• Ново
2 елемента 360 градуса изогнутое дюза EZPLAST 45degree 90degree изогнутое дюза и 10шт стандартна дюза за мерки и теглилки касета EU3

2 елемента 360 градуса изогнутое дюза EZPLAST 45degree 90degree изогнутое дюза и 10шт стандартна дюза за мерки и теглилки касета EU3

BGN 4.00
BGN 4.62
-13 %
В магазина

Брой продукти

Препорачуваме да купите 2 парчиња за да добиете 10% попуст! Пакување : Секој Ред вклучувајќи 1set. еден сет вклучувајќи 2 парчиња Флексибилни Свиткана Млазницата и 10pcs стандард EU3 кертриџ млазницата, како на сликата подолу : 1, 360 степени свиткана млазницата : 2 парчиња BENDABLE.Се во тешко да се постигне места easliy со можност да биде продолжен.Флексибилни млазницата направени од посебен топки.Допрете или притисни за да ги собере повеќе топката зглобови го прави тоа со можност да биде продолжен за повеќе употреби.Секоја топка е со стандард врска дел. Секоја топка би можеле да бидат заменети влезе во оние тешко да се постигне места Допрете или притисни за да ги собере повеќе топката зглобовите Отстраните стари силикони и повторна употреба Битие Флексибилни Силикони Пломби Млазницата Пар Пар на Flexi Млазници влезе во оние тешко да се постигне места Допрете или притисни за да ги собере повеќе топката зглобовите Отстраните стари силикони и повторна употреба -Употреба со алатка,го прави 360 степени коноп лесно. -Идеален за аглите,врнежи и тешко да се постигне места.Smart и bendable совет се однесува за ентериер и екстериер коноп. 2, Стандард EU3 кертриџ пломби млазницата : 10pcs по пак Запира млазници станува се блокирани и зголемување на рокот на траење на пломби! Овие кертриџ млазници имаат универзален завртка фитинг за да одговара на стандард EU3 касети. Млазницата вклучува дополнителни нишка, која завртка ззп можат да бидат опремени кога кертриџ не е во употреба за да се задржи касети воздух тесни. Користење на дополнителни завртка капа ќе се спречи силикони од стврднување во млазницата и ќе продолжување на рокот на траење на патрон - нема повеќе фрлање далеку половина се користат цевки! Карактеристики & Бенефиции * Употреба со силикони, пломби, mastic, caulk итн. * Завртка Капа обезбедени во место со навој млазницата * Воздух тесни капа спречува стврднување во внатрешноста на млазницата * Млазницата може да се сечат во посакуваната големина * ја Зголемува рокот на траење на отвори касети * Спречува лекување во кертриџ така го намалува фира * Спречува млазницата блокада Овие замена млазници може да се користи со повеќето EU3 касети, како што се оние на силиконски и лепило за производи што ги продаваат.
Пакување начин vwill биде случаен во krabičkách врз основа на количеството сакате.
Нашата компанија може да се направи и мало и големо за вас.
Pls место на вашите скапоцени мало цел директно онлајн!
Pls контактирајте со нас преку интернет trademanager или на крајот нас пораки ако сакате да нарачате повеќе како големо.

Подробности

Направи си Сам пособия:
Боя И Тапицерия
Тип:
Патронный Пистолет
Източник На Захранване:
инструкция
is_customized:
Yes
търговска марка:
Toolsbrother
Номер На Модела:
Дюза за мерки и теглилки BC-P020 и BC-P019
персонални:
ДА
Цвят:
снимка
Форма:
Като показване на снимки
Функция:
всички ъглово конопатящее дюза
Опаковка:
По OPP мешку

Те също купуват с този продукт

CN-ZF 1000Pcs пластмасови инструменти, керамични плочки, изравняване выравниватели пол плочки выравнивающая система на автомобила уплътнение 6 мм, за подови плочки

BGN 20.78

CNZF 1000 Pcs Пластични Алатки Керамички Облицовка Усогласување Кат Levelers Плочка Израмнување Систем Крстот Spacer 6mm За Тротоарите Tiles CNZF 1000 Pcs Пластични Алатки Керамички Облицовка Усогласување Кат Levelers Плочка Израмнување Систем Крстот Spacer 6mm За Плочки на Тротоарите,1...

Пневматичен лепилен пистолет ръчен тип многоцелеви 310 мл мек лепило / твърд лепилен пистолет промишлени инструменти за ремонт 1бр

BGN 342.00 360.00

Пневматски лепак пиштол рачни мултицел тип 310ml мека лепак / тешколепак пиштол индустриски поправка алатки 1 PCАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотЛепак пиштол е лепак (или стискаш лепак) алатки, широко се користи во зградата декорација, електрични и електронски, автомобили и автомобилски компоненти, бродови и контејнери и други индустрии.Пневматски лепак пиштол се применуваат до таму е компримиран воздух извор на производна линија, може да се намали на операторот на пазарот на интензитет, да се подобри ефикасноста на работата и квалитетот на лепак.1...

Нов 310 мл вид патрон пневматичен лепилен пистолет силиконов пистолет е подходящ за пластмасови барабан 215 мм-225 м, с регулатор на налягането, заглушител

BGN 91.20

Нови 310 ML Кертриџ Тип Пневматски Лепак Пиштол Силикони Пиштол Погодна За ПластичниТапан 215 MM225 M, Со Регулатор на Притисок, ПригушувачЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име на производ : 310ml кертриџ пневматски лепак пиштолПрименливи пластична цевка : 21.522.5 CMРаботен притисок : 6 barГолемина : 37 * 28 * 9cmТежина : 1.1 KGЈачина на звук : 1.87 KGИспрати : интерфејс и печат прстен

Diamond Съвет Стеклореза Метална Дръжка Стоманен Нож Подаване На Масло Режещи Инструменти Спад На Кораба

BGN 3.00 3.38

Се применува на стакло, дијаманти и минерали сечење Мини големина, лесно да се носат околу идеална алатка за домаќинство и сечење работа Погоден за : 512mm стакло Материјал : Метал Главата и да се Справи, Карбид Тркала Големина на Ножот : стан.16.5x1.8cm / 6.49x0.70" Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

AG-621 пневматичен лепилен пистолет засмукване air лепилен пистолет surtain wall glass hollow glass AB кофа за смесване на ръчно лепилен пистолет 1бр

BGN 252.00 265.60

AG621 Пневматски лепак пиштол вшмукување пневматски лепак пиштол surtain ѕидстакло шупливи стакло AB кофа мешање рачни лепак пиштол 1 PCАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотлистата : 1 парче вшмукувањенапојува пневматски пиштол 600ml,1 парче голем морон,1 парче stirrer,1 парче адаптер,1 парче гума усти барел,5 парчиња шупливи млазници (6,8,9,10,12)Задоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Търговия на едро с двукомпонентен 400 мл 1: 1 капацитет ръчно AB лепилен пистолет ръчно конопатки ставите представител на истински порцелан

BGN 702.40

Повлечете го клипот метод : Пиштол со неговата лева рака , левата индекс прст против предизвика тласкач не се движи во десната рака, ако тоа не е веднаш да се повлече од лепак пиштол може да им помогнам на стап над Филипс завртка насока на стрелките на часовникот половина пак , може да се олабави им помогнам на стап што се може да се извади.Модел : 400 ML1 : 1Надгради 400 ml, 1 : 1 ab лепак пиштолТежина : 1000 gАктивност : 500 КИЛОГРАМИПредности : мала тежина лесноВанг Меи цвест, лепак вистински порцелан , керамика зглобовите агент, челик кал, двекомпонента лепак НИ заеднички агент посветен пиштол...

Професионална метална дръжка стомана и стъкло от кристал Самосмазывающееся масло подаване на върха на един елмаз за рязане на плавателни съдове стъкла, инструмен?

BGN 3.00 3.62

Карактеристики : Високо квалитетен челик,трајни,surfacepolishing и ' рѓа.Самоподмачкување,лесен за употреба.Се применува на стакло,дијаманти и минерали сечење.На antislip рачка за безбедност и удобен зафат.Идеална алатка за домаќинство и сечење на работа.Спецификации : Материјал : метал рачкаДолжина : околу 17.5 cmПогоден за : 1020mm стаклоБоја : златна бојаПакет се вклучени : 1x Стакло Машина1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Пневматично оръжие свързващи 310мл с манометром въздушно налягане / вид пневматично оръжие патронник свързващи / пистолет със силикон на патрона на пневматично

BGN 88.00 96.00

Pls се напомене дека овој тип воздух коноп пиштол е само за КЕРТРИЏ ПЛОМБИ употреба Ако ви е потребно за КОЛБАСИ или МЕКИ ПАКУВАЊЕ ПЛОМБИ употреба, pls избере нашиот други модели.Колбас Воздух Коноп Пиштол1, 9 инчи за 310ml КЕРТРИЏ;2, работен притисок : 0 да 145psi;3, работната бучава : подолу 75d B;4, за DIY употреба и професионална употреба;5, Пакување : секој пиштол во пластична кеса, потоа го стави во внатрешниот белата кутија;Ако имате било какви прашања, pls ни испратите пораки или да зборуваат на trademanager, или од страна на skype bctools1...

Нова гореща ръчна машина машина стъклени бутилки за вино, бира, стъклени бутилки режещ инструмент бутилки плоча от неръждаема стомана, гума YG8

BGN 32.00 33.60

Нова Жешка рачно изработени Стаклено Шише Машина Машина за производство на Вино Пиво Стаклени Шишиња ШишеАлатка за сечење од не ' Рѓосувачки Челик, YG8 тркалаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Стаклено Шише МашинаМатеријал : не ' Рѓосувачки челик, YG8 тркалаБоја : ЦрнаГолемина : 200 * 100 * 60mmТежина : 468gЈачина на звук : 0.44 KGИспорака на подароци : клучеви, sandpaper, коноп јажеИнструкции : 1...

1 инч, 2 инча, 3 инча, 5 инча .4шт гъвкава шпатула с пластмасова дръжка на чук, мистрия, с черна дръжка

BGN 19.00 20.61

1, 2, 3, 5inch .4pcs Флексибилни Китови Нож со Пластични Чеканкрај се Справи Кит Нож со Црна Справи со 1inch , 2inch, 3inch, 5inch флексибилни китови нож...

манометрический пневматичен пистолет за свързващи със списък на дисплеи точно регулиране на налягането на въздуха при расчеканке списък дисплеи aircaulkinggun

BGN 88.00 96.00

Pls се напомене дека овој тип воздух коноп пиштол е само за колбаси или меки пакување употреба Ако ви е потребно за кертриџ употреба, pls избере нашиот други модели.Колбас Воздух Коноп Пиштол1, 15 инчи за 600ml или 20.3 оз колбас;со 2pcs резервни пластични притисни дискови,трајни производи за употреба;со 2 вида млазници и едно парче црн млазницата држач;2, работен притисок : 0 да 145psi;3, работната бучава : подолу 75d B;4, за DIY употреба и професионална употреба;5, Пакување : секој пиштол во пластична кеса, потоа го стави во внатрешниот белата кутија;Ако имате било какви прашања, pls ни испратите пораки или да зборуваат на trademanager, или од страна на skype bctools1...

Преносими електрически лепилен пистолет врата и прозорец инструмент на електрическа лепилен пистолет литиева батерия 21 в електрически артефакт лепилен пистолет

BGN 239.00 251.20

Преносни Електрични лепак пиштол вратата и прозорецот алатка електрични лепак пиштол 21 Vлитиум батерија за електрична артефакт лепак пиштол алаткиАко имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотНапон : 110v / 220v (21 V литиум батерија)Фреквенција : 60 Hz / 50 HzЗадоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Безплатна доставка за 5 комплекта за поръчка на 2 елемента от 45 градуса ъгъл на силикон дюза и 1бр 3 в 1 лак скандалджия и инструмент за премахване

BGN 67.00 73.09

Препорачуваме да купите 2 парчиња за да добиете 10% попуст! Пакување : Секој Ред вклучувајќи 5sets еден сет вклучувајќи 2 парчиња Флексибилни Свиткана Млазницата и 1pc Пломби Завршувањето Алатка и Отстранување Алатка како на сликата подолу : 1, 360 степени свиткана млазницата : 2 парчиња BENDABLE.Се во тешко да се постигне места easliy со можност да биде продолжен.Флексибилни млазницата направени од посебен топки.Допрете или притисни за да ги собере повеќе топката зглобови го прави тоа со можност да биде продолжен за повеќе употреби.Секоја топка е со стандард врска дел...

310 мл касета тип въздушен конопатка пистолет / въздушен поток конопатка пневматичен пистолет който има

BGN 74.00 80.00

Pls се напомене дека овој тип воздух коноп пиштол е само за кертриџ употреба Ако ви е потребно за колбаси употреба, pls избере нашиот други модели,како Објект ACG001 и ACG002.Кертриџ Воздух Коноп Пиштол1, 9 инчи за 310ml cartrige;2, работен притисок : 0 да 145psi;3, работната бучава : подолу 75d B;4, за DIY употреба и професионална употреба;5, Пакување : секој пиштол во пластична кеса, потоа го стави во внатрешниот белата кутија;Ако имате било какви прашања, pls ни испратите пораки или да зборуваат на trademanager, или од страна на skype bctools1...