• Ново
Rose Moda Queen Anne Деколте, Къси Ръкави И Дантели A Line Сватбена Рокля Илюзия Дантела Преди Зимата На Сватбена Рокля

Rose Moda Queen Anne Деколте, Къси Ръкави И Дантели A Line Сватбена Рокля Илюзия Дантела Преди Зимата На Сватбена Рокля

BGN 381.00
BGN 448.00
-15 %
В магазина

Брой продукти

Фустан слики како што се наведени се сите прикажува како нашите вистински производ, ве молиме додадете мојот ПРИКЛУЧОЦИ(dressinme) за да видите повеќе.
П : Како да го стави на cutomized цел? А : ве Молиме изберете било која големина и оставете го вашиот детални мерења како имајте на ум кога се одржи редот. П : дали Е тоа вашата вистинска слика? A : Да, фустани на кукли се сите 100% преземени од страна на самите себе. П : која е вашата политика на враќање? A : Сите се враќа се прифатени, ве молиме бидете купите со уверување. П : Како да контактирате со нас? A : Pleasse кликнете на "контактирајте со продавачот' да ни испратите пораки.

Подробности

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Тип Елемент:
Сватбени Рокли
За Бременни Жени:
ДА
Задната Част На Конструкцията:
Светкавица
Силует:
А-Линия
Дължина ръкав(см):
Кратък
Вграден сутиен:
ДА
Реалните Изображения:
ДА
Украса:
Beading, Пайети, Копчета, Перли, Дантела, Кристали, Апликации
Влак:
Влак Параклис
Стил Ръкави:
Редовен
Плат, Булчински Рокли:
Дантела
търговска марка:
Роза Мода
Номер На Модела:
wandaborges083
Елемент На Модата:
Илюзия
is_customized:
Yes
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Талия:
Натурални
Отвор на вратата:
V-Образно Деколте
Цвят:
Бяло, Слонова Кост, Шампанско, Червен, Черен, Златен, Обичай
Плат:
100% полистирен
Услугата Бързо Обслужване:
да вземат
Размер:
US size 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Made

Те също купуват с този продукт

Роза Мода Русалка Булчинската Рокля Без Презрамки И Дантела Сватбени Рокли Реални Снимки

BGN 260.00 371.20

П : Како да го стави на cutomized цел? А : ве Молиме изберете било која големина и оставете го вашиот детални мерења како имајте на ум кога се одржи редот...

Без гръб Vestido De Noiva 2018 Сватбени рокли A-line V-образно деколте с дълги ръкави шифон и дантела евтини Boho сватбена рокля Сватба

BGN 115.00 126.40

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно...

Лукс 2018 Прозрачни дантели сватбена рокля с цветя от мъниста апликация Robe de mariage vestido de noiva keyhole сватбени рокли

BGN 257.00 302.40

Сите се облекуваат во нашата продавница , тоа може да биде Обичај прави големината и бојата на кожата , љубезно не грижете се за тоа .Ние ќе го направи фустан нека сте задоволни,ако имате било какви прашања или барање, ве Молам дозволете ми да знам со порака или контактирајте ме на линија.Ако не можете да најдете стил ви се допаѓа во нашата колекција, ние може да се направи фустани во вашиот сопствен дизајн...

Роза Мода Дълги Ръкави Русалка Булчинската Рокля Дантела Тръба Сватбени Рокли Илюзия Назад

BGN 379.00 446.40

П : Како да го стави на cutomized цел? А : ве Молиме изберете било која големина и оставете го вашиот детални мерења како имајте на ум кога се одржи редот...

EBDOING 2018 Custom Made Link For Wedding Dress Customize Fee свържете се с нас Преди да купите

BGN 312.00

Сопствени Направени Фустан За Свадбата Невестата Се Облекуваат Пратилки Цвет Девојка Танц Клиент Такса Контактирајте Со Нас Пред КупувањеAnswer : ___________________________ Note : Драг Пријател,Ова е линк се користи за корисниците да плаќаат за барање фустан...

Секси Real Sweetehart дантела тюл на няколко нива бална рокля сватбена рокля за сватбена рокля Vestido de Новия ASAW20

BGN 381.00 447.98

Внимание Ве Молиме : 1.Ако имате било какви сомнежи или треба било каква помош,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

Jeanne Love New Design Ivory Wedding Dresses 2018 Real Photo Русалка булчинската рокля Robe De Mariage Vestido De Noiva JLOV75972

BGN 143.00 179.20

Добредојдовте На Нашата Продавница Жан Љубов Нов Дизајн и боја на слонова коска Свадба Фустани 2018 Вистински Фото Сирена Свадба Фустан Наметка Де Mariage Vestido Де Noiva JLOV75972Фото Покаже : Ве Молиме Имајте Во Предвид : Сите фустани не се вклучат сите додатоци, како што се petticoat, ракавици, превез и слично, ако треба, ве Молиме кликнете на линкот подолу за да се направи купување, или контактирајте со нас!>мерењето на овој фустан во големина 6 што е наведено подолу : Биста : 82 CM ( 32inches )Половината : 63 CM ( 25inches )Колковите : Слободенмерењето на овој фустан во size 8 што е наведено подолу : Биста : 87 CM ( 34inches )Половината : 68 CM ( 27inches )Колковите : Слободенмерењето на овој фустан во големина 10 што е наведено подолу : Биста : 92 CM ( 36inches )Половината : 73 CM ( 29inches )Колковите : Слободенмерењето на овој фустан во големина 12 што е наведено подолу : Биста : 97 CM ( 38inches )Половината : 78 CM ( 31inches )Колковите : Слободенмерењето на овој фустан во големина 14 што е наведено подолу : Биста : 102 CM ( 40inches )Половината : 83 CM ( 33inches )Колковите : Слободенмерењето на овој фустан во големина 16 што е наведено подолу : Биста : 107 CM ( 42inches )Половината : 88 CM ( 35inches )Колковите : СлободенСите се облекуваат вкупната должина на : 130135 CM (5153 инчи од underarm да полите)Ве молиме споредете ги вашите мерење со нашите акции се облекуваат мерење за да се провери дали на берзата се облекуваат големина одговара на вас!Обичај прави Услуга : Ако сакате да нарачате нарачана големина, pls контактирајте нè за подетални дополнителни трошоци пред да се направи нарачката, и pls советува подолу мерења : Нашите Услуги13 ,Нашите корисници на услуги тим се на располагање за да им помогне на сите ваши прашања во рамките на 24hours откако ќе добиете на вашата епошта.Ве молиме имајте нашата компанија информации во вашиот контакт датотека, проверете на нашата вебстраница кога вие имате време или потреба за нови производи, ќе најдете убави фустани кои се вклопи во вашиот пазар е добро...

Vestido De Noiva Сватбени Рокли V-Образно Деколте Без Ръкави Илюзия Назад Дължина На Пода Русалка Мъниста И Дантела Апликация Сватбени Рокли

BGN 373.00 414.40

свадба фустан матурска вечер фустанVestido Де Noiva Свадба Фустани V Деколте Без Ракави Илузија Назад Кат Должина Сирена Beaded Чипка Applique Свадба НаметкиГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТАБОЈА ШЕМАКАКО ДА СЕ ИЗМЕРИСите наши фустани се обичај фустан, па ние треба вашата точно мерење детали, ве Молиме да ни кажете детални мерења како што следува : 1.Целосна биста= __ cm2.Половината = __ cm3.Колковите= __ cm4.Рамо до Подот =_cm5...

Елегантни прозрачни бална рокля от слонова кост и шампанско, дантела сватбени рокли 2017 с бретельками дамски дълги сватбени рокли vestido de noiva A032

BGN 547.00 608.00

Домот Чиста боја на слонова коска и Шампањ бал Чипка Свадба Фустани 2017 со Ремени Жените Долго Свадба Наметки vestido де noiva A032 Бренд Име Lace Bridal Стил Број A032 Ткаенина Сатен,tulle Разубавувањето чипка,монистра Целосно Наредени Не се Изгради во Градник Да Fishbones Да Затворање патент до Боја на Клиентот може да изберете било која боја од нашите боја шема Големина Стандардна Големина или Custom Size Снабдување Тип на ОЕМ, ODM, W holesale и Мало Олово Време 1230 дена MOQ 1 Парче Примерок Време 915 дена Сопствени направени Да Пратката DHL / Федекс / UPS / ТНТ / EMS / Aramex / ПАТАРИНА / EquickБоја ШемаМерка НаставаA : рамо до Рамо; B : Брадавица да брадавица; C : Биста; D : Половината; E : Колковите : ; С : Ракав elength; G : Bicep; H : Грб Око(Armhole Околу); I : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли; J : Висина без чевли, К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан L : Шупливи да Половината над биста ; M : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .Стандардна Големина на Табелата (13cm разликата е дозволено)

Vestido de Noiva de Renda скромни дантелени сватбени рокли с дълъг ръкав на сватбена рокля бална рокля Сватбена рокля 2017 червен колан бохемски

BGN 255.00 318.40

Опис на производот Vestido де Noiva де Renda Скромни Чипка Свадба Наметки Долг Ракав венчаница бал Свадба Фустани 2017 Црвено Sash БохемскиСтандардна Големина Графикони : Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно .Исто така, можете да го напуштите вашиот сопствен мерење од страна на email пораки или да разговарате со нашите продавач онлајн.Големина На Топ ЛиститеПроверете Боја на топ Листите , изберете боја што ви се допаѓа , а потоа ја напушти боја бројПревозот ВремеЗадоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Vestidos de noiva стари дантелени сватбени рокли 2017 Cap Sleeve a-line Chapel Train дантела във сватбени рокли нова

BGN 622.40

Vestido де noiva Гроздобер Чипка Свадба Фустани 2015 Душо Капа Ракав Алинија Капела Воз Чипка Beading Свадба ФустаниГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТАБОЈА ШЕМАКАКО ДА СЕ ИЗМЕРИСите наши фустани се обичај фустан, па ние треба вашата точно мерење детали, ве Молиме да ни кажете детални мерења како што следува : 1.Целосна биста= __ cm2.Половината = __ cm3.Колковите= __ cm4.Рамо до Подот =_cm5...

Бални рокли, сватбени рокли 2017 оригинални снимки на бели перли, градински колани с любимия човек тюл дантела корсет сватбени рокли

BGN 272.00 302.40

започнетекрајотве молиме не заборавајте напишете го следново детали откако ќе го поставите цел, а потоа ќе добиете парцела непречено 1 .Биста _____Инчи или ___cm 2 .Половината _____Inchesor___cm 3 .Колковите _____Инчи или ___4 cm...

Луксозни бални рокли бродерия сватбени рокли 2018 г. с ръкави 3/4 V образно деколте мъниста и дантела сватбени рокли по поръчка vestido de noiva

BGN 924.00 1027.20

Луксузна бал Везови Свадба Фустани 2018 со 3 / 4 Ракави V Вратот Beaded Чипка Свадба Наметки Сопствени Направени vestido де noiva Бренд Име Скромни Велејќи Стил Број JW17 Ткаенина сатен,tulle Разубавувањето чипка,зрнца,монистра Целосно Наредени Не се Изгради во Градник Да Fishbones Затворање патент До Боја на Клиентот може да изберете било која боја од нашите боја шема Големина Стандардна Големина или Custom Size Снабдување Тип на ОЕМ, ODM, W holesale и Мало Олово Време 1230 дена MOQ 1 Парче Сопствени направени yesБоја ШемаМерка НаставаA : рамо до Рамо; B : Брадавица да брадавица; C : Биста; D : Половината; E : Колковите : ; С : Ракав elength; G : Bicep; H : Грб Око(Armhole Околу); I : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли; J : Висина без чевли, К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан L : Шупливи да Половината над биста ; M : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .Стандардна Големина на Табелата (13cm разликата е дозволено)

QQ Любовник 2018 New Boat-Neck Organza Ruffles African Русалка сватбени рокли по поръчка Vestido De Новия

BGN 213.00 262.40

ЗабелешкаФустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез, ракавици, итн.Ако ви се допаѓа повеќе подуени,треба да се купи petticoat.Цената не вклучувајќи царина.во оригиналната слика...

Индивидуални Vestidos de Noiva 2018 Реална снимка скъпа мъниста колан корсет преди дантели сватбена рокля реколта Русалка булчинската рокля

BGN 286.00 370.80

добредојдовте на нашата продавницаКориснички Vestidos де Noiva 2018 Вистински Фото Душо Beaded Појас Корсет Назад Чипка Свадба Фустани Гроздобер Сирена Свадба Gown​Напомена : 1) За стандардна големина, има САД, велика БРИТАНИЈА,ЕВРА големина, ве молиме да ни кажете јасно...