• Ново
2018 Майката На Булката Рокли Обвивка На Висока Яка На Кутията Ръкав Черна Къса Майката На Булката Рокли За Сватби Плюс Размер

2018 Майката На Булката Рокли Обвивка На Висока Яка На Кутията Ръкав Черна Къса Майката На Булката Рокли За Сватби Плюс Размер

BGN 108.00
BGN 118.40
-9 %
В магазина

Брой продукти


Зошто Да Изберете Su Zhou Huqiu Фустан Фабрика ?
Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години. Ние може да обичај се направи широк спектар на свадба фустани, вклучувајќи стил, Дејвид Bridals стил Airecollection итн. Нашата Фабрика Функција : 1. Одличен Квалитет - Супериорен Ткаенина, се Посвети на Изработка, Точни Мерења & Заврши КК систем. 2. Конкурентна Цена. - Повеќе количини, повеќе попуст. 3. Брза Испорака на Пратката во рок од 10 работни дена по ред поставени. 4. Целосна Наплата безусловно за било кој квалитет на прашањето Целосна наплата ќе биде почестен & се Врати превозот цена ќе биде наша одговорност. Ако вашата големина е начин на исклучување стандардна големина на табелата, ве молиме погледнете го подолу информации и испратете ми ги точните мерки.Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални со твоите под носат пред купување на било gown онлајн. Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно. 1. За да изберете стандардна големина, ве молиме љубезно укажуваат на САД, велика БРИТАНИЈА и во Европа Големина стандард јасно. 2. Да се направи сопствени направени големина, ако не знаете како да се измери себе е точно, ве молиме распрашајте се прилагоди за да ви помогне да се измери тоа внимателно. 3. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии можете да го видите. 4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 5. Таму ќе биде US$30.0 дополнителни трошоци за плус големина или комплицирано промена на дизајн на услугите на моделот. 6. Понудата е не вклучувајќи какви било додатоци како превез, petticoat, ракавици, итн без посебна најава, ако сакате да купите некои додатоци,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас кога ќе го поставите цел. 7. За доброто на навремена испорака, тоа е длабоко ценети со вашиот вид обезбедување на денот на вашата свадба или на партијата во колона "цел забелешки" кога ќе продолжите со цел да проверете. W hether можете да изберете стандардна големина или ни даде вашиот сопствен мерења, сите наши фустани, костуми се лично прилагодена за вас од нула. Обработка на Време 10 Работни Дена Проценува Време на Испорака ЕМС 5-7 Работни Дена DHL 3-5 Работни Дена ТНТ 3-5 Работни Дена ПРОЗОРЦИ 3-5 Работни Дена FEDEX во Рок од 3 Работни Дена A.

Подробности

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W, обичай размер
Тип Елемент:
Майката на булката рокли
търговска марка:
ХВВЛФ
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Вграден сутиен:
No
Дължина ръкав(см):
Кратък
Силует:
Сабя
Елемент На Модата:
Без облегалки
is_customized:
Yes
Стил Ръкави:
Колпачковый Ръкав
Реалните Изображения:
ДА
Украса:
Апликация
Тип Тъкани:
Атлас

Те също купуват с този продукт

vestido de noiva 2018 истински образец на приказно тъмно сини рокли за майките сватбени рокли за майките вечерни рокли, сватбени рокли за партита

BGN 336.00

vestido де noiva 2018 Вистински Примерок Поставен на Сина Мајка Наметки Булчински Мајка Фустани Вечерни Фустани Свадба Партија ФустаниСе изразат Испорака компанија Време Проверите на интернет, DHL Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.dhl.com Fedex Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.fedex.com UPSот Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.ups.com EMS Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе 47 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 68 дена www.ems.com ТНТ Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.tnt.com answer : ___________________________ Note : за Време на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник,превозот време ќе го малку подолго.Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќа само делумна или целосна наплата за објектот дека има проблем поради нашето невнимание 1 Точка мора да се врати во рок од 7 дена од денот на прифаќање на испорака...

Царски син 2018 майката на булката рокли трапецовидна форма Половината ръкави от шифон, дантела, кристали дълги елегантни рокли за майката на булката на сватбата

BGN 109.00 120.00

Зошто Да Го Одберете Нашата Фабрика ? Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години...

Лавандулови Рокли На Шаферките Дълги Шифоновые Нагънат Линия Alibaba Китай Purple Шаферка Dresses Vestidos Madrinha

BGN 82.00 117.73

Лаванда Деверуша Фустани Долг Chiffon Pleated Линија Alibaba Кина Пурпурна Деверуша Фустани Vestidos Madrinha* Фустан Материјал : Chiffon * Назад Дизајн : Патент , но ако ви се допаѓа други , pls контактирајте ме...

Beauty-Emily Шаферка Dresses 2017 A-Line Off the Shoulder Appliques Lace Up Formal Party Prom Dresses Homecoing Dresses

BGN 66.00 90.61

модел : Солидна бојаНапомена : Сите големина земе со рака Мерење ќе биде од 1 до 3cm разлика од различен начин Големина на Табелата НИ Големина 2 4 6 8 10 12 14 16 инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен см Биста 32.5 83 33.5 84 34.5 88 35.5 90 36.5 93 38 97 39.5 100 41 104 Половината 25.5 65 26.5 68 27.5 70 28.5 72 29.5 75 31 79 32.5 83 34 86 Колковите 35.75 91 92 36.7537.75 96 38.75 98 39.75 101 41.25 105 42.75 109 44.25 112 Шупливи до Подот 58 147 58 147 59 150 59 150 60 152 60 152 61 155 61 155 Плус Големина 14 W 16 W 18 W 20 W 22 W 24 W 26 W инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен см Биста 32.5 104 43 109 45 114 47 119 49 124 51 130 53 135 Половината 25.5 68 36.25 92 38.5 98 40.75 104 43 109 45.25 115 47.5 121 Колковите 35.75 110 45 116 47.5 121 49.5 126 51.5 131 53.5 136 55.5 141 Шупливи до Подот 61 155 61 155 61 155 61 155 61 155 61 155 61 155Мерење ПредупредуваАко сакате тоа да се сопствени направени ,ве молиме понуда мерења на следниве покажува!1...

Плюс Размер Злато 2018 Майката На Булката Рокли Русалка 3/4 Ръкави Тафт Мъниста Сватбена Рокля На Майка Рокли За Сватба

BGN 122.00 134.40

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно...

vestidos de феста vestido longo para casamento2018 тюл линия мятно-зелен светло лилаво рокля на булката до $ 50 плюс размер

BGN 59.00 62.40

Ако купите повеќе од еден објект (свадба petticoat / муслимански фустан / wedding dresses / вечер фустан / свадба gown / булчински венчаница / деверуша фустан / коктел фустан / мајка на невестата се облекуваат / формално gown / цвет девојка се облекуваат / свадба додатоци / превез ) во она време од мојата продавница,ние ќе ви даде попуст за вас.PLS контактирајте ме за ревизија на цената откако ќе ги изберете сите предмети и да додадете во количката,а потоа по мојата промена на цената,може да се направи исплата.Како да се избере petticoatМногу од свадба фустани треба свадба petticoat да се направи се облекуваат многу повеќе домот,убава и посебен.Еве ќе ви кажам погоден petticoat да изберете на кој може да се помогне за вас.Ако ви треба свадба фустани или други свадба додатоци,можете да изберете од мојата продавница и ние можат заедно да ги достави до вас, која е удобен и да спаси голем на превозот надомест.Ако не знаете што да се избере,само контактирајте ме ,јас ќе ви биде многу мило да ви помогне да го избере најдобриот една за да се вклопи во вашиот фустан.Меѓународни купувачи информации1.Ова не се некои додатоци како што се ракавици, превези дури и се појави во слика.2.Ако ви треба свадбен превез или други свадба додатоци,можете да контактирате со нас,ние ќе укажуваат и да ви дадат соодветни објекти за вас.Како различни фустани имаат различни petticoat,носење на соодветни petticoat, фустан ќе имаат различен ефект,тоа ќе биде многу посебна и убава.3.Високо квалитетен материјал и материјал се користи.4.Обично нарачана фустан може да се земе за 730 дена.Ако ви треба итно,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се организира вашата цел да се задоволат вашиот датум.Вообичаените пратката начин на petticoat во други земји се користи, е ЕМС која е вклучена во цената, и тоа може да потрае околу 714 дена за да стигне до вас.И ние, исто така може да се користи на други испорака начин(како што курирската служба DHL,TNT,Fedex,UPSот,итн.),но дополнителни превозот надомест е на купувачот дел...

A-line скъпа спагети презрамки цвете момиче рокли апликация корсет вечерни рокли за сватба дълги тюлевые рокли FLG108

BGN 179.00 188.80

1 Боја разлика : Компјутерски екрани имаат хроматските аберации ,особеномеѓу CRTand LCD.ние не може да гарантира дека бојата на нашите фустан ќе биде точноистиот со фотографии што го видов.2...

Злато 2018 Момичета Театрализованное Рокля За Сватби Бална Рокля Halter Пайети, Кристали, Цвете Момиче Рокли За Малки Момичета

BGN 87.00 96.00

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно...

Против новия дизайн на шампанско майката на булката Рокли апликация трапециевидные вечерни рокли плюс размера на майката на булката рокля с жакетом

BGN 166.00 239.97

***Опис***Ако има било какви прашања на производ и цена,ракување со времето,изменуваат,или ако не сакате да дојде на ред, ве молиме контактирајте со нас преку чет или порака.Поради временската разлика меѓу различни земји,ако не можеме да навремен одговор од разговор на време, ве Молиме контактирајте со нас преку порака.Ви благодариме.***Големина На Топ Листите******Боја На Топ Листите******Како да се Измери******Задоволство На Клиентите***Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.***Плаќање***Таму сме многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се кредитни картички,навремени банкарски трансфери,offline плаќања.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Со цел да се заштити вашиотинтереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиетевашиот предмети и се задоволни со тоа.***Превозот***1.Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање"табот на производот детали страница,и ќе видите испоракадетали.Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.2.Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.3.Објект за Обработка на Пат : на Обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акциистатус.Најчесто,тоа ќе биде 315 работни дена.***Повратни информации***Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивниповратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе една минута.Ви благодариме !***Ве Молиме Запомнете***Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Blue Sky 2018 Flower Girl Dresses For Weddings a-line дълги ръкави сатен дантела и рокля за първо Причастие за малки момичета

BGN 76.00 83.20

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно...

Слонова кост 2018 Flower Girl Dresses For Weddings a-line Scoop Дантела Pearls First Communion Dresses For Little Girls

BGN 76.00 83.20

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно...

Слонова Кост 2018 Цвети Рокли За Сватби Бална Рокля Cap Ръкави От Тюл, Дантела, Кристали Дълги Рокли Първо Причастие Малко Момиченце

BGN 42.00 46.40

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно...

Красотата-Емили жени розова бродерия, дантела ръкави с дължина до пода, официални рокли, шаферски 2017 рокля vestido de феста

BGN 84.00 115.63

Напомена : Сите големина земе со рака Мерење ќе биде од 1 до 3cm разлика од различен начин Големина на Табелата НИ Големина 2 4 6 8 10 12 14 16 инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен см Биста 32.5 83 33.5 84 34.5 88 35.5 90 36.5 93 38 97 39.5 100 41 104 Половината 25.5 65 26.5 68 27.5 70 28.5 72 29.5 75 31 79 32.5 83 34 86 Колковите 35.75 91 92 36.7537.75 96 38.75 98 39.75 101 41.25 105 42.75 109 44.25 112 Шупливи до Подот 58 147 58 147 59 150 59 150 60 152 60 152 61 155 61 155 Плус Големина 14 W 16 W 18 W 20 W 22 W 24 W 26 W инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен см Биста 32.5 104 43 109 45 114 47 119 49 124 51 130 53 135 Половината 25.5 68 36.25 92 38.5 98 40.75 104 43 109 45.25 115 47.5 121 Колковите 35.75 110 45 116 47.5 121 49.5 126 51.5 131 53.5 136 55.5 141 Шупливи до Подот 61 155 61 155 61 155 61 155 61 155 61 155 61 155Мерење ПредупредуваАко сакате тоа да се сопствени направени ,ве молиме понуда мерења на следниве покажува!1...

Сиво-дълга сватбена рокля шифоновая гънка 2017 евтини шаферски рокли, дълги Vestido de Феста Longo Безплатна доставка абитуриентски рокли

BGN 147.00 184.00

Сива Долго Свадба Партија се Облекуваат Chiffon Pleat 2017 Евтини Деверуша Фустани Долг Vestido де Феста Долго Бесплатен Превозот Пром ФустаниСтандардна Големина Графикони : Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно .Исто така, можете да го напуштите вашиот сопствен мерење од страна на email пораки или да разговарате со нашите продавач онлајн.Големина На Топ ЛиститеПроверете Боја на топ Листите , изберете боја што ви се допаѓа , а потоа ја напушти боја бројПревозот ВремеЗадоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

robe de mariage for girls 2018 braid maid Grey lace up girls шаферка dresses дантела тюл размер на 6 официална къса рокля H4188

BGN 41.00 41.44

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

мома дължина на пода дълъг шифон сватбен модерен бирюзово зелен едно рамо рокля на булката модели рокли 2018 H2696

BGN 41.92

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

Зелен 2018 Майката На Булката Рокли Обвивка С Дължина До Коляното С Жакетом Плюс Размера На Младоженеца Официална Къса Рокля На Майка Си За Сватба

BGN 114.00 124.80

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно...

Бална рокля Cap Sleeve Appliques Flower Girl Dress With Bow Подпухнали Long Children Party Wedding Dresses abito cerimonia bambina FLG089

BGN 181.00 190.40

1 Боја разлика : Компјутерски екрани имаат хроматските аберации ,особеномеѓу CRTand LCD.ние не може да гарантира дека бојата на нашите фустан ќе биде точноистиот со фотографии што го видов.2...

Реална снимка прашни розови рокли цвете момичета с цветове от Слонова Кост тюл слоеве момичета театрализованное рокля, детско вечерна рокля vestido daminha

BGN 132.00 142.40

Купувачот Известување1.сите фустани ние се направени ќе бидат малку различни од оригиналната слика можете да го видите на веб страната , и големината ќе биде повеќе или помалку големи или мали помеѓу 1 до 3 см .2.Најниска вредност ќе се забележани на пакет, Но ние не може да го контролира данок...

green шаферка парти рокли с дължина до коляното за специални случаи до 100 girls brides maid облечи 2017 for wedding H4023

BGN 38.00 38.24

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

дами китайски рокли без презрамки и къси рокля на булката праскова традиционните шаферка на парти за гостите на сватбата H4111

BGN 41.00 41.44

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

2018 дамски дълги ментови бонбони светло синьо шифоновые скромни рокли на шаферките с ръкави за шаферките до 50 рокли за сватби H2909

BGN 79.84

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

2018 New Arrival Luxury Дантела Small Stand Colloar Chinese Style Reformed Рокли Mother of the Bride Dresses1211

BGN 96.00 108.80

Добар квалитет ; Конкурентна цена ; Брза испорака; Најдобри и Навремена Услуга;100% Задоволство!Pls контактирате ако имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.Начин На Плаќање1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел .2.Прифаќаме само Зачувам / Visa / Master3.Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот1...

Рокли на шаферките 2017 ИГРА BD014 женски без презрамки прашни розови меки vestidos шифоновые рокли

BGN 114.00 126.40

Добредојдовте на Нашата ПродавницаПроизвод Фотографии1 Боја : Било која боја ви се допаѓа може да биде нарачана .( Ни остави порака)2...

LLY-BHLThe 2017 пролет и лято тъмно синя рокля без презрамки мятно-зелени рокли на шаферките сватбен тост рокля на едро на поръчка

BGN 47.00 49.28

Големина(cm) : 2(S) : Биста : 80 Половината : 63 Хип : 86 Должина : 1334(M) : Биста : 86 Половината : 70 Хип : 94 Должина : 1356(L) : Биста : 90 Половината : 72 Хип : 98 Должина : 1358(XL) : Биста : 92 Половината : 74 Хип : 100 Должина : 13510(2 XL) : Биста : 95 Половината : 77 Хип : 103 Должина : 13512(3 XL) : Биста : 99 Половината : 81 Хип : 107 Должина : 13514(4 XL) : Биста : 102 Половината : 85 Хип : 111 Должина : 13516(5 XL) : Биста : 106 Половината : 88 Хип : 114 Должина : 13518 W(6 XL) : Биста : 116 Половината : 100 Хип : 123 Должина : 140

лилаво шаферски рокли, дълги шифоновые дължина до пода едно рамо сватбена рокля плиссированный халат госпожица d ' Honneur

BGN 119.00 148.80

САД $ 217.00 / парче парче парче парче парче парче парче парчеОпис на производот 2016 година Пурпурна Деверуша Фустани Долг Chiffon Кат Должина на Едно Рамо Свадба Партија се Облекуваат Pleated Облека demoiselle d'honneurСтандардна Големина Графикони : Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно .Исто така, можете да го напуштите вашиот сопствен мерење од страна на email пораки или да разговарате со нашите продавач онлајн.Големина На Топ ЛиститеПроверете Боја на топ Листите , изберете боја што ви се допаѓа , а потоа ја напушти боја бројПревозот ВремеЗадоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...