• Ново
Кайсия Божур diamond булчински букет от висок клас по поръчка на сватбени букети изкуствени цветя, панделка цвете булката букет божури

Кайсия Божур diamond булчински букет от висок клас по поръчка на сватбени букети изкуствени цветя, панделка цвете булката букет божури

BGN 248.00
В магазина

Брой продукти

Свадба Brooch Букети направени да нарачате. Ние изберете различни стилови brooch букет, производниот циклус : 7-14 дена, обичај букет да одговара на вашата свадба тема бои и стилови, нашите букет букет е апсолутно неверојатно, публиката тој ден сјај. Димензии : Дијаметар : 10 инчен Максимална : 27cm
Ракување со Времето : 7-14 Days
Висок квалитет и совршен дизајн е се нашите силни поени!
Како враќање на вашето купување, ќе испрати појавување на Младоженецот corsages како подарок.
Answer : ___________________________ Note : Исток рачно изработени производи, ве молиме да преовладуваат во вид, влијанието на промените во маркетинг материјали, секој букет ќе бидат различни, но ве молам, верувам дека ќе се создаде еден за вас ист стил и уникатни булчински букет!
Овој букет не разочара и е најдобри цени за квалитет. Јас може да прилагодено дизајн букет што ги задоволува вашите потреби и вашиот буџет.
Брза пошта букетот се справува прилагодено дизајн да одговара на индивидуалните невестата. Ве молиме имајте во предвид вашата лента боја избор на check out. Сите лента бои на располагање.
Боја акценти може да се промени за да се вклопи во вашата свадба тема.
Ако имате визија во умот, порака мене и јас ќе дадам се од себе да се направи вашата визија во реалност.
Овој букет зема 12 недели да се дизајнира. Ве молиме контактирајте ме за било какви прашања/прилагодено нарачки.
Овој уникатен стил букет го наоѓа својот сјај преку различни акценти во една убава свадба боја шема. Додатоци/парчиња најде во букет се различни брошеви и парчиња на накит во прилог на централната матични. Надвор е twirly бела најлон проследено со бел сатен уреденост. Матичните е обвиен во бел сатен со кристално draping. Овој букет доаѓа readymade или можат да бидат направени да нарачате. Тоа може да се преземат, освен и се носи како одделни парчиња, или може да се чуваат како личен задржи доброто од вашиот посебен ден.
- Зошто се Избере Brooch Букет? -
На brooch букет ви овозможува вистински да биде уникатен и нека вашата личност сјај. Нека ни биде инспириран, не само од страна на вашите вкусови и преференции, но со вашите интереси. Треба повеќе причини? Ова навистина е траен дел од вашиот голем ден и инстант преданија. Фустани се преклопени и подвиткано далеку во плакарот.. Чевли се стави на полица, а ретко да се види светлината на денот.. А brooch букет може да најде дом на многу места и да ве потсетам секојдневниот на вашиот посебен ден. На Ritzy Роуз е првиот букет е потсетник за нас како среќни сме и седи на видливо во место за нас, за да бидат постојано потсети.

Подробности

Тип Елемент:
Булчински Букет
Височина На Продукта:
11inch
търговска марка:
IFFO
Номер На Модела:
IFFO89665
Дължина На Продукта:
11inch
Материал:
Коприна, Полиестер
Широчина На Елемента:
10inch
Тегло На Продукта:
1.5kg
Цвят:
Кайсия
Размер:
10 inch
Конфигуриране на:
ДА

Те също купуват с този продукт

LOVSKYLINE бяло и синьо изкуствени сватбени букети ръчно изработени цветя пълен перли на булката Сватбен букет de mariage

BGN 46.08

Почитувани купувачот Тоа ќе заштедите вашите пари, ако ја прочитате пораката удар (ние навистина не се надевам дека ќе го купат она што не треба) Пред да нарачате, ве Молиме да се забележи големината , како и употреба на владетелот да се чувствуваат букети големина, а потоа изберете она што ви треба...

Кристални Перли Сватбена Шапка Гребен Ръчна Изработка На Булката Е Аксесоар За Коса Silver Цвете Злато, Сребро Два Цвята

BGN 23.98

Воскресна Бог Сребро Кристал Бисер Флорални Булчински Чешел Рачно Изработени Булчински Шапка Косата Додатокисто така, има сребрена боја

Дантелени сватбени ръкавици дълги ръкавици без пръсти с мъниста цветя, сватбени аксесоари, сватбени ръкавици complementos новия SG20

BGN 15.00 15.84

Боја : БелаГолемина : Нашата Ракавици со Еден ГолеминаДолжина : Слик Должина Чипка Свадба Ракавици Долго Fingerless Ракавици со Beaded Цвеќиња Свадба Додатоци Булчински Ракавици complementos novia SG20Кина пост воздух mail : 2560 дена ...

E JUE SHUNG Free Shipping 3 слоя прежда влак долната пола бална рокля с обръч приплъзване долната пола за сватбени рокли с високо качество

BGN 28.00 31.98

Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме дарешавање на вашиот проблем.Уште еднаш,ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.Вие коментар е многу важно во нашите бизнисуспех...

Kyunovia 500 бр. розови листенца сватбени аксесоари Petalos De Rosa сватбени бижута изкуствена тъкан сватбени листенца от рози FR02

BGN 2.00 3.04

Kyunovia 500pcs Ливчиња од Роза свадба додатоци Petalos Де Роса Свадба Декорација Вештачки Цвеќиња Ткаенина Свадба Ливчиња од Роза FR02[Пакет Содржи] : 5 Вреќи Наредени ливчиња (500pcs во вкупниот по одделени)[Reminder] : На ливчиња се наредени во 100pcs по мала торба.треба да се одвои од себе кога примате.Во моментов ние НЕ го прифати мешани бои за секој многу,значи секој многу може да избере 1 боја само.За мирисот на ливчиња : ливчиња може да имаат малку мирис како тие се направени од ткаенина, ве молиме да ги стави во отворено кога доби и неколку дена подоцна, мирисот ќе исчезне[Item Type] : Artifical Ткаенина Ливчиња од Роза [Објект Должина] : 5.5 cm [Објект Тежина] : околу 10 g по ба г [Објект Ширина] : 5 cmВе молиме погледнете го боја шема и изберете го вашиот претпочитан БОЈА на БРОЈ при купување...

Елегантни, с рамо дантела сватбени Болеро 2018 половина ръкави стягам сватбени якета сватбени аксесоари слонова кост прикритие

BGN 122.00 136.00

Домот Исклучување на Рамо Чипка Булчински Boleros 2018 со Половина Ракави Чипка Свадба Јакни Свадба Додатоци слонова коска Покрие UpsотНие треба вашата рамо до рамо,биста,armseye,bicep,ракав должина за ова Bolero.Боја ШемаМерка НаставаA : рамо до Рамо; B : Брадавица да брадавица; C : Биста; D : Половината; E : Колковите : ; С : Ракав elength; G : Bicep; H : Грб Око(Armhole Околу); I : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли; J : Висина без чевли, К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан L : Шупливи да Половината над биста ; M : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .Стандардна Големина на Табелата (13cm разликата е дозволено)

2018 Снимка На Сватба Воал, 1 Слой Дантела Арабски Евтини Апликация Край Тюл Жени Булката Дължина На Върха На Пръста Мюсюлманска Сватба Воал

BGN 5.00 6.24

2018 Вистинска Слика Свадба Превези 1 Слој Чипка Арапски Евтини Applique Работ Tulle Жените Невестата Fingertip Должина Муслимански Булчински ПревезБоја : Бела, Боја На Слонова КоскаДолжина : 120cmЦел и Превозот1...

5 метрова тюлевая дълъг воал за младоженци с листенца от червени рози, красиви сватбени аксесоари за младоженци velos de новия булчински воали S151

BGN 27.00 28.64

Почитувани Купувачот : 1 Големина : 5 метри долг свадба превез .2 Имаме слонова коска tulle боја на продажба .3...

Голям отвор тюл на лицето завесата перли сватбени шапки ръчно изработени страничен гребен сватбен аксесоар SQ0186

BGN 20.00 20.64

Почитувани Купувачот, ве молиме да забележите : 1 Боја : ние го имаме во Сликата бојата , кога ќе нарачате , ве молиме проверете нашите слики .2 .Превозот : превозот време на Кина пост е 2560 дена , ако се итни , ве молиме изберете брза испорака како на курирската служба DHL.Модел ШоуГолема Дупка Tulle се Соочуваат со Превез Бисери Булчински Капи Свадба Главата Носат Додаток SQ0186 Превозот MehodКина пост воздух mail : 2560 дена...

Елегантни изкуствени цветя RoseWedding букети 2017 за булки нова мода дантелени сватбени дръжки букети сватбени аксесоари

BGN 68.00 75.20

Домот Вештачки Цвеќиња Rose Wedding Букети 2017 за Невести Нова Мода Булчински Чипка се Справи со Букети Свадба ДодатоциБоја ШемаМерка НаставаA : рамо до Рамо; B : Брадавица да брадавица; C : Биста; D : Половината; E : Колковите : ; С : Ракав elength; G : Bicep; H : Грб Око(Armhole Околу); I : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли; J : Висина без чевли, К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан L : Шупливи да Половината над биста ; M : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .Стандардна Големина на Табелата (13cm разликата е дозволено)

Мода 3 метра, булчински воали с гребен дълъг Дантелен ръб на булчински воали с гребен и сватбени аксесоари за булката Мантилья булчински воали

BGN 43.00 54.24

Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Пост на Бразил...

ZUOYITING 2017 New Hot Short White Bridal Gloves with Bow Details евтини сватбени ръкавици пълни пръсти в продажбите на сватбени стоки

BGN 5.00 8.70

Бренд : ZUOYITING Име : кратко булчински ракавици,свадба ракавици Marerial : Памук,полиестер и spandex Големина : една големина за 22cm (Плочка мерење е дозволено 23cm грешки.) Пакување : Opp вреќа Боја : бела Предност : 100% Сосема нов и висок квалитет и убав дизајн,мода,погодно за носење ​За производи : свадбата ракавици не вклучува никакви додатоци(ако некои додатоци шоу на слики,ако сакате додатоци на сликата,ве молиме контактирајте со нас да ги ред.) Бојата може да варира помеѓу различни од по CRT и LCD екрани.Не можеме да guarentee дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.Купи е Информации : ве Молиме пополнете ги твоето ПОЛНО ИМЕ, вклучувајќи име,средно име и презиме при правењето на плаќање; ве Молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Бр.,улица,град,регион и држава,и пост индекс.Во спротивно вашата парцела може да се вратија! Ние не сме одговорни за ГРЕШКА, иако спорот.Политика на враќање : Ние гарантираме 100% задоволство.Ако чувствувате дека не се задоволни со објектот е различна од опис...

Великолепна 3 метра, бял / слонова кост пайети и дантели Мантилья катедралата булчински воали булчински воали дългият гребен на сватбени аксесоари MD3008

BGN 76.00 79.98

2016 година Бело / боја на слонова коска Appliqued Mantilla Катедрала Свадба Превез Булчински Превез Долго Со Чешел Свадба Додатоци MD3008 Карактеристики : Фантастичен превез за свадби Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Tulle и Чипка Превез Должина : Approx118"(3m) Превез Ширина : Approx110"(2.8 m) Боја : Бела или боја на слонова коска,ве молиме изберете бојата што сакате Пакет се Вклучуваат : 1* Булчински ПревезОваа Свадба Превез,Свадба Додатоци,Булчински Превез е на супериорен квалитет...

Коледната тема брошка букет разширения потребителски сватбен букет на булката, червен и зелен company цветя букет на булката

BGN 360.00

Свадба Brooch Букети направени да нарачате Ние изберете различни стилови brooch букет, производниот циклус : 714 дена, обичај букет да одговара на вашата свадба тема бои и стилови, нашите букет букет е апсолутно неверојатно, публиката тој ден сјај...

Нов прием на ръчно изработени блестящ CZ Diamond Leaf модел сватбен колан / Бял диамант колан / цвят Диамант рокля колан 1140

BGN 15.00 19.04

Добар квалитет ; Конкурентна цена ; Брза испорака; Најдобри и Навремена Услуга;100% Задоволство!Физички ШоуСтил ШоуНачин На Плаќање1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел .2.Прифаќаме само начин на плаќање3.Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот1...

Новият Пристигането Реални Снимки Дължина На Китката Сватбени Ръкавици Без Пръсти, Перли, Кристали, Мъниста Сватбени Ръкавици

BGN 11.00 20.64

12408332316857676 Топла Продажба Фустани парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеСликите подолу се сите вистински дизајн од АС...

Ръчна изработка от мъниста луксозен сватбен колан ослепителни кристали-секси вечерна рокля зона за сигурност cinturon para boda SBE02

BGN 31.00 32.96

Боја : слик боја на продажбаГолемина : Нашата појас со Една ГолеминаДолжина : Околу 270 см , Ширина околу 4 см.Превозот : ние ќе ја испратите вашата пакет од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Посебна ЛинијаYW и руската Воздухот , може да се следи онлајн .Рачно изработени Beaded Луксузни Свадба Појас Блескави Rhinestones Жените Формално Фустан Појас cinturon став boda SBE02Кина пост воздух mail : 2560 дена ...

Нов 2017 Зима Изкуствена Кожа Сватбени Шалове Мода Имитация На Лисича Кожа Сватбени Раменете Червено Вино Тайна Топли Болеро Сватбени Аксесоари

BGN 72.00 80.00

Нови 2017 Зима Faux Крзно Свадба Shawls Мода Имитација Фокс Крзно Булчински Shrugs Вино Црвено Обвива Топло Boleros Свадба ДодатоциБоја ШемаМерка НаставаA : рамо до Рамо; B : Брадавица да брадавица; C : Биста; D : Половината; E : Колковите : ; С : Ракав elength; G : Bicep; H : Грб Око(Armhole Околу); I : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли; J : Висина без чевли, К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан L : Шупливи да Половината над биста ; M : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .Стандардна Големина на Табелата (13cm разликата е дозволено)

Kyunovia Custom Rose Satin Bouquet кристали Лента Роза Сватбени цветя слонова кост сватбени букети направи си САМ булчински букет FE78

BGN 29.00 31.97

Kyunovia Обичај Сатен се Зголеми Букет со Rhinestones Вештачки Лента Роуз Свадба цвеќиња слонова коска Булчински Букети DIY Свадба Букет FE78(свадба букет,булчински букет,buque де noiva,рамос де noviaБукет Висина : околу 25см Букет Дијаметар : прибл 18cm Цвет Боја : боја на слонова коска,Бела,Црвена,Темноцрвена,Сина и Бела,Розова и Виолетова,Виолетова и Бела,Розова и Roseo,Крем и Портокал,Кафе и Виолетова итн...

2018 Зимна Сватба Кожа Тайна Сватбена Болеро Яке Евтини Сватбени Шалове, Пелерини Плюс Размер Болеро Изкуствена Кожа Шалове Сватбена Яке

BGN 36.80

Големини : Рамо width : 8098cm рамо ширина : 3640cm Боја : Иста боја како на сликата .Експрес начини : Кина Пост Воздух Пошта е бавен , па кога ќе изберете Кина Пост Воздух Mail, ве молиме проверете дали времето е во ред за тебе, и Ако ви треба фустан Итна , тогаш можете да изберете eEMS,EMS,DHL,UPSот,Aramex,Fedex,SF express,RPX,GATI итн, овие се Изразат голема брзина,ви благодариме.Нормално превозот време : Од кина пост : 2550 дена (Пристигнат Сите Земји, Испраќање на Бразил, треба 5080 дена).Со e Packet : 1020 дена (Пристигне се Обединуваат Државите,Русија,Austrlia,велика БРИТАНИЈА,Франција,Израел,Саудиска Арабија,Украина,Бразил,и така натаму )Со GATI : 812 дена (Само Пристигнат Индија)Со SF експрес : 710 дена (Пристигне САД ,Јапонија,Сингапур ,Кореја, Малезија, Австралија, Индија, Виетнам)Со DHL : 79 дена од Страна на ПРОЗОРЦИ : 79 дена од Страна на EЕМС : 1020 дена .Со ЕМС : 812 дена Од Fedex : 79 денаСо RPX : 710 дена Од Aramex : 78 дена .

Изискан тежък beading крилото планински кристал, Кристал сватбен колан за сватбени аксесоари, сватбени евтини в наличност

BGN 30.00 33.97

Почитувани Вредни Клиенти, Поради Кинески Пролетниот Фестивал, Што ќе биде на одмор од Февруари 5ти до 28, ве Молиме да се свесни дека,Секое купување во текот на овој период, ние нема да се справи со неа до Февруари 29, 3045 работни дена ЕКСТРА време ќе биде потребно за свадба фустан, Додатоци ќе бидат исклучени...

Изпълнена поръчка лейси апликация сватбена болеро сватбена яке сватбена болеро сватбена приключи сватбена приключи сватбени аксесоари(бол-1001)

BGN 49.28

Кога ќе нарачате,pls напишете големината на рамо ширина,рака дупка,bicep,биста,половинатаPs : ние ќе брод од кина пост воздух,тоа е бесплатен превозот,но треба за 1535 дена да пристигнат.Бренд Име Ас Стил Број BELO1001 Чипка Ткаенина Разубавувањето Applique Боја Клиентот може да изберете било која боја од нашите табелата Големина Стандардна Големина или Custom Size Снабдување Тип на ОЕМ, ODM, W holesale и Мало Олово Време 4days MOQ 1 Парче Примерок Време 2days Сопствени направени Да Пратката DHL / Федекс / UPS / ТНТ / EMS / Aramex / ПАТАРИНА / Equick / Кина пост воздухМерка Водич&Големина На ТабелатаБоја ШемаЗа АсПревозот МетодСе изразат Испорака компанија Време Проверите на интернет, DHL Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.dhl.com Fedex Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.fedex.com UPSот Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.ups.com EMS Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе 47 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 68 дена www.ems.com ТНТ Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.tnt.com answer : ___________________________ Note : за Време на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник,превозот време ќе го малку подолго.Продавачот ВетувањеAnswer : ___________________________ Note : Ние прифаќа само делумна или целосна наплата за објектот дека има проблем поради нашето невнимание 1 Точка мора да се врати во рок од 7 дена од денот на прифаќање на испорака...