• Ново
Европейската селска стил Лъвската глава дръжка с пръстен мебели за дома дръжка класически цинк сплав дръпна бронз за шкаф или чекмедже

Европейската селска стил Лъвската глава дръжка с пръстен мебели за дома дръжка класически цинк сплав дръпна бронз за шкаф или чекмедже

BGN 3.78
В магазина

Брой продукти

Европската руралните стил лав главата knob со прстен мебел се справи со класични цинк легура се повлече бронза за кабинет или фиока
Pls љубезно забелешки должината на завртки што треба, или да ни кажете дебелина на одборот за фиока, во спротивно ние ќе случаен испорака. Општо земено, завртки треба да се 4mm или 5mm подолго од дебелината на одборот. Информации за Рачки Како да изберете соодветен се справи? Со : Кабинетот должина Б : 30cm C : 50cm Завртки : стандардна конфигурација завртки Како да изберете соодветен завртка? Одборот дебелина 18mm 20mm 25мм 30мм 35mm Завртка должина 22mm 25мм 30мм 35mm 40mm Се справи со шопинг водич (Дупка теренот) : Еден knob 64mm 96mm 128mm 160mm 192mm 224mm Превозот метод Ако цел е од голема вредност или тешки пакет , ние ќе го испрати со Брзо се изрази , како што се Русија Изразат SPSR, Fedex, DHL, UPS-от, итн. Царина купувачот треба да биде одговорен за царина на destinantion за тоа е исклучено во нашата понуда. За превозот на трошоците За Голема цел , понекогаш превозот цена прикажани на веб-страницата не е толку точен , можете да нè контактирате за понатамошна дискусија!
Повратни информации Доколку имате некои проблеми во однос на бојата,големината,квалитетот или други проблеми,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација.Ние топло сакал да ви даде задоволително решение. Ние ќе остави позитивни повратни информации штом ни овозможува да ја напуштат повратни информации. Ако сте задоволни со нашите производи, топло очекува вашиот Пет-Ѕвезда повратни информации. Ние ќе работиме напорно за да ви дадат задоволителна услуга. Вашето мислење е многу важно за нас. Искрено се надевам дека ќе ја напушти позитивни повратни информации за нас. Многу ви благодарам и ви посакувам добро купување. Ви благодариме за посетата на нашата продавница!

Подробности

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
Стил:
Реколта
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
LN-149
Материал:
Цинк Сплав
търговска марка:
Thrusted
Спецификации на тангажа на линия:
един дупка, и 32mm
Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
Цвят:
античен месинг и червена мед
Материал:
Висококачествен и цинк сплав
Място на произход на стоките:
Гуандун, Китай

Те също купуват с този продукт

96 мм мода pastorale керамични мебели за дома химикалка бяла червен порцелан чекмедже на шкафа дръпна сребърен скрин гардероб дръжки на вратите

BGN 55.00 57.60

Опис На Производот : Точка Бр : T11Материјал : керамички со цинк легураЗаврши : бела црвена сребро.Големина на : Должина : 130mmHeigh : 35mmШирина : 22mmДупка простор : 96mmДијаметар : 38mm Heigh : 27mmЗавртка : 22mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

5шт Червен бакелитовый топка на лоста дръжка стоманена вложка M6x25/M8x30/M10x35/M12x40mm подмяна на машина топката дръжки

BGN 9.00 10.88

5pcs Црвено Bakelite Топката на Менувачот Knob Железо Вметнете M6x25 / M8x30 / M10x35 / M12x40mm Машина Алатка за Замена на Топката Копчиња Спецификација Име на Производ Топката Knob Железо Вметнете Тема M6 / М8 / M10 / М12 Топката Кол...

10шт 10*115 мм в наличност дървена кутия с обков, метални панти за мебели и шкаф хардуер панти за кухненски шкафове KIMXIN W-072

BGN 16.96

Нашиот сите производи се директни продажби на производители, брз време на испорака,цена концесии,обезбедување на квалитет...

3 Ретро Черна Купа Кутия Дръпнете Скрин Дърпа Боксовете Черупка Чаша Бен Класически Гардероб Дръжка Дърпа Кухня Ретро Стил Handl

BGN 72.00

Боја : црнаМатеријал : метал / цинк легураМерење : Knob : Кол : 1.2" (30 mm)Висина : 0.9" (22 mm)Купот На Фиока Се Повлече : Должина : 3.5" (87.5 mm)Ширина : 1.6" (42 mm)Дупка Проред : 3" (76 мм)Кога се инсталира на knob боди 1" (24 мм)Завртки вклучени...

20pcs античен мед шкаф железария Бен Купа кутия дръжка 71x34mm мебели за дома дръжка на шкаф врата копчето на черупката дръпна с винтове

BGN 25.00 28.78

20 PCS Антички Бакар Кабинет Хардвер Бин Купот на Фиока се Справи со 71x34mm Мебел се Справи со Шкафот вратата Knob Школка Повлече со заврткиКарактеристики Име на Производ : Школка Форма Мебел рачки Материјал : Железо Големина : 71x34mm Додаток : Завртки се вклучени Користи за Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Ковчегот,Накит Кутија, дрвена случаи, Подарок Кутија итн.Објектот СликиПлаќање1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Испорака1...

20 бр/лот CC=0 мм американския стил на черен цинк кухненски шкаф мебели шкаф квадратна дръжка дръжка дръпна дърпа дръжката дръжки

BGN 50.40

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.CC=0 MM, Значи Една Дупка (Knob)Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

96 мм стари керамични кухненски шкафове, дръжки на вратите шкафа античен месинг tv маса чекмеджета дръжки бронзови дръжки 3,75

BGN 38.40

Точка Бр : BM96Материјал : цинк легура со керамичкиЗавршувањето на : бронзени / белаГолемина на : Должина : 107mm witdh : 18mm heigh : 30мм дупка простор : 96mm(3.75")Завртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкиПроизводи За ПакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2000 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

128 мм мода със Съвременни мебели, писалки блестящ сребърен кухненски шкаф шкаф дръжки на вратите 5 сив хром скрин шкаф дърпа

BGN 12.80

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобра дома декоративни хардвер,Производи опис : Предмет бр...

2.5 Дръпна Чекмеджето На Скрин Дърпа Дръжка Хром, Сребро Изтъркан Шик / Кухненски Шкаф Дръжка Дръжка Дръпна Ретро Обзавеждане Изтъркан Шик

BGN 126.40

Материјал : цинк легураБоја : хром сребро.Мерења : Должина : 5.3" (147 mm)Ширина : 1.6" (40 mm)Дупки Простор : 2 1 / 2" (64 mm)Кога се инсталира на knob боди 1.2" (30 mm)2 навртки вклучени...

98 мм стари капачки черупки мебелни дръжки, черна кутия шкаф дърпа дръжката на античния черен смърч кутия медицински кутия дръжка дърпа

BGN 26.00 27.20

Опис На Производот : Точка Бр : Z19Материјал : железоЗаврши : црнаГолемина на : Должина : 98 mmШирина : 34mmДупка простор : 84.5 mmЗавртка : 12mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

Модерна просто мода прозрачна акрилна прът кухня wincabinet дръжки на чекмеджета дръжки от плексиглас дърпа 96 мм 128 мм 160 мм

BGN 73.00 76.80

Опис На Производот : Точка Бр : AC160Материјали : цинк легура со акрилЗаврши : clear / сребренаГолемина на : Должина : 40mm ширина : 14mm висина : 38mm една дупкаДолжина : 120mm ширина : 14mm висина : 38mm Дупка простор : 96mm (3.75")Должина : 150mm ширина : 14mm Висина : 38mm Дупка простор : 128mm (5")Должина : 192mm ширина : 14mm висина : 38mm Дупка простор : 160mm(6.3")Завртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

Класически стил бронз античен стил шкаф дърпа дръжката на вратата (C. C. 96 мм дължина:205 mm)

BGN 136.66

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Стил : Европската Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : HG886396 Боја : СП Материјал : Цинк Легура Крај : CFType : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

8шт кънтри стил дръжки, черна кутия дърпа дръжката на кухненски шкаф и дръжки мебелни дръжки

BGN 25.00 27.18

Други Популарни Копчиња 8pcs Земја Стил Рачки на вратите Црна Фиока Вади Кујната Кабинет Рачки и Копчиња Мебел Рачки Карактеристики : 100% Сосема NED Висок квалитет и не се слабее, се Формира комплетен сет завртка, погодно да се користи Голем помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел Стил : Модерна, трајни, не ' рѓосувачки, едноставен и елегантен дизајн, исто така, не е лесно да исчезнат надвор...

96 мм модерен прост черно-бял мебелни дръжки бяла, керамична кутия шкаф издърпайте дръжката черен капачка черупки скрин врата дръпнете дръжката

BGN 90.00 94.40

Опис На Производот : Точка Бр : T12Материјал : керамички со цинк легураЗаврши : бела црнаГолемина на : Должина : 107mmHeigh : 30ммШирина : 38mmДупка простор : 96mmЗавртка : 22mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

Реколта латунная единичен дръжка сцепление врати, мебели медна дръжка чекмедже на шкафа в килера с винтове, дървена кутия за подарък вино, 1БР

BGN 4.78

број 1 : 33*25мм дебелина : 4mm број 2 : 37*30мм дебелина : 5mm број 3 : 48*41mm дебелина : 2mm број 4 : 57*25мм дебелина : 2mm број 5 : 49*20mm дебелина : 2mm

160 мм европейски ретро кафе мебелни дръжки 128 мм Нефритовая бронз кухненски шкаф, скрин дръжки на вратите старинни месингови дръжки на чекмеджетата

BGN 32.00

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Професионални колекцијаНие прифаќаме мали цел ако има многу во паркза рефус со цел , ве молиме контактирајте со нас директно за најдобрата понудаПроизводи опис : Предмет бр...

Рустико селска керамични чекмеджето на шкаф за обувки дръжки дърпа бронзови дръжки на задната дъска, шкаф кухненски шкаф дръжки на вратите Дръжки

BGN 7.00 7.20

Опис На Производот : Точка Бр : ТЦ 10032Материјали : Цинк легура со керамичкиЗаврши : бронзениГолемина на : Дијаметар : 32милиметри Heigh : 25mmДолжина : 100mm Ширина : 33mm Heigh : 27mmЗавртка : 25мм*1pcs со 1pcs РачкиТопло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

128 мм модерен прост сребристо бял кухненски шкаф, скрин дръжки на вратите 96 мм хром ТВ маса с чекмедже, шкаф за обувки дръжки дърпа 5

BGN 32.00

Точка Бр : BW76Материјал : цинк легура со керамичкиЗавршувањето на : бронзени / сина и белаГолемина на : Дијаметар : 32милиметри heigh : 25mmДолжина : 122mm Heigh : 32милиметри Дупка простор : 96mm(3.75")Должина : 145mm Heigh : 32милиметри Дупка простор : 128mm(5")Завртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs РачкиПроизводи За ПакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2000 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...