• Ново
10x дръжка чекмедже на кухненския шкаф пластмасови мебелни дръжки имитация от керамични дръжки детски спални Ациловый гардероб скрин дърпа

10x дръжка чекмедже на кухненския шкаф пластмасови мебелни дръжки имитация от керамични дръжки детски спални Ациловый гардероб скрин дърпа

BGN 41.00
BGN 43.18
-5 %
В магазина

Брой продукти


10x Кујната Кабинет Фиока Копчиња Пластични Мебел се Справува со Имитација Керамички Дете Спална соба Копчиња Acylic Шкафот Салон Повлекува
Цената е за 10pcs D1 , Ако треба други моделот ве молиме оставете имајте на ум ,кога ќе се стави на ред .
Тип : Имитација Керамички Кујната Кабинет Рачки
Материјал : Acylic
Дупка Проред : Единечен Дупка
Дијаметар : 24mm/ Висина 41mm
Карактеристики : Примерок и Евро-Стил Кабинет Рачки.
;

Подробности

Тип:
Мебели За Дома Дръжка И Дръжка
is_customized:
Yes
търговска марка:
Хапоригин
Стил:
Селска
Материал:
Акрил
Направи си Сам пособия:
Коментари
Номер На Модела:
Имитация На Керамика Мебелни Дръжки
Спецификации на тангажа на линия:
Една Дупка
Тип:
Пластмасови Химикалки Кабинет
Пластмасов Материал От Дръжки За Мебели:
Акрил, С Основа От Сплав
Цвят:
Жълт
Разстояние между дупките:
Една Дупка
Античен Шкаф Knbos Диаметър:
24мм
Реколта Кухня С Обща Височина:
41мм
Модел Дръжки На Гардероба:
Керамична Имитация На Керамика Cerative
Винтова Модел:
M5
дръжки на кухненски шкаф:
ДА
Дръжки Мебелен Шкаф:
ДА

Те също купуват с този продукт

6шт акрилни дръжка чекмедже на шкафа Златната Дръжка на кабинета хардуер кухненски шкаф дръжки шкаф шкаф дърпа Жунцзин

BGN 12.78

Цената е за 6pcs .Тип : Кабинет Фиока КопчињаМатеријал : Zince Легура & АкриликДијаметар : 32милиметриБоја : ЈасноБаза Боја : ЗлатнаДупка Проред : Единечен ДупкаКарактеристики : Примерок и Современ Кабинет Рачки.

128 мм ретро стил мебелни дръжки бронзов шкаф кухненски шкаф врата копчето античен месинг квадратен чекмеджето на шкаф дръжка дръпне 5

BGN 27.00 28.80

Точка Бр : JM3333Материјал : цинк легураЗавршувањето на : бронзени антички месингГолемина на : должина : 28mm Heigh : 20mmДолжина : 31mm Heigh : 20mmДолжина : 112mm Heigh : 20mm дупка простор : 96mm(3.75")Должина : 144mm Heigh : 20mm дупка простор : 128mm(5")Завртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

2 елемента цинк сплав татами рамка за захващане дръжка скрити дръжки Бронзова скрита дръжка за шкаф шкаф шкаф невидими химикалки

BGN 12.00 15.95

2 парчиња Цинк Легура Душекот Вратата Knob Скриени Рачки Бронза Сокриени Рачка за Кабинетот Шкафот Гардероба Невидливи Костец Големина на Целокупната Должина на Каналите Должина Ширина Материјал Тежина Пакет Мали Димензии 75mm 50mm 15mm Цинк Легура 76g / pc 2 парчиња / многу Средни 100mm 72mm 20mm Цинк Легура 81g / pc 2 парчиња / многу Големи Димензии 113mm 85mm 23mm Цинк Легура 92g / pc 2 парчиња / многуЗа повеќе други боја на оваа рачка,ве молиме кликнете на десното слики што се следниве :

2 елемента европейския американски антикварен панта за мебели, аксесоари корончатая корона панта за врата на кабинета на панти панти KF1013

BGN 74.00 120.62

Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~​2 ПАРЧИЊА Европската Американски антички зглоб оков за мебел круна на главата зглоб вратата hitch зглоб KF1013Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми.ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Тенис на регулатор скоба боядисване на маса ролка скоба кабинет хардуер масажът легло задната опора

BGN 28.64

Десктоп Adjustor Заградата Сликарство Табела Лифт Заградата оков за Мебел Масажа Кревет Назад поддршкаМатеријал : железо Виткање големина : 190 MM Тежина : 320 G Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Изтъркан Шик Чекмеджето На Шкафа Се Дърпа Боксовете Антично Сребро / Ретро Стил Дръжки На Гардероба Профили Френска Селска Мебели

BGN 5.00 5.76

Стара Шик Салон Фиока Вади Копчиња Се Справува Со Антички Сребрен / Гроздобер Стил Кабинет Се Справи Со Повлече Knob Хардвер Француски Земја МебелМатеријал : цинк легураБоја : антички сребренМерења : Должина : 2" ( 50mm)Max Width : 1.25" (32милиметри)Кол на подрумот : 0.55" (14mm)Кога се инсталира на knob боди 0.55" (14mm)Кол на дупчење дупка : M4 (4mm)1 Завртка вклучени...

20pcs t плъзгаща гайка блок M8 за 3030 серия от алуминиев профил слот 8 мм CPC124

BGN 6.08

100% Сосема нов и висок квалитет Тип : Т тип лизгање орев број на Моделот : М8 чекор ширина : 8mm се Применуваат за : Слот 8мм 30 алуминиумски профил Пакет содржина : 20pcs лизгачки орев за слот 8мм 30 алуминиумски профил за време на Испорака : Испорака за 1016 дена за САД, брод од страна на USPS од кина во САД...

Твърда дръжка сцепление дръжки на гардероба на кухненските врати неръждаема стомана SUS304 масивна 2~20

BGN 2.00 2.72

Ние ги користиме SMT како прозорец, во надеж дека пријатели од целиот свет за да ги видите нашите нерѓосувачки челик се справи со производи,Ние можеме да превозот било каде во светот! Нашата фабрика во foshan градот, во провинцијата guangdong, Кина, тука беше направен хардверски производи за обработка на центар, со добар квалитет и цена има предност во светот! Ако сте веледрогерија, постојат многу на побарувачката, ве молиме контактирајте ме!Ќе ви даде најниска ценаПроизвод Вовед : Ако сте во потрага за кабинетот повлекува дека се чисти линии, модерен стил и вечна жалба, не гледам подалеку од овој плоштадбар кабинет се повлече...

56 мм модерни прости черни мебелни дръжки черни колеблив пръстени падането на кухненски шкаф, чекмедже, шкаф врата копчето правоъгълник дръжки

BGN 94.00 99.20

Опис На Производот : Точка Бр : Z133Материјали : Цинк легураЗаврши : ЦрнаГолемина на : Должина : 95mmШирина : 25mmДупка простор : 56mmЗавртка : 20mm*2 парчиња со 1pcs рачкаПроизводот Се Покаже : Топло информации : Превозот време....................1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 27days, според различни предмети2.EMS / ФЕДЕКС / UPS / DHL / ТНТ е околу 38days...

Спад пръстени дърпа скрин дърпа дръжката на дръжките кутия пръстени, стомана, злато, сребро, хром черна химикалка, кабинет кабинет хардуер

BGN 5.00 5.76

Капка Прстен Повлекува Салон Повлече Копчиња Фиока Knob Повлекува Рачки Прстени Челик Злато Сребро Хром Црна Кујната Кабинет Копчиња Декоративни Хардвер​Цената е за едно парче.4 бои за да изберете од.Материјал : цинк легураБоја : 1...

800 мм и високо качество на прозрачно акрилно стъкло на голяма порта врата дръжка от неръждаема стомана големи порти, дръжки на вратите, дърпа 600 мм

BGN 334.00 352.00

Опис На Производот : Точка Бр : DM37Материјал : Висок Квалитет Кристално со не ' рѓосувачки челикЗавршна обработка : јасна(бела)Големина на : Должина : 800mm Кол на цевки : 38mm Дупка sapce : 550mmДолжина : 600mm Кол на цевки : 38mm Дупка простор : 360mmОва се справува имаме должина од 1200 mm ,ако треба pls испрати порака до мене ,ви благодариме!!!производот се покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Лук style масло се втрива бронзов шкаф, кутия, врата дръпнете обзавеждане (C. C: 96 мм L:135 mm)

BGN 72.69

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : Dnqueen Боја : DBAC Стил : Гроздобер Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : 6852 DBAC Боја : AC Материјал : Цинк Легура Крај : DBAC Тип : Мебел Справи & Knob Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

Черен цветен принт керамични дръжки на гардероба мебели за дома дръжка на чекмеджето дръпна реколта дръжката на вратата на гардероба

BGN 28.00 32.00

Црна Флорални Печатени Керамички Кабинет Копчиња Мебел се Справи со Фиока Повлече Гроздобер шкафот врата се Справи соКарактеристики Керамички вратата копчиња се повлече на менувачот, што се Користи за кабинет, фиока, отпадоци, градите на фиоки, гардероба, врата и др...

златни дръжки кутия бял черен керамичен кухненски шкаф дърпа дръжката съвременната мода тиква порцеланови дръжки дръжки за мебели

BGN 8.00

Опис На Производот : Точка Бр : TCGBWМатеријал : Цинк Легура со КерамичкиЗавршувањето на : бела / златниот / црнаГолемина на : Дијаметар : 32милиметри Heigh : 28mmЗавртки : 25мм*1pcs со 1pcs KnobПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

2 компл. античен бронз дръпнете дръжката на вратата на кабинета кабинета чекмедже на шкафа дръжка Дръжка за дома Дървена кутия за бижута w / винтове

BGN 6.00 9.36

HG0016049Спецификација : Б ранд новиМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Антички БронзаДимензии(прибл.) : 95x52mmАнтичкиот рачки се погодни за кабинети, врати, фиоки, шкафови и сл.Ние ќе снабдување со 2 завртки за секој од вашите справува со која ќе одговара на фиока длабочините на 25мм.Пакет Се Вклучени : 2 Поставете X Антички рачки(1 се справи со вклучува 2 завртки)N ote : Ве молиме овозможи ситни отстапување се должи на рачно мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Високо качество на 4шт 8/10 / 12мм невидима панта скрит бъчва панта скрит бъчва панта месинг Mayitr нов пристигане

BGN 4.00 5.68

GY0000071Спецификација : Бренд новиМатеријал : МесингДијаметар : 8мм, 10мм, 12mmГолемина : Како слика покажуваОдговара за лесни караван worktop или на маса и многу DIY проектиЦврст и издржлив за да го користитеПакет се вклучени : 4pcs Барел ЗглобAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

38 мм цветни керамични дръжки кутия 7 цвят дръжки на шкафа дръжки / детски шкаф дърпа дръжката на дръжки за шкаф обзавеждане

BGN 2.00 2.40

Шарени Керамички Фиока Копчиња 7 Боја Салон се справи со Копчиња / Деца Кабинет повлекува Справи со Knob Кујна Шкафот Хардвер 38mmМатеријал : КерамичкиМерења : Дијаметар : 38mmВисина : 26 mm1 Завртки вклучени...

30 мм кристал Crystal тиква кутия дръжки на гардероба дърпа сребро прозрачно синьо, розово, лилаво скрин гардероб дръжки на вратите Дръжки и модерен

BGN 36.00 38.40

Опис На Производот : Точка Бр : SJ30 PМатеријал : Цинк Легура со кристално стаклоЗавршувањето на : сребрена / chrome / избриши / сино / розова / виолетоваГолемина на : Дијаметар : 30m Heigh : 38mmЗавртки : 25мм*1pcs со 1pcs копчињаПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

10шт! Европейската розов кристален мебели за дома дръжка единичен врата копчето за украса на вратите на гардероба и оборудване на кабинета

BGN 48.00 50.88

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Кафез облик дизајн, целосна форма Многу креативни мали предмети, издржлива и корисна, лесно може да се инсталира...

3.75 5 Антично Сребро Гардероб Черни Дръжки На Вратите, Дръпнете Дръжката / Скрин Дръжка Кутия Дръжки Дърпа Дръжката Селски Кухненски Инвентар

BGN 7.00 7.20

3.75" 5" Антички Сребрен Црна Кабинет Вратата Копчиња се Повлече Справи / се Салон Knob Фиока Копчиња Повлекува Справува со Рустик Кујна Хардвер цената е за едно парче.Материјал : цинк легураБоја : Антички Сребрен Црна3 стилови за да изберете од.Мерења : 1...

6 Инчов Принудителна Плоча Детайли Легла Аксесоари Осово Свързани Ъгъл Ъгъл Свързани F

BGN 25.00 33.38

Ако ви треба различни големини или во боја на рачки од наведени, ве молиме контактирајте ме Јас ќе бидам среќен да ја смените листата на големина или боја што ви треба.Прикажи Ги Моите Други Предмети За ПродажбаПосета На Благодатта Мебел&Вратата Hardwar ПродавницаМе додадете на вашата Омилена Продавачи1...