• Ново
12 бр. / опаковане. стъклен свещник мини-къща стъкло декорация на дома ръчно изработени на лампа издухано стъкло занаят

12 бр. / опаковане. стъклен свещник мини-къща стъкло декорация на дома ръчно изработени на лампа издухано стъкло занаят

BGN 76.80
В магазина

Брой продукти


Стакло Терариум
- Свеќа Носителот
* Транспарентен материјал стакло
* димензии : должина 7cm * ширина 6cm * висина 11cm
* пакување : секој во една кутија polyfoam
Стакло Свеќа Носителот *12pcs
Tealight Свеќа * 12pcs
Производот Се Покаже
Повеќе Цел Количина, Повеќе Попуст..
Повеќе Информации : начин на Плаќање : Мало 100% платен од страна на T/T) или Western Union пред испорака трговија на Големо 1) L/C : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% L/В.
2) Т/T : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% пред испорака
3) Да Се Користи И Western Union. Испорака : 1) Испраќање од експрес (ние може да се добие специјална Цена за вас) 2) Превозот со авион
3) да Брод од страна на Морето
Според вашите барања. Пакет : 1) Професионална пакување со трик торба и стандардна картон. 2) Можеме да додадете лого, слики итн сите со вашето барање. Време на испорака : 1). Примерок : во Рок од 2 недели 2). Производство : 7-30days. Контрола на Квалитет :
1). Preproduction примероци ќе биде vailable пред производството,
2). На poduction ќе биде процес од страна на двете машина и квалификувани рачно изработени работници,
3). Дополнителните парчиња ќе бидат подготвени како бекап производи,
4). На prouducts ќе биде двојно проверете пред конечното пакување. По Услуга :
We' ll одговори на вашето прашање за предмети во рок од 24 часа (празници исклучени)
0086-013851089201 За Нас : Ние сме еден од најдобрите стакло labwares производители во Кина. Врз основа на повеќе од 10 години labwares извоз на искуства, нашите производи се
повеќето конкурентни на двете квалитет и цена.

Подробности

Стил:
Европа
Подходяща Свещ:
Малък Tealight
Ръчна изработка:
ДА
Воспользуйся:
Декорация на дома
Функция:
Совпадающая Блок Свещ
Номер На Модела:
BTZ080602
Тип:
Титуляр Чаено Лампа
Материал:
Стъкло
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

Конусен свещници, с фина форма на пясъчен часовник, метал подходящ за всички стандартни свещници за сватбен дом декор

BGN 44.00 49.41

Коси Свеќа Носители, со Тенки Hourglass Форма, Метал Одговара на СИТЕСтандард Свеќници За Свадба Партија Дома ДекорСпецификации : · Материјал : Метал· Боја: : Сребро, Злато· Форма : Витка Hourglass· Се Наменети За Употреба : Декоративни Коси Свеќа Носителот· Примена : Идеален за Табела Врвот и Мантија Прикажува, Centerpieces, Свадба и Дома Декор.Со својот елегантен облик и остри заврши овој сет на свеќа имателите е исто така голема housewarming или одмор подарок.·

Кристален свещник стъкло декоративни сватбени свещи в свещника сватбен дом бар украса на парти декорация на свещник

BGN 54.38

wyприклучокstartЖешка Стока$33.99$15$33.99$33.99$10$5$6.8$9.8wyприклучоккрајwyприклучоккрајКристал свеќа носителот стакло декоративни свадба свеќи Candleholder Свадба Дома Бар Партија Декорација Украси светилник

Мода, стил селски железен фенер декорация на дома подарък за рождения ден на сватбен реквизит мус

BGN 23.97

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

10 бр. / лот 68 см (ч) Silver маса централните сватбени подпори на маса с полилей

BGN 1152.00

Висина : 68cm Дијаметар : 33cm Материјал : метал + стакло Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) цената е само за beaded кристал колона и без други додатоци на слик без светла итн.Wellcome до нашата продавница, ве Молиме имајте го на ум следново : Цел ќе бидат испратени во рок од 20 дена и потоа за 7 дена ќе може да се добие ако без никаков проблем ефект на испорака, како што се временските услови и на царинската кои не можеме да се контролира...

90 cm (H) Кристална маса на централната 5-рычажный свещник и свещници сватбени декорации

BGN 942.40

Кога нарачување на нашите предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPSот, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 515 дена.Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат...

75*125 мм LED свещ беспламенное трептене Tealight батерия свещ восък рожден ден декоративен Сватбен декор свещи 1бр

BGN 24.00

Големина : 7.5*12.5 cmLED ПЛАМЕН се ДВИЖИ и ИСКРИ како ВИСТИНСКИ СВЕЌАМоже да се користи на топла вечер во ГРАДИНАТА да даде зачудувачки сјај на ноќта или во затворен простор да донесе амбиент и атмосфера на вашата околинаНе остави надвор или употреба на дожд како што водата може да ја оштети работи на пламенРаботното Време и Ракување со Времето1...

Диаметър = 8 см 6 бр. / опаковане. капки вода стъклен свещник от прозрачно стъкло терариум стъклен свещник сватбена украса подпори

BGN 43.17

Стакло Терариум , Топката Форма Свеќа НосителотСтакло Свет Терариум Свеќа Носителот* вода во облик на капка , f лат дното : може да издржи, исто така, може да се откажам* димензии : дијаметар 8см * висина 16cm* Со еден отворен , 3 мали дупки и виси скочниот.* Пакување : секој во една polyfoam кутија , 6pcs / пакет* други димензии : дијаметар 7cm * висина 12cmd iameter 8см * висина 16cmПроизводот Се ПокажеПовеќе Информации : начин на Плаќање : 1) L / C : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% L / В.2) Т / T : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% пред испорака3) Да Се Користи И Western Union...

Форма на соев восък ароматерапия етерични масла, соев восък форма соя висулка Силиконова форма на DIY свещ, ръчно изработени нов модел

BGN 12.00 17.57

Сојата Восок Мувла Ароматерапијата Етерични Масла Од Соја Восок Соја Мувла Pendant Силиконски Калап DIY рачно изработени Свеќа Нов Модел Име Восок силиконски калап Вовед * Висок квалитет на меки силиконски, мазна, сјајна, лесно соголување, што арома восок од суштинско значење мувла брза Со испорака метод на производство пакет О! .

3 бр./компл. конус свещ led свещ с таймер стълб аромат Буги чай светлина velas свещ За сватби рожден ден украса на партията

BGN 39.00 56.14

1 : R uns на 2x AA батерии(не се вклучени)и заменливи2 : 6 / H : 6 часа осветлува,18 часа исклучено, автоматски да се вклучи во исто време, на следниот ден.1 : Повеќе Ќе Се Купи,Поевтини И Тие Се! 2 : Предмети ќе бидат селектирани и пакуваат и пред ние да ги испратите,за да се осигураме дека нашите клиенти добиле во добра состојба...

2017 последния 75 см висок Crystal сватбена маса Централна Златен канделябр 10 бр./лот

BGN 1920.00

75см / 29.5" Златна свадба candelabra свадба маса централен табела оркестарот свадба декорација 10 компјутери / многу Големина Информации : Висина 75см / 29.5" Боја : Златна боја Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за на Маса стои и без други додатоци како цвет свеќи и сл.Цената е само за на Маса стои и без други додатоци како цвет и сл.Ве молиме имајте предвид дека Ние треба околу 10~20 дена за производство на вашата стока по плаќање расчисти, ако сакате стоката итна, pls се земе вниманието!!! затоа ние треба да се произведени со секоја нарачка од претвори! се надевам дека ќе може да се разбере,ви благодариме! Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме...

Романтична Лебед стъклен свещник ясно чай светлината на свещите щанд сватбена украса SH294

BGN 36.00 50.56

Романтични Swan Стакло Свеќа Носителот Јасно Чај Светлина Свеќа Стојат Свадба Декорација SH294 Име на Производ Романтична Swan Стакло Свеќа Носителот Материјал Стакло Големина 10.5*7.5*7.8 cm Боја Јасно Тежина 700g Функција Дома Декорација, Партија Снабдување Забелешка1 ) Ние ќе брод во начинот на кој според вашите барања3) Можеме да го прифатиме Мешани ЦелВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.1 Ние ќе испраќање на производи во рок од 34 работни дена по systemconfirms на вашата исплата...

Творчески торта за рожден ден украса начало парти sue децата рожден Ден, свещи, празнични аксесоари, Безплатна доставка.

BGN 2.00 2.48

Карактеристики : 100 нов и висок квалитетСвеќи Категорија : Занает свеќиУбава цртан филм изглед, за роденден / брак / роденден / Божиќ подароци добар изборПогодни прилики : Денот на Вљубените, Божиќ, ресторан, домот, свадба декорација, итн.Пакување : 1 сет Занает свеќаНие се препорачува да купат 23 групи на стил, да се направи торта полично и убаваНапомена : Бидејќи рачно изработени, ќе има мало различни, ние гарантираме стил е иста!Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Нов 200шт 20 mm свещ прави фитил етикети плик лепило лепкава гледна Stickum

BGN 7.00 8.02

НОВИ 200pcs 20mm Свеќа Правење Фитил Налепници Плик Лепило Леплива Точки StickumОпис : Фитил налепници се двоен двострано лепило како диск што може да се постави на крајот на фитил и во центарот на тегла да ги задржи твојот фитил табот се движат...