• Ново
SHILO GO кожена пола дамска есенна мода овча кожа естествена кожа пола с висока талия вратовръзка пеперуда кожен колан къдри линия

SHILO GO кожена пола дамска есенна мода овча кожа естествена кожа пола с висока талия вратовръзка пеперуда кожен колан къдри линия

BGN 288.00
В магазина

Брой продукти


Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Бесплатен превозот Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail,не EMS,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ). Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рок од 2-7 дена за вашата нарачка. (Во рамките на 7days) Плаќање 1.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање 2. треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно 3.На враќање назад, вашата сметка ќе треба неколку дена се Врати&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашето Задоволство, Нашите Извршување!

Подробности

Размер:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
търговска марка:
ШАЙЛО ИДИ
Вид На Модела:
Твърд
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Силует:
А-Линия
Номер На Модела:
14-317
Материал:
естествена кожа
Талия:
Империя
Украса:
Яка
Стил:
Офис Дама

Те също купуват с този продукт

Rosetic готически гамаши, панталони 3D печат пентаграм фитнес спортната тренировка джеггинсы гамаши еластичен тънък черен готино Готик панталони

BGN 19.00 36.38

Rosetic Готски Leggings Панталони 3 D Печатење Pentagram Фитнес Спортски Тренингот Jegging Leggins Еластична Тенок Црна Кул Goth Панталони

2018 пролет и лято тънък висока талия еластичен женски жените момичета flare панталони плюс размера на ежедневните панталони панталони облекло

BGN 60.32

детали за производотголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

CHRLEISURE кожени гамаши за жени пролет и зима твърди висока талия стандарт панталони тънък PU пънк женски гамаши

BGN 13.00 30.38

Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 12 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние лично се мери и реалноста се обиде...

Нова Есен Зима жени изкуствена кожа шорти мода Дамски средна талия кратки свободни панталони стил дами черни шорти 4XL

BGN 22.00 27.98

Карактеристики : 100% Сосема Нов Тежина : 210g (приближно) Материјал : СТП Овој материјал ви дава пријатно чувство Висок Квалитет,Шармантна, Модерен,Удобно Големина : L,XL,XXL,XXXL,4 XL (сите во парк!)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Големина : ве молиме овозможи 23cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)Големина на Табела Големина Половината(cm) на Колкот(cm) Должина(cm) L 70.5 93.5 33 XL 73.5 97.5 33.5 XXL 77 100 34 XXXL 80 103.5 34.5 4 XL 83.5 107 35 Напомена : се Овозможи големина грешка е околу 13cm,ако не знаете како да се избере големината,pls контакт со мене.

Hermicci 2017 Midi Пола, Елегантен Реколта Цветен Принт Черен Бял Червен Жени Висока Талия Линия Светкавица Слънчеви Поли

BGN 23.00 26.72

Мерење Во CM Големина Половината Должина Колковите S 5882 65 / M 5882 65 / Free 5882 65 / Мерење Во Инчи Големина Половината Должина Колковите S 22.8 32.3 25.6 Na N М 22.8 32.3 25.6 Na N Слободни 22.8 32.3 25.6 Na N[xlmodel][фото][0000]Здраво, драги купувачот, ви благодарам многу за вашето внимание до нашата продавница...

2018 Жени пролет есен поли-молив дамски Висока Талия клетчатая пола с Висока Талия кариера официална пола реколта клетчатая пола S-XXL

BGN 36.00 47.98

Answer : ___________________________ Note : (1) следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации !(2) Големина за рачно мерење, различни мерни методи, може да произведе 12 см грешка, Азија големина помала од Европа и сад големина во исто време, купувачот, ве молиме изберете за да одговараат на нивните сопствени големина, ако не се сигурни треба да големината, ве молиме контактирајте со продавачот, јас ќе ви помогне, ако изберете погрешен големина, купувачот сноси товар и назад .(3) Фото слики за различни екран резолуција и пиксел е различен, таму ќе биде малку боја разлика, ве молиме да се разбере, ви благодариме ! (4) Ако Имате Било Какви Прашања За Големината На Табелата, Ве Молиме Не Двоумете Се Да Не Контактирате ! Дозволете Ми Да Ви Помогне Да Го Изберат Правото !ГолеминаПоловинатаХипДолжинаS648356М708656L758756XL809057XXL869357

Ацтекский през цялата омбре гамаши жените Секси Push Up гамаши Мандала цветя 3D розово гамаши Висока Талия гамаши, жени, фитнес, мода

BGN 9.00 14.58

Големина Половината (Истегнување) на Колкот (Истегнување) Должина (Истегнување) Висина Тежина инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm lb kg Еден Szie 2334 6088 3745 96116 36.6 93 5970 150180 88220 40100 Атрибути Leggings големина на екранот стил Leggings печати големина XS3 XL пол женскиматеријал полиестер100% сосема нов и висок квалитетЕластичен појас бендМногу Еластичен и УдобноМашинамие,се Препорачува Рака мие,висат суваЦрна Leggings Жените Legging Притисни До Секси LegginАко имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне...

широки панталони дамски класически панталони плюс размер гамаши, панталони за жени голям размер, височина на талията топли черни панталони Дамски дрехи

BGN 43.00 53.97

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

L-5XL плюс размер широки панталони, Дамски панталони 2017 есен нова Висока Талия ежедневни Stright широко крака панталони високо качество

BGN 39.00 60.45

Превозот политика на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно...

Нова пролет есен мода нагънат твърди велурени панталони Женски тънки реколта широко крака къси ластични талията топли панталони Женски Mw129

BGN 27.00 53.26

Пред да поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека големината е погодна за васAnswer : ___________________________ Note : 1 Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот.2...

Neophil 2018 Winter Basic Трикотажный Молив Midi Soild Поли Empire Еластични Slim Black Office Elegant Ladies Work Носете Saia S0905

BGN 16.00 33.57

Големина на ПОЛОВИНАТА ХИП ДОЛЖИНА cm инчен cm инчен cm инчен Слободни6690 cm25.74"35.10"82112cm31.98"43.68" 68 см 26.52"1.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од под сликите.2.Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

Високо Качество Дамски Есен-Зима На Топло Гамаши Matte Подплата Участък Флисовые Панталони Топчут Краката Гамаши

BGN 4.00 5.18

Висок Квалитет На Жените Есен, Зима И Топло Legging Бранеа Поставата Водат Руно Панталони Газат Стапалата Leggings100% Сосема Нов Висок Квалитет!Карактеристики : Газат стапалата leggingsСтил : Корејски Мода,Деветти Панталони,Згусне Сомот На Дното LeggingsВисока waisted Leggings дека се совршени за на Пролет,Есен,Зима!,Мека удобно Слабеење Нозе Водат ХулахопкиОди добро со здолниште, фустан, панталони, чизми, блузи, трикотажа или џемпери и други тимовиМногу добра монтажа мека elasticated половината.Материјал : Полиестер влакна + Spandex+Внатрешен чекалницата дремеБоја : Виолетова,Сива,Црна,Кафе,МорнарицаТежина : околу 100gГолемина : Една големина Одговара за Западен Големина SM ,UK610 / AU610 / EU3438Големина На Половината Хип ДолжинаЕдна Големина 25.231.5 / 6480см 28.335.4 / 7290cm 34.6 / 88cmОбјектот содржи : 1 * на Жените LeggingAnswer : ___________________________ Note : 1...

TUHAO 2018 high street дамски пролет висока еластичност добро качество, плюс размера на 6XL 5XL 3XL 4XL гамаши Женски черни панталони YH13

BGN 26.00 44.00

TUHAO 2018 high street Жените пролет Висока Еластичност Добар Квалитет плус големина 6 XL 5 XL 4 XL 3 XL Leggings женски црни Панталони YH13

FOLOBE руж 7 слоя midi тюл пола американската дрехи Поли опаковки дамски долната пола еластичен колан faldas saia jupe

BGN 35.00 55.98

Добредојдовте на нашиот магазинНие го поздравуваме секоја искрена клиентите,дали enquiring или купување!Имаме сопствена фабрика во Кина.Нашата продавница политика е квалитетот на прво место.Исто така,службата е uppermost,Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас.Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт...

Пролет и есен жени Нова бродерия на цвете дънки, тънки еластични разкроена панталони

BGN 43.00 53.87

Големина на Информации (cm) единица CM Прирачник за мерење, 23 CM грешка во рамките на националниот стандард грешка големина Долги панталони Половината Колковите 26 95 64 77 27 96 67 80 28 97 70 82 29 98 73 85 30 99 77 87 31 100 80 90 32 101 83 92 33 102 87 95 34 103 90 97 36 104 93 102 38 105 97 106 40 105 100 110

2017 Есен жените зреещи 5XL 6XL плюс размер еластичен колан ежедневни панталони голям е размерът на твърди шифоновые дълги панталони голям размер панталони

BGN 16.00 27.97

ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $15.62 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $15.92 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $14.86 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $15.98 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $13.99 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $16.71 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $16.98 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $11.98ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $13.98ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $14.98 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $16.98 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $14.99Answer : ___________________________ NOTE : 1...

Черни, оранжеви летни панталони за жени с дължина до коляното дамски панталони твърди преки свободни модни памучни панталони

BGN 38.00 63.97

Почитувани купувачи : Тоа е најголемата промоција во Ali Express секоја година Ова 11ти Ноември, ние сме подготвени многу квалитетни производи за вас...

Нов 2017 Есен жените зима изкуствена кожа шорти, поли, дамски ежедневни мини пола дами на средна талия черни къси панталони плюс размер 4XL

BGN 22.00 27.98

Почитувани Купувачи, Нашата Панталони е Азија Големина, pls изберете големина на базата на нашата големина на табелата, ви благодариме! Половината Големина(cm) Хип Големина(cm) Должина(cm) Thight(cm)Нога Отворање (cm) S М L 70 93 33 XL 73.5 97 33.5 XXL 77 100 34 3 XL 80 103 34.5 4 XL 83.5 107 35 Моделот на големината Л.Модел Профил : висина 172cm ,47kg, биста 84cm , половината 68cm , хип 89cmABOUTTHE ГОЛЕМИНА НА : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да ме контактирате,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само...

Ежедневни дамски зимни кожени панталони с висока талия кльощава топли дебели лоскутные офис панталони молив дамски панталони, гамаши плюс размер

BGN 47.00 47.20

Повик за жени зима кожени панталони со висок појас слаби топло дебели комбинација канцеларија молив панталони женски панталони leggings Плус големинаДобредојдовте на Падне Во Љубов Продавница, bellowed е продавница линк :

Нови есенно-зимни дамски панталони модерен дамски панталон с висока талия сгъсти по щиколотку широки вълнени панталони A5030

BGN 72.00 76.08

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГОЛЕМИНА(CM) Половината Должина Колковите Бедрото 27 70.0 83.0 94.0 34.0 28 74.0 83.0 98.0 35.0 29 77.0 84.0 102.0 36.0 30 80.0 84.0 106.0 37.01.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина, не го одберете директно во зависност од вашите навики, ве Молиме договор со нас, ако не знаат која големина треба да се избере.2...