• Ново
2017LGFD922 жените зимата на топло мода изкуствена кожа XXL плюс размер за голям размер момичета висока талия тънък външен вид изкуствена кожа, гамаши

2017LGFD922 жените зимата на топло мода изкуствена кожа XXL плюс размер за голям размер момичета висока талия тънък външен вид изкуствена кожа, гамаши

BGN 9.60
В магазина

Брой продукти


внатрешноста Е руно чувство полиестер, топло и hight половината дизајн
3 големина
СТП кожа надвор,ЕДЕН СЛОЈ
Големината е XL за 52 до 65 кг жени
тежина над 270g
дебелина, но изгледа тенка!
црна стп кожа со руно внатре еден слој дизајн
Почитувани купувачот :
Tks за шопинг во LGFD продавница.
ние ќе превозот вашата цел во 2 дена-повеќето време
НЕКОИ ЗЕМЈА мали цел(обично помалку од 20usd), може да се користат epacket и Кина пост-само ако се прифати ќе choosed превозот начин.pls да ми кажете.
pls остави порака да ни помогне да се без грешка
pls бидете сигурни дека ќе го името и адресата е точен(на англиски јазик )
И Биг Цел имаме многу плаќање и јас може да се измени единечна цена за голема цел пред вашиот платени
повеќето превозот начин ќе се испраќаат од страна на Кина пост,(евтини објект со користење на обичните пост )
голема цел ние може да го користат epacket,SPSR,EMS ,FEDEX, UPS-от
Само ако се прифати вашиот изберете превозот начин
pls остави порака, со цел да се информираат.
и после, доби вашиот парцела(нормално е да се земе текот на 2 недели превозот време)
ако се чувствувате ДОБРО, pls остави некои добар преглед за да се каже другиот купувачот .
ако не се добри. pls контактирајте со нас на прво место.
ако постојат само големина или боја проблем, или едноставно donot се допаѓа.
pls намали скршени за да се доби целосна наплата.
вашиот среќен е нашата чест

Подробности

Размер:
L, XL, XXL
Тип Елемент:
Легинсы
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
554734588455
Стил:
Ежедневни обувки
Материал:
Изкуствена Кожа, Ликра,Поли, Полиестер
Тип Тъкани:
Фланела
търговска марка:
LGFD
Вид На Талията:
Висок
Дължина:
Ankle-Length
Дебелина на:
Дебел

Те също купуват с този продукт

нова мода жените двубортная пола хип пола-молив

BGN 36.00 42.88

жените светло сина тексас Искинале Молив фармерки Здолништа секојдневен дами мини здолниште saias femininaПлочка за грешка при мерење на околу 13cmВе молиме да се разбере Големината Половината Должина Хип s 64 50 84 м 67 50 87 l 70 90 50

Drop ship високо качество гамаши жени тънък мода механични кости черни гамаши дигитален печат череп гамаши плюс размер

BGN 11.00 11.18

АзијаГолемина На Половината(cm) Хип(cm) Бедрото(cm) Должина(cm) S 71 76.6 46.2 91 М 76 81.6 48.2 93.5 L 81 87.6 50.2 96 XL 86 91.6 52.8 98.5 XXL 91 96.6 55.4 101 XXXL 96 101.6 58 103.5 XXXXL 101 106.6 60.6 106 "Големина mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки,но секогаш во рамките на 3cm"За Повратни информации, Случај и Детали Продавачот Оцени : (1) Како што се водење бизнис, било која од вашите отвори Случај / Спорот / Тврдење, Неутрални / Негативни Повратни информации, Ниска Ѕвезда Детали Продавачот Рејтингот ќе се пресметува како BBE(Лош Купување Искуство) и destory нашата сметка...

Пролет лято есен Лолита midi тюл поли женски американски облекло за възрастни пола пакетче дамски долната пола Falda Mujer Saia jupe

BGN 36.00 60.48

Достапни Големини : Една ГолеминаТкаенини : 6 Слоеви од Најлон НИ Tulle ( тешко tulle ) + 1 слој од сатен поставата = 7 слоеви во вкупниотПоловината : 6590 / 100 см, Должина 65 cmИнструкции за перење Рака мие само не кајгана Постават рамен да се исуши не собори суваВажна забелешка : Различни бои на облека, ве молиме да се мијат одделно.

Тънки реколта поли-молив грах с принтом За жени

BGN 47.98

Ова под коленото молив здолниште е совршен за канцеларија или дневна секојдневен носат.Што може да биде повеќе слатки, енергија и привлечни за ова здолниште.Печати на облекување може да биде малку поинаков од слики за различни серија продукции.Се Грижи Инструкциите : 1...

FOLOBE Rose Dancewear пола с висока талия бална рокля пакетче тюл пола мини балет жените възрастни опаковки Faldas Saias Femininas TT004

BGN 25.00 38.38

Добредојдовте на нашиот магазинНие го поздравуваме секоја искрена клиентите,дали enquiring или купување!Имаме сопствена фабрика во Кина.Нашата продавница политика е квалитетот на прво место.Исто така,службата е uppermost,Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас.Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт...

Нова Есен Зима жени изкуствена кожа шорти мода Дамски средна талия кратки свободни панталони стил дами черни шорти 4XL

BGN 22.00 27.98

Карактеристики : 100% Сосема Нов Тежина : 210g (приближно) Материјал : СТП Овој материјал ви дава пријатно чувство Висок Квалитет,Шармантна, Модерен,Удобно Големина : L,XL,XXL,XXXL,4 XL (сите во парк!)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Големина : ве молиме овозможи 23cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)Големина на Табела Големина Половината(cm) на Колкот(cm) Должина(cm) L 70.5 93.5 33 XL 73.5 97.5 33.5 XXL 77 100 34 XXXL 80 103.5 34.5 4 XL 83.5 107 35 Напомена : се Овозможи големина грешка е околу 13cm,ако не знаете како да се избере големината,pls контакт со мене.

Нови есенно-зимни дамски панталони модерен дамски панталон с висока талия сгъсти по щиколотку широки вълнени панталони A5030

BGN 72.00 76.08

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГОЛЕМИНА(CM) Половината Должина Колковите Бедрото 27 70.0 83.0 94.0 34.0 28 74.0 83.0 98.0 35.0 29 77.0 84.0 102.0 36.0 30 80.0 84.0 106.0 37.01.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина, не го одберете директно во зависност од вашите навики, ве Молиме договор со нас, ако не знаат која големина треба да се избере.2...

TUHAO 2018 high street дамски пролет висока еластичност добро качество, плюс размера на 6XL 5XL 3XL 4XL гамаши Женски черни панталони YH13

BGN 26.00 44.00

TUHAO 2018 high street Жените пролет Висока Еластичност Добар Квалитет плус големина 6 XL 5 XL 4 XL 3 XL Leggings женски црни Панталони YH13

Bivigaos Пролет женски гамаши абстрактни каре печатни гамаши фини шлифовъчни тъкан гамаши молив панталони високи гамаши участък

BGN 10.00 12.78

* Големина може да бидат различни од вашата земја, ве молиме контактирајте ме за големината, ако не сте сигурни дека вашата големина!Детали За Производот : Материјал : полиестер помеша (пескарење ткаенина) Боја : избор на дизајн Големина : една големина,слободни големина (високо еластична, одговара за S / M / L луѓе) Одговараат на толпата : висина 158 173 см (може да биде 13 см грешка, и може да биде малку надвор боја, ако умот, ве молиме претпазливи да се купи! Ви благодарам !)Некои објекти може да имаат мали несовршености на стил и боја, може да не биде 100% натпревар., измените кои сте ги видите тука, како што се компјутерски екран...

Наскоро Мода Ежедневни Дамски Висока Талия Lounge Панталони Клеш Твърди Свободни Еластичен Колан Flare Панталони Облекло Лято, Пролет

BGN 12.00 12.30

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјали : најлонБоја : ЦрнаСтил : Мода, НеврзанГолемина : S,M, L, XLТаму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 x Мода Бел ПанталониПреглед :

L-5XL плюс размер широки панталони, Дамски панталони 2017 есен нова Висока Талия ежедневни Stright широко крака панталони високо качество

BGN 39.00 60.45

Превозот политика на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно...

Ацтекский през цялата омбре гамаши жените Секси Push Up гамаши Мандала цветя 3D розово гамаши Висока Талия гамаши, жени, фитнес, мода

BGN 9.00 14.58

Големина Половината (Истегнување) на Колкот (Истегнување) Должина (Истегнување) Висина Тежина инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm lb kg Еден Szie 2334 6088 3745 96116 36.6 93 5970 150180 88220 40100 Атрибути Leggings големина на екранот стил Leggings печати големина XS3 XL пол женскиматеријал полиестер100% сосема нов и висок квалитетЕластичен појас бендМногу Еластичен и УдобноМашинамие,се Препорачува Рака мие,висат суваЦрна Leggings Жените Legging Притисни До Секси LegginАко имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне...

CHRLEISURE кожени гамаши за жени пролет и зима твърди висока талия стандарт панталони тънък PU пънк женски гамаши

BGN 13.00 30.38

Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 12 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние лично се мери и реалноста се обиде...

Секси Zipper Open U Crotch Shorts Latex Plus Size Micro MINI Hot Shorts Low Rise Waist Плячка Short Екзотични Culb Pole Dancing Носете

BGN 24.00 29.81

Секси Патент се Отвори У Crotch Шорцеви Латекс Плус Големина Микро МИНИ Топли Шорцеви Ниски Пораст Половината Плен Краток Егзотични Culb Пол Танцување Носат FX1044

Нова Пролет 2018 Дамски Дънки С Висока Талия Панталони, Тесни Дънки Дамски Дънки Скъсани Дънки На Приятел За Жени Pantalon Femme Панталони

BGN 35.00 49.60

Нови 2017 Жените Лето Мода Фармерки Со Висок Половината Плус Големина S5 XL Директно Женски Панталони Гроздобер Фармерки Искинатите Фармерки За ЖениПРОИЗВОД INFARMATIONПроизвод Infarmation Име на Производ : женски фармерки , Жените панталони , Мајка Панталони Материјал : Памук+ Полиестер Погоден За Сезона : Пролет,Autunm Дизајн Функција : Мода Боја : Слика боја, Големина : 3436384042 Производ Индекс Еластична Не Водат Мала Умерена Повеќе Бомби Издание тип Тесни Тенок Умерена Лабава Мека Тешко Умерена Мека Многу Мека Дебелина Тенка Умерена Дебелина, се Згусне Вода Не се Мијат Избелени Висат Сув Студ Пеглање Не Суво ЧистењеПРОИЗВОД INFARMATIOСтрана Должина Половината Хип 34=XS 93.5 70 96 36=S 94.5 74 100 38=M 95.5 78 104 40=L 96.5 82 108 42=XL 97.5 86 112 / / / / / / / / / / / / / / / / 1...

широки панталони дамски класически панталони плюс размер гамаши, панталони за жени голям размер, височина на талията топли черни панталони Дамски дрехи

BGN 43.00 53.97

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно во зависност од вашите навики...

Японски чист стил Плиссированная пола JK Uniform Ladies Girl ' s Lolita School Student Uniform поли с Висока Талия cosplay клетчатая пола

BGN 31.00 35.18

Јапонски Preppy Стил Pleated Здолниште JK Униформа Дами Девојче Лолита Училиште Студентската Униформа Здолништа со Висока Половината Cosplay Plaid ЗдолништеКолет се вклучени : само здолниште S Половината 6366 должина околу 40 M Половината 6770 должина 40 L Половината 7174 должина 40 XL Половината 7580 должина 40 XXL Половината 8185 должина 40

Neophil 2018 Winter Basic Трикотажный Молив Midi Soild Поли Empire Еластични Slim Black Office Elegant Ladies Work Носете Saia S0905

BGN 16.00 33.57

Големина на ПОЛОВИНАТА ХИП ДОЛЖИНА cm инчен cm инчен cm инчен Слободни6690 cm25.74"35.10"82112cm31.98"43.68" 68 см 26.52"1.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од под сликите.2.Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

Високо Качество Дамски Есен-Зима На Топло Гамаши Matte Подплата Участък Флисовые Панталони Топчут Краката Гамаши

BGN 4.00 5.18

Висок Квалитет На Жените Есен, Зима И Топло Legging Бранеа Поставата Водат Руно Панталони Газат Стапалата Leggings100% Сосема Нов Висок Квалитет!Карактеристики : Газат стапалата leggingsСтил : Корејски Мода,Деветти Панталони,Згусне Сомот На Дното LeggingsВисока waisted Leggings дека се совршени за на Пролет,Есен,Зима!,Мека удобно Слабеење Нозе Водат ХулахопкиОди добро со здолниште, фустан, панталони, чизми, блузи, трикотажа или џемпери и други тимовиМногу добра монтажа мека elasticated половината.Материјал : Полиестер влакна + Spandex+Внатрешен чекалницата дремеБоја : Виолетова,Сива,Црна,Кафе,МорнарицаТежина : околу 100gГолемина : Една големина Одговара за Западен Големина SM ,UK610 / AU610 / EU3438Големина На Половината Хип ДолжинаЕдна Големина 25.231.5 / 6480см 28.335.4 / 7290cm 34.6 / 88cmОбјектот содржи : 1 * на Жените LeggingAnswer : ___________________________ Note : 1...