• Ново
1 комплект керамични лампа 25 W 50 W 75 w 100 W 150 W 200 W термометър, влагомер керамични притежателя лампи животно пълзящо растение изолационни обзавеждане

1 комплект керамични лампа 25 W 50 W 75 w 100 W 150 W 200 W термометър, влагомер керамични притежателя лампи животно пълзящо растение изолационни обзавеждане

BGN 25.00
BGN 26.85
-7 %
В магазина

Брой продукти

1 Sets (3 Еез) Животно изолација за опрема пакет Производ 1 : Керамички светилка Боја : Црна Дијаметар : 7.5 cm Висина : 11.5 cm Напон : 220 V Спецификации : 25 W 50 W 75 W 100 W 150 W 200 W Можете да изберете во цел порака. Стандардно Испратите : 100 W Производ 2 : Термометар hygrometer 100% сосема нов и висок квалитет на Модерен тип термометар & hygrometer Лесно може да се прочитаат Hooking дупка на располагање со прилагодливи порта Широко се користат за мерење на температурата и влажноста на воздухот во куќата, училиште, канцеларија, хотел, фабрика, магацин, итн Влажност мерен опсег : 20 до 100% Температура мерење на точност : + / - 1 Степени или помалку (10 ~ 32 Степени), плус или минус 2 Степени или помалку (други) Влажност на мерење на точност : + / - 5% или помало (50% ~ 99 rh), плус или минус 7% или помалку (49 ~ 25% rh), плус или минус 9% или помалку (други) Забелешка : предметот ќе се испрати во случаен стил. Димензии : 8cm (Диа) * 1.8 cm (H) (приближно) Производ 3 : Керамички светилка носителот 360-степен ротирачки светилка сенка и силна менгеме отпорни на Топлина керамички E27 светилка база на Тоа може да биде обесен нагоре или сериозна Тоа може да се поврзе со керамички грејач или УВА UVB грејач Боја : Црна Материјал : Керамички + Метал Кабел должина : Околу 1,5 м Производ тежина : 310 g Конфигурација : 2 приклучок Пакет се вклучени : 1 Поставува=3 Еез Керамички светилка x 1 Buc Термометар hygrometer x 1 Buc Керамички светилка носителот на Превозот Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата. Не можеме да брод на неделите и други државни празници. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност Ние брод на предмети според вашата адреса оставена во системот освен специјални забелешки од купувачи! Бидете сигурни дека вашата адреса за е точно кога ќе го купите предмети во Aliexpres Превозот Време зависи од начинот На Превоз и Транспорт на Растојание од различни земји, се Проценува Превозот Време, како што следува : А. кои се Испраќаат од страна на Кина Пост : 15 - 39 дена. Б. Русија експрес-SPSR (пакет тежина 800g или повеќе) : 8-38 дена. Русија Клиент ве Молиме имајте во предвид : Пакет тежат повеќе од 800g, Русија експрес-SPSR може да избере начинот на превоз! Вашиот пакет тежат помалку од 800 g, продавачот ќе го избере Финска Пост, или Кина Пост да се испрати. Понуда за следење на број! C : Финска Пост : 15-40 дена. Г. кои се Испраќаат од страна на DHL : 4 - 8 дена. E. Испраќаат од страна на ПРОЗОРЦИ : 2 - 7 дена. F : испорачуван ЕМС : 3 - 15 дена.

Подробности

Размер:
S
Тип:
насекоми
търговска марка:
Придържайте Се Към Мухите
Материал:
Метални
Име:
Пакет на оборудване за изолация на животни
Приложение:
пиле, прасе паяк костенурка, гущер и други змии
Място:
стая за животните
Цвят:
Черен

Те също купуват с този продукт

Червено / синьо екологично чист каучук куче играчка, храна изтичане на топката Лапа кости печат Домашни любимци puppy обучение топки за почистване на зъбите на кучето

BGN 9.87

​Предмет Бр : HG92131Објектот Боја : Црвена / СиноТочка Содржина : 1 Парче На ТопкатаОбјектот Дијаметар : M : 7.5 CM / 2.95"L : 11 CM / 4.33"Објектот Материјал : Нетоксични ГумаЗа Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамки на 13 дневна по плаќањето се врши и проверка...

Pet Dog Car Seat Cover Protector водоустойчив сгъваем Пет Vehicle Mat Одеяло за кола за сигурност Single Seat pet products for dog

BGN 27.18

куче,куче кревет,автомобилдетектор,куче облека,домашно милениче,кучето јака,куче темперамент,куче играчки,куче поводник,домашни миленици,миленичиња куче,кучиња,куче торба,облека за кучиња,куче ознака,куче играчка,домашни миленичиња,облека, мачки,темперамент,миленичиња куче облека,куче се облекуваат,куче додатоци,куче облека за кучиња,производи за кучиња,домашно милениче мачка,pitbull,littlest домашно милениче продавница,кучиња миленици облека,куче кревети,пет превозникот,pet shop,куче качулка,куче,куче кревет,автомобилдетектор,куче облека,домашно милениче,кучето јака,куче темперамент,куче играчки,куче поводник,домашни миленици,миленичиња куче,кучиња,куче торба,облека за кучиња,куче ознака,куче играчка,домашни миленичиња,облека, мачки,темперамент,миленичиња куче облека,куче се облекуваат,куче додатоци,куче облека за кучиња,производи за кучиња,домашно милениче мачка,pitbull,littlest домашно милениче продавница,кучиња миленици облека,куче кревети,пет превозникот,pet shop,куче качулка,кучиња облека,chihuahua облека,за кучиња,евтини куче облека,куче облека chihuahua,кучиња, домашни миленици, додатоци за куче,куче облека,куче превозникот,пет играчки,куче ознаки,куче кошула,домашни миленичиња, облека за куче,куче јаки,грб,поводник,petshop,куче облека лето,на пет материјали,куче костим,кутре облека,облека за куче,куче обука јака,куче грб ,пет производи,куче задните tailup,мат за куче,куче автомобил задна клупа седиште,кревет за куче ,домашно милениче мат,автомобил стил кревет

350 мл куче от вода бутилка Pet филтър котка преносим пътуване чаша Пет открит питейна хранене пластмасови хранилки за вода стоки за домашни любимци

BGN 32.00 52.05

Капацитет : 350mlМатеријал : ABS потоне, PC шише тело, Силикони фокиНие се провери секој производ пред да ја испратите, ние може да гарантира добар квалитет!За Повратни Информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди, што во голема мера ќе го ценат, Ако имате било какви прашања, ве Молиме слободно контактирајте со нас на прво место...

2017 Нов прием на Крокодил модел Пет пътна чанта дишаща изкуствена кожа калъф за носене дишаща переноска за домашни любимци

BGN 49.00 55.97

2016 година Нови Пристигнување Крокодил шема милениче патна торба дише СТП кожа за носење Дише Милениче ПревозникотСпецификација : Големина должина*ширина*висина тежина / PCS 34 X 22 X 20cm 800g / PCм 40 x 26 x 20cm 1100g / PCКарактеристики : најнов високаквалитет милениче пакет, користете имитација Pibu направи суровини, предноста не исчезнат, без дисторзија, добра вентилација, светлина, перат и брзо сушење, мека на допир.Дизајн на производот структура може да се извлече директно главата од лево кон десно, домашни миленици може да се стави половина формула мислења OK (ок)...

Мода открит Пет куче чанта изходящи лаптоп раница за едно рамо чанта за малки кучета Зоотовары(син, розов, сив)

BGN 28.00 29.92

производ големинаГолеминаДното должина(cm)Ширина(см)висина(cm)М605070Забелешка : големината е само за референца ,pls проверка на одредена Должина и Градите .ви благодариме!(1inch=2.54 см)...

Кучето Дъвче Играчка Пет Cat Dog Bites Забавен Плюшено Звук Скърцат Домашни Любимци Puppy Playing Toy

BGN 3.00 3.70

Карактеристики : Материјал : СомотскиГолемина : прибл 278cm / 10.623.14"Облик : КучеЗабавно играчка за да го задржи вашето куче да се забавуваатДобар подарок за вашето домашно миленичеAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

кученце превозвач пътуване куче превозвач чанта за малки кучета pet carrier bag гърдите раница кенгуру майка платно куче транспортиране

BGN 18.00 20.78

[xlmodel][производи][31277][xlmodel][фото][0000]1 Можете да ги испратите на нашите производи на вашиот сопствен онлајн или hypostatic продавница,покажуваат овие ставки на вашиот потенцијален клиент (ние нудиме висок квалитет, без жиг слики);2...

1 бр пет играчка куче, котка смешно писклив играчки звучене патица прасето слон плюшени играчки модел на животното домашен любимец куче ivan toys пет products25cm

BGN 2.86

1 парче милениче играчка куче, мачка смешно писклив играчки се огласува патка свиња слон кадифен играчки животински модел миленичиња куче џвакање играчки за миленичиња производи 25cmБоја : Розова, волк,Сива слон,Жолта паткаТип : Пет Играчки1.Материјал : Краток Кадифен2.Дијаметар на топката : 25cm1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Домашни любимци Puppy Dog Cat Rubber Ball Ivan Treat Cleaning Training Стоматологичен Teething Natural Rubber Dog Bite-Resistant Топка Toys 5.2 / 7 cm

BGN 3.00 3.60

Карактеристики : Изработени од гума, отпор да залакЕфективно да им помогне исчисти забите, масажа на непцата и јазикот, намалување на денталниот плак и забен камен одгледување, на тој начин спречувајќи разни на орални болести Вежби за заби и малку nubbins на коските им помогне исчисти забите на забен каменСпецификации : Материјал : ГумаБоја : Сина, Зелена,Црвена, ЖолтаГолемина на : S : 5.2*5.2*5.2 cm / 2.04*2.04*2.04"L : 7*7*7cm / 2.76*2.76*2.76"Answer : ___________________________ Note : 1...

1 бр Pet Dog Bags Dispenser Bone Type Case For pet waste bags Products for Dogs Wholesale & Retail Пет Product bag for dog

BGN 1.00 1.70

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.Спецификација : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : ППГолемина Детали : 4x8 CMAnswer : ___________________________ Note : Pls двојно проверете ја големината пред да се изврши плаќање,ви благодариме.Пакет inlude : 1 x Коска ТипЗа Пратката 1)ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

Цветни Рибешки Кости Във Формата На Кучешки Играчки Пет Ivan Dog Играчки Гумени Зъби На Зъбни Ivan Bone Домашни Любимци Puppy Play Training Играчки Аксесоари За Домашни Любимци

BGN 2.00 3.02

Шарени Риби Коска Во Облик На Куче Играчки За Миленичиња Џвакање Куче Играчки Гумени Заби Стоматолошки Џвакање Коска Миленичиња Куче Игра Обука Играчки За Миленичиња ДодатоциОпис : 100% сосема нов и висок квалитетчленовите на површината дизајн може да се чистат кучето е заб;Нетоксични материјал, безбедно да се џвака и да игра;Добра играчка понудата да се забавуваат...

CAITEC Dog Toys Foraging Bone Toy мека пружинистая плаващ играчка за хранене на домашни любимци с видеоклипове, подходящи за малки и средни кучета

BGN 15.01

Име : Хранењето Коска ( Куче Играчки )Боја : Виолетова, ПортокаловаГолемина : 12.5 cm x 6cmТежина ( Вклучуваат Етикета ) : 116 gПогоден за : Одлична за Хранењето и си поигрувашеКарактеристики : Floatable, Еластичен, ХранењетоМатеријал : TPRНасоки : за Да се користи како третман фармацевт, вметнете храна / третира во дупки на играчка.За CaitecОснована во 1992 година, Caitec Корпорација е водечки на начин во пет производ иновации, нудејќи им на сопствениците на домашни миленичиња широк спектар на високо квалитетни, достапни домашни производи...

18 Дизайни Играчки За Кучета-Домашни Любимци Puppy Ivan Squeaker Писклив Плюшено Звук, Плодове Зеленчуци И Бутилка За Хранене На Играчки За Кучета

BGN 1.98

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу ! Функција : одмор,симпатична,мода,меки,удобни,популарно Пакување : слободен висок квалитет opp вреќа Опис : Нов и висок квалитет на Вашето домашно милениче ќе се чувствувате многу кул и удобно кога се во пролет и лето...

10 бр пчеловодческие инструменти кошер гнездо врати, имобилайзер устройство Пирати на пчелния на отбраната-това е гаранция, мобилни врати

BGN 4.00 4.77

Опис на Производот 10 Компјутери Пчеларството Алатки Beehive Гнездо Вратата Антикражба Уред Пиратите Од Пчела Одбрана Е Безбедност Саќе Врати Материјал : Пластични Боја : Бела Пакет се Вклучени : 10 x Безбедност саќе врати Функција : Овој уред е да се заштити Кралица клетки кои не се џвака пчели Антикражба врати hive, без оглед на силата на пчелите, пчела крадење повеќе сериозни, откако ќе го инсталирате на безбедност вратата hive, пчела Пиратите може да се контролира веднаш...

Pet Dog Tennis Ball Ivan Toys Пет s Chewing Desires For Puppy Medium Dogs Смешни сплетен възел от играчки за домашни животни, почистване на зъбите XF0003

BGN 15.00 24.05

Миленичиња КучеПонг Топка Играчки ги Задоволи домашно Милениче Џвакање Желби За Кученце Медиум Кучиња Смешно Плетенка Јазол За Пет Чистење на Забите XF0003Опис На Производот : Материјал : Памук ЈажеСе користи за : домашно Милениче Чистење на ЗабитеОдговараат за : Мали Средни домашни Миленичиња КучеПредмет Тип : Куче е Џвака ИграчкиДекорација : Тенис Игра Играчка & ЈазолЗабелешка : поради различни прилагодувања на екранот,може да биде малку боја грешка со вистински производи.Сите димензии се ракамери, ве молиме овозможи 23 cm грешка...

2017 гореща мини-зърното малки играчки за дъвчащи TPR околната среда нетоксичная гумена играчка за домашни любимци 10*4 см

BGN 2.00 3.17

2017 Топла Мини Pacifier Мало Куче Играчки Chews TPR Животната средина Нетоксични Гума Милениче Играчка 10*4 CMКарактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет Име : Мини Pacifier Мали Играчки Материјал : Гума Спецификации : Length10cm, Wide4cm Објектот Вклучува : 1 X Миленичиња Куче Играчки Многу симпатична миленичиња играчка

Различни смешни котешки играчки на трайни домашни кучета хапят играчка куче играчка за малки и големи кучета Кучето trainging дъвче играчки кученце платно скърцане

BGN 8.00 9.57

ANSWER : ___________________________ NOTE : ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО / DROPSHIP СЕ И ДОБРЕДОЈДЕНИ.Добредојдовте на Нашиот Магазин

2X гумена кучето дъвче играчки за кучета, аксесоари за Домашни любимци Puppy Toys зъбни зъби, хапят пръстен играе играчка за кучета игри за домашни любимци храни, а молар?

BGN 6.00 7.57

2 XRubber Куче Џвакање Играчки За Кучиња Додатоци за Миленичиња Куче Играчки Стоматолошки Заби Гризе Прстен Игра Играчка За Куче Игри Миленици Млечни ПроизводиКарактеристики100% Сосема нов ang висок квалитетЏвакање играчки може да го запре лае или досадни сте или дури и да избега и роаминг атаротТрајни TPR гума со висока еластичност, висока цврстина, висока еластичностДодадете млеко мирис, привлечна за куче и да ги отстрани halitosisОтпорност на залак, на embossment на површината може да помогне за чистење на забиМоже да се чистат забите и да се зајакне развојот на домашно милениче 's забиСпецификацијаМатеријал TPR природна гума(висока еластичност и висока еластичност)Пакетот вклучува : 2 парчиња Миленичиња Куче ИграчкаПогодна за секој кучињаПредности 1.игра може да им помогне одржите вашиот миленици тела и умови здрава 2.игра е одличен начин за поттикнување на вашето домашно милениче да се задржи активен 3.игра може да помогне да се спречи однесување проблемиВреме на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена , да ги задржи добрите деловни односи...

Гореща Куче Играчки Пищалка Писклив Звук Голям Или Малък Куче Топка Играчка ГСМ 3 Размер Бонбони Цвят Визжащий Топката

BGN 4.00 5.55

Топло Домашно Милениче Куче Играчки Squeaker Писклив Звук Големи Или Мали Куче Топката Играчка S M L 3 Големина Бонбони Бои Крикам ТопкаКарактеристики : 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : Пластични Спецификации : S : дијаметар 7cm M : дијаметар 9cm L : дијаметар 12cm Објектот Вклучува : 1 X Миленичиња Куче Играчки Многу симпатична миленичиња играчка

Нов 1бр Пет Cat Dog сгъваема сгъваема преносим открит пътуване къмпинг храна ястие, купа с високо качество

BGN 3.12

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : Пет Сад Материјал : Водоотпорен ткаенина Боја : Случајни испорака (Ако купат повеќе, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои) ГОЛЕМИНА : (се прикажува како на сликата)Дијаметар : 15cm / 5.91 инчиВисина : 9cm / 3.54 инчи Совршена за домашни миленичиња патување употреба, можат да се користат и вода и храна фидер Одлична за скокање, излети, кампување патувања, патот патувања или навистина никаде во движење Свитлива и преносни насекаде Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Deluxe Пет Car Seat Travel Cover for Small Dogs in Car Suv Дишаща Waterproof Double Layer Keep your Auto Clean and Hair Fre

BGN 57.58

ANSWER : ___________________________ NOTE : WHOSALE / DROPSHIP СЕ И ДОБРЕДОЈДЕНИ.Делукс Милениче Седиште за во Автомобил Патување Покритие за Мали Кучиња во Автомобил, Џип Дише Водоотпорен Двоен Слој Чувајте ги вашите Авто Чисти и Косата БесплатенМатеријал : водоотпорен nylone Големина : 40*30*25cm Боја : црна,сива,розова,црвена,сина Предложи Пет Тежина во 5.0 kg

100 г Аквариум Декапсулированный инкубационният саламура скариди яйца тропически гранулиран вид хранене риби храна аквариум аквариум чисто нов

BGN 10.00 12.32

Спецификација : Бренд новиСе хранат Тип : зрнести типтежина : 100gБоја : Како на сликата прикажаниКарактеристики : Рок на траење : 18 месециСкладирање : ладно складирањеТоа може да биде директно банката на федерални резерви, без понатамошно по инкубација управување со операцииБогата жолчка, таа ќе јајца се неутрални, и може да биде целосно вари рибата и ракчиња seedlingХранливи материи : протеини, што е повеќе од 60%, повеќе од 24% масти, пепел помалку од 4.4%, водата е помала или еднаква на 8.5%Пакет се вклучени : 1 x pc Ракчиња Јајце сточна храна