• Ново
AOLIKES 1 бр Вдигане на тежести фитнес тренировка спортни гривни поддръжка на китката ленти тайна ръка запястный тунел, травма Гума

AOLIKES 1 бр Вдигане на тежести фитнес тренировка спортни гривни поддръжка на китката ленти тайна ръка запястный тунел, травма Гума

BGN 11.00
BGN 15.98
-31 %
В магазина

Брой продукти

AOLIKES 1 Buc Дигање Салата Обука Спортски Wristbands Зглоб Поддршка Ремени Обвива Рака Карпален Тунел Повреда Треска
Спецификација На Производот :
Материјал : OK ткаенина+плоча+СТП кожа
боја : црна
пакет : 1 парче (не 1 piar)
големина : слободни,adjustble,одговараат на Дланка обемот 15-24 години.5 cm
Функција : дише и удобно, се прилагоди слободно, плоча поддршка,заштитник на рачниот зглоб, за да се избегнат повреди.
одговараат за спорт : велосипедизам Планински Велосипед,фитнес центар,фитнес,трчање,Кревање.и така натаму
Примена :
1. врвка за околу повреди за време на вежбање
2.Врвка за околу повреда обновување
3.Спречување на повреди на зглобовите
4.Фиксна зглоб
5.Спречување на глувчето рака,Продолжена употреба на компјутери, олеснување на рака замор
драг пријател,оваа цена е за 1 парче,ако треба 2 парчиња,можете да ги купите 2 pices,левата и десната страна,имаме попуст за 2 парчиња,ви благодариме,имајте пријатен шопинг!

Подробности

търговска марка:
Aolikes
Материал:
ОК плат+плоча+изкуствена кожа
Номер На Модела:
протектор китката 5432
Приложими Хора:
Универсален
Обекти:
мъжете, жените са универсални
Характеристика:
с подвижна табела, протектор munhequeira, munequeras

Те също купуват с този продукт

Дишащи Предпазни Средства За Гърба Спортен Коректор На Стойка С Регулируема Корсет Заден Колан За Изправяне На Скоба Лента Коректор

BGN 18.00 23.01

Дише Назад Заштитници Спортски Држење Пенкалата Прилагодливи Корсет Назад Појас Straightener Подготвуваат Рамо ПенкалатаПакетот вклучува : 1 buc рамо заштитник ,Сите пакет ние сен d надвор од Кина пост или e Packet ...

Черепа на скелет страйкбол, пейнтбол пистолет BB анфас защитна маска изстрел каски пяна меки отвътре черно око щит пълно покритие

BGN 42.00 81.50

Скелет череп Airsoft Макбаскет ББ Пиштол Полно Лице Заштита Маска Шут Шлемови Пена Поместена во Внатрешноста Црно Око Shield Целосно Покривање Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет...

AOLIKES 1 двойка удебеляване на футбол, волейбол Екстремни спортове коленете скоба подкрепа за защита на Колоездене коляното протектор наколенник

BGN 14.98

AOLIKES 1 Пар Задебелување Фудбал, Одбојка Екстремни Спортови коленото влошки се подготвуваат за поддршка на Заштита на Велосипедизмот Коленото Заштитник KneepadГолемина : Free / Прилагодливи (Погоден за нога обемот : 3855cm)

Безплатна Доставка Закрит Спортен Катерач Под Наем Упражнение Баскетбол Бадминтон Движение За Намаляване На Теглото Подкрепа На Талията

BGN 35.00 37.04

Функција : 100% сосема нов цврсто издржливи , нешто тешко може да hunged на крајот на синџири,ефикасно да се зајакне половината моќ...

1бр наколенник регулируема спортна крак поддръжка на коляното скоба приключи коляното протектор подложки ръкав на капачката на коляното сигурност коляно-бандаж з

BGN 6.00 7.98

1 PCS kneepad Прилагодливи Спортски Нога Коленото Поддршка Подготвуваат Заврши коленото заштитник Влошки Ракав Капа за Безбедност на Коленото се Подготвуваат за кошарка (1 PCS,не 1 Пар)S ize : слободни,прилагодлив,одговараат за различни видови на коленото тип

ARBOT поддръжка на коляното регулируема двойна ключалката на капачката на коляното гвардия прашка скоба джогинг, баскетбол, футбол, спорт протектор на коляното

BGN 5.86

Предмет : Patella ПојасГолемина На : Слободен ГолеминаКарактеристики : 1.Превенција и спортски повреди во коленото заеднички 2.Притисок дијамант ритам пумпа ефект материјал, проток на воздух може да биде преку во вдлабнатини и дупки, направи носи поудобно, дише 4.3.Се применува притисок врз patellar тетива подолу забиваат во колената за да се стабилизира и да ги заостри забиваат во колената механизам Подобрува patellar следење и височина и го намалува patellar subluxation 5 Sports како што се трчање, кошарка, бадминтон или болки во колената колената операција Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

Регулируема коляното на еластична превръзка на крака компрессионный ръкав дупка панта медицинска рехабилитация алуминиева сплав, поддържаща възглавница наколен

BGN 15.00 17.90

Прилагодливи коленото се подготвуваат нога компресија ракав дупка зглоб медицинска рехабилитација алуминиум легура поддршка перница коленото подлога Големина : L (52 * 30cm / 20.5 * 11.8 инчен), XL (53 * 31cm / 20.9 * 12.2 инчи) (Незадолжително) Материјал : Neoprene + алуминиумски Легури

2015 Продажба На Универсална Вдигане На Тежести Безплатна Доставка Нов Arrial 1 Двойка Поддръжка На Китката Памук Спортни Удължени Мъжки Протектори

BGN 8.00 10.62

започнете Цена : $15.50 Цена : $7.80 Цена : $16.25 Цена : $45.66 Цена : $48.66 Цена : $46.48крајотпроизводот е еден пар од две парчиња.Боја : црна Материјали : Синтетички пена и Најлон...

Регулируем колан за отслабване Latihan Laki-Laki Perempuan Изяждам Dukungan Air На Kembali Brace Pinggang

BGN 32.00 70.66

Прилагодливи Половината Тример перници, облоги и да се поддржува, додека задржување терапевтски топлина за долниот дел на грбот и мускулите на стомакот...

Aolikes 1бр регулируема OK плат глезена подкрепа Pad еластична дишаща еластична превръзка на глезена подкрепа venda tobillo cheville глезена протектор

BGN 6.00 6.94

AOLIKES 1 PCS Прилагодливи OK Крпа Глуждот Поддршка на Еластична Подлога Дише Подготвуваат глуждот поддршка venda tobillo cheville глуждот заштитник (1 PCS,не 1 Пар)Карактеристики : Целосно прилагодливи дизајн обезбедува обичај се вклопуваат и фирма компресија Идеален за sprained, затегнати и артритични глуждови Лесен дизајн е идеален за проширена употреба и се вклопува во повеќето стилови чевли ја Подобрува циркулацијата на крвта и ослободување од болка на глуждот Продолжен висина над глуждот помага да се обезбеди дополнителна стабилностСпецификации : Име : Спорт Глуждот Поддршка Материјал : OK ткаенини Боја : Црна Димензии : Погоден за нога големина 3543 дворови Погоден за : Универзална, Ослободување,трчање, baseketball, бадминтон и така натамуПакет се вклучени : 1 x Глуждот Suppot (1 PCS,не 1 Пар)

AOLIKES 1 двойка регулируемо коляно капачката на коляното сухожилие протектор подкрепа каишка група слайдер Pad волейбол спорт сигурност rodilla Guard

BGN 12.00 14.98

AOLIKES 1 Пар Прилагодливи Коленото Patellar Тетива Заштитник Поддршка на Рака Бенд Лизгачот Подлога Одбојка Спортски Безбедност rodilla GuardГолемина : слободни,прилагодлив,одговараат за различни видови на коленото тип

Мъжки тактически открит каишка носещ товар найлон дежурен уеб прашка страйкбол стрелба с военна талия подкрепа за ловни принадлежности екипировка

BGN 12.00 17.14

Тактички Отворено Појас СВАТ Товарот Најлон Должност Веб Појас Airsoft Воена Поддршка на ПоловинатаКратки Детали : Име : Воена појас, тактички појас, TDU појас Модел : KB007 Боја : Како на вашето барање Материјал : 1000 D Cordura најлон Опис : Направени од страна на 1000 D Cordura најлон, со неверојатно издржливи својства, што го прави поотпорен на вообичаените носат и солза...

Мъжки коректор на стойката на тялото ортопедична поза корсет преди Колан подкрепа на облегалката Brace подкрепа за мъже изправяне на гърба кръгли рамене-2XL

BGN 38.00 55.50

Ние сме фабрика директна продажба, добредојдовте агент.Ние може да го прилагодите за вас, можете исто така да прилагодите на логото, добредојдени да дојдат на консултации.Топла Продажба Мажите И Жените На Отворено Спортски Врати Телото Во Пенкалата Им Помогне На Вашиот Назад Straightener Назад ПоддршкаНие сме фабриката ,ние си имаме свој бренд и ние, исто така може да понуди OEM / ODM производи како на вашите барања.ако ви треба големо на нашите производи,ве молиме контактирајте со нас.Ако не ја добиете вашата предмети во времето за испорака, ние ќе се најде решение за вас...

Безплатна Доставка Закрит Спортен Катерач Под Наем Упражнение Баскетбол Бадминтон Движение За Намаляване На Теглото Подкрепа На Талията

BGN 35.00 36.99

Функција : 100% сосема нов цврсто издржливи , нешто тешко може да hunged на крајот на синџири,ефикасно да се зајакне половината моќ...

Жилетка За Безопасност Висока Видимост Светоотражающая Цип На Яке За Сигурност Открит Колоездене Жилетка Работна Униформи, Спортно Облекло

BGN 8.00 9.71

Безбедност Вест Висока Видливост Рефлексивни Патент За Безбедност Јакна Отворено Велосипедизам Waistcoat Работни Униформи Спортски ОблекаОпис : 100% сосема нов и висок квалитетФункција : 1...

HEROBIKER мотоциклет езда, раменете, лактите назад защитни подложки CE сертифициран мотокрос състезания протектор за охрана, защитно облекло

BGN 26.00 47.04

Ова е сосема нов ЕВА висока пенење оклоп надградба за полнење Овој оклоп комплет се состои од anatomically моделирани ЕВА лактите и назад заштитници.Карактеристики Вклучуваат : Пет дел оклоп...

Корсет за стойка Miss Belt хапче за отслабване Shaper Miss Waist Trainer Belt Body Shaper Belt For An Hourglass Shape

BGN 24.00 35.18

2016 година ПОЛОВИНАТА ТРЕНЕР КОРСЕТИ XTREME ТЕРМО ЕНЕРГИЈА ЖЕШКО ТЕЛО САЛАТА SHAPER GIRDLE ПОЈАС UNDERBUST КОНТРОЛА КОРСЕТ Забелешка : обично клиентот изберете големина од половината(cm).Можете да изберете големина од половината и тежина.Подобро малку бело големина.Neoprene Половината Тример Појас Функција & Функција1.Помага во олеснување на болки во грбот со намалување на видот.2.Целосно прилагодливи vented и дише еластична страничните панели.3.Прилагодливи поддршка со neoprene задниот панел за топлина и за компресија.4.Шест останува за дополнителна поддршка.5.Fastners за лесна апликација.6.Фино stitched по должината на рабовите за издржливост

Регулируема Самонагревающийся колан на кръста еластични лумбална корсет на гърба подкрепа за нов колан за вдигане на тежести плюс размер S-3XL Безплатна доставка

BGN 21.00 27.14

Lumbar Поддршка Појас Назад Протези Дише Половината Третман на Lumbar Disc Herniation Граѓа Мускулите Вирус половината поддршка појасИме на производОртопедски назад поддршка појасБрој на модел наY011МатеријалFishnet крпа, магнети, турмалинБојаЦрна, жолтаГолеминаS / M / L / XL / XXL / XXXLДолжина95 / 100 / 105 / 110 / 105 / 120cmШирина14.5 cmW осумЗа 280gСертификацијаCE, ФДУ, ISO9001, Б.В.ФункцијаАвтозагрева, ослободување далеку инфрацрвени зраци и anionФункцијаУблажување на lumbar болка, се задржи lumbar топло, заштита на lumbar од повредаПолМажи / ЖениДраг пријател,pls ни каже која боја ти треба кога ќе нарачки,или ние ќе ви испратиме случаен боја.Ви благодариме за вашето разбирањеБоја : Црна,жолтаФункции 1.Подобрување на локални и системски циркулацијата на крвта 2.Ослободува мускулите од замор 3.Активирајте клетки 4.Промовирање на метаболизам 5.Да се зајакне имунитетот