• Ново
2017 Горещи Жени, Дамски Ежедневни Високо Еластична Талия Панталони Широките Панталони Свободни Панталони

2017 Горещи Жени, Дамски Ежедневни Високо Еластична Талия Панталони Широките Панталони Свободни Панталони

BGN 8.00
BGN 9.39
-15 %
В магазина

Брой продукти


Функција Функција Моден дизајн, 100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Памук мешавина Боја : како слики покаже Големина : една големина
Пакет : 1x панталони (без никакви додатоци)
Answer : ___________________________ Note :
1. Нашата големина е Азија Големина, а не САД, велика БРИТАНИЈА, ЕВРА итн. големина. Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
2. Големината табелата погоре се однесува на облека димензии, а НЕ на вашето тело мерења.
3. Ако вашиот мерења се случи да биде помеѓу две големини, ве молиме изберете следниот поголем.
4.Ако не сте сигурни како да се избере големината, ве молиме кажете ни за вашата големина информации во врска со вашата Висина, тежина, биста и хип, така што ние може да ви даде совети.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
търговска марка:
хиригин
Материал:
Памук, Полиестер
Стил:
Ежедневни обувки
Дължина:
Ankle-Length Pants
Украса:
Выдалбливают
Тип Тъкани:
Сукно
Вид На Монтаж:
Свободен
Вид На Модела:
Твърд
Предни Стил:
Апартамент
Тип На Затваряне:
Еластичен Колан
Вид На Талията:
Среден
Стил Панталони:
Кръстоски-панталони
Пол:
Жени

Те също купуват с този продукт

Мода Бохемски Стил Дамска Лятна Шифоновая Пола Цветен Принт Дългата Плажна Пола Дамска Еластична Талия Ежедневни Плисирани Поли

BGN 27.00 28.56

Дебелина : општи Стил : модна Комбинација : едно парче Облека Тип : плажа здолниште Материјал : chiffon Големина : M LГолемина Должина / cm Поставата должина / cm Половината / cm M 84~86cm 46~50cm 66~92cm L 88~92cm 46~50cm 66~92cm( Забелешка : Сите димензии се мери со рака, овозможувајќи 1~2cm грешки постои...

Черен сатен готическата пола с рюшами женски бурлескные поли средата на ласточкиного опашката съответните steampunk корсети и бюстиета

BGN 24.00 28.78

Сатенски Steampunk Здолниште со 2 Слоја и Црисс Крстот Корселе и Кавга ПолитеПакетот Вклучува : Здолниште *1Модел Шоу

Сладко розово следобед на чай прекрасен печатни дантела Лолита къса пола с лък за момичета

BGN 65.00 68.78

Име На Производ : Слатка Розова Попладне Чај Партија Прекрасна Печатени Чипка Лолита Кратко Здолниште со Лак за Девојка Бесплатен ПревозотМатеријал : Полиестер, ПамукAnswer : ___________________________ Note : Здолниште само, petticoat не се вклучени.Здолниште Големина во CM големина Половината(cm) Колковите (cm) Должина(cm) S 70 90 4752 М 74 95 4752 L 78 105 4752 XL 86 110 4752 XXL 92 115 4752Сите наши Lolilta Фустани се сопствени направени...

Just. be. never хип-хоп лятото е новата голяма звезда свободни Kawai шорти Haren еластичен колан секси дънки печат жена хладно градинска облекло

BGN 23.00 43.18

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Големина на ТабелаМерење Во CM Големина Половината Панталона Должина Слободни 68108 90Мерење Во Инчи Големина Половината Панталона Должина Слободни 26.8 42.5 35.4

2017 лято жените случайни свободни широки панталони плътен цвят плюс размер S-5XL реколта еластичен колан панталони 3 цвята

BGN 33.00 47.52

Големина Информации : 2017 Лето Жените Секојдневен Лабава Широк Нога Панталони Солидна Боја Плус Големина S5 XL Гроздобер Еластичен Појас Панталони 3 БоиГолемина / CMПоловинатаХипПанталона ДолжинаПред CrotchНазад CrotchS56651268635.641М6079130873642L647513488Е 36,543XL68801388937.244XXL72851429037.8453 XL76901469138.4464 XL80951509239475 XL84100154934048Превозот : 1...

Безплатна доставка Висока талия жените сгънати случайни пастелни бюст пола 2018 пролет лято Плиссированная полата на жена органист и дълги поли w423

BGN 24.00 31.49

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГОЛЕМИНА (CM) ДОЛЖИНА ПОЛОВИНАТА ХИП ЕДНА ГОЛЕМИНА 82 6090 / ако имате било какви други бараат,ве молиме кажете ни ,ние може да направи за вас .понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

2018 Тесни Панталони Молив Жена Висока Талия Скъсани Дънки За Жени Дънкови Панталони Армейски Зелен Бял Черен Панталон Runners Дамски Дънки

BGN 28.00 40.43

Слаби Молив Панталони Жена Висока Половината Искинатите Фармерки За Жените Тексас Панталони Армијата Зелената боја Бела Црна Еластична Тренерки женски ФармеркиПРОИЗВОД INFARMATIONПроизвод Infarmation Име на Производ : женски фармерки , Жените панталони , Девојки Панталони Материјал : Памук+ Полиестер Погоден За Сезона : Летни Дизајн Функција : Мода Боја : Црна, Бела Војска зелена Големина : 34363840424446 (XSSMLXL2 XL3 XL) Производ Индекс Еластична Не Водат Мала Умерена Повеќе Бомби Издание тип Тесни Тенок Умерена Лабава Мека Тешко Умерена Мека Многу Мека Дебелина Тенка Умерена Дебелина, се Згусне Вода Не се Мијат Избелени Висат Сув Студ Пеглање Не Суво ЧистењеПРОИЗВОД INFARMATIONГолемина Должина Половината Хип 34=XS 95 6168 8191 36=S 96 6572 8595 38=96 M 6977 8999 40=L 97 7381 93104 42=XL 97 7786 97109 44=XXL 98 8190 101113 46=XXXL 98 8595 106119 1...

Changpleat High-end fashion Анна нагънат Дамски панталони Свободна еластична талия плюс размера на ежедневните зреещи черен Див твърди

BGN 92.00 112.00

започнетекрајотМатеријал : 100% полиестер влакна увозот големина : Lenth 92cm , биста на 64106cm, Колковите 102160cmКлиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

The new2017 jeans nine minutes of pants is natural code show thin haroun pants folk embroidery flower губим leisure haroun pants

BGN 38.00 53.76

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Половината панталони должина Колковите cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи 26 63 24.80 0.00 87 34.25 27 66 25.98 0.00 90 35.43 28 70 27.56 0.00 93 36.61 29 73 28.74 0.00 96 37.80 30 76 29.92 0.00 100 39.37 31 80 31.50 0.00 103 40.55 32 83 32.68 0.00 106 41.73 33 86 33.86 0.00 110 43.31 34 90 35.43 0.00 113 44.49 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Ежедневни Гамаши Женски Фитнес Гамаши Цветен Блок Есен Зима Бързо Съхнещи Спортни Панталони Гамаши

BGN 11.00 15.20

Повик Leggings Жените Фитнес Leggings Боја Блок Есен Зима Тренингот Панталони LeggingsАко Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Полиестер, Големина : S M L XL Големина Должина Половината Хип S 88cm / 34.65" 6468cm / 25.2026.77" 7884cm / 30.7133.07" М 90cm / 35.43" 6872cm / 26.7728.35" 8290cm / 32.2835.43" L 92cm / 36.22" 7276cm / 28.3529.92" 8595cm / 33.4637.40" XL 94cm / 37.01" 7680см / 29.9231.50" 90102cm / 35.4340.16" Пакување вклучуваат : 1*жените Legging Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

2017 пролет есен Дамски дънки скъсани Висока Талия участък слаб, тънък молив, панталони, дънкови Дамски панталони pantalon femme

BGN 23.00 33.09

Големина Должина(cm) на Колкот(cm) Половината(cm) Тежина(kg) Ракав(cm) 25 90cm 6777cm 5664cm 26 91cm 7080см 5866cm 27 92cm 7383cm 6068cm 28 93cm 7686cm 6270cm 29 94cm 7989cm 6472cm 30 95cm 8292cm 6675см 31 96cm 8595cm 6878cmГолемина 32 : Должина 97cm, Хип 8898cm ,Половината 7680 см,Answer : ___________________________ Note : Драг пријател , Ова е Азија Големина ,Сите големина се мери во cm ,Азија големина се малку помали од Европска големина и Американски големина.Pls проверете ја големината на маса пред да ја купите ,можете да мерите на облека што обично се носат и избирајте внимателно.ако не сте сигурни големината ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .Answer : ___________________________ Note : Ние гарантираме стил е иста како што е опишано,но може да не се исти како перформанси на различни органи.Можете да се облекуваат вашиот сопствен стил,и ве молиме изберете ја вашата точна големина според големината табела сериозно.ви благодариме Услуга : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден,Доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени тоа...

CWLSP Bling пайети дамски тесни хайвер дължина молив летни панталони дамски Drawstring панталони панталони pantalon mujer QZ2538

BGN 26.00 28.43

Големина на Половината Хип Должина CM ВО CM ВО CM ВО С 64 24.96 92 35.88 88 34.32 М 68 26.52 96 37.44 89 34.71 L 72 28.08 100 39.00 90 35.10 XL 76 29.64 104 40.56 91 35.49Measuerd лежи рамно, не може да биде 1~2inch разлики.Сите големина е Азија големина,не НИ / Европска големина,ќе има 12 големина помалаБојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставувањеПанталони се виткаатЗАБЕЛЕШКА : Ако сакате да се вратите на објект за размена(без квалитет проблем ) , ние нема да се плати за враќање превозот1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно, без нашите информации.2...

2018 Summer New Skinny Women Short Workout For Fashion Casual Active Short Feminino Дишащи Дамски Къси Панталони

BGN 17.00 24.90

2017 Лето Нови Слаби Жени Краток За Тренингот Мода Обичните Активни Краток Feminino Дише Шорцеви ЖениГолемина(cm ) Половината Хип Должина S 58 84 29 М 62 86 30 L 66 88 31 XL / / / Над Големина Се Мери Со Раце ,Pls Дозволете 13cm Различни,Ако Имате Било какви Qustions За Големината ,Pls се Чувствуваат Слободни Да Контакт со Нас

Сребърна Златна Плиссированная Пола, Дамски Реколта Пола С Висока Талия 2018 Зимните Дълги Топли Поли Са Нова Мода Метална Полата На Жена

BGN 19.00 22.37

Бесплатни димензии : должина 78cm,половината 58~93cm ,таму можеби 2~3cm грешка поради прирачник за мерење,ве молиме проверете ја вашата големината на телото за да бидете сигурни дека големина одговара за вас,ви благодариме!големина информациизабелешка : следните информации за повикување само ...

Пролет и есен стил гамаши, дамски панталони, плюс размера на 6XL 110 кг еластичен колан високо еластичен PocketsHigh талията дамски панталони

BGN 28.80

Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина информации за повикување, ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 смГолеминаПлочка Половината(cm)Се водат Половината(cm)Плочка Колковите(cm)Се водат Колковите(cm)Должина (cm)XXXL7295841101024 XL75105881201035 XL82115911261036 XL88120981351031, Ние ќе го испратам до вас, како е можно поскоро откако ќе ја купите2, Генерален 530 дена пристигнат, Различни испорака, Различни брзина1, Откако ќе прими пакет, не брзаат да се регистрирате Прво на сите, без разлика дали пратката е оштетена, а потоа агенцијата за инспекција на производите во добра состојба2,ве Молиме сигурни дека стоката е она што ќе го купи, ако не, ве молиме контактирајте со нас прв патБоја можеби има мала разлика бидејќи осветлување и екранот.