• Ново
KAISH 5x Black Oak Grisby Style Switch Съвет Strat Lever Switch Cap Knob подходящ за американското крило

KAISH 5x Black Oak Grisby Style Switch Съвет Strat Lever Switch Cap Knob подходящ за американското крило

BGN 9.00
BGN 9.94
-9 %
В магазина

Брой продукти


Боја : Црна
Материјал : Пластика
Рецка Должина : околу 4.85 mm
Switch совет одговара на САД направи Даб или CRL прекинувачи со 4.8 мм ножеви, не Метрички Прекинувачи направени во Азиските земји (ве Молиме имајте во предвид на Фендер Префрлање на фотографии е само за референца, пакетот вклучува само се префрлат совети)
Black Strat Switch Совети х5
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши. ние ќе го испрати како е можно поскоро откако ќе се плати.
Ние брод во 2 работни дена . Повеќето од нашите предмети се испраќаат преку обичните економија Воздух Пост без следење на референца, ако сакате да додадете следење референци за вашиот пакет, дополнителни $4.00 ќе бидат потребни за испорака. Ве молиме да се обрне многу внимание на овој термин пред да ја купите.
Ние не го прифати комбинираат превозот. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот адреса.
Ова е меѓународен пост од Кина во Светот.Нормално време на испорака е околу 10-20 дена да Обединетите Sates и 15-25 работни дена во други земји, ве молиме великодушни се разбере дека.
Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите. Сите побарувања (оштетен, исчезнати или лошо предмети) мора да се поднесе во рок од 7 дена од денот ќе ги добиете.
Неисправни Цел :
Доколку наредбата сте го добиле има производителот е дефект, ве молиме ни e-mail на слики на неисправни објектот веднаш. Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена. Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе добиете замена на пат кон вас.
Оштетени во Транзит :
Проверете го вашиот пакет(s) пред да го прифатите тоа. Ако видите какви било оштетување и/или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни дека испорака човек го прави забелешка на овој штета на испорака приемот. Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да ја прифати оштетени пакет, тогаш контактирајте со нас веднаш. Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас.

Подробности

търговска марка:
Кайш
Номер На Модела:
съвет
Тип:
съвет

Те също купуват с този продукт

Сребърен блясък 5 струнен Джаз бас J Bass Pickguard драскотина табела за крило

BGN 20.00 22.99

Материјал : Пластични, не МеталНа pickguard има пластични заштитни филмови на тоаОбјектот само се вклопува во Американската / Мексиканската стандард Фендер 5 String Џез Бас , но не Squier Џез Бас или било какви други модели на Џез БасовиКвалитетот е одличен! 10 Pickguard Завртки се вклучени...

KAISH 3x Purple Mirror Guitar Single Coil Pickup Surround Ring for Sized Pickup

BGN 8.00 9.12

Опис на производот : Боја : Виолетова Огледало Материјал : Пластични, не Метал пикап дупки се сечат за да одговараат Strat големина магнети треба да лупам надвор од пластична фолија за да се остави на објектот стане огледало на Пакетот вклучува : Подигнување Прстени x 3

KAISH 3x SPDT 3 позиция ВКЛ ИЗКЛЮЧВАНЕ на китара мини превключвател SALECOM кола / лодка ключове

BGN 9.00 10.38

Опис на производот : Висок Квалитет SPDT Мини Прекинувачи направен во Тајван Навој черупка висина : 5 / 16" Черупка Дијаметар : 1 / 4" Празнина Длабочина : 5 / 8" 3 Позиција НА ИСКЛУЧУВАЊЕ ON (3А 250 VAC / 5 A 125 VAC) Пакетот Вклучува : Мини Прекинувачи X 3

LP Guitar Tune-o-Matic Tailpiece Stop Bar е подходящ за Les Paul SG Chrome

BGN 11.00 12.70

Хром ЛП Мелодијаomatic TailpieceБоја : ХромДимензија : 99mm(должина) x 17mm(ширина) x 7 / 10.2 mm(висина)Две мислења растојание (од центар до центар) : за 82mmМислења дијаметар : за 12mmВе молиме проверете ги димензија внимателно и бидете сигурни дека објектот ќе одговара за својата гитара пред да нарачатеМелодијаomatic Tailpiece Поставите x 1Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Dopro Pack of 10 Guitar Amplifier Knobs Gold Cap Push On Knob fits Marshall AMP

BGN 11.00 12.11

Бренд нови, никогаш не се користат воБоја : Црна со Злато ВрвотМатеријал : ве Молиме имајте предвид копчиња вклучувајќи Капа се направени на ABS / Пластика, не Метал или АлуминиумВкупна Должина : околу 15.5 mmНадворешниот дијаметар на врвот : за 15.6 mmНадворешниот дијаметар на основата : за 20mmОвие се Притисни на вклопуваат копчиња, без да го поставите заврткаОдговара за МАРШАЛ Amplifers со 6.4 мм дијаметар садови10pcs AMP КопчињаПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Никелови Тунери Класическа Китара, Акустична Ключове Настройки На Главата На Металорежещи Машини, Метални Шахти

BGN 14.00 16.29

3x3 Гитара Машина Глави НикелОпис На Производот : Боја : Никел со Пластични КопчињаCid 1 : 14Вратило дијаметар е 6mm со 2 дупкиКвалитетот tuning keys по ниска ценаВе молиме проверете ги димензија фото Галерија од слики за да го потврдите на објектот ќе се вклопи во вашиот гитара1x Сет на Гитара Машина ГлавиПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

4x 4x преден заден черен пластмасов китара усилвател усилвател ъгъл шкаф за Маршал

BGN 14.00 16.11

Боја : Црна (Завртки не се вклучени)Материјал : Направени од пластика, не МеталПред Агол Завртки растојание (од центар до центар) : за 42mm x 38.5 mmЗаден Агол Завртки растојание (од центар до центар) : за 43.5 mm x 35.5 mmСет од 4 Пред 4 Задни Краеви за Маршал AMP (ве Молиме проверете ја завртки растојание внимателно да се потврди објектот ќе се вклопи во вашиот ЗасилувачГитара AMP Агол x8Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Хром Pickguard скоба драскотина плоча на стена w / винтове подходящ за LP китара

BGN 6.00 6.19

Бренд нови, никогаш не се користат воОбјектот 100% како на сликата прикажаниБоја : ХромОбјектот доаѓа со завртки и лешник1 Хром Протезата со ЗаврткиПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

5 дупки Tele Telecaster Pickguard драскотини плоча за Esquire тъмно кафява Костенурка

BGN 14.00 15.50

Теле Esquire Pickguard 5 Дупки Темно Кафеава Боја Желка 3 PlyОпис На Производот : Боја : Темно Кафена Желка 3 PlyМатеријал : Пластика (Покриени со Оригинални Заштитна фолија )Објектот само се вклопува Фендер Esquire Teles со 5 Завртка Дупки направени во Америка и Мексико, не било други Teles направени во Азиските земји!Квалитетот е одличен! Цената е Евтин! 5 Pickguard Завртки се вклучени...

4x прозрачни прозрачни дръжки скорост LP дръжка за управление

BGN 12.00 13.95

Бренд нови, никогаш не се користат воОбјектот се вклопува Лес Пол Гитари кои имаат метрички пречник од 6mm садовиБоја : Транспарентна4pcs Гитара КопчињаПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

KAISH 5x B250K големи линейни китара саксии 15 мм кратък расщепленный Вал 250k потенциометри

BGN 9.00 9.92

Линеарни Коси B250 K Гитара СадовиКраток Сплит вратило со крупни knurlingВратило Вкупна Должина : околу 15mmСплит Бунари со Дијаметар : за 5.8 mmБаза Дијаметар : за 24mmАудио Коси (А) се зголемува или намалува во скатен крива мода ; Линеарни Коси (Б) се зголемува или се намалува во една линеарна модаАудио Коси (А) секогаш се користи како Тон и Линеарна Коси (Б) секогаш се користи како Волумен, но можете да користите Аудио Светлинка како на Јачината на звукот и Линеарна Коси како Ѕвонење, како и, тоа обично зависи од твоите лични желби.B250 K Садови x 55 Орев и 5 за МиењеПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Шие 1 комплект костен мост от слонова кост на седлото и гайка за 6 струнна акустична китара

BGN 2.66

Одлична замена мост седло и орев за акустична гитараНаправени од бивол на коските што е многу потешко и ќе ви даде подобро ѕвонење од поевтини пластични деловиСедло Големина (L x W x H) : Прибл...

KAISH 100 бр хром хамбакер пикап пръстен винтове LP пикап рамка на дълги винтове

BGN 10.00 10.85

Бренд нови, никогаш не се користат воБоја : ХромГолемина : 2,5 mm навој дијаметар x 18mm должина100 ЗаврткиПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Ляв Левичар никел стари китари тунинг ключове тунери двигатели глави за ST TL

BGN 23.00 25.90

Бренд нови, никогаш не се користат воБоја : НикелLefty 6 Индивидуални приемници со Поделени МислењаCid 1 : 15Се вклопува 8мм 8,5 mm гроздобер тјунер дупки, не поголеми 10мм модерна тјунер дупки (Ако сакате да го инсталирате овој објект на модерната глава со 10мм тјунер дупки, можете да проверите нашите други листата на "Обраќање Bushings" и ред нив; Реден Број : 261237346718)Квалитетот приемници направен во Тајван, Кина не КопнотоНикел Лево Раце Гитара Машина Глави x 6Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

KAISH 10x Cream Push Fit On Guitar AMP Amplifier Knobs Effect Pedal Chicken Head Knobs

BGN 6.00 7.12

Гитара Пилешко Главата КопчињаБоја : КремМатеријал : ПластикаПритисни на fit без завртки сетДолжина : околу 31.2 мм; Висина : околу 13.5 mm; Дното Дијаметар : за 19mmСе вклопува 5.8 mm Сплит Вратило СадовиПилешко Главата Копчиња x10Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

LP Pickguard каверни капачки Turss прът, капак комплект за Epiphone Les Paul прозрачен

BGN 19.00 21.71

ЛП Pickguard & Задните Празнина Опфаќа & Решетка Род МаскаБоја : Бриши / Транспарентен (изработен од Пластика, не Метал)Резервни во собата, не оригинални сетОбјектот е покриено со пластични филмови кои треба да се лупено offДебелина : за 2.9 mmВажна Забелешка : Без оглед на тоа какви видови на Epiphone Les Pauls ќе имаат, ве молиме бидете сигурни да проверите на димензии фото (единици во mm) прв и провери дали комплет може да се вклопи во вашиот гитара, пред да го поставите целОбјектот не одговара Gibson Les PaulsВе молиме имајте во предвид pickguard заградата и навртки кои не се опфатени, а решетка род поклопецот е неbeveled работ ЛП Решетка Род Покрие x 1ЛП Гитара Назад Празнина Покрие Поставите x 1Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

145x105. 3mm KAISH LP Rear Control & Switch Plate Cavity Cover For USA LP Red Pearl

BGN 10.00 10.88

Собата е покриено со пластични заштитни филмовиМатеријал : ПластикаНазад Контрола Плоча Покрие Големина : 145x105.3 (mm)Назад Контрола Плоча Покрие завртки растојание (од центар до центар) : 61x67x58.1x71.7 (mm)Вклучете Плоча Покрие Дијаметар : 54.2 mmВклучете Плоча Покрие завртки растојание (од центар до центар) : 41.2 (mm)Оваа резервни во собата може да се вклопи во повеќето САД Gibson Стандард Лес Пол совршено без дупчење, но не Epiphone Лес Пол; Ако имате Epiphone Les Paul, можете да ја посетите нашата продавница за цел точна димензија покрива од други огласи.Завртки не се вклучени1x ЛП Назад Празнина Покрие СетПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

KAISH Nickel Metal извита Долна Домкратная чиния квадратна плоча Домкратная

BGN 6.00 7.10

Бренд нови, никогаш не се користат воБоја : НикелКриви Дното на Gibson Les Pauls, не Рамно ДноДимензија : 34.7 x 34.7 (mm)Завртки растојание : 25 x 25 (mm)Централната дупка со дијаметар : 10ммПопазар, делумно, не се оригинални Gibson ДелВе молиме потврдете го на џек плоча што ви е потребно е Криви buttom пред да ги нарачате на објектот1x Плоштадот Џек ПлочаПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

10x черно малък размер MXR стил на первази дръжка усилвател ефекти педала на химикалки латунная поставяне

BGN 11.00 12.88

Бренд нови, никогаш не се користат воБоја : ЦрнаГолемина : 11.3 mm (висина) x 14.8 мм (во Горниот дијаметар) x 20mm (База дијаметар)Изработен од пластика со утврдени со завртки и Месинг InsertСе вклопува во 1 / 4" (6.4 милиметри) вратило садовиНа врвот површината беше малку изгребани за некои копчиња во домашниот превоз, ве молиме да Не конкурираат на тоа ако е потребно беспрекорна копчињаНие ќе обезбеди бесплатен шрафцигер која може да се прилагоди на сет завртка10 Гитара AMP Копчиња1 ШрафцигерПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...