• Ново
Сладка розова еластична талия Плиссированная женска пола Лолита с подвижна лък и перлената веригата Безплатна доставка

Сладка розова еластична талия Плиссированная женска пола Лолита с подвижна лък и перлената веригата Безплатна доставка

BGN 42.00
BGN 52.78
-20 %
В магазина

Брой продукти


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[24634] Опис на Производот
Име На Производ :
Слатка Розова Еластичен Појас Pleated Лејди Лолита Здолниште со Монтажни Лак и Бисер Синџир Бесплатен Превозот
Материјал :
Полиестер
Answer : ___________________________ Note :
Монтажни Лак и Бисер Синџир
Здолниште само, моделот беше облечен pettcoat и pannier за подуени во потрага.
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Половината Должина Колковите S 70 45-52 90 M 74 45-52 95 L 78 45-52 100 XL 86 45-52 105
Мерење Во Инчи Големина Половината Должина Колковите S 27.6 - - 35.4 М 29.1 - - 37.4 L 30.7 - - 39.4 XL 33.9 - - 41.3
[xlmodel]-[custom]-[24242]
[xlmodel]-[custom]-[24242]
[xlmodel]-[custom]-[24242]
[xlmodel]-[custom]-[24242]
[xlmodel]-[custom]-[24242] Превозот и се Врати
Испорака
1. Подготовка на Време : ние треба 5-20 работни дена за да се подготват својата цел пред бродот надвор.
2. Време на испорака : Пред ние можеме да брод вашата нарачка, Lolita Gal е да се подготват вашите производи, направи строга квалитетот на контролата тестови и внимателно пакет предмети. Времето потребно да се подготват вашите објекти за превозот е подалеку од времето за испорака. Ви благодариме за разбирањето!
Враќање & Размена Политика
Враќање или размена во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање
1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Ако не се задоволувачки за производ добиен од нас, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите што е можно побрзо. Ни ги испратите на следење на број кога ќе се врати вашите објекти, ние ќе рефундирање или замена кога ќе го добие вашиот пакет.
Ако сте го добиле на предмети кои не се нарачани од вас, ве молиме да земете некои слики и да го покаже на нас ПОБРЗО, ние ќе ја вистинската личност за вас веднаш.
Доколку ставката што сте ја добиле не е точно точно во нашиот веб-сајт најавен и не ви одговара, тогаш можете да го размена на правото големина но не може да се откаже особено за една големина објект бидејќи имаме предвид специфична големина мерење покрај нив. Една големина ставка не е одговара за сите.
Повратни Информации Политика
Ние ќе ви понуди позитивни повратни информации откако уплата. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако имате било незадоволство, pls ни даде можност да се реши проблемот пред да замине ни негативни повратни информации.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL
Пол:
Жени
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Силует:
А-Линия
Номер На Модела:
41963800158
Вид На Модела:
Цвете
търговска марка:
Сексемара
Украса:
Лук
Стил:
Стил Лолита
Талия:
Натурални
Материал:
Polyester

Те също купуват с този продукт

Безплатна доставка Висока талия жените сгънати случайни пастелни бюст пола 2018 пролет лято Плиссированная полата на жена органист и дълги поли w423

BGN 24.00 31.49

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГОЛЕМИНА (CM) ДОЛЖИНА ПОЛОВИНАТА ХИП ЕДНА ГОЛЕМИНА 82 6090 / ако имате било какви други бараат,ве молиме кажете ни ,ние може да направи за вас .понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Нов 2018 Лято Висока Талия дънкови шорти в синьо случайни светла размер дамски къси дънки Дамски свободни дънкови шорти 26-32 S2033

BGN 15.00 22.59

Азија ГолеминаПоловинатаКолковитеБедротоПред ПодемотВрати Се ЗголемиДолжина2564.0 cm25.2 во87.0 cm34.3 во57.1 cm22.5 во27.4 cm10.8 во35.9 cm14.1 во31.0 cm9.8 во2666.526.289.535.258.423.027.710.936.214.331.310.82769.027.292.036.259.723.528.011.0Е 36,514.431.611.82871.528.194.537.260.924.028.311.136.814.531.912.82974.029.197.038.262.224.528.611.337.114.632.213.83076.530.199.539.263.525.028.911.437.414.732.514.83179.031.1102.040.264.7Беа 25,529.211.537.714.832.815.83281.532.1104.541.166.026.029.5Само 11,638.015.033.116.8Искрени Зборови на Мојот пријател Во Кина, постои зборови, не е добро стока поевтино...

2018 Нова Мода Corriendo Deportes Aptitud Ежедневни Дантела На Талията Шорти Летен Плаж Quick Dry Женски Бонбони С Цвят На Къси D019

BGN 5.00 5.70

Купувачот се покажеНапомена : 1 Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 12cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел 2 Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите...

High Street Fashion Мятно Зелена Тюлевая Пола Линия С Дължина До Коляното Пола Пакетче Индивидуални Многослойни Буйни Дамски Поли

BGN 41.00 46.40

1.Оваа здолништа се направени со невидливи патент и сатен половината , ве молиме кажете ни го вашето точно половината големина кога ќе поставена цел.2.Ако имате конкретно барање за должина , ве молиме оставете ни порака под цел.3.Ние ќе го испратам до тебе со Кина Пост Воздух Mail за слободни.4.Ако сакате производот итно, ве молам оставете ме на порака за точниот датум сакате.5.Ако пост да БРАЗИЛ , ве молиме да ни кажете приемник CPF во полето за пораки, или не можеме да ја објавите во здолниште.Ако Сакате Други Бои , Можете Само Да Ја Проверите На Нашата Боја Шема За Да Ја Изберете Бојата Што Сакате Од Него , И Потоа Ја Напушти Масажа Под Цел , Напишете Ја Боја Numler Што Сакате !1...

2017 пролет есен Дамски дънки скъсани Висока Талия участък слаб, тънък молив, панталони, дънкови Дамски панталони pantalon femme

BGN 23.00 33.09

Големина Должина(cm) на Колкот(cm) Половината(cm) Тежина(kg) Ракав(cm) 25 90cm 6777cm 5664cm 26 91cm 7080см 5866cm 27 92cm 7383cm 6068cm 28 93cm 7686cm 6270cm 29 94cm 7989cm 6472cm 30 95cm 8292cm 6675см 31 96cm 8595cm 6878cmГолемина 32 : Должина 97cm, Хип 8898cm ,Половината 7680 см,Answer : ___________________________ Note : Драг пријател , Ова е Азија Големина ,Сите големина се мери во cm ,Азија големина се малку помали од Европска големина и Американски големина.Pls проверете ја големината на маса пред да ја купите ,можете да мерите на облека што обично се носат и избирајте внимателно.ако не сте сигурни големината ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .Answer : ___________________________ Note : Ние гарантираме стил е иста како што е опишано,но може да не се исти како перформанси на различни органи.Можете да се облекуваат вашиот сопствен стил,и ве молиме изберете ја вашата точна големина според големината табела сериозно.ви благодариме Услуга : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден,Доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени тоа...

Ивица горещи къси панталони с ниска талия плячка къса дантела Микро Мини дънки бикини hot Жан кратки нощни Кульб Полюс танци облекло FX2035

BGN 18.00 19.20

Мрачно Топли Шорцеви Ниски Пораст Половината Плен Краток Чипка Микро МИНИ Фармерки Бикини Топла Жан Краток Ноќ Culb Пол Танцување Носат FX1035S : Половината 72 CM, Хип 82 CM, долги панталони 14 CM, Бедрото 50 CM, пред crotch 17 CM, crotch 122 CMМ : Половината 76 CM, Хип 86 CM, долги панталони 14 CM, Бедрото 52 CM, пред crotch 117 CM, crotch 122 CML : Половината 78 CM, Хип 88 CM, долги панталони 14 CM, Бедрото 54 CM, пред crotch 117 CM, crotch 122 CMПакет : 1*Симпатична Бикини Топла Фармерки

2018 Жени молив бели панталони, Панталони с висока талия Скъсани Дънки за жени дънкови гамаши харем плюс размер 4XL мама дънки жена

BGN 15.00 21.17

Жените Секси Молив Панталони Лето Бонбони Боја Секојдневен Тесни Панталони Памучни Панталони Топла Продажба На Високо Половината На Жените Тексас Фармерки LeggingПРОИЗВОД INFARMATIONПроизвод Infarmation Име на Производ : женски фармерки , Жените панталони , Девојки Панталони Материјал : Памук+ Полиестер Погоден За Сезона : Пролет Autunm Дизајн Функција : Мода Боја : Royalblue / Црно / Бело / црвено Вино / Војска зелена Големина : SMLXL2 XL3 XL4 XL Производ Индекс Еластична Не Водат Мала Умерена Повеќе Бомби Издание тип Тесни Тенок Умерена Лабава Мека Тешко Умерена Мека Многу Мека Дебелина Тенка Умерена Дебелина, се Згусне Вода Не се Мијат Избелени Висат Сув Студ Пеглање Не Суво ЧистењеПРОИЗВОД INFARMATIONГолемина Должина Половината*2 Хип S 84 37 / M 86 39 / L 88 41 / XL 90 43 / 2 XL 92 45 / 3 XL 94 47 / 4 XL 96 49 1...

Сладко розово следобед на чай прекрасен печатни дантела Лолита къса пола с лък за момичета

BGN 65.00 68.78

Име На Производ : Слатка Розова Попладне Чај Партија Прекрасна Печатени Чипка Лолита Кратко Здолниште со Лак за Девојка Бесплатен ПревозотМатеријал : Полиестер, ПамукAnswer : ___________________________ Note : Здолниште само, petticoat не се вклучени.Здолниште Големина во CM големина Половината(cm) Колковите (cm) Должина(cm) S 70 90 4752 М 74 95 4752 L 78 105 4752 XL 86 110 4752 XXL 92 115 4752Сите наши Lolilta Фустани се сопствени направени...

Neophil 2018 Boho дълги етнически индийски цветя печатни Макси дамски поли черно-бял плиссированный Атлас дължина на пода Jupe Longue MS08002

BGN 27.00 31.34

Големина на Половината Должина cm инчен cm инчен Една Големина 6884(еластични) 26.52"32.76" 100 39.00"1.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од под сликите.2.Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

2017 Горещи Жени, Дамски Ежедневни Високо Еластична Талия Панталони Широките Панталони Свободни Панталони

BGN 8.00 9.39

Функција Функција Моден дизајн, 100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Памук мешавина Боја : како слики покаже Големина : една големинаПакет : 1x панталони (без никакви додатоци)Answer : ___________________________ Note : 1...

2017 лято жените случайни свободни широки панталони плътен цвят плюс размер S-5XL реколта еластичен колан панталони 3 цвята

BGN 33.00 47.52

Големина Информации : 2017 Лето Жените Секојдневен Лабава Широк Нога Панталони Солидна Боја Плус Големина S5 XL Гроздобер Еластичен Појас Панталони 3 БоиГолемина / CMПоловинатаХипПанталона ДолжинаПред CrotchНазад CrotchS56651268635.641М6079130873642L647513488Е 36,543XL68801388937.244XXL72851429037.8453 XL76901469138.4464 XL80951509239475 XL84100154934048Превозот : 1...

Черен сатен готическата пола с рюшами женски бурлескные поли средата на ласточкиного опашката съответните steampunk корсети и бюстиета

BGN 24.00 28.78

Сатенски Steampunk Здолниште со 2 Слоја и Црисс Крстот Корселе и Кавга ПолитеПакетот Вклучува : Здолниште *1Модел Шоу

Changpleat High-end fashion Анна нагънат Дамски панталони Свободна еластична талия плюс размера на ежедневните зреещи черен Див твърди

BGN 92.00 112.00

започнетекрајотМатеријал : 100% полиестер влакна увозот големина : Lenth 92cm , биста на 64106cm, Колковите 102160cmКлиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

CWLSP Bling пайети дамски тесни хайвер дължина молив летни панталони дамски Drawstring панталони панталони pantalon mujer QZ2538

BGN 26.00 28.43

Големина на Половината Хип Должина CM ВО CM ВО CM ВО С 64 24.96 92 35.88 88 34.32 М 68 26.52 96 37.44 89 34.71 L 72 28.08 100 39.00 90 35.10 XL 76 29.64 104 40.56 91 35.49Measuerd лежи рамно, не може да биде 1~2inch разлики.Сите големина е Азија големина,не НИ / Европска големина,ќе има 12 големина помалаБојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставувањеПанталони се виткаатЗАБЕЛЕШКА : Ако сакате да се вратите на објект за размена(без квалитет проблем ) , ние нема да се плати за враќање превозот1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно, без нашите информации.2...

Елегантен необичайно цвете печат дълга пола дамска мода еластичен колан ултра-дълги голяма люлка цветен шифон макси поли дълги Saia

BGN 31.00 38.30

стаДомот Фенси Цвет Печати Долго Здолниште Жените Мода Еластичен Појас Ултрадолго Голем Замав Флорални Chiffon Макси Здолништа Боја show ТОПЛО ПОТСЕТНИКМожете да не контактирате доколку имате какви било прашања или предлози,Ние ќе им понуди топло срце услуга за вас и да продолжиме да се подобри.ИСПОРАКАНие ќе испорака за вас како е можно поскоро.Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.ПОВРАТНИ информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации и со пет ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги ,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да slove никакви проблеми ,за да ви овозможи со најдобра услуги на клиентите.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти.Ако не сте задоволни со објектот што го наредил,ве молиме контактирајте со нас во прв пат...