• Ново
Прекрасен сладък син аниме герой печатна Плиссированная пола Лолита за момичета с дантелен завършек Безплатна доставка

Прекрасен сладък син аниме герой печатна Плиссированная пола Лолита за момичета с дантелен завършек Безплатна доставка

BGN 45.00
BGN 55.98
-20 %
В магазина

Брой продукти


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[24634] Опис на Производот
Име На Производ :
Прекрасна Слатка Сина Аниме Карактер Печатени Pleated Лолита Здолниште за Девојка со Чипка Средување на Бесплатен Превозот
Материјал :
Полиестер
Answer : ___________________________ Note :
Petticoat не се вклучени, здолниште само.
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Половината Должина Колковите S 70 45 90 M 74 45 95 L 78 45 105 XL 86 45 110
Мерење Во Инчи Големина Половината Должина Колковите S 27.6 17.3 35.4 М 29.1 17.3 37.4 L 30.7 17.3 41.3 XL 33.9 17.3 43.3
[xlmodel]-[custom]-[24242]
[xlmodel]-[custom]-[24242]
[xlmodel]-[custom]-[24242]
[xlmodel]-[custom]-[24242]
[xlmodel]-[custom]-[24242] Превозот и се Врати
Испорака
1. Подготовка на Време : ние треба 5-20 работни дена за да се подготват својата цел пред бродот надвор.
2. Време на испорака : Пред ние можеме да брод вашата нарачка, Lolita Gal е да се подготват вашите производи, направи строга квалитетот на контролата тестови и внимателно пакет предмети. Времето потребно да се подготват вашите објекти за превозот е подалеку од времето за испорака. Ви благодариме за разбирањето!
Враќање & Размена Политика
Враќање или размена во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање
1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Ако не се задоволувачки за производ добиен од нас, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите што е можно побрзо. Ни ги испратите на следење на број кога ќе се врати вашите објекти, ние ќе рефундирање или замена кога ќе го добие вашиот пакет.
Ако сте го добиле на предмети кои не се нарачани од вас, ве молиме да земете некои слики и да го покаже на нас ПОБРЗО, ние ќе ја вистинската личност за вас веднаш.
Доколку ставката што сте ја добиле не е точно точно во нашиот веб-сајт најавен и не ви одговара, тогаш можете да го размена на правото големина но не може да се откаже особено за една големина објект бидејќи имаме предвид специфична големина мерење покрај нив. Една големина ставка не е одговара за сите.
Повратни Информации Политика
Ние ќе ви понуди позитивни повратни информации откако уплата. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако имате било незадоволство, pls ни даде можност да се реши проблемот пред да замине ни негативни повратни информации.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Силует:
А-Линия
Номер На Модела:
43905076726
търговска марка:
Сексемара
Украса:
Няма
Вид На Модела:
С щампи
Стил:
Стил Лолита
Талия:
Натурални
Материал:
Polyester

Те също купуват с този продукт

Just. be. never Harem Hip Hop Tide Brand Strength New Kawaii Shorts Summer Mid Губим Еластични Waist Baggy Women 2017 Print

BGN 20.00 36.48

САМО.БИДЕ.НИКОГАШ не бренд се фокусира на модата хипхоп стил жените облека.Таа е сиромашни да купат додава и искрено да се покаже новина производи со голема цена.Го почитува оној кој го додадете во омилени продавница ќе уживате повеќе цена исклучите обично.САМО.БИДЕ.НЕ ,НЕ ФАЛСИФИКАТОР ПОЧЕТНА СРЦЕ И ТЕМПЕРАМЕНТ НАПРЕД![xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаМерење Во CM Големина Половината Колковите Панталона Должина Слободни 60120 112 65Мерење Во Инчи Големина Половината Колковите Панталона Должина Слободни 23.6 47.2 44.1 25.6

2018 Секси NightClub Girls Low Waist Hole Denim Прашки Shorts Micro Mini Jeans Shorts Femme Womens Disco/Pole Dance Hotpants

BGN 18.00 21.10

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Полиестер + памукТежина : App 200 ГрамКоличина : 1 компјутер *панталониИмајте на ум : Постои 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Совети : модел висина 162 CM, тежина 47.5 кг, облечен У големина, за референца!Обидете Препорака : Се обиде на персоналотКлиентот 1 : висина 156cm, тежина 45kg, облечен S соодветна големинаУслугата 2 : висина 162cm, тежина 47.5 кг, облечен У големина, погоденУслуга 3 : висина 168cm, тежина 54kg, облечен L големина, погоденПоддршка 4 : 170cm висина, тежина 56kg, облечен L големина, малку се тесниГолемина на предложените изборниS големина погодни за 4045kgМ големина погодни за 45.549.5 kgL големина погодни за 5055kgПревозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други царински давачки.Гаранција : 1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .2.За погрешноиспраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.ПОВРАТНИ информацииАко имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас...

Hirigin Есен / Зима Женски Гамаши Лоскутные Женски Фитнес Гамаши Еластични Тънки Топли Якета

BGN 8.94

Hirigin Есен / Зима Жените Leggings Комбинација Жените Фитнес Leggings Еластична Тенок Топло OutwearЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

Сладка Лолита благородна Алис на шах клетчатая дамски Плиссированная пола Безплатна доставка

BGN 47.00 59.18

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Опис на ПроизводотИме На Производ : Слатка Лолита Благородна Алис Шах Карирани Лејди Pleated Здолниште Бесплатен ПревозотМатеријал : ПолиестерAnswer : ___________________________ Note : Здолниште само, моделот беше облечен pannier и petticoat за подуени чувство. Големина на ТабелаМерење Во CM Големина Половината Должина Колковите S 70 4552 95 M 74 4552 100 L 78 4552 105 XL 86 4552 110Мерење Во Инчи Големина Половината Должина Колковите S 27.6 37.4 М 29.1 39.4 L 30.7 41.3 XL 33.9 43.3 Превозот и се ВратиИспорака1...

2018 Жени молив бели панталони, Панталони с висока талия Скъсани Дънки за жени дънкови гамаши харем плюс размер 4XL мама дънки жена

BGN 15.00 21.17

Жените Секси Молив Панталони Лето Бонбони Боја Секојдневен Тесни Панталони Памучни Панталони Топла Продажба На Високо Половината На Жените Тексас Фармерки LeggingПРОИЗВОД INFARMATIONПроизвод Infarmation Име на Производ : женски фармерки , Жените панталони , Девојки Панталони Материјал : Памук+ Полиестер Погоден За Сезона : Пролет Autunm Дизајн Функција : Мода Боја : Royalblue / Црно / Бело / црвено Вино / Војска зелена Големина : SMLXL2 XL3 XL4 XL Производ Индекс Еластична Не Водат Мала Умерена Повеќе Бомби Издание тип Тесни Тенок Умерена Лабава Мека Тешко Умерена Мека Многу Мека Дебелина Тенка Умерена Дебелина, се Згусне Вода Не се Мијат Избелени Висат Сув Студ Пеглање Не Суво ЧистењеПРОИЗВОД INFARMATIONГолемина Должина Половината*2 Хип S 84 37 / M 86 39 / L 88 41 / XL 90 43 / 2 XL 92 45 / 3 XL 94 47 / 4 XL 96 49 1...

Сладка розова еластична талия Плиссированная женска пола Лолита с подвижна лък и перлената веригата Безплатна доставка

BGN 42.00 52.78

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Опис на ПроизводотИме На Производ : Слатка Розова Еластичен Појас Pleated Лејди Лолита Здолниште со Монтажни Лак и Бисер Синџир Бесплатен ПревозотМатеријал : ПолиестерAnswer : ___________________________ Note : Монтажни Лак и Бисер СинџирЗдолниште само, моделот беше облечен pettcoat и pannier за подуени во потрага. Големина на ТабелаМерење Во CM Големина Половината Должина Колковите S 70 4552 90 M 74 4552 95 L 78 4552 100 XL 86 4552 105Мерење Во Инчи Големина Половината Должина Колковите S 27.6 35.4 М 29.1 37.4 L 30.7 39.4 XL 33.9 41.3 Превозот и се ВратиИспорака1...

2017 Горещи Жени, Дамски Ежедневни Високо Еластична Талия Панталони Широките Панталони Свободни Панталони

BGN 8.00 9.39

Функција Функција Моден дизајн, 100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Памук мешавина Боја : како слики покаже Големина : една големинаПакет : 1x панталони (без никакви додатоци)Answer : ___________________________ Note : 1...

2017 лято жените случайни свободни широки панталони плътен цвят плюс размер S-5XL реколта еластичен колан панталони 3 цвята

BGN 33.00 47.52

Големина Информации : 2017 Лето Жените Секојдневен Лабава Широк Нога Панталони Солидна Боја Плус Големина S5 XL Гроздобер Еластичен Појас Панталони 3 БоиГолемина / CMПоловинатаХипПанталона ДолжинаПред CrotchНазад CrotchS56651268635.641М6079130873642L647513488Е 36,543XL68801388937.244XXL72851429037.8453 XL76901469138.4464 XL80951509239475 XL84100154934048Превозот : 1...

Сладко розово следобед на чай прекрасен печатни дантела Лолита къса пола с лък за момичета

BGN 65.00 68.78

Име На Производ : Слатка Розова Попладне Чај Партија Прекрасна Печатени Чипка Лолита Кратко Здолниште со Лак за Девојка Бесплатен ПревозотМатеријал : Полиестер, ПамукAnswer : ___________________________ Note : Здолниште само, petticoat не се вклучени.Здолниште Големина во CM големина Половината(cm) Колковите (cm) Должина(cm) S 70 90 4752 М 74 95 4752 L 78 105 4752 XL 86 110 4752 XXL 92 115 4752Сите наши Lolilta Фустани се сопствени направени...

гореща есен 2018 Sexy Women Дамски Дънки Skinny Jeggings безпроблемно печатане на участък имитация на дънки гамаши дънкови гамаши DD04

BGN 16.00 17.58

Половината : 5760 CM максимална затегнувачка : 80СМ Хип Плочка : максимум затегнувачка : 100 CM Должина : 8488 CM Забелешка : 1cm3cm грешка

2015 ПУ висока талия навеси плиссированная кожена черна пола жените a-line пластове поли плюс размер XXXL 4XL дамски поли

BGN 34.00 42.50

детали за производотголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Безплатна доставка Висока талия жените сгънати случайни пастелни бюст пола 2018 пролет лято Плиссированная полата на жена органист и дълги поли w423

BGN 24.00 31.49

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГОЛЕМИНА (CM) ДОЛЖИНА ПОЛОВИНАТА ХИП ЕДНА ГОЛЕМИНА 82 6090 / ако имате било какви други бараат,ве молиме кажете ни ,ние може да направи за вас .понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

The new2017 jeans nine minutes of pants is natural code show thin haroun pants folk embroidery flower губим leisure haroun pants

BGN 38.00 53.76

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Половината панталони должина Колковите cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи 26 63 24.80 0.00 87 34.25 27 66 25.98 0.00 90 35.43 28 70 27.56 0.00 93 36.61 29 73 28.74 0.00 96 37.80 30 76 29.92 0.00 100 39.37 31 80 31.50 0.00 103 40.55 32 83 32.68 0.00 106 41.73 33 86 33.86 0.00 110 43.31 34 90 35.43 0.00 113 44.49 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

High Street Fashion Мятно Зелена Тюлевая Пола Линия С Дължина До Коляното Пола Пакетче Индивидуални Многослойни Буйни Дамски Поли

BGN 41.00 46.40

1.Оваа здолништа се направени со невидливи патент и сатен половината , ве молиме кажете ни го вашето точно половината големина кога ќе поставена цел.2.Ако имате конкретно барање за должина , ве молиме оставете ни порака под цел.3.Ние ќе го испратам до тебе со Кина Пост Воздух Mail за слободни.4.Ако сакате производот итно, ве молам оставете ме на порака за точниот датум сакате.5.Ако пост да БРАЗИЛ , ве молиме да ни кажете приемник CPF во полето за пораки, или не можеме да ја објавите во здолниште.Ако Сакате Други Бои , Можете Само Да Ја Проверите На Нашата Боја Шема За Да Ја Изберете Бојата Што Сакате Од Него , И Потоа Ја Напушти Масажа Под Цел , Напишете Ја Боја Numler Што Сакате !1...

2018 Нова Мода Corriendo Deportes Aptitud Ежедневни Дантела На Талията Шорти Летен Плаж Quick Dry Женски Бонбони С Цвят На Къси D019

BGN 5.00 5.70

Купувачот се покажеНапомена : 1 Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 12cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел 2 Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите...

Египет Троянски Скелет На Черепа На Жената Гамаши Женски Гамаши Джеггинсы Гамаши Секси Гамаши, Панталони, Панталони Печатни Гамаши

BGN 12.75

Бесплатни Големина На : Бесплатни Големина Половината Колковите Должина cm 62cm~88cm 75см~100cm 94cm* Кога ќе ја нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел, aslo Проверете ги вашитеАдресата се Точни .Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2~5 дена откако вашата уплата е завршена* Трговијата е кросфорумџија и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, така што е потребно долго време за испорака ...

Just. be. never хип-хоп лятото е новата голяма звезда свободни Kawai шорти Haren еластичен колан секси дънки печат жена хладно градинска облекло

BGN 23.00 43.18

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Големина на ТабелаМерење Во CM Големина Половината Панталона Должина Слободни 68108 90Мерење Во Инчи Големина Половината Панталона Должина Слободни 26.8 42.5 35.4

Пристигане Топли Зимни Дънки За Жени Концентрирана Руно Тесни Зреещи Панталон Еластичен Колан Дънкови Панталони Плюс Размер Панталони C1504

BGN 42.00 83.20

Нови Доаѓањето на Зимата е Топло Фармерки Жените се Згусне Руно Слаби Harem Панталони Панталони Еластичен Појас Тексас Панталони Плус Големина Лабава Фармерки женска ОблекаГолемина на Половината Должина Колковите cm cm cm 26 6066 95 98 27 6369 95.5 100 28 6773 96 102 29 7076 96.5 104 30 7379 97 106 31 7682 97.5 111 32 7985 98 116 33 8288 98.5 120 34 8591 99 124Топло прашува : 1.поради осветлување и прикажување причини, малку боја разликата е нормално ,ве молам прости2.поради различни мерни методи, таму ќе биде 13 см грешка е нормален феномен3...