• Ново
Commlite CS-V500 Retractable Video Slider 50cm Доли Track Stabilizer 1m действителното разстояние приплъзване натоварване до 8 кг за огледално-рефлексен фотоапарат

Commlite CS-V500 Retractable Video Slider 50cm Доли Track Stabilizer 1m действителното разстояние приплъзване натоварване до 8 кг за огледално-рефлексен фотоапарат

BGN 238.38
В магазина

Брой продукти

Карактеристики :
Два пати како оригиналниот лизгачки далечина, conceptionally стигнале.
8pcs Топка-лежишта дизајн, повеќе прилагодување начин на лизгачки стегање.
Лизгачки Затка вграден во.
Супер мазна транспорт појас и пратите дизајн.
1/4" и 3/8" теми вградена во дното за поврзување со tripod.
1/4" и 3/8" шрафови изградена-во горниот за поврзување со топка-главата.
Вграден-во Духот Ниво.
Висока прецизност ЦПУ техника.
Спецификации :
Бренд : Commlite
Модел : CS-V500
Должина : 50cm / 19.7 во
Висина : 6cm / 2.4 во
Лизгачки Растојание : 1 M / 39.4 во
Вчитување : 8 Kg / 17.6 Lbs
Објектот Weigt 2.24 Kg / 4.9 Lbs
Пакет Големина : 55 * 13 * 9cm / 21.7 * 5.1 * 3.5 во
Пакет Тежина : 2.415 Kg / 5.3 Lbs
Препорачуваме Производи Топла Производи

Подробности

Номер На Модела:
CS-V500
търговска марка:
ЦИНЧЖУАНШИДАЙ
Пакет:
ДА
Материал:
Метални

Те също купуват с този продукт

определяне на екшън камера Go Pro аксесоари Семеен комплект за xiaomi yi GoPro HD Hero 2 3 3+ 4 5 комплект аксесоари SJ4000 SJ5000 SJ6000

BGN 27.00 30.24

Go Pro додатоци 13 1 Семејство Комплет Одат Про SJ4000 SJ5000 SJ6000 додатоци поставите пакет за Go Pro HD Херој 1 2 3 3+ 4 xiaomi yi Купи како комплет и да ги зачувате...

Manbily A-222 165cm / 65 портативен професионален DSLR камера монопод и M-1 Base head ball мини-статив за Canon, Nikon phone DV

BGN 26.00 28.80

Manbily A222 165cm / 65" Преносни Професионални dslr фото Камера Monopod&M1 База главата топката Мини tripod се Залагаме За Canon Nikon телефон DV Опис : Оваа Manbily A222 monopod е направен од алуминиум и може да биде продолжена до 5 делници...

KOLIVAR QZSD Hot Q999 професионален преносим статив, за монопод + топка корона за цифров огледално-рефлексен огледално-рефлексен фотоапарат Fold 43cm Max Loading 15Kg

BGN 103.00 158.40

Топла Q999 Професионални Фотографски Преносни Tripod Да Monopod+Топката Главата За Дигитални SLR dslr фото Камера Пати 43cm Max Вчитување 15 Kg Вовед : Патник tripod со топката главата дизајн е најдобриот избор за надворешна фотографија активности, што го прави вашето патување повеќе пријатни...

ORBMART сгъваем мини-Поле монопод стик за GoPro Hero 4 3+3 2 спортни екшън камера Xiaomi Yi SJCAM SJ4000 SJ6000 SJ7000

BGN 13.78

Спецификација : Материјал : Алуминиумски + Пластика Интерфејс : Адаптер за Монтирање за Go Pro Камера & 1 / 4" Завртка за Компактен фотоапарат Максималната Должина : Околу...

Benro C3770TN статив професионална комбинация от въглеродни влакна, стативи за камери на 3 секции максимална зареждане на 18 кг DHL Безплатна доставка

BGN 697.00 774.40

7572130422078128 Камера Tripod Препорачуваме парче парче парче парче парче парче парче парчеСпецификација За ПроизводБренд : BenroТип На Производ : Професионални Tripod Без ГлаваМодел : C3770 TNМатеријал : Јаглерод ВлакнаМакс Heigth : 1500mmМин Heigth : 150mmУкината Heigth : 675mmТежина : 2.10 kgМакс Вчитување : 18kgПакет : ДаПотекло : Кина7572130422078142 Повеќе одлични производи парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

XILETU L334C+J2 професионален луксозен комплект статив от въглеродни влакна с шнорхел максимален диаметър 33 мм / полезен товар от 20 кг/на височина до 185 см

BGN 462.00 888.00

XILETU Професионални Алуминиум Луксузни Карбонски Влакна Tripod Комплет со 33mm Макс Дијаметар на Цевка / 20 кг Капацитет / Висина до 185 CM

Камера демпфирующая течност штативная корона хидравлична глава за плъзгача монопод DSLR камера, снимане на видеопленки за Manfrotto 500AH

BGN 121.25

Видео Камера Амортизацијата Течност Tripod Главата Хидраулични Главата за Лизгачот Monopod dslr фото Камера Снимање на Видео Филм за Manfrotto 500 AH

Светкавица Обувки Чадър На Притежателя, Отточна Тръба На Шарнирна Връзка Светлина Щанд Група D

BGN 24.00

Преглед : Оваа Вртливата Светлина Стојат Заградата D тип заградата е корисно блиц светлина планината за вашата камера, flashgun адаптер може да се додадат на вашата светлина застане / tripod,внесете го вашето флеш единица и чадор и да го подесите вашиот планината така Флеш Вртливата Заградата е во оптимален агол за добивање голема фотографска резултати време по време...

PULUZ 360 градуса Панорама стреля притежателя многофункционален Многоугловой незабавен стойка за монтиране адаптер за GoPro HERO6 /5 /4 /3+ /3

BGN 10.00 11.41

1 Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.2 Ова е мултифункција инстант застане за Go Pro камера во своите станови.3...

QZSD Q178 преносим светлина Desktop Mini Table Статив, монопод база Unipod поддръжка на статив, стойка за DSLR SLR камера натоварване 3 кг

BGN 64.00 98.43

QZSD Q178 Преносни Светлина Десктоп Мини Табела Tripod Monopod База Unipod Поддршка Tripod се Залагаме за dslr фото SLR Видео Камери Оптоварување 3 KGМини Табелата Tripod1.Преносни и лесна : со должина од 20cm и тежината на 0.53 кг, тоа е пренослив за вашата фотографија...

Сай-JQ06 професионален 40-60 см максимално натоварване 0,5-3 кг въглеродни влакна ръчно стабилизатор на Steadicam Solo за DSLR и DV цифрово видео

BGN 130.00 159.98

1 100% висок квалитет и сосема нов рачен стабилизатор.2 Тоа може да биде рачно или се користат со вест и шок апсорпција рака заедно.3...

Гъвкава Штативная Поставка Gorilla Mount Monopod Holder Октопод За Камери GoPro

BGN 3.00 3.14

Опис : Комплетна флексибилност, изработени од тврда пластика Секоја нога има девет црна топка и грло зглобовите дека секој има 360 ° ротациона спектар Rubberized прстени, нозете, и линк перница линкот прилог завртки во повеќето дигитална камера големини и е removeable Отстранлив прилог линк со заклучување на ослободување Правење на тоа ниво од камерата на повеќето нерамни површини Универзална (1 / 420 завртка) дигитална камера прилог на Максимално Оптоварување : за 800g Боја : Црна Издолжена должина : 180mm Tripod дијаметар : 15mm Телефон носителот ширина : 55мм83mm Тежина:36 g Количина : 1 Сет Забелешка : 1...

Velbon UT-43MQ mini Aluminium Alloy Video Camera Monopod професионален разтегателен статив с Быстроразъемной стойка

BGN 284.80

Тоа е мал и лесен назад виткање три нога рамка во задниот виткање серија, која може да биде ставен на десктоп и можат да бидат поставени во фотографски торба по волја.

PULUZ Electronic 360 градуса на въртене панорамна штативная корона (син ) +кръгла тава с дистанционно управление за smartphone, GoPro, DSLR

BGN 38.00 45.50

Панорамски Tripod Глава1 1 / 4 инчи универзална завртка, компатибилен со Канон / Nikon / Sony / Pentax компактен фото апарати и други мала тежина DSLRs со 1 / 4 инчи конец; Вклучуваат планината погоден за Go Pro 5 / 4 / 3+, Акција Камери и i Phone, Галакси, Huawei, Haweel и друг паметен телефон, на планината за телефонот може да го избере најдобриот агол да се земе слики (Теренот агол +90 степени, повеќе детали ве молиме проверете прирачник за корисникот).2...

пръстен на обектива Ripod Mount за Canon EF 70-200 mm f / 2.8 L IS USM EF 70-200mm F/2.8 L USM EF 100-400mm F/4.5 L-5.6 L IS USM

BGN 24.00 25.58

Информации За ПроизводотОваа tripod планината прстен е направен од висок квалитет на метал.Тоа месеци на tripod, да ви помогне да се поправи и биланс на вашиот тешки или долго telephoto леќа виси надвор пред камерата.Главните карактеристики Минимум внатрешниот прстен дијаметар : 77mm(+ / 1mm); Прстен дебелина : 3мм;1 / 4 unc завршетоци со (Унифицирани Национални Груб Навој).Погоден заCanon EF 70200mm F / 2.8 L Е USM;Canon EF 70200mm F / 2.8 L USM;Canon EF 100400mm F4.55.6 L Е USM ;Други леќа со соодветен дијаметар.Пакет се вклучени1*Tripod Планината Прстен.

66 V12L PLUS Pro Video Camera Tripod Kit Камери Tripod w / Fluid Head 12 кг алуминий за TILTA Rig Red Scarlet Epic FS700

BGN 1329.00 1476.64

Надгради 66" Професионална Видео Камера Tripod комплет видео камера Tripod w / Течност Главата Оптоварување 12 KG TXV12 L Плус за TILTA Екипаж Црвено Скарлет Еп FS700 АлуминиумИзработен од Алуминиумска tripod за Професионална употребаДоаѓа со професионална Течност Главата , Брзо ослободување дизајн.Макс оптоварување : 12 KGMax Должина на : 1780mmМин Должина : 670mmНето тежина на полнење : 7 KGГлавата тежина : 2.67 KGЦевка со дијаметар : 16mm4 режими pictch амортизацијата 4 режими на латерална пригушувањето8 начини на динамичка рамнотежаНа 100mm сад го направите да работи добро со HDV и ENG КАМЕРА.Оваа точка е на Алуминиум верзија TXV12 L Плус.Pls контактирате доколку ви треба Карбонски влакна еден TXV12 T Плус верзија.ПРИМЕНАПакетот вклучува : Професионални Tripod TXV12 L Плус * 1 Kit

Въртящи въртящи се дискове статив адаптер 360 градуса завъртане алуминиев статив за монтиране на главата на завъртане на лоста жак за Gopro Hero 4 3 + yi xiaomi

BGN 7.00 7.79

ОписВртливата Стожерот Рака Tripod адаптер за 360 степени Вртливата Алуминиум Tripod Планината Глава Стожерот Рака Конектор за Gopro Херој 4 3+ xiaomi yi1...

SUNWAYFOTO DDP-64SIX Индексирующая корона за Dslr 360 панорамна штативная корона професионална алуминиева панорамна штативная корона Индексирующая корона

BGN 127.92

SUNWAYFOTO ДДП64 SIX Индексирање Главата За dslr фото Панорамски 360 Tripod Главата Професионални Алуминиум Панорамски Tripod Главата Индексирање ГлаваМодел : ДДП64 SIXДијаметар : 64mmВисина : 30.8 mmДното тема : UNC3 / 8"Монтажа Завртка : UNC1 / 4"20Макс Оптоварување : 6~8 KGНето...

F16340-C алуминий мотоциклети велосипеди шлем удължителен кабел на лоста за закрепване с фиксиран монтиране на каска и винт-гайка за GoPro Hero 4 3 2 1

BGN 25.42

Сите производи на нашата компанија се прифати продажба на мало, трговија на големо, обичај, етикетирање, ако има било какви барања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за совети и цитати...