• Ново
6шт нов продукт слънчоглед топчета е изработен от хранително-силикон с детски прорезывателем гривна / колие направи си САМ мода Силикон висулка

6шт нов продукт слънчоглед топчета е изработен от хранително-силикон с детски прорезывателем гривна / колие направи си САМ мода Силикон висулка

BGN 19.00
BGN 27.17
-30 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

търговска марка:
кисстетер
Функция:
Прорезыватель
Възрастова Група:
> 4 месец
Номер На Модела:
E125-6шт
Материална Характеристика:
Нитрозамин свободен, BPA освобождава, латекс освобождава,фталат освобождава, освобождава PVC
Форма:
Цвете
Материал:
Силикон
Опаковка:
6
Is_customized:
Yes
Номер На Модела:
НАПРАВИ СИ САМ
Изпълнение:
Този силиконов прорезыватель-отлична алтернатива пластиковому прорезывателю.
Използван от:
Подходящ за колиета и гривни
Включва:
10 цветни Силиконови топчета полукръгла форма
Описание:
По-добре облекчаване на болката в млечните зъби
Незабавен:
Децата винаги трябва да бъдат под надзор по време на игрите с по-големи

Те също купуват с този продукт

Bopoobo Baby Nursing Accessories 12mm 10pc силиконови Букви мъниста може да се дъвче САМ начални зъбите на бижута, детски играчки детски прорезыватель

BGN 5.92

Целосно Рачно Изработени Тесни јазол Слободни од BPA, ПВЦ, олово, phthalates, латекс & кадмиумБез олово, кадмиум и тешки металиСите дрво се природните еден,а најмногу се вештачки полиран па можеби има некои мали дефект,ве молиме да се разбере ви благодариме! големина : 12mm Количина : 10pc

2017 детски дървени никнене на млечни зъби пръстени колие направи си САМ гривна занаяти натурален нов 5 бр 70 мм APR17_30

BGN 3.00 3.49

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Можете да DIY различни нараквици употребата на хранаодделение дрво, безбедност и заштита на животната средина се Многу добри DIY подарок додатоци Спецификации : Материја : дрво Големина : надворешен дијаметар : 7cm / 2.76"Внатрешен дијаметар : 5 cm / 1.97"Крупни 1cm / 0.39" Боја : како на сликата покаже Кол : 5 КомпјутериAnswer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен2.Ве молиме овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење...

Нека да направим детски прорезыватель BPA безплатно хранително-Безопасно детето силиконови перли начални зъбите на кучето 20pcs силиконови медальони играчки силикон

BGN 90.00 98.46

Користи1.Мека teether за џвакање и новите заби2.Голема сензорни алаткаим помогне на бебето да се фокусира додека димовска3.Teething играчкиљубопитни за бебињаПредност1.Издржливи и безбедни2.BPA free,нестап,екопријателски3.Многу лесно се чисти,повеќе безбедно и мека4.Има многу различни форми за да изберат5.За бебето teething и лејди носи,собирање,декорација и подароциКОЛИЧИНА : 20 PCs

Oussirro BPA безплатно мъниста и геометрични хранителни силиконови перли на огърлица начални зъбите грижи за дете прорезыватель колие розов Силикон

BGN 9.57

Добредојдовте На Нашата ПродавницаOussirro 1 BUC рачно изработени Силикони Pacifier Клипови Младата Pacifier Синџир за Бебе Soother Teething Џвакање Играчки Бебе Teether Туш Подароци Бебе Pacifier Смешни Клипови Бебе Играчка DIY Beaded Pacifier Носителот Синџир Teething Синџир BPA Free answer : ___________________________ NOTE : Кога ќе го поставите цел , ве молиме оставете порака за која боја бројот што го сакате ,ако не изберете боја ние ги испратите случајно ви благодариме...

TYRY.HU 1бр слон силикон прорезыватель колие начални зъбите мъниста Pandent Baby Nursing Toy зърното верига украса BPA безплатно

BGN 5.00 6.61

TYRY.HU 1pc Слон Силикони Teether Ѓердан Teething Монистра Pandent Бебе Нега Играчка Pacifier Синџир Декорација BPA FreeОбјектот ќе биде предаден во рок од 35 работен ден по расчисти исплата.Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)1...