• Ново
10шт 3ply задната табела китара три делото Тремоло каверна Делото за Броня ST stratocaster подмяна на бяло и черно

10шт 3ply задната табела китара три делото Тремоло каверна Делото за Броня ST stratocaster подмяна на бяло и черно

BGN 36.00
BGN 37.74
-5 %
В магазина

Брой продукти


Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас, Ова е tremolo покритие за strat гитара Замена , стандардна големина (види слика за завртка дупка шема).
многу бои достапни во нашата ebay продавница.
Објектот 100% како на сликата прикажани
3ply изградба
Материјал : Celluloid & ПВЦ
пакет се вклучени :
10*Задната Плоча Tremolo Празнина Маска
Дијаграм е во прилог,Note да дупка конфигурација за да се направи се обезбеди одговара за својата гитара. Поврзани Производи $ 13.89 $ 8.86 $ 13.86 $ 4.39 $ 14.59 $ 7.32 $ 11.99 $ 7.99 $ 7.91 $ 12.50 $ 8.99
Превозот и Ракувањето со Меѓународните Купувачи Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена .Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас. превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее. (освен сабота и недела) ова е меѓународен транспорт од Шенжен Кина.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница. Од една страна, истиот вид на објект има различни продажба начини, можете да изберете што некои би сакале да се купи. Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете .(главно за цена ). Нашите услуги, целта е да се направи секој клиент имаат пријатен шопинг искуство! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!
Политика на враќање Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето.

Подробности

търговска марка:
Кмизе
Номер На Модела:
Z2280
Тип:
Делото На Устната

Те също купуват с този продукт

2 * Guitar Pickguard, Red 3ply Pickguard& USA Standard Gold Mirror Pickguard + 3 единични капачки го получите спирала

BGN 81.00 85.25

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

3 бандов еквалайзер предусилвател верига китара двоен потенциометър за активен бас пикап

BGN 14.00 15.07

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 1 Dual potentiometers дизајн, нуди подобра контрола на ѕвонење 2 Намалување на бучава и засили звукот на бас...

Еликсир Original Strings 11050 Polyweb 80/20 бронзови струни за акустична китара .012-.053 Light

BGN 33.58

Ништо Не Звучи Подобро Од Ново Множество На Стрингови!Еликсир Стрингови со Polyweb слој имаат топол тон и непречено дејствување на необложена стрингови, но, сепак, тие се чувствуваат како помек на допир...

6-PackHandmade китара кръпка потребителски кабели с прав ъгъл конектори 21см инструмент кабел

BGN 39.20

Висок квалитет на гитара ефекти електрични кабли Опис на Производот Нашиот нов Злато Серија низок профил, кабелот е совршен за тесни простори : педалата одбори,ефекти на возилото кабли.Mogami Професионални Ниско ниво на Бучава Кабел,GLS Низок Профил, Злато Серија 1 / 4" десен агол конектори,1 / 4" десен агол златопадна моно приклучоци,Солиден металбарел приклучоци...

инструменти luthier инкрустационного инструмент и латунного продувочного нож е качествен инструмент за производство на инструменти

BGN 71.68

започнете Цена : $122.19 Цена : $32.90 Цена : $8.45 Цена : $159.79 Цена : $36.65 Цена : $46.99крајот luthier алатки на пломба алатка и месинг purfling нож Квалитет инструмент алатка за правењеПрочитајте пред шопинг : Ние сме професионални за Гудачки инструменти и делови, и ние се обидуваме да ги подобриме нашите производи и услугата во секое време! И o нашиот одговор ќе ви стигне во рок од 12 часа...

3шт Alice Guitar Capo с крокодилска форма на китара Quick Release Trigger Key Технологична 3 цвята

BGN 47.00 52.14

Материјал : Алуминиум легураУ nique C rocodile Дизајн; За акустични и електрични гитариБрз и лесен за употреба дизајниран за брзо една рака операцијаСилен и Моќен; Нема да се повлече вашите стрингови out of tuneГитара Capo x 3Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Акустична И Електрическа Китара Лична Лешояд Маркер / Етикети За Китара Пука Ми На Врата Нов

BGN 14.00 15.98

Опис : Тоа е одговара за било кој тип,19 frets, 20 frets, 21frets, 22frets и 24 frets.Електрична гитара, акустична гитара.Лесно да се инсталира и да ги отстрани брзо во секое време.Направете вашиот гитара изгледа поубаво и окофаќање.Вие не се чувствувате чудно кога ќе свири на гитара поради ултра тенок дизајн.Тоа нема да се промени на звучен ефект.Материјал : МИЛЕНИЧИЊАУлтратенокПакет Се Вклучени : 1 парче Гитара Пломба Налепници.

20pcs черна китара Pickguard монтажни винтове драскотина плоча винтове за Strat Tele подмяна на китара

BGN 4.78

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Регулируема тъкани хлопчатобумажный каишка за ukulele с кожени краища Vintage ukulele color mini guitar straps музикални аксесоари на едро

BGN 7.00 14.69

Дизајн : ТкаениШирина : 3.8 cmДолжина на : 130 cm, прилагодливМатеријали : Чист ПамукПогоден за употреба : UkuleleПакет : 1 buc Гитара Рака упатство за употреба : Гитара рака инсталирани на два начина, во зависност од вашите сопствени гитара случај да се одлучи...

ПП китара каишка с выборками слот за карти акустична ukulele фолк джаз китара бас каишка аксесоари за музикални инструменти

BGN 12.00 17.74

PP Гитара Рака со Зема Картичка Слот за Акустична ukulele Народни Џез Бас Гитара Рака Музички Инструмент ДодатоциAnswer : ___________________________ Note : зема, не вклучуваатМатеријал : ПП,СТП главаБоја : Кафена / ЦрнаГолемина : 166*5cm

Диригент креативни хартиени кранове дизайн механичен метроном мини преносим пиано механичен метроном ( син / жълт/розов цвят)

BGN 31.34

Диригент Креативни хартија кранови дизајн Механички Metronome мини преносни пијано Механички Metronome Не батеријата потребни Боја : Сина / Жолта / Розова Пакет, Вклучувајќи : 1 x Metronome**За Плаќање : Ние ги поддржува следниве методи на плаќање.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.1) Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно**За испорака : 1...

2 елемента костенурка мивка акустична китара Pick Guard празен анти-надраскване Pickguard плоча празни + лепило назад 360 мм*180 мм

BGN 15.25

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

Joro Matte Black No Hole Closed Curved Single Coil Pickup Калъфи За Електрическа Китара Strat Style Безплатна Доставка На Едро

BGN 4.78

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов Состојба1 Сет на 3pcs ги Собереш ОпфаќаЗа Strat Стил Електрична ГитараОдлично За ЗаменаКриви Облик ДизајнНе Дупка ЗатворениМат Површина ДизајнБоја : Црна / Бела / КремПакет : 1 Сет на 3pcs пикап Покрива.Ние(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

Zebra 4 бр. / компл. Celluloid 1 палец + 3 пръста бас китара медиатори китара Плектры за акустична, електрическа ukulele резервни части, аксесоари

BGN 2.00 2.06

Материјал : CelluloidШема : #1,#2,#3,#4Големина на : големина на #1 : (L) X(W) 2.6cm X1.6cm / 1.02"X0.63"(appr.)големина на #2 : (L) X(W) 2.6cm X1.6cm / 1.02"X0.63"(appr.)големина на #3 : (L) X(W) 2.6cm X1.8cm / 1.02"X0.71"(appr.)големина на #4 : (L) X(W) 3.2cm X2cm / 1.26"X0.79"(appr.)Пакет се вклучени : 4 Парчиња Гитара Зема Објект доаѓа во различни бои...

Alice Bronze Guitar Capo с крокодилска форма на китара Quick Release Trigger Key Технологична

BGN 17.00 18.54

Материјал : Алуминиум легураУ nique C rocodile Дизајн; За акустични и електрични гитариБрз и лесен за употреба дизајниран за брзо една рака операцијаСилен и Моќен; Нема да се повлече вашите стрингови out of tuneГитара Capo x 1Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Малък електрически орган, акордеон / учебен музикален инструмент акордеон 17-ключ 8 бас мини-акордеон за деца / деца

BGN 89.00 110.88

крајотПочитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даде некои ветувања.1...

DIMITAR 012-053 DR-012 струни за акустична китара чиста мед китарните партии на едро на аксесоари за музикални инструменти

BGN 13.60

Прочитајте Пред Шопинг Драги пријатели , ви Благодариме за шопинг на нашата продавница И постојат два заштита на податоците, можеби вие ќе може да знаете пред да го поставите цел ,ви благодарам ...

1бр високо качество клип на китара тунер преносим универсален цифров тунер клип за хроматичната китара бас хавайска китара, цигулка

BGN 1.00 1.81

Карактеристики : Универзално се користи за нагласување.Издржливи, долг животен век.Спецификација : Боја : ЦрнаМатеријал : ПластикаAnswer : ___________________________ Note : Гитара тјунер НЕ е вклучена.1 X Гитара Тјунер Clip (тјунер НЕ се вклучени)