• Ново
Старомодни сватбени рокли шампанско с къс ръкав на сватбена рокля над коляното 2018 лук Коледна рокля на булката Vestido de Noiva Curto

Старомодни сватбени рокли шампанско с къс ръкав на сватбена рокля над коляното 2018 лук Коледна рокля на булката Vestido de Noiva Curto

BGN 186.00
BGN 238.40
-22 %
В магазина

Брой продукти


Опис на производот Гроздобер Шампањ Свадба Фустани Краток Капа Ракав Над Коленото Свадба Gown 2018 Лак Божиќ Невестата се Облекуваат Vestido де Noiva Curto
Стандардна Големина Графикони :
Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно .Исто така, можете да го напуштите вашиот сопствен мерење од страна на e-mail пораки или да разговарате со нашите продавач онлајн.
Големина На Топ Листите
Проверете Боја на топ Листите , изберете боја што ви се допаѓа , а потоа ја напушти боја број
Превозот Време
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ . Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Политика За Наплата
Ве молиме да ја потврдите вашата цел (право големина, боја, стил) внимателно пред да се одлучи да се одржи редот. Сите налози се обработени според вашата нарачка потврда, и ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволи сите клиенти. 1. Враќање ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за враќање на прв рок од 7 дена по добивањето на објектот. Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има. 90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка, без да мора да се испрати нешто назад. Вратени точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се променети и не се носи.
Известување за Додаток : фустанот не содржат било кој додаток,како свадбен превез,ракавици,итн во обои Различни слики : Компјутерски екрани имаат хроматските аберации,особено меѓу CRT и LCD Мерења : Plese се најде на локалните прилагодување да ви помогне да се земе мерки на Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Подробности

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, обичай размер
Тип Елемент:
Сватбени Рокли
Силует:
А-Линия
търговска марка:
KS Mi Unshakenes
Вграден сутиен:
ДА
Стил Ръкави:
Колпачковый Ръкав
Реалните Изображения:
ДА
Талия:
Империя
Украса:
Beading, Перли, Дантели, Апликации
Елемент На Модата:
Реколта
Задната Част На Конструкцията:
Бутон
Влак:
Няма
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Номер На Модела:
Р111
Отвор на вратата:
Лъжичка
Плат, Булчински Рокли:
тюл
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
is_customized:
Yes
За Бременни Жени:
No
Размер:
проверете тримерно диаграма
Цвят:
проверете цветови диаграма
Време На Шиене:
7-20 дни
срок на доставка:
3-15 дни
Булчинска Рокля С Цвят На Шампанско:
старомодни сватбени рокли
Сватбени Рокли Къси:
Сватбени Рокли Шапка Ръкав
Сватбени Рокли Над Коляното:
Сватбена Рокля 2018 Г.
Коледна Рокля На Булката:
vestido de noiva curto

Те също купуват с този продукт

Секси White a-line Sweetheart мъниста и дантела сватбени рокли 2017 официално жени в дълги плюс размера на сватбена рокля vestido branco по поръчка

BGN 350.00 388.80

Секси Бело Алинија Душо Beaded Чипка Свадба Фустани 2017 Формално Жените Долго Плус Големина Булчински Gown vestido branco Сопствени Направени Бренд Име Скромни Велејќи Стил Број 30263 Ткаенина сатен Разубавувањето beading,чипка Целосно Наредени Да се Изградиво Градник Да Fishbones Затворање Чипка Боја Клиентот може да изберете било која боја од нашите боја шема Големина Стандардна Големина или Custom Size Снабдување Тип на ОЕМ, ODM, W holesale и Мало Олово Време 1230 дена MOQ 1 Парче Сопствени направени yesБоја ШемаМерка НаставаA : рамо до Рамо; B : Брадавица да брадавица; C : Биста; D : Половината; E : Колковите : ; С : Ракав elength; G : Bicep; H : Грб Око(Armhole Околу); I : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли; J : Висина без чевли, К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан L : Шупливи да Половината над биста ; M : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .Стандардна Големина на Табелата (13cm разликата е дозволено)

Vestido de Noiva de Renda скромни дантелени сватбени рокли с дълъг ръкав на сватбена рокля бална рокля Сватбена рокля 2017 червен колан бохемски

BGN 255.00 318.40

Опис на производот Vestido де Noiva де Renda Скромни Чипка Свадба Наметки Долг Ракав венчаница бал Свадба Фустани 2017 Црвено Sash БохемскиСтандардна Големина Графикони : Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно .Исто така, можете да го напуштите вашиот сопствен мерење од страна на email пораки или да разговарате со нашите продавач онлајн.Големина На Топ ЛиститеПроверете Боја на топ Листите , изберете боја што ви се допаѓа , а потоа ја напушти боја бројПревозот ВремеЗадоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Завършен по поръчка бална рокля с V-образно деколте и дантела, Кристали, мъниста луксозни дълги сватбени рокли сватбена рокля robe de mariee Vestidos De Новия WS86

BGN 366.00 563.70

Зошто да Изберете КРАЛИЦАТА СВАДБА?1.Обичај Големина и Боја за Слободни!2.Сервисот За 24 Часа *7 Дена!ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ДОБРА ЦЕНА,Производ СликиПроизводство, ОбработкаРеферентни ИнформацииНајчесто поставувани ПРАШАЊАQ : 1.What's вашиот предност?A : Excelelnt Квалитетот+Добра Услуга+Добра ЦенаQ : 2.Can ќе обичај се направи фустан ако јас испратите некои слики?A : Да,ние може да обичај се направи фустан според вашите слики.Q : 3.Can јас custom size? A : Да,ние може да custom size за вас слободно...

EBDOING 2018 Custom Made Link For Wedding Dress Customize Fee свържете се с нас Преди да купите

BGN 312.00

Сопствени Направени Фустан За Свадбата Невестата Се Облекуваат Пратилки Цвет Девојка Танц Клиент Такса Контактирајте Со Нас Пред КупувањеAnswer : ___________________________ Note : Драг Пријател,Ова е линк се користи за корисниците да плаќаат за барање фустан...

Луксозно Бельо Сватбена Рокля Шампанско Рокля 2017 Ново Пищни Бална Рокля Тежки Рокли Голяма Пола Сватба Сватбена Рокля Vestido De Noiva

BGN 889.00 1742.72

Почитувани Вредни Клиенти, Поради Кинески Пролетниот Фестивал, Што ќе биде на одмор од Февруари 5ти до 28, ве Молиме да се свесни дека,Секое купување во текот на овој период, ние нема да се справи со неа до Февруари 29, 3045 работни дена ЕКСТРА време ќе биде потребно за свадба фустан, Додатоци ќе бидат исклучени...

Роза Moda 3D Раффлед органза сватбена рокля подвижна бордо колан бална рокля катедралата влак Vestidos de Noiva реални снимки

BGN 279.00 377.60

Ова е завршена фустан прилагодени и фотографирани од Роза Moda Сите права се задржани.Копирање или на друг начин да го репродуцираат оваа слика е строго забрането.Ве молиме проверете ја вашата детална големини agiants нашите големината на табелата за да го изберат вистинскиот, ако имате било двојно, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Fansmile евтини плюс размер стягам дълъг влак сватба рокли 2017 реколта сватбени бални рокли Vestidos de Noiva Безплатна доставка

BGN 110.00 115.92

ЗАБЕЛЕШКА : Ако сакате сопствени направени , ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се плаќаат според следнава венчаница мерка метод.1...

Поръчка на русалка с дълъг ръкав секси сватбени рокли дантела официална сватбена рокля 2018 нов дизайн Vestidos De Новия WS57

BGN 347.00 468.80

Зошто да Изберете КРАЛИЦАТА СВАДБА?1.Обичај Големина и Боја за Слободни!2.Сервисот За 24 Часа *7 Дена!ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ДОБРА ЦЕНА,Производ СликиПроизводство, ОбработкаРеферентни ИнформацииНајчесто поставувани ПРАШАЊАQ : 1.What's вашиот предност?A : Excelelnt Квалитетот+Добра Услуга+Добра ЦенаQ : 2.Can ќе обичај се направи фустан ако јас испратите некои слики?A : Да,ние може да обичај се направи фустан според вашите слики.Q : 3.Can јас custom size? A : Да,ние може да custom size за вас слободно...

Дантела Vestido De Noiva 2018 Сватбени Рокли Русалка Cap Ръкавите Апликация На Колан На Облегалката Boho Евтини Сватбени Рокли, Сватбени Рокли

BGN 189.00 208.00

Зошто Да Го Одберете Нашата Фабрика ? Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години...

Поръчка принцеса с дълъг ръкав на сватбена рокля пушистое дантела тюл романтична сватбена рокля robe de mariee Vestidos De Новия WS67

BGN 347.00 468.80

Зошто да Изберете КРАЛИЦАТА СВАДБА?1.Обичај Големина и Боја за Слободни!2.Сервисот За 24 Часа *7 Дена!ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ДОБРА ЦЕНА,Производ СликиПроизводство, ОбработкаРеферентни ИнформацииНајчесто поставувани ПРАШАЊАQ : 1.What's вашиот предност?A : Excelelnt Квалитетот+Добра Услуга+Добра ЦенаQ : 2.Can ќе обичај се направи фустан ако јас испратите некои слики?A : Да,ние може да обичај се направи фустан според вашите слики.Q : 3.Can јас custom size? A : Да,ние може да custom size за вас слободно...

Луксозни Сватбени Рокли 2018 Бална Рокля Мила Кристали Бродерия Майчинство Сватбена Рокля Сватба Vestido De Noiva

BGN 290.00 318.40

Зошто Да Изберете Su Zhou Huqiu Фустан Фабрика ?Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години...

Истински секси чисто чешки срещу врата перли дантела сватбени рокли 2017 Бял дълги сватбени рокли прием рокля vestido de noiva DW25

BGN 274.00 304.00

Секси Чиста Евтини Бохемски V Деколте, Чипка Свадба Фустани 2015 Бела Долга Свадба Наметки Chiffon Прием Фустан vestido де noiva DW25 Бренд Име Скромни Велејќи Стил Број DW25 Ткаенина сатен,chiffon Разубавувањето чипка Целосно Наредени да се Изградиво Градник Да Fishbones Затворање Патент До Боја на Клиентот може да изберете било која боја од нашите боја шема Големина Стандардна Големина или Custom Size Снабдување Тип на ОЕМ, ODM, W holesale и Мало Олово Време 1230 дена MOQ 1 Парче Сопствени направени yesБоја ШемаМерка НаставаA : рамо до Рамо; B : Брадавица да брадавица; C : Биста; D : Половината; E : Колковите : ; С : Ракав elength; G : Bicep; H : Грб Око(Armhole Околу); I : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли; J : Висина без чевли, К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан L : Шупливи да Половината над биста ; M : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .Стандардна Големина на Табелата (13cm разликата е дозволено)

Роза Мода Плюс Размера На Булчинската Рокля Без Презрамки С Мъниста И Дантела Бална Рокля Дантела Обратно Реални Снимки

BGN 332.00 443.20

П : Како да го стави на cutomized цел? А : ве Молиме изберете било која големина и оставете го вашиот детални мерења како имајте на ум кога се одржи редот...

Луксозни Vestido De Noiva 2018 Булчинска Рокля Топка Рокля С Рамо Тюл Мъниста Евтини Boho Сватбена Рокля Сватба

BGN 202.00 222.40

Зошто Да Го Одберете Нашата Фабрика ? Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години...

QQ Любовник New Arrival Full Crystals във бална рокля сватбена рокля поръчкови сватбени рокли

BGN 207.00 243.20

Големина на табелатаЗабелешкаФустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез, ракавици, итн.Цената не вклучувајќи царина.во оригиналната слика...

Роза Мода Дълги Ръкави Русалка Булчинската Рокля Дантела Тръба Сватбени Рокли Илюзия Назад

BGN 379.00 446.40

П : Како да го стави на cutomized цел? А : ве Молиме изберете било која големина и оставете го вашиот детални мерења како имајте на ум кога се одржи редот...

С рамото Чисто Bodice дантела високо качество на сватбена рокля бална рокля апликация от дантела сватбени рокли robe de mariee

BGN 262.00 312.00

Добредојдовте На Рудникот Свадба Облечи1 ОЕМ се Достапни, Купувачите Labels Прифати2 Trustful Плаќање Од Страна На Зачувам Онлајн3...

Alexzendra Просто Шифоновое Плажна Дълга Сватбена Рокля С Едно Рамо Плюс Размер Сватбени Рокли

BGN 128.00 135.17

За големината, можете да изберете стандардна големина од нашата веб страница,или да ни ги испратите вашите сопствени вистински детали мерења, ако сакате да се облекуваат обичај прави со сопствената големина, ве молиме обратете се на погоре мерка gide и ни даде големина како што следи : 1...

vestido de noiva Vintage Mermaid ръкави Scoop neck стягам обратно шампанско Tullle дантела истински образец на ръчно изработени сватбена рокля

BGN 254.00 270.40

vestido де noiva Гроздобер Сирена Ракави Лажичка Вратот Чипка Назад Шампањ Tullle Чипка Вистински Примерок Рачно Изработени Свадба ОблечиГолемина На ТабелатаКако Да Се Измери