• Ново
2PCS CR Vintage 3 Седловой мост с пикапом за подмяна на дистанционна китара Fender

2PCS CR Vintage 3 Седловой мост с пикапом за подмяна на дистанционна китара Fender

BGN 33.00
BGN 34.54
-4 %
В магазина

Брой продукти


Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас,
Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас,
100% сосема нов
висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на сликата прикажани
Овие се одлични вредност додатоци, доаѓаат во комплет со завртки ќе одговара на повеќето гитари или како нова инсталација или како директна замена.
Стрингови преку мост или тело.
Висок квалитет и има огледало како завршница
Хром 3 седло мост со intonation и висина приспособувања за секој string
Одговара на секој 4 навртки теле мост и е 10.5 mm string проред
Со подигнување инсталиран
Пакетот Вклучува :
2 x Мост
2 x Пикап
8 x Завртки
2 x Spanner
Превозот и Ракувањето со Меѓународните Купувачи Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена .Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас. превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее. (освен сабота и недела) ова е меѓународен транспорт од Шенжен Кина.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница. Од една страна, истиот вид на објект има различни продажба начини, можете да изберете што некои би сакале да се купи. Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете .

Подробности

търговска марка:
Кмизе
Тип:
Мост

Те също купуват с този продукт

Черно Pickguard скоба драскотина плоча на стена w / винтове подходящ за LP китара

BGN 6.00 6.50

Бренд нови, никогаш не се користат воОбјектот 100% како на сликата прикажаниБоја : ЦрнаОбјектот доаѓа со завртки и лешник1 Црна Протезата со ЗаврткиПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Черно-бяла китара превключвател за миене ритъм дискант пръстен е подходящ за LP

BGN 6.00 6.19

Боја : Бела со Златни Букви и Црна боја со Златни БуквиЗаедничка големина, попазар дел за Повеќето Gibson или Epiphone Les PaulsВрежани букви, не печатени буквиМиење може да се залепи на телото кога ќе лупам исклучување на двојното двострано лепило лента на грботЛП за да се Префрлате Switch за Миење x 2Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

10x син малък размер MXR стил на первази дръжка усилвател ефекти педала на химикалки латунная поставяне

BGN 11.00 12.88

Бренд нови, никогаш не се користат воБоја : СинаГолемина : 11.3 mm (висина) x 14.8 мм (во Горниот дијаметар) x 20mm (База дијаметар)Изработен од пластика со утврдени со завртки и Месинг InsertСе вклопува во 1 / 4" (6.4 милиметри) вратило садовиНа врвот површината беше малку изгребани за некои копчиња во домашниот превоз, ве молиме да Не конкурираат на тоа ако е потребно беспрекорна копчињаНие ќе обезбеди бесплатен шрафцигер која може да се прилагоди на сет завртка10 Гитара AMP Копчиња1 ШрафцигерПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Dopro Pack of 10 Guitar Amplifier Knobs Gold Cap Push On Knob fits Marshall AMP

BGN 11.00 12.11

Бренд нови, никогаш не се користат воБоја : Црна со Злато ВрвотМатеријал : ве Молиме имајте предвид копчиња вклучувајќи Капа се направени на ABS / Пластика, не Метал или АлуминиумВкупна Должина : околу 15.5 mmНадворешниот дијаметар на врвот : за 15.6 mmНадворешниот дијаметар на основата : за 20mmОвие се Притисни на вклопуваат копчиња, без да го поставите заврткаОдговара за МАРШАЛ Amplifers со 6.4 мм дијаметар садови10pcs AMP КопчињаПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

KAISH 3x Purple Mirror Guitar Single Coil Pickup Surround Ring for Sized Pickup

BGN 8.00 9.12

Опис на производот : Боја : Виолетова Огледало Материјал : Пластични, не Метал пикап дупки се сечат за да одговараат Strat големина магнети треба да лупам надвор од пластична фолија за да се остави на објектот стане огледало на Пакетот вклучува : Подигнување Прстени x 3

Alice Red Bronze Guitar Capo with Crocodile Shape Guitar Quick Release Trigger Key Технологична

BGN 16.00 17.98

Материјал : Алуминиум легураУ nique C rocodile Дизајн; За акустични и електрични гитариБрз и лесен за употреба дизајниран за брзо една рака операцијаСилен и Моќен; Нема да се повлече вашите стрингови out of tuneГитара Capo x 1Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Многофункционален Китара Бас От Неръждаема Стомана Гаечен Ключ Дръжка Тунер Буш Премахнете Инструмент На Въртене На Китара Детайли Аксесоари

BGN 7.00 11.15

Мултифункционален Бас Гитара Нерѓосувачки Челик Spanner Клуч Knob Тјунер Черупка Отстранување Алатка За РотацијаГлавни Карактеристики : Овој клуч ќе се стегне или олабави повеќето ореви или палецот тркала најде на гитари, како излез џек, контрола тенџере, пикап прекинувач, подесување на машината и мост thumbwheels. Сите рабови и површини биле chamfered и полира за да се избегне оштетување на телото и околните области. Трајни и лесни.Изработени од нерѓосувачки челик.Спецификации : Карактеристики : Овој клуч ќе се стегне или олабави повеќето ореви или палецот тркала најде на гитари, како излез џек, контрола тенџере, пикап прекинувач, подесување на машината и мост thumbwheels. Сите рабови и површини биле chamfered и полира за да се избегне оштетување на телото и околните области. Трајни и лесни.Изработени од нерѓосувачки челик...

KAISH Nickel Metal извита Долна Домкратная чиния квадратна плоча Домкратная

BGN 6.00 7.10

Бренд нови, никогаш не се користат воБоја : НикелКриви Дното на Gibson Les Pauls, не Рамно ДноДимензија : 34.7 x 34.7 (mm)Завртки растојание : 25 x 25 (mm)Централната дупка со дијаметар : 10ммПопазар, делумно, не се оригинални Gibson ДелВе молиме потврдете го на џек плоча што ви е потребно е Криви buttom пред да ги нарачате на објектот1x Плоштадот Џек ПлочаПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Black w / Сребърен рефлектор дръжки цилиндър китара писалки, подходящи LP SG

BGN 15.00 16.43

Бренд нови, никогаш не се користат воОбјектот 100% како на сликата прикажаниДијаметар на централната дупка : за 6mmОдличен квалитет со shinning завршиОдговара за ЛП ЕПИ СЕКРЕТАР или слични гитари4pcs Гитара Копчиња (2 Волумен; 2 Ѕвонење)Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

KAISH ST Style Green Guitar Pickup Covers дръжки и капак на върха на ключа ST

BGN 8.00 9.30

Бренд нови, никогаш не се користат воБоја : ЗеленаМатеријал : Пластика3x Пикап Опфаќа Пол Проред : 52mm (ве Молиме потврдете пол проред на вашиот 3 магнети е 52mm)Должина на Слотот на Вклучите Совет : за 3,5 мм (не одговара НИ направи Даб или CRL прекинувачи со Голема Ножеви)На копчиња одговара метрички пречник од 6mm садовиВе молиме да ги проверите големините сериозно пред да ги нарачате на објектот; пакетот не вклучуваат префрлувањеStrat Пикап Покрива со Пластична Фолија x 3Strat Копчиња (1 Јачината 2 Ѕвонење) x 1Вклучете Совет x 1Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Хром Pickguard скоба драскотина плоча на стена w / винтове подходящ за LP китара

BGN 6.00 6.19

Бренд нови, никогаш не се користат воОбјектот 100% како на сликата прикажаниБоја : ХромОбјектот доаѓа со завртки и лешник1 Хром Протезата со ЗаврткиПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

KAISH 5x Black Oak Grisby Style Switch Съвет Strat Lever Switch Cap Knob подходящ за американското крило

BGN 9.00 9.94

Боја : ЦрнаМатеријал : ПластикаРецка Должина : околу 4.85 mmSwitch совет одговара на САД направи Даб или CRL прекинувачи со 4.8 мм ножеви, не Метрички Прекинувачи направени во Азиските земји (ве Молиме имајте во предвид на Фендер Префрлање на фотографии е само за референца, пакетот вклучува само се префрлат совети)Black Strat Switch Совети х5Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

250k китара Push Pull линейни саксии Сплит Вал потенциометри B250K

BGN 7.00 8.05

Бренд нови, никогаш не се користат воОбјектот 100% како на сликата прикажаниB250 K Гитара PotentiometerСплит вратило со крупни knurlingВратило Должина : 18mmОсновната Големина : 16mm x 12mmДоаѓа со Орев и за МиењеНие, исто така, имаат A250 K, A500 K, B500 K Push Pull садови за продажба...

4x прозрачни прозрачни дръжки скорост LP дръжка за управление

BGN 12.00 13.95

Бренд нови, никогаш не се користат воОбјектот се вклопува Лес Пол Гитари кои имаат метрички пречник од 6mm садовиБоја : Транспарентна4pcs Гитара КопчињаПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

72 мм чиста китара костяное седлото акустична китара костен мост на седлото 72x3mm

BGN 6.00 6.82

Боја : Бела (Рамно Дно)Димензија : 72x3x8 / 10 / 9 (mm)За Акустични ГитариВажна забелешка : можеби ќе треба да песок и полски Седлото кога ќе го инсталирате.1x Коска СедлоПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...