• Ново
10 кг високо качество K1 K2 K3 прозрачен бял цвят Valplast гъвкава акрилна смола частица светло розово за частични протези

10 кг високо качество K1 K2 K3 прозрачен бял цвят Valplast гъвкава акрилна смола частица светло розово за частични протези

BGN 838.00
BGN 882.43
-5 %
В магазина

Брой продукти

-30.99 /торба -64.05 /торба
10 KG Висок Квалитет К1 К2 К3 Јасно Бела Боја Valplast Флексибилни Акрилна Смола Честички Светло Розова за Парцијални Протези
Протеза Флексибилни Акрилик Светло Розова Протеза Флексибилни Акрилик Светло Розова
Vaplast флексибилни протеза Смола материјал к1 к2 к3 Јасно
Боја : светло розова ( к3 е подлабоко од к2, к2 е малку подлабоко од к1)
Топење time : 11 минути
Функција
1. Добра еластичност за да се избегне пауза
2. Полски лесно, бидејќи на мазна површина
3. Висок проѕирен блиски до бојата на непцата
Спецификација :
1. Тоа е многу лесно да полски; 2. Загреана на температура е 287 C centigrade,топење време е 11 минути
3. Таа има висока еластичност, трајни, може да се купи нашиот примерок на тест
Пакетот Вклучува :
1 x 10kg/торба флексибилни протеза Смола материјал - к1/ k2 / к3 / Заоблачено
Ако сакате повеќе,молам контактирајте ме ,јас би сакал да ви даде некои попуст !!!
И ако сакате да се купи примерок ,исто така, добро,само контактирајте ме
За било какви прашања,ве молиме контактирајте ме слободно,јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне!
Забелешка : Здраво секој купувачот, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, точна адреса и поштенски код, во случај на пакет бидат вратени. Ако пакетот е да се врати, бидејќи на вашата погрешна адреса,ние не ја преземе должноста. Ние не обврзуваат на Царина, и не се одговорни доколку пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја проверите вашата Земја Политика ако стоката е дозволено да бидат увезени. При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област. Јас f тоа е, Оддалечена Област на Плаќање е потребно да се наплаќа. Понекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете најсоодветниот за транспорт метод за вас, но транспорт време е иста, и се уште имаат следење на информации онлајн. Ќе сакате да се разбере, ви благодариме! И некои стоки содржат метал, електрична енергија или магнетизам, па тоа не може да брод од страна на E-Пакет и E-EMS; ако е така, ќе го промени со друг погоден начин за вас, како Кина Пост или Post NL..
Додека да добиете пакет ако тоа беше скршен , ве молиме да не го потпише за пакет и не контактирате на време , јас ќе се обидеме потрудиме да slove тоа , ако сте имале прифатено скршени пакет на услуги ,ние нема да преземаат никакви проблеми !!!!
Erica Zhang

Подробности

Цвят:
Прозрачна Бяла, K1, K2, K3
Плавателни Съдове На Фалшиви Мигли:
ръчна изработка
Материал:
Смола
търговска марка:
Beemyi
Тип:
Гъвкавата смола за зъбни протези
Номер На Модела:
акрилни протези K1 k2
Характеристики 1:
Вредни Химикали
Плавя време:
11 минути
Quatily:
Високо качество
Доставка:
Безплатна доставка
НЕТНО ТЕГЛО:
10 кг

Те също купуват с този продукт

MassageNEW Натурален Нефрит Германий Турмалин Камъни Инфрачервен Нагревателен Мат + Натурален Jape Красотата На Лицето Масажен Инструмент Нефритови Валяк

BGN 65.58

Massage NEW Природни Jade Германиум Турмалин Камења Инфрацрвена Греење Мат + Природни Jape Обраснат Убавина Масажа Алатка Jade РолериВрвен Квалитет Од 10 Години искуство во производствоОпис : Природни Jade Греење МатОна што е Германиум ?Германиум во човечкото тело може да им помогне на телото во формирање на интерферон, кои може да го активирате immunocyte, зголемување на количината на кислород се врши од страна на крвта,подобрување на микроциркулација, го регулираат крвниот притисок,го намалува крвниот шеќер, и да бидат ефикасни за избегнување на артериосклероза.Карактеристики : Jade Душек употреба на оваа Далеку Инфрацрвена Греење Душек е да се обезбеди мускулна релаксација терапија со доставување на топлина и многу повеќе.Тоа ја подобрува циркулацијата на крвта, и опуштање на мускулите.Ја подобрува циркулацијата на крвтаЈа намалува напнатоста и стресотПомага да се отстранат токсинитеЈа подобрува имунолошкиот системЈа подобрува еластичноста.Применливи луѓе : за статистика, развој и дизајн, компјутерска работа, лекари, студенти, инженери и техничари, директори и менаџери, семејство, хотели, итн., така што ќе се подобри ефикасноста на работата, ја олеснуваат работата.Тежина : 2 KgНапон : 220 VГолемина : 45см*45смМатеријал : Jade, Germanite турмалин,Силициум влакна греење на елементТемпература : 1070 целзиусови степени, ±5°е прилагодливJade РолериУпотреба : Прво, пред масажа, да масажа алатка и лицето се чисти...

Инструмент за красота препарат за лице брадавица етикет татуировка Remaval дръжка салон лазерната машина за премахване на лунички премахване на Бенки кожата тъмнина

BGN 1.74

Убавина Инструмент Ласерски Луничка Отстранување Машина Кожата Крт Отстранување Темно Место Смена за Лице Брадавица Ознака Тетоважа Remaval Пенкало Салон Пад на превозотКарактеристики : Ова пенкало донесува најновите луничка отстранување технологија, тоа е безбедно, удобно и брзо да ги отстрани луничка и молови, без никакви несакани ефекти.Уникатен електрични јонска технологија го прави отстранување дамки, без повреда на нормална кожа, без крварење и малку болка.Таа има 3 прилагодливи скенирање место моќ излези за различни третман, кој е сигурен, корисен и лесен.Пониско ниво се користи на места и пеги и силна ниво се користи на крт и кожата ознаки.Директно плаќање од страна USB линијаОписи : Тоа се користи нова генерација на плазма микро област празнење технологија со ниска температура и висока фреквенцијаМоже да се оди во сила брзо без крварење и несакани ефекти на медицински и козметички резултатиЛесно носење и лесно ракувањеСпецификации : Боја : белаНапон : 110 V220 V 5060 HzГолемина : 180*35*35mmПакет големина : 215*105*45mmПакетот вклучува : 1 x Точка Крт Отстранување Пен1 x USB кабел1 x Крупни игла5 x парична казна игли1 x Шприц игли

Електрически Отстраняване На Черни Точки, Акне Един Вакуум Усвояването На Лицето Порите Препарат За Почистване Ексфолиращ Nano Спрей За Грижа За Кожата На Лицето Кр?

BGN 37.00 46.38

Електрични Blackhead Смена Акни Вакуум Вшмукување На Лицето Пора Чистење Exfoliating Нано Sprayer Лицето За Нега На Кожата, Убавина Инструмент 22Функција : 100% brandnew и Висок квалитет.Лицето Навлажнувачки апарати и Blackhead Отстранување Убавина ИнструментСилна вшмукување blackheads, убава нега на кожата експертиЦицање ЦрноНамалување На Акни И Затегнување Триење & Намалување На Маснотии & Јасно Перница & Desalination Фини Линии.Боја : Како на сликата шоуГолемина : 18 x 5cmПакетот Вклучува : 1 парчеСовети : Ве молиме да го користите топла крпа пред да го користите да ви помогне отвори порите, ефектот ќе биде подобро...

3 цвята ултразвукова почистващ инструмент за подхранване на олово в устройство за избелване на лице анти акне, против бръчки за домашна употреба

BGN 77.00 85.10

3 бои Ултразвукови чистење инструмент на Хранливи материи доведе во уредот за лицето за белење против акни анти навремено за домашна употребаВрвен квалитет со целосна сертификацијаМеѓународни познатиот бренд соработкаВреме на испоракаНие брод на сите нарачки во рок од 72 часа по вашата исплата заврши...

Высокомарочная в рамките устната апаратура за наблюдение CF-690 фокусируя камера и монитор в рамките на устната камера USB зубоврачебные интраоральные

BGN 627.00 659.62

30.99 / торба 64.05 / торба 4 КГ Стоматолошки Valplast Флексибилни Акрилна Смола К2 Честички За Делумно Granule К2 Материјал Без Крв Тема Розова 6 Парчиња Пакет 89*71*18mm 89*71*20mm Бела или Сина Боја Amann Girrbach CADCAM Мелничката Систем Стоматолошки Восок Блокови за Круни 6 Парчиња Пакет 89*71*18mm 89*71*20mm Бела или Сина Боја Amann Girrbach CADCAM Мелничката Систем Стоматолошки Восок Блокови за Круни 6 Парчиња Пакет 89*71*18mm 89*71*20mm Бела или Сина Боја Amann Girrbach CADCAM Мелничката Систем Стоматолошки Восок Блокови за Круни 4 КГ Стоматолошки Флексибилни Акрилик Valplast Розова Смола К2 За Делумна Протеза Лажни Заб К2 Материјал без Крв Thread4 KG Стоматолошки Флексибилни Акрилик Valplast Розова Смола К2 За Делумна Протеза Лажни Заб К2 Материјал без Крв Thread4 KG Стоматолошки Флексибилни Акрилик Valplast Розова Смола К2 За Делумна Протеза Лажни Заб К2 Материјал без Крв Thread4 KG Стоматолошки Флексибилни Акрилик Valplast Розова Смола К2 За Делумна Протеза Лажни Заб К2 Материјал без Крв Thread4 KG Стоматолошки Флексибилни Акрилик Valplast Розова Смола К2 За Делумна Протеза Лажни Забот К2 Материјал без Крв Thre Висок квалитет на интраоралната набљудување инструмент сп690 се фокусира USB интраоралната камера стоматолошки интраорална камера и мониторВисок квалитет на интраоралната набљудување инструмент сп690 се фокусира USB интраоралната камера стоматолошки интраорална камера и мониторПроизвод Карактеристики* 1.3 Мега Пиксели, 1 / 4 SONY CCD.* Сигурен извор на светлина со 4 парчиња на бела светлина, LED.* Камера со автоматско исклучување функција.* Суперширок, автоматски прилагодувањефокусот на леќата.* USB2.0 излез (сите се дигитализираат).* Работа во Windows, XP, прикажи ги, Win 7 (32 каснувања & 64 џвакање), Win8.* Акумулација Точка : 2mm~∞.* Напојување : Никој потребни се напојува преку USB кабел.* Камера со mirroe функција.Пакување Листа : 1 сет СП690 се Фокусира USB ИнтраОралната КамераЗабелешка : Здраво секој купувачот, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, точна адреса и поштенски код, во случај на пакет бидат вратени...

100 Бр Окачени Камък Гъвкав Който Е Паркет Bora Зубоврачебная Лаборатория Бижутериен Сплав Шлайфане Полировальный Инструмент Окачени Камък

BGN 31.50

100 Парчиња Правилно Поставени Камен Флексибилни Полирач Burs Стоматолошка Лабораторија Накит Легура Мелење Полирање Алатка Монтирани КаменКарактеристики : Flex Гума Полирање  : Овие синтетички каучукврзани полирачите се овозможи голема варијација во механичка сила за да се произведе полирачите за злато, композитни,natual заб, забната супстанција и разни пополнување, како и за тешко,тешко и тешките материјали како титаниум, неблагородни метални легури и платина.C Серија : Овие силициумврзани полирање понуда опипливо предности за намалување и мазна порцелански (керамика) , во меѓувреме, тие работат брзо и ефикасно на многу материјали, злато легури и акрилР Серија : се користи за брзо намалување,мазнење, полирање и filishing акрилна база итн.Имаме сите видови на видот да се Избере : Имаме монтирани камен и полирач, кои објекти дали сакате?ве молиме оставете порака која модели дали сакате...

Високото качество на 1 SetDental вакуум колектор на прах аксесоари нетъкани филтърни торби от плат за отстраняване на прах в зубоврачебных лаборатории

BGN 84.61

Употреба : се Користи со Стоматолошки Вакуум Прашина Extractor за Прашина Екстракција на Забите Лаборатории...

Зубоврачебный материал цветни зубоврачебный устранимый Артикулятор пластмасов Артикулятор протези с висок капак и ниски капак за зубоврачебной лаборатория

BGN 52.00 52.19

Стоматолошки Материјал Шарени Стоматолошки за Еднократна употреба Articulator Пластични Протеза Articulator со Голема Капа и Ниско Буџетните за Стоматолошка ЛабораторијаСпецификација : 1...

3шт на акне, премахване на игла от неръждаема стомана пъпка игла Отстраняване на акне, лечение на акне черна корона почистване на аспиратор премахнете инструмент

BGN 3.00 4.30

3pcs / set Нерѓосувачки Челик Акни, Отстранување Игла Pimple Игла Blackhead Смена Comedone Третман на Акни Extractor Лицето за Нега на АлаткаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Дизајниран за удобност и прецизност, убаво и трајни производи Направени од не ' рѓосувачки челик, обезбедува најбезбедно начин да нега на кожата Идеален за отстранување на несаканите пропустот, како што се акни и blackhead Тоа може да nip на акни и blackhead погодно исто така, Може да се користи за да ѕиркаат и да се притисне бела течности на акни Одличен додаток да ви помогне да изгледаат поубавоAnswer : ___________________________ Note : Чистење на вашата кожа пред екстракции да се избегне инфекции Едноставно место на јамка крајот текот на врвот на blackhead и притиснете ја нежно, на blackhead само ќе се појави надвор лесно Најдобро да го направи тоа по туш Чистење на екстрактор со памук и алкохол по употребатаЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

TOUCHBeauty зелен антицелулитен масажор за тяло Ventouses целулита масажна четка мека ръкавица за отслабване релаксиращ пилинг TB-0826B-G

BGN 31.97

TOUCHBeauty Зелена Целулитот на Телото Massager Ventouses Целулитот Масажа Мека Четка Ракавица Слабеење Релаксирачки Чистење на ТБ0826 BG Карактеристики : ја Зголемува циркулацијата на крвта, го намалува subcutaneoакумулација на масти и го забрзува согорувањето на мастите...

Направи си САМ mask machine домакински плодови и зеленчукови машина на домашно попълване маска плодови маска за инструменти за Красота, Грижа за лицето инструменти

BGN 113.00 124.43

DIY маска машина за Домаќинство овошје и зеленчук машина за Самонаправени надополнување маска Овошје Маска Алатки убавината на лицето за нега на алаткиВрвен квалитет со целосна сертификацијаМеѓународни познатиот бренд соработкаВреме на испоракаНие брод на сите нарачки во рок од 72 часа по вашата исплата заврши...

Healthsweet Смукателна Инструмент За Премахване На Черни Точки Мъртва Кожа, Акне Вакуум Черна Глава Отстраняване Почистване На Порите Пилинг На Кожата На Красотата Маш?

BGN 38.00 53.74

Healthsweet Вшмукување Blackhead Отстранување Алатка Мртвите Кожата Акни Вакуум Blackhead Смена Пора Чистење На Кожата Пилинг Убавина МашинаКарактеристики : Овој пренослив микродермоабразија убавина машина доаѓа со 4 меѓусебно совети, со 4 различни функции...

Овлажнител за въздух 2 в 1 с топла и студена параход дръжте кожата хидратирана и омоложенной студен спрей параход овлажнител на лицето нано спрей

BGN 112.00 123.50

Овлажнител 2 во 1 топло и ладно steamer се задржи на кожата и moisturized rejuvenated Ладно спреј steamer лице овлажнител нано sprayerВрвен квалитет со целосна сертификацијаМеѓународни познатиот бренд соработкаВреме на испоракаНие брод на сите нарачки во рок од 72 часа по вашата исплата заврши...