - сребро, червено синьо, лилаво, черно златен алуминиев ръчната спирачка YC100553

BGN 17.81

CNSPEED НОВИ ХИДРАУЛИЧНИ ЛЕБДАТ РАЧНАТА СОПИРАЧКАСРЕБРЕНА,ЦРВЕНА,СИНА,ВИОЛЕТОВА,ЦРНА,ЗЛАТО ИМА НА ЗАЛИХА* Состојба : Нова* Точка Име : Трки Рачната Сопирачка Рачната Сопирачка* Боја : СРЕБРЕНА,ЦРВЕНА,СИНА,ВИОЛЕТОВА,ЦРНА,ЗЛАТНА* Автомобил Направи : Универзална* Surfack : AnodizeКарактеристики : * Направен од висок квалитет на машински алуминиумски* Им овозможува на задните гуми да биде целосно ќе се заклучува и ќе го прави возило слајд sideway* Директна замена за акции Eкочница рачка* Лост е дизајниран за вградување во или вертикална или хоризонтална положба за кориснички лесен пристап во пловејќи* Зајакнување дизајн* Сунѓерот се справи со завиткани дизајн, удобно, издржлив и не се лизга* Прилагодлива предоптоварување и pin локации; овозможува на различни обичај висина и чувство за повеќето лични апликации* Ratchet механизам за usages на нормален рака сопирачки* Оваа хидраулични рачната сопирачка за полнење е на високо квалитетни резервни рачната сопирачка која е од суштинско значење за било лебдат или рели возило...

CNSPEED нов универсален автомобил стайлинг хидравлична ръчна спирачка състезанието самурайски меч ръчната спирачка дрифт автомобил ръчната спирачка паркинг ръчни с

BGN 61.14

CNSPEED Универзален Автомобил Стил Хидраулични рачната сопирачка Трки Самурајски Меч рачната сопирачка Лебдат Авто рачна кочница за Паркирање Handbrakes​Што се купување на 100% Сосема Нов на : Самурај Sword Hydraulic рачната Сопирачка за полнење е рачната сопирачка која е од суштинско значење за било лебдат или рели возило...

10pcsNew спирачни магистрала предупреждение пин износване на накладките за BMW E60 E63 E64 OEM34356764299 34 34356768596 34356759918 34356776422

BGN 54.56

Имајте на ум дека секоја земја има различни тарифни прагот, па вие треба да знаете вашата земја даночната политика / купувачот ќе ги сноси овие трошоци1 осигурете се дека вашата оригинална дел број е иста како и на ОЕМ број поврзани со нашиот производ / Потврдете го вашиот производ ОЕМ2 Овој производ се продава по 12 месеци гаранција / заменливиПроизвод ОЕМ Универзална ОЕМ 34356764299 34 34356768596 34356759918 34356776422За BMW 5 Серијата Седан (E60) 2003 / 072010 / 03За BMW 6 Серија Купе (E63) 2004 / 01За BMW 6 Серија Кабриолет (E64) 2004 / 04Било прашање Контактирајте не може да Ali Express Сакате да се емејл мене да испрати пораки Поради проблеми во различни временски зони, вие не може да одговори веднаш разбирање во однос на тарифите, секоја земја има различни тарифни прагот, па вие треба да знаете вашата национална даночната политика и купувачот ќе ги сноси трошоците кои ќе се пријават...

Leosport-2 бр. / лот спирачните челюсти покриване на декорации Капак за 14-19 инча колела, ABS пластмаса, без лого

BGN 5.68

(предмети без ЛОГО, ако сакате да купите имаат логото предмети ве молиме да ни кажете) Направени од висока температура отпорни ABS (индустриски синтетички пластика) материјал и не влијаат на сопирачката, ќе биде добра декорација и заштитник за сопирање! Помогне да се намали кочница прашина startup на caliper, побезбедно Користење : само да се користи висока температура отпорни AB лепак за да го поправам на дебеломер и тогаш тоа е направено...

5K1959565 Нов регулатор на страничните огледала, дръжката регулиране на ключ за Volkswagen VW Jetta, golf 5 6 tiguan caddy passat b6 cc 5ND959565B

BGN 6.00 6.85

Состојба : Висок Квалитет, БрендновиПакет содржи : 1 X компјутериТерминали : 6 пинаOE Број : 5 ND959565 B , 5 ND 959 565 B , 5 ND 959 565 Б5 K1959565 ,5 K1 959 565Fitment : 20062011 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA MK520052012 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK5 MK620062012 "ФОЛКСВАГЕН" GTI MK5 MK620062009 "ФОЛКСВАГЕН" ЗАЈАКОТ20062010 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT B6 (3 C)20062009 "ФОЛКСВАГЕН" ЗАЈАКОТ20092012 "ФОЛКСВАГЕН" TIGUAN2008 "ФОЛКСВАГЕН" R32Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Алиекспрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.Водич за справување со проблемите како што следува : 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на вебсајтот.2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно

Сензор, износване на накладките на предната ос на автомобила за BMW 5Series E60 E61 6Series E63 34356764298 автомобилни аксесоари

BGN 5.00 5.26

Предна Кочница Подлога Носат Сензор за BMW 5 Серијата E60 E61 6 Серија E63 E64 34356764298Предна Оска Кочница Подлога Носат Сензор за BMW 5 Серијата E60 E61 6 Серија E63 34356764298===========Спецификации : Инсталација локација : предна оскаИме на производ : кочница подлога носат сензорПроизвод Модел : 34356764298 34356789492 34356759917 34356768595 34356776421Применливи модели : за BMW 5 Серијата E60 E61, 6 Серија E63 E64Тежина : 40gГолемина : 670 х 30 x 15mm / 26.4 х 1.18 x 0.59"Боја : Црна (боја може да се разликуваат поради различните пакети)1 x Кочница Подлога Носат Сензор1...

Лявото странично огледало Adjut дръжка на ключа 1J1959565F,1J1 959 565F за Volkswagen VW Bora, Jetta Golf MK4 New Beetle, Passat B5

BGN 6.00 6.34

Известување! 1 Една година Гаранција 2 Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк...

Бутон за включване стеклоподъемника врати SKODA Octavia MK2 Yeti 1Z0 962 125A 1Z0 959 858B 1Z0 959 855 856 1Z0 959 856

BGN 25.00 27.52

Известување! 1 Една година Гаранција 2 Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк...

4B0959565A Нова кола дръжка за регулиране на страничните огледала премина без памет за audi A6 4B, C5 97-04 4B0 959 565A

BGN 6.00 6.53

Состојба : Висок Квалитет, БрендновиПакет содржи : 1 X компјутериКрај : 10 иглиOE Numbe r : 4 B0959565 A 4 B0 959 565 НАFitment : За АУДИ : A6 4 B БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1997 2004 година

Дръжката на ключа адъютанта ляво странично огледало за Skoda Octavia Combi 1U2 1U5 1998-2010 1U1 959 565L 1U1 959 565 L, 1U1959565L

BGN 6.00 6.98

Состојба : Висок Квалитет, БрендновиПакет содржи : 1 X компјутериOE Број : 1 U1 959 565 LFitment : За "Шкода" Octavia 1 U2 19992010За "Шкода" Octavia Combi 1 U5 19982010

СЕНЗОР ЗА СКОРОСТТА НА КОЛЕЛАТА ABS ЗА LAND ROVER DISCOVERY ЗАДНИ ЛЕФФ ДЕСЕН 94-99 STC1750

BGN 41.58

ABS СЕНЗОР ЗА LANDROVER ОТКРИТИЕ НА ЗАДНОТО ЛЕВО ДЕСНО 9499 STC1750 СОСЕМА НОВOEM на овој предмети е STC1750 ве Молиме потврдете го вашиот стар сензор КРСТОТ РЕФЕРЕНТЕН БРОЈ е иста како нашата, пред да го достави овој ред!!!Што ќе заштедите вашите пари и време...

ABS сензор за скорост на колелата на предния десен за Ford Mondeo 2000-2007

BGN 31.68

ABS Тркала Брзина Сензор Пред Право За Ford Mondeo 20002007тркала брзински сензор, ABS Сензор, ABS Тркала БРЗИНА СЕНЗОРСпецификација : Материјал : ABSБоја : ЦрнаГолемина : Како се покаже сликаБрој на терминали : 2Референца OE / OEM Број : 1 S7 T2 B372 AB / 1 S7 T2 B372 AC / 1 S7 T2 B372 ADДел Производителот : 1115018 / 1146400 / 1386268Fitment : 20002007 Ford Mondeo МК III Имот20002007 Ford Mondeo МК III Hatchback20002007 Ford Mondeo МК III СалонПакет Се Вклучени : 1 X ABS Тркала Брзина СензорПлаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам,Плаќање ќе биде потврдено и во рок од 24 часа,Викенд 48 часа.ПревозотНие ќе брод надвор од објектот во рок од 58days по исплата потврди со Aliexpress!превозот Работа : понеделник петок (со исклучок на празници)Важно : Ние брод вашата Aliexpress плаќање адреса САМО...

Нов сензор за скорост на колелата ABS десен заден, за да Benz E-CLASS W210 S210 E240 E430 E270 2105400717

BGN 20.78

Нови Тркала ABS Брзина Сензор Десната Задна За Benz ECLASS W210 S210 E240 E430 E270 ***НОВИ*** ***БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА*** Една Година Гаранција!Референтната OEM на овој предмети е 2105400717 2105401017 ALS375 5 S11047 SU12500Детални АпликацииКарактеристики : Бренд Нови Тркала ABS Брзина СензорСе Замени За19951999 МЕРЦЕДЕСБЕНЦ E300 Задните Право19952003 МЕРЦЕДЕСБЕНЦ E320 Задните Право19961997 МЕРЦЕДЕСБЕНЦ E420 Задните Право19982002 МЕРЦЕДЕСБЕНЦ E430 Задните Право19992002 МЕРЦЕДЕСБЕНЦ E55 AMG Задните Право

ABS сензор за скорост на колелата на предния десен, подходящи за BMW E46 Z4 323i 318i 34526752682 нова

BGN 25.28

MW ABS Тркала Брзина Сензор Пред Право за BMW E46 Z4 323i 318i 34526752682 НОВИ ***НОВИ*** ***БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА***OEM на овој предмети е BMW 34526752682 НОВИ ПРЕДНИ ТРКАЛА ABS БРЗИНА СЕНЗОР ЗА BMW СЕРИЈА 3 E46 E85 Z4 323i 318i М3 330 CiДетални АпликацииКарактеристики : Трици d Нови Тркала ABS Брзина Сензор ПРЕД ПРАВОСе замени За BMW 34 52 6 752 682Пакување : најлон кесаБренд : Нема бренд, за cid)Бренд НОВИ фитинг за следните години и модели : BMW 3 (E46) (1998 / 02 2005 / 04)

ABS сензор за скорост на колелата предни ALS406 за Mercedes-Benz CL500 S350 S430 S500 2205400117

BGN 20.78

ABS Тркала Брзина Сензор Пред ALS406 За МерцедесБенц CL500 S350 S430 S500 ***НОВИ*** ***БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА*** Една Година Гаранција!Референтната OEM на овој предмети е 2205400117 ALS406 5 S11033 SU12486 FSE51895Детални АпликацииБренд Нови Тркала ABS Брзина СензорСе Замени ЗаОд 2000 до 2006 година МЕРЦЕДЕСБЕНЦ CL500 Пред Право20012006 МЕРЦЕДЕСБЕНЦ CL55 AMG Пред Право20012002 МЕРЦЕДЕСБЕНЦ CL600 Пред Право2006 година МЕРЦЕДЕСБЕНЦ S350 Пред ПравоОд 2000 до 2006 година МЕРЦЕДЕСБЕНЦ S430 Пред Лево20012006 МЕРЦЕДЕСБЕНЦ S500 Пред Лево20012006 МЕРЦЕДЕСБЕНЦ S55 AMG Пред Право2001 година МЕРЦЕДЕСBENZ S600 Пред Право

Бутон за включване на главния прозорец электропривода за VW Golf Plus 5 6 Jetta, Passat CC Seat Altea Ibiza Leon Toledo 5ND959857 5K4959857

BGN 10.00 10.69

Состојба : Висок Квалитет, БрендновиПакет содржи : 1 X компјутериOE Број : 5 ND 959 857,5 ND959857Fitment : "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ ПЛУС(5 M1,521) 2005"ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ V(1 K1) 20042008"ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ V Варијанта(1 K5) 20072009"ФОЛКСВАГЕН" GOLF VI(5 K1) 20082013"ФОЛКСВАГЕН" GOLF VI Варијанта(AJ5) 20092013"ФОЛКСВАГЕН" PASSAT(362) 2010"ФОЛКСВАГЕН" PASSAT(3 C2) 20052010"ФОЛКСВАГЕН" PASSAT ALLTRACK(365) 2012 ГОДИНА"ФОЛКСВАГЕН" PASSAT CC(357) 20082012"ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Variant(365) 2010"ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Variant(3 C5) 20052010SEAT ALTEA(5 P1) 2004SEAT ALTEA XL(5 P5,5 P8) 2006SEAT IBIZA V(6 J5) 2008SEAT IBIZA V SPORTCOUPE(6 J1) 2008SEAT IBIZA V ST(6 J8) 2010СЕДИШТЕТО ЛЕОН(1 P1) 2005СЕДИШТЕТО ТОЛЕДО III(5 P2) 20042009Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Алиекспрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.Водич за справување со проблемите како што следува : 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на вебсајтот.2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно

Auto датчик за износване на спирачните накладки на задния мост на автомобила за Porsche Cayenne 7P0907637C 95861236550 автомобилни аксесоари

BGN 3.79

Спецификации : Инсталација локација : задната оскаПрименливи модели : за porsche CayenneТежина : 20gДолжина : 140mm / 5.51"Дел број : 7p0907637c / 958612365501 x Автомобил Кочница Подлога Носат Сензор1 x Упатство1...

Jekit автомобилни аксесоари, спирачния диск с централен звън 355*32 мм за BMW F30 335 джанти джанти 18 отпред, за спирачни апарати AP9040

BGN 432.00

Jekit автомобил додатоци диск Сопирачки со центар бел 355*32милиметри за BMW F30 335 тркало пречник 18" фронт за AP9040 кочница дебеломер

Червен универсален автомобил хидравлична ръчна спирачка вертикални и хоризонтални 25СМ рали състезанието E-спирачен лост устройство централен цилиндър

BGN 76.00 79.98

Универзална Авто Хидраулични рачната сопирачка Опис Кол : една Боја : како на сликата прикажани Материјал : Алуминиум и Железо...

Електрически превключвател стеклоподъемника на пътника за VW CC Touran, Caddy Tiguan Passat, Jetta Golf MK5 MK6 Eos 5K0 959 855,5KO959855

BGN 3.90

Состојба : Висок Квалитет, БрендновиПакет содржи : 1 X компјутеридел Број : 5 K0 959 855 ,5 K0959855Fitment : "ФОЛКСВАГЕН" AMAROK (2 H_,S1 B) 2010"ФОЛКСВАГЕН" CC (358) 2011"ФОЛКСВАГЕН" Caddy III Kasten (2 KA, 2 KH, 2 CA, " 2 CH) 2004 2016"ФОЛКСВАГЕН" Caddy III Kombi (2 KB, 2 KJ, 2 CB, 2 CJ) 20042015"ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ ПЛУС (5 M1,521) 2005"ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ V (1 K1) 20032008"ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ V Варијанта(1 K5) 20072009"ФОЛКСВАГЕН" GOLF VI (5 K1) 20082013"ФОЛКСВАГЕН" GOLF VI Варијанта(AJ5) 20092013"ФОЛКСВАГЕН" JETTA III (1 K2) 20052010"ФОЛКСВАГЕН" JETTA IV (162,163) 2010"ФОЛКСВАГЕН" PASSAT (362) 2010"ФОЛКСВАГЕН" PASSAT (3 C2) 20052010"ФОЛКСВАГЕН" PASSAT ALLTRACK(365) 2012 ГОДИНА"ФОЛКСВАГЕН" PASSAT CC(357) 20082012"ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Variant(365) 2010"ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Variant(3 C5) 20052010"ФОЛКСВАГЕН" Tourage (7 LA,7 L6,7 L7) 20022010"ФОЛКСВАГЕН" Tourage (7 P5) 2010"ФОЛКСВАГЕН" TIGUAN (5 N_) 2007"ФОЛКСВАГЕН" TOURAN (1 T1,1 T2) 20032010"ФОЛКСВАГЕН" TOURAN (1 T3) 2010