• Ново
KAISH 3x SPDT 3 позиция ВКЛ ИЗКЛЮЧВАНЕ на китара мини превключвател SALECOM кола / лодка ключове

KAISH 3x SPDT 3 позиция ВКЛ ИЗКЛЮЧВАНЕ на китара мини превключвател SALECOM кола / лодка ключове

BGN 9.00
BGN 10.38
-13 %
В магазина

Брой продукти

Опис на производот : Висок Квалитет SPDT Мини Прекинувачи направен во Тајван Навој черупка висина : 5/16" Черупка Дијаметар : 1/4" Празнина Длабочина : 5/8" 3 Позиција НА ИСКЛУЧУВАЊЕ ON (3А 250 VAC / 5 A 125 VAC) Пакетот Вклучува : Мини Прекинувачи X 3

Подробности

търговска марка:
Кайш
Тип:
Ключ

Те също купуват с този продукт

Шие 1 комплект костен мост от слонова кост на седлото и гайка за 6 струнна акустична китара

BGN 2.66

Одлична замена мост седло и орев за акустична гитараНаправени од бивол на коските што е многу потешко и ќе ви даде подобро ѕвонење од поевтини пластични деловиСедло Големина (L x W x H) : Прибл...

Шие китара медиатори, 12 цветни плектър в една хубава кръгла метална кутия, акустични, електрически музикален инструмент китара невротрансмитер

BGN 3.52

SEWS гитара зема, 12 шарени plectrum во една симпатична тркалезна метална кутија, акустични и електрични музички инструмент гитара ги соберешКарактеристики Celluloid е еден од најдобрите plectrum материјали Прилично мини челик кутија, 12 зема микс дебелина 0.41 mm 0.71 mm 0.81 mmПакет вклучуваат 1 x метал калај 12 x celluloid зема

KAISH 3x Purple Mirror Guitar Single Coil Pickup Surround Ring for Sized Pickup

BGN 8.00 9.12

Опис на производот : Боја : Виолетова Огледало Материјал : Пластични, не Метал пикап дупки се сечат за да одговараат Strat големина магнети треба да лупам надвор од пластична фолија за да се остави на објектот стане огледало на Пакетот вклучува : Подигнување Прстени x 3

145x105. 3mm KAISH LP Rear Control & Switch Plate Cavity Cover For USA LP Red Pearl

BGN 10.00 10.88

Собата е покриено со пластични заштитни филмовиМатеријал : ПластикаНазад Контрола Плоча Покрие Големина : 145x105.3 (mm)Назад Контрола Плоча Покрие завртки растојание (од центар до центар) : 61x67x58.1x71.7 (mm)Вклучете Плоча Покрие Дијаметар : 54.2 mmВклучете Плоча Покрие завртки растојание (од центар до центар) : 41.2 (mm)Оваа резервни во собата може да се вклопи во повеќето САД Gibson Стандард Лес Пол совршено без дупчење, но не Epiphone Лес Пол; Ако имате Epiphone Les Paul, можете да ја посетите нашата продавница за цел точна димензија покрива од други огласи.Завртки не се вклучени1x ЛП Назад Празнина Покрие СетПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

KAISH 10x Cream Push Fit On Guitar AMP Amplifier Knobs Effect Pedal Chicken Head Knobs

BGN 6.00 7.12

Гитара Пилешко Главата КопчињаБоја : КремМатеријал : ПластикаПритисни на fit без завртки сетДолжина : околу 31.2 мм; Висина : околу 13.5 mm; Дното Дијаметар : за 19mmСе вклопува 5.8 mm Сплит Вратило СадовиПилешко Главата Копчиња x10Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Черно-бяла китара превключвател за миене ритъм дискант пръстен е подходящ за LP

BGN 6.00 6.19

Боја : Бела со Златни Букви и Црна боја со Златни БуквиЗаедничка големина, попазар дел за Повеќето Gibson или Epiphone Les PaulsВрежани букви, не печатени буквиМиење може да се залепи на телото кога ќе лупам исклучување на двојното двострано лепило лента на грботЛП за да се Префрлате Switch за Миење x 2Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

2 елемента ST Pickup Switch Съвет USA Size Осп за американския мятно-зелен цвят

BGN 6.00 6.19

Бренд нови, никогаш не се користат воБоја : Нане ЗеленаВо внатрешноста на Рецка дијаметар : за 4.82 mmНа врвот се вклопува во Американската Фендер Прекинувачи (САД направени Даб или CRL тип прекинувачи), не Squier Strat или Увоз Strat ПрекинувачиВе молиме потврдете го големината внимателно пред да ги нарачате на објектот.Пакетот вклучува само се Префрлат Совети, но не било прекинувачи2 Нане Зелена Switch СоветиПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

1 бр. Реколта Джаз точността на бас тунинг клечки отвори редуктор бас тунери машина Head Set for Jazz Precision P Bass Replacement

BGN 8.32

100% сосема нов производ Произведени од страна на Risingguitar која е manufactory гитара делови за повеќе од 20 години.Сите фотографии се зеде со хаос производство на производот...

5 дупка TL Style Blank Pick Scratch Guard Plate No Pickup Hole Aged Pearl 3 Ply

BGN 15.00 16.96

Бренд нови, никогаш не се користат воБоја : Возраст Бисер 3 PlyОдговара на Стандард 5 Дупка Фендер Esquire Telecasters направени во САД или Мексико, но не Squier, или било какви други видови на Telecasters.Квалитетот е голема...

KAISH ST Style Green Guitar Pickup Covers дръжки и капак на върха на ключа ST

BGN 8.00 9.30

Бренд нови, никогаш не се користат воБоја : ЗеленаМатеријал : Пластика3x Пикап Опфаќа Пол Проред : 52mm (ве Молиме потврдете пол проред на вашиот 3 магнети е 52mm)Должина на Слотот на Вклучите Совет : за 3,5 мм (не одговара НИ направи Даб или CRL прекинувачи со Голема Ножеви)На копчиња одговара метрички пречник од 6mm садовиВе молиме да ги проверите големините сериозно пред да ги нарачате на објектот; пакетот не вклучуваат префрлувањеStrat Пикап Покрива со Пластична Фолија x 3Strat Копчиња (1 Јачината 2 Ѕвонење) x 1Вклучете Совет x 1Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Никел метал китара преобразуване втулка преходна уши за реколта тюнинговых ключове

BGN 7.00 7.74

Бренд нови, никогаш не се користат воБоја : Никел (Објект е направен од метал, а не Пластични)Внатре Дијаметар : 6.1 mmНадворешен Дијаметар : 10.15 mmТоп Дијаметар : 14mmВкупна Висина : 7,6 милиметриОвие bushings се користи за инсталирање на Гроздобер подесување копчињата на модерната 10мм тјунер дупки...

Пънк-къс плоска долна автоматично блокиране на бас-китара стенни кука закачалка

BGN 32.00 39.84

почеток на крајотПочитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даде некои ВЕТУВАЊЕ!1 ...

Ляв Левичар никел стари китари тунинг ключове тунери двигатели глави за ST TL

BGN 23.00 25.90

Бренд нови, никогаш не се користат воБоја : НикелLefty 6 Индивидуални приемници со Поделени МислењаCid 1 : 15Се вклопува 8мм 8,5 mm гроздобер тјунер дупки, не поголеми 10мм модерна тјунер дупки (Ако сакате да го инсталирате овој објект на модерната глава со 10мм тјунер дупки, можете да проверите нашите други листата на "Обраќање Bushings" и ред нив; Реден Број : 261237346718)Квалитетот приемници направен во Тајван, Кина не КопнотоНикел Лево Раце Гитара Машина Глави x 6Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

72 мм чиста китара костяное седлото акустична китара костен мост на седлото 72x3mm

BGN 6.00 6.82

Боја : Бела (Рамно Дно)Димензија : 72x3x8 / 10 / 9 (mm)За Акустични ГитариВажна забелешка : можеби ќе треба да песок и полски Седлото кога ќе го инсталирате.1x Коска СедлоПлаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...