• Ново
Направи си САМ Apple формата на сърце Свещ Мухъл 6.4*5.9 см безплатна доставка

Направи си САМ Apple формата на сърце Свещ Мухъл 6.4*5.9 см безплатна доставка

BGN 24.00
BGN 25.58
-6 %
В магазина

Брой продукти


чекор да се направи свеќа :
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање.
Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Пристигнување време :
1. Воздухот Mail : 15-60 дена
2. EMS : 5-10 дена Повремено, тоа може да го одложи поради вашата локална Клиент царинење. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Ние не нудиме се комбинираат превозот. Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја.
Врати 1 Година Гаранција, Понуда во доверба! Сите предмети се 100% Сосема Нов. Сите предмети биле тестирани пред испраќање. Ние може да се размена на објектот во рок од 30 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци со Одобрување Врати Код. Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот. Тоа може да потрае до 3 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Другите СИТЕ ПРЕДМЕТИ ќе бидат спакувани Без мало поле. Ние се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Star-резултати се многу важни за нас. Ако нешто во врска со вашата трансакција не ги исполни вашите очекувања. Ве МОЛИМЕ ги СПОДЕЛИТЕ со НАС И да НИ ДАДЕ МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напуштат повратни информации.

Подробности

Продукт:
Общи Свещ
Ръчна изработка:
ДА
Форма:
Плодове
Номер На Модела:
--
Тип:
художествена свещ
Материал:
НАПРАВИ СИ САМ
Воспользуйся:
НАПРАВИ СИ САМ
Характеристика:
свещ мухъл

Те също купуват с този продукт

Конусен свещници, с фина форма на пясъчен часовник, метал подходящ за всички стандартни свещници за сватбен дом декор

BGN 44.00 49.41

Коси Свеќа Носители, со Тенки Hourglass Форма, Метал Одговара на СИТЕСтандард Свеќници За Свадба Партија Дома ДекорСпецификации : · Материјал : Метал· Боја: : Сребро, Злато· Форма : Витка Hourglass· Се Наменети За Употреба : Декоративни Коси Свеќа Носителот· Примена : Идеален за Табела Врвот и Мантија Прикажува, Centerpieces, Свадба и Дома Декор.Со својот елегантен облик и остри заврши овој сет на свеќа имателите е исто така голема housewarming или одмор подарок.·

Форма на соев восък ароматерапия етерични масла, соев восък форма соя висулка Силиконова форма на DIY свещ, ръчно изработени нов модел

BGN 12.00 17.57

Сојата Восок Мувла Ароматерапијата Етерични Масла Од Соја Восок Соја Мувла Pendant Силиконски Калап DIY рачно изработени Свеќа Нов Модел Име Восок силиконски калап Вовед * Висок квалитет на меки силиконски, мазна, сјајна, лесно соголување, што арома восок од суштинско значење мувла брза Со испорака метод на производство пакет О! .

Мода, стил селски железен фенер декорация на дома подарък за рождения ден на сватбен реквизит мус

BGN 23.97

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации...

75*125 мм LED свещ беспламенное трептене Tealight батерия свещ восък рожден ден декоративен Сватбен декор свещи 1бр

BGN 24.00

Големина : 7.5*12.5 cmLED ПЛАМЕН се ДВИЖИ и ИСКРИ како ВИСТИНСКИ СВЕЌАМоже да се користи на топла вечер во ГРАДИНАТА да даде зачудувачки сјај на ноќта или во затворен простор да донесе амбиент и атмосфера на вашата околинаНе остави надвор или употреба на дожд како што водата може да ја оштети работи на пламенРаботното Време и Ракување со Времето1...

Буда мус набор от притежателя на тамян червило, парфюм

BGN 33.23

Детали За ПроизводотБуда мус поставите темјан носителот pomades парфемБуда ,направени од resion, големина : 9.5*6cmРек : направен од woden, големина : 5*12.5 cmсвеќа првенство направен од стаклоВкупната големина на сет : 13cm

Блестящо таймер супени тела на 6 или на 12 парчета, беспламенная батерия супени лампи с таймер, led свещ с таймер, лампа, свещ

BGN 11.00 12.30

Треперење Тајмер Чај Светла 6 или 12 парчиња, Flameless Батеријата Tealights Со Тајмер,Led Свеќи Со Тајмер,Светилка СвеќаФункција : inlcuding батерија : Да 6 или 12 парчиња во кутија, направени со висока густина полипропилен пластика Батерија Тип : CR2032Свеќи веќе вклучувајќи батеријаБатеријата може да трае и повеќе од 72 часаСвеќа Димензии : Дијаметар е 3.6 см, висина е 3.6 cmСе надевам дека можете да ги додадете во желба листа и омилени продавници ако ви се допаѓа тоа,ви благодариме и имаат убав ден.Слика на свеќиНаместо на "вистински" пламен имав убаво безбедно еден, што е особено добро ако мали раце се околу се разбира, тие може да се користи за партиите и изгледа доста убаво обоени во votives Можете да ги користите било каде во куќата за да се обезбеди декоративни светлина, особено во текот на ноќта...

10 бр. / лот 68 см (ч) Silver маса централните сватбени подпори на маса с полилей

BGN 1152.00

Висина : 68cm Дијаметар : 33cm Материјал : метал + стакло Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) цената е само за beaded кристал колона и без други додатоци на слик без светла итн.Wellcome до нашата продавница, ве Молиме имајте го на ум следново : Цел ќе бидат испратени во рок од 20 дена и потоа за 7 дена ќе може да се добие ако без никаков проблем ефект на испорака, како што се временските услови и на царинската кои не можеме да се контролира...

Кристален свещник стъкло декоративни сватбени свещи в свещника сватбен дом бар украса на парти декорация на свещник

BGN 54.38

wyприклучокstartЖешка Стока$33.99$15$33.99$33.99$10$5$6.8$9.8wyприклучоккрајwyприклучоккрајКристал свеќа носителот стакло декоративни свадба свеќи Candleholder Свадба Дома Бар Партија Декорација Украси светилник

Романтична Лебед стъклен свещник ясно чай светлината на свещите щанд сватбена украса SH294

BGN 36.00 50.56

Романтични Swan Стакло Свеќа Носителот Јасно Чај Светлина Свеќа Стојат Свадба Декорација SH294 Име на Производ Романтична Swan Стакло Свеќа Носителот Материјал Стакло Големина 10.5*7.5*7.8 cm Боја Јасно Тежина 700g Функција Дома Декорација, Партија Снабдување Забелешка1 ) Ние ќе брод во начинот на кој според вашите барања3) Можеме да го прифатиме Мешани ЦелВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.1 Ние ќе испраќање на производи во рок од 34 работни дена по systemconfirms на вашата исплата...

Направи си САМ заек дизайн свещи като свещ модел, устойчиви на висока температура свещ мухъл за направи си сам

BGN 21.00 22.38

Answer : ___________________________ Note : испорака на производи е свеќа мувла само имајте на ум вклучуваат други овој производ е со големина 8.14.99cm8 како да се направи свеќа :

12 бр. Промяна на цвета на sev flottante плаващи чаени свещи, електрически акумулаторни лампа, Декоративен комплект свещи

BGN 14.00 15.84

12 парчиња боја се менува bougie flottante лебди чај светлина свеќи,електрична Батерија luminaire, украсни свеќи поставениФункција : inlcuding батерија : Да 12 парчиња во кутија, направени со висока густина полипропилен пластика Батерија Тип : CR2032Свеќи веќе вклучувајќи батеријаБатеријата може да трае и повеќе од 72 часаСвеќа Димензии : Дијаметар е од 4 см, висина е 4 смСе надевам дека можете да ги додадете во желба листа и омилени продавници ако ви се допаѓа тоа,ви благодариме и имаат убав ден.Слика на свеќиНаместо на "вистински" пламен имав убаво безбедно еден, што е особено добро ако мали раце се околу се разбира, тие може да се користи за партиите и изгледа доста убаво обоени во votives Можете да ги користите било каде во куќата за да се обезбеди декоративни светлина, особено во текот на ноќта...

Диаметър = 8 см 6 бр. / опаковане. капки вода стъклен свещник от прозрачно стъкло терариум стъклен свещник сватбена украса подпори

BGN 43.17

Стакло Терариум , Топката Форма Свеќа НосителотСтакло Свет Терариум Свеќа Носителот* вода во облик на капка , f лат дното : може да издржи, исто така, може да се откажам* димензии : дијаметар 8см * висина 16cm* Со еден отворен , 3 мали дупки и виси скочниот.* Пакување : секој во една polyfoam кутија , 6pcs / пакет* други димензии : дијаметар 7cm * висина 12cmd iameter 8см * висина 16cmПроизводот Се ПокажеПовеќе Информации : начин на Плаќање : 1) L / C : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% L / В.2) Т / T : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% пред испорака3) Да Се Користи И Western Union...

Творчески торта за рожден ден украса начало парти sue децата рожден Ден, свещи, празнични аксесоари, Безплатна доставка.

BGN 2.00 2.48

Карактеристики : 100 нов и висок квалитетСвеќи Категорија : Занает свеќиУбава цртан филм изглед, за роденден / брак / роденден / Божиќ подароци добар изборПогодни прилики : Денот на Вљубените, Божиќ, ресторан, домот, свадба декорација, итн.Пакување : 1 сет Занает свеќаНие се препорачува да купат 23 групи на стил, да се направи торта полично и убаваНапомена : Бидејќи рачно изработени, ќе има мало различни, ние гарантираме стил е иста!Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

2017 последния 75 см висок Crystal сватбена маса Централна Златен канделябр 10 бр./лот

BGN 1920.00

75см / 29.5" Златна свадба candelabra свадба маса централен табела оркестарот свадба декорација 10 компјутери / многу Големина Информации : Висина 75см / 29.5" Боја : Златна боја Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за на Маса стои и без други додатоци како цвет свеќи и сл.Цената е само за на Маса стои и без други додатоци како цвет и сл.Ве молиме имајте предвид дека Ние треба околу 10~20 дена за производство на вашата стока по плаќање расчисти, ако сакате стоката итна, pls се земе вниманието!!! затоа ние треба да се произведени со секоја нарачка од претвори! се надевам дека ќе може да се разбере,ви благодариме! Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме...

Личи детето 1-ви рожден ден, свещи за торта Toppers децата Baby Shower Party Доставки Happy Birthday Party Decoration

BGN 4.00 4.46

Материјал : свеќа Димензии : должина 9.4 cm, ширина 8.1 cm, висината 1,5 см Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

Дървена поставка за свещи декорация на дома европейският стил на антики за романтична вечеря на свещи, сватбени подаръци стоки

BGN 21.00 32.00

Дрвени свеќа стојат дома декорација Европски стил антички за романтична вечера свеќи свадба подарок предметиМатеријал : дрво